Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(laukinukė @ 2005 05 12, 18:40)
Aš prisisėjau daug, bet lysvėje, tai dar tik išdygo. Iki pikiavimo toloka. Beje, kopūstai mainais visai nebloga mintis  tongue.gif


Rezervuojuos smile.gif Taip skaičiuojant po dviejų-trijų savaičių galėsim keistis 4u.gif . Tai aš tau į až parašysiu arba lauksiu tavosios. Net jei ir persigalvočiau ir nusipirkčiau serenčių - kopūstų tau bus biggrin.gif
Tiksliau ankstyvųjų kopūstų, brokolių ir kalafijorų. Pas mane jie skirti antrajai partijai - perku dabar is turgaus jau paaugintus, kad anksčiau turėčiau, o savus sodinsiu dviem-trim savaitėm vėliau. Nes kai pirmieji baigiasi (perauga), maniškiai kaip tik pradeda derėti. Taip ištaikau ilgiau turėti.
Atsakyti
Raskis, buvau sode trumpam. Zeme kaip kose, tai tik seimos draugei vienadieniu prikasiau, o su saulutem jau nesiterliojau, nes ir taip purvina iki ausu ir slapia grizau. Palauksim kito savaitgalio. As galesiu vidury savaites prikasti, sudet i plastikinius vazonelius ir perduot. Truputi palaistyti ir savaitgali pasisodinsi.

I sodyba rukstam visa seimyna. Vyresnelis duksta iki nukritimo, o mazasis pucia i aki grynam ore biggrin.gif Mums tai baisiai smagu. Dabar dar iskase pruda, tai ryt vaziuosim apziuret, kaip darbai vyksta.
Atsakyti
Meduliuk, čia yra po paskutiniu raudondvario pl. tiltu, kitaip sakant viaduku, iškart už "Iki" parduotuvės. O viadukas tas, kur eina nuo IX forto, link LŽŪU smile.gif Ties ta vieta kur Lampėdžių karjeras prasideda smile.gif Tikiuos supratai kur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milia @ 2005 05 13, 16:00)
Raskis, buvau sode trumpam. Zeme kaip kose, tai tik seimos draugei vienadieniu prikasiau, o su saulutem jau nesiterliojau, nes ir taip purvina iki ausu ir slapia grizau. Palauksim kito savaitgalio. As galesiu vidury savaites prikasti, sudet i plastikinius vazonelius ir perduot. Truputi palaistyti ir savaitgali pasisodinsi.

I sodyba rukstam visa seimyna. Vyresnelis duksta iki nukritimo, o mazasis pucia i aki grynam ore  biggrin.gif  Mums tai baisiai smagu. Dabar dar iskase pruda, tai ryt vaziuosim apziuret, kaip darbai vyksta.


gerai, kitai savaitei atidedame
mes ir jau isvaziuojame
Atsakyti
QUOTE(aifa @ 2005 05 13, 15:18)
Rezervuojuos  smile.gif Taip skaičiuojant po dviejų-trijų savaičių galėsim keistis  4u.gif . Tai aš tau į až parašysiu arba lauksiu tavosios. Net jei ir persigalvočiau ir nusipirkčiau serenčių - kopūstų tau bus  biggrin.gif

Sutarta
Atsakyti
Sveikos didziosios sodinykes - darzynykes tongue.gif Ko dabar aprimot, neberasot g.gif
As vat vakar jau kardelius pasodinau. Ir serenciu prisejau, na as juos visad tokiu laiku seju ir zydi jie man per vasarele thumbup.gif Ale negaliu atsidziaugt as savo prudeliu, diedas dar karosu pagavo, tai paleidom prudelin, o dukryte tarp savo zaislu iskase tokia labai faina ale rupuze, zaisline aisku, ale kap tikra, tai padejo ant prudelio kranto, tai taip fainai ziurysi thumbup.gif Ai dar i prudeli isodinau, net nezinau, kaip jie vadinasi, bet prie visokiu pelkiu ir ezeru auga, na tokios kaip nendres, ar ajerai, kazkas tokio g.gif Tai labai labai thumbup.gif Dar tokiam uzkampy, kur neprisigalvodavau ka sodint, pasejau linu, tai gal kas isaugs g.gif

Bet pievele mano vienoj pusej tai tragiska cry.gif tokiais lopais praplikus, reiks ar atsejinet ar uzsodint okiom gelytem g.gif O pas jus ar atsigavo pievutes g.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif Mano pievutė atsigavo, jau savaitgalį ir nupjovėme, ale kiek pienių išlindo sad.gif Reiks purkšti, kažin ar ne per vėlai susigriebiau? Ir dar vakar palei tvorą pasėjau lubinų, man jie labai gražūs
Atsakyti
QUOTE(Aldija @ 2005 05 17, 08:56)
Labas rytas smile.gif Mano pievutė atsigavo, jau savaitgalį ir nupjovėme, ale kiek pienių išlindo sad.gif Reiks purkšti, kažin ar  ne per vėlai susigriebiau?  Ir dar vakar palei tvorą pasėjau lubinų, man jie labai gražūs

Man irgi patinka lubinai. Gaila, kad jie neilgaamžiai.
Atsakyti
Aktuali man pievuciu problema, mano ciucka nusisiojo ziema, galvojau ant sniego daro, tai labai ir nebarem, o pavasari tose vietose 0 zolytes. Tai bandziau atseti, bet gal vejas isnesiojo, gal vanduo isplove, nieks ten nedygsta. cry.gif
As norejau paklausti kokias jus vejos trasas naudojate? As Thomas Philipse maciau tokius vejos trasu kibirelius, gal kas bande, kokia ju kokybe, ar yra rezultatu? ax.gif
Atsakyti
Akyra, atsargiai su tom svendrem. Pas mus didokas prudas sklype, tai jos pacios po keliu metu isaugo (palanki aplinka), tai dabar negalim ju atsikratyti, sunku jas israuti, o dauginasi jos sparciai ir dar vandeni labai siurbia. Man jos t.p. grazu, ypac kaip tie rudi stiebai pasidaro, tik kad galetu jos ne taip greitai plisti.

O trasas vejai tai vyras perka Kaune, Lytagroje, net nezinau kokias.
Atsakyti
Raskis, tau saulutes be ziedeliu tiks (ta prasme ziedeliai ir dalis lapu zoliapjove nusienauti, bet tuoj vel isauga ir zydi)? Baisiuline zole suaugus musu pievutej po tresimo buvo, tai privalejau nupjauti, o tai jau beveik kelius sieke. Liko pakrasciuose kelios ir nenupjautos saulutes, tai tas butinai iskasiu tau. Nupjautos, kaip sakiau, irgi greit atsigauna.

Ryt vaziuosiu specialiai paziuret, kokiomis trasomis tresiau puse vejos, nes ten nereali zole tamsiai zalios spalvos uzaugo, net po obelimis ir praplikusiose vietelese. Likusia dali tresiau kitokiomis trasomis, tai kol kas efektas neperdidziausias. Dar nusipirkau italisku spec. trasu praplikusiems lopams trestiu, atseit labai padeda zolei greiciau isisaknyt ir isvis tikras stebuklas, tai isbandzius parasysiu apie rezultatus. O ryt tu geruju trasu pavadinima irgi galesiu brukstelr, jei tik lietus nelis ir galesim i soda nulekti
Atsakyti
QUOTE(Milia @ 2005 05 17, 20:44)
Raskis, tau saulutes be ziedeliu tiks (ta prasme ziedeliai ir dalis lapu zoliapjove nusienauti, bet tuoj vel isauga ir zydi)? Baisiuline zole suaugus musu pievutej po tresimo buvo, tai privalejau nupjauti, o tai jau beveik kelius sieke. Liko pakrasciuose kelios ir nenupjautos saulutes, tai tas butinai iskasiu tau. Nupjautos, kaip sakiau, irgi greit atsigauna.

Ryt vaziuosiu specialiai paziuret, kokiomis trasomis tresiau puse vejos, nes ten nereali zole tamsiai zalios spalvos uzaugo, net po obelimis ir praplikusiose vietelese. Likusia dali tresiau kitokiomis trasomis, tai kol kas efektas neperdidziausias. Dar nusipirkau italisku spec. trasu praplikusiems lopams trestiu, atseit labai padeda zolei greiciau isisaknyt ir isvis tikras stebuklas, tai isbandzius parasysiu apie rezultatus. O ryt tu geruju trasu pavadinima irgi galesiu brukstelr, jei tik lietus nelis ir galesim i soda nulekti



Labai laukiam grįžtant iš sodo su pavadinimais bye1.gif
Atsakyti