Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Bandau imesti Palmolive grozybes:
http://public.fotki....050621_002.html
http://public.fotki....050621_003.html

Taip pat bukit gerutes parasykit man ta Babtu telefona.

Ir dar norejau pakalusti, gal kuri is cia rasanciu gelininkiu-sodininkiu gyvena Ramuciuose, uz Kauno LEZ ? smile.gif
Atsakyti
Tina*, aš tai vis laukiu fotkių iš tavo naujųjų namų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 06 30, 22:27)
Tina*, aš tai vis laukiu fotkių iš tavo naujųjų namų smile.gif


Nu pas mane dar nelabai ka yra rodyti blush2.gif Aplinka tikrai dar nera sutvarkyta, bet geliu jau spejau ir tarp plytgaliu prikaisiot. Kai prazys - imesiu foto.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2005 06 30, 21:23)


Oi kaip grazu thumbup.gif bet kokios cia geles - surfinijos ar petunijos ar dar kokios kitos. man niekaip nepavyksta uzsiauginti tokiu graziu "kamuoliu" verysad.gif bandau su petunijomis - tai jos nei kiek nesvyra sad.gif o surfiniju seklu savu laiku neradau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ikuska @ 2005 07 01, 08:46)
Oi kaip grazu  thumbup.gif bet kokios cia geles - surfinijos ar petunijos ar dar kokios kitos. man niekaip nepavyksta uzsiauginti tokiu graziu "kamuoliu"  verysad.gif bandau su petunijomis - tai jos nei kiek nesvyra sad.gif o surfiniju seklu savu laiku neradau sad.gif



surfinijos, ir kiek zinau tai, kad tik surfinijos svyra. o petunijos schmoll.gif . surfiniju yra visokiu rusiu, vienos i apacia svyra, kitos daugiau i sonus kerojasi ir pan. ir kaip ta gelininke sake, reikia nuo mazyciu jas formuoti. mirksiukas.gif
as ir auginau, bet jos nelabai uzaugo, tokios uzskurde ir vargses, kitais metais vel nusipirksiu, nes as niekada tokiu neuzauginciau 'kamuoliu' smile.gif
faina, kad kazkam irgi patinka mano kvietkeliai ax.gif
Atsakyti
kad nuo mazyciu formuoti reikia ta zinau. petunijas taip pat gnaibau, gnaibau, bet jos vistiek tik i virsu stiebiasi sad.gif. o mazu surfiniju daigu sunku rasti.
Atsakyti
QUOTE(ikuska @ 2005 07 01, 09:32)
kad nuo mazyciu formuoti reikia ta zinau. petunijas taip pat gnaibau, gnaibau, bet jos vistiek tik i virsu stiebiasi sad.gif. o mazu surfiniju daigu sunku rasti.



gal kokiam turguj, kai buna pats pirmas geliu pardavimo bumas reiketu paziureti? mirksiukas.gif
del petunju ir surfiniju auginimo nieko negaliu pasakyti, nes pati nieko neismanau schmoll.gif
Atsakyti
tina, parasiau tau tel. nr. i az smile.gif

labai tavo kaktuseliai ir kitos gelytes labai grazios . thumbup.gif viena gelyte uzsidejau ant desktopo (kur vienas ziedelis su melynais krastais), atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Palmolive, labai grazu! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas galit patarti kokią gyvatvorę pasirinkti? Norėčiau tujų, bet jų daug rūšių, nežinau kokią pasirinkt. Gal kas iš asmeninės patirties ką patart galit.
Atsakyti
QUOTE
Gal kas galit patarti kokią gyvatvorę pasirinkti? Norėčiau tujų, bet jų daug rūšių, nežinau kokią pasirinkt. Gal kas iš asmeninės patirties ką patart galit.
kažkurioj temoj vakar apie tai skaičiau blink.gif nors visai neaktualu, bet vis tiek įdomu...pasieškok, ar šioj temoj pradžioj ar atskira tema buvo, neprisimenu...
Atsakyti
Mes turime paprastojo ligustro gyvatvorę,man labai gražu...
Be to žiūrint kokią funkciją ji turėtų atlikti,ar ką užstoti,ar nuo vėjo,ar nuo gatvės...
ligustras nebijo užteršto oro,nereiklus dirvai.Jeigu bus įdomu parašysiu daugiau smile.gif
Atsakyti