Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vitaminai nuo nervų
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2
Vilmuse
Gal zinote kokius vitaminus kurie sumazintu nervine busena? 4u.gif buciau labai dekinga jei kas man padetu suzinoti ar vaistu ar vitaminu pavadinima g.gif
Pink Pepper
nervams stiprinti vitamino B kompleksas, o raminti - jonazoles preparatai (buna ir tabletemis, tinka silpnai depresijai gydyt). pavad tiksliai nzn, geriausia klaust vaistininkes
comep
manau reiktu vartoti magnio bei B vitaminu kompleksa
o kazkada nervukus apraminti man padejo homeopatinis prep acosedum
edux
vitaminas B6 su magniu,kuris organizmui padeda geriau isisavinti B grupes vitaminus.ju yra visokiu firmu ir visokiu kainu.placiau pasiklausk vaistineje.
lpd
QUOTE(Vilmuse @ 2007 09 18, 20:31)
Gal zinote kokius vitaminus kurie sumazintu nervine busena?
*

sveika, apie kokiu dalyku sumazinima kalbate? smile.gif
Greipfrukte
Aš irgi už B grupės vitaminus pasisakau! Pati nuolat vartoju, truputį apramina smile.gif O jeigu naktim nemiegi, pagerk kokių žolelių arbatos. Mano tėveliai prisipirkę dr.Karvelio vaistažolių, tai sakė, kad ramūs ramutėliai ir miega kuo puikiausiai thumbup.gif
Tisan
QUOTE(Vilmuse @ 2007 09 18, 19:31)
Gal zinote kokius vitaminus kurie sumazintu nervine busena? 4u.gif buciau labai dekinga jei kas man padetu suzinoti ar vaistu ar vitaminu pavadinima g.gif
*

o as karts nuo karto kaip tampu labai pasiustusi umn.gif pageriu TRIPTAN FORTE ten ir B grupes vitaminai ieina ir kazkokia medziaga is augalo gaunama thumbup.gif man padeda ir net labai kazkaip nuotaika pagereja ir nervu kaip nebuta thumbup.gif thumbup.gif angel_not.gif
anime
as kai labai supykstu ar jauciuosi nelabai stabili devil.gif po liezuviu pasimetu tablete NERVOHEEL. nestiprus, homeopatinis preparatas. man padeda nail.gif
Ryški
O ką daryti kai miegoti norisi bet kuriuo paros metu? Aš turiu kažką veikti, kad neužmigčiau... Negalvočiau apie nieką...
Šiuo metu vartoju "NoStress" bet kažin ar ilgai...
Tisan
QUOTE(ScarleTa @ 2007 09 21, 21:36)
O ką daryti kai miegoti norisi bet kuriuo paros metu? Aš turiu kažką veikti, kad neužmigčiau... Negalvočiau apie nieką...
*

gal tavo kraujo spaudimas labai zemas,kad taip miego norisi g.gif gal kava padetu siuo atveju blush2.gif o as taip pat naudojau NoStress bet kazkaip nelabai poveiki jutau schmoll.gif
<Kiss>
QUOTE(ScarleTa @ 2007 09 21, 21:36)
*

as irgi galedavau miegot bele kada,tiesiog traugdavo prie paglves
budama sanatorijoj sutikau moteri kuri rekomendavo maisto papilda GNLD firmos papildus,ju yra nemazai,jie is naturaliu grudu,man super padeda,geriu pati ir vaikam duodu,pvz.didzioji jai 10m,ji turi visiska negalia,turim daug problemu,jai duodu kalcis+magnis+vit D,ji mes visi geriam,dar jai duodu ALOE VERA gerima,skrandziui,zarnynui.pati geriu FORMULE 4,toks papildas,super man,nuo nervu,energijai ir t.t dar geriu zuvies taukus is lasisu OMEGA PLIUS.nezinau man labai patiko,daba uzsisakiau vitam C ir imunitetui stiprinti papilda.jie neparduodami vaistinej,bet legalus lietuvoj,pati juos platinu. thumbup.gif
kristij
mano vyras labai daug dirba, todel yra labai dirglus, nervingas, gere b kompleksa, bet turbut netiko, isbere visa. ka dar vartoti, kad ir energijos butu, ir nesijaustu pavarges nuolat, ir nervus apramintu.
Vicious Vici
daug gerų atsiliepimų girdėjau apie Neurozan, vyras bandė, tai tiesiog įsimylėjo tuos vitaminus biggrin.gif nupirkau jam tokį vyrišką kompleksą, tai brokija, rėkia, kad vėl Neurozan pirkčiau biggrin.gif
Satura
o mes esam isbande Magnesium diasporal, jei neklystu - tokie tirpus miltukai. Tai visus nervus kaip ranka nueme biggrin.gif
dzestina
as tai naudojau prancuzu firmos,labai gerus vitaminus nuo nervu,bet va kad velnias niekaip neatsimenu pavadinimo,zinau kad kainuoja menesiui laiko apie 50 litu,raso kad atstato nervu lasteles,ko kiti vitaminai nedaro,kaip ten yra is tikruju tai ne zinau,bet efektas superinis,energijos daug duoda,galva tokia lengvesne,reiks eiti ivaistine paziureti koks ten pavadinimas g.gif
Nijolija
QUOTE(dzestina @ 2007 10 01, 16:39)
as tai naudojau prancuzu firmos,labai gerus vitaminus nuo nervu,bet va kad velnias niekaip neatsimenu pavadinimo,zinau kad kainuoja menesiui laiko apie 50 litu,raso kad atstato nervu lasteles,ko kiti vitaminai nedaro,kaip ten yra is tikruju tai ne zinau,bet efektas superinis,energijos daug duoda,galva tokia lengvesne,reiks eiti  ivaistine paziureti koks ten pavadinimas g.gif
*

oi laukiam laukiam vaistuku pavadinimo clap.gif clap.gif clap.gif imesk linka noriu pasiskaityti reikia isbandyti nes po gimdymo paslijo nervai .......................
Tisan
QUOTE(dzestina @ 2007 10 01, 15:39)
as tai naudojau prancuzu firmos,labai gerus vitaminus nuo nervu,bet va kad velnias niekaip neatsimenu pavadinimo,zinau kad kainuoja menesiui laiko apie 50 litu,raso kad atstato nervu lasteles,ko kiti vitaminai nedaro,kaip ten yra is tikruju tai ne zinau,bet efektas superinis,energijos daug duoda,galva tokia lengvesne,reiks eiti  ivaistine paziureti koks ten pavadinimas g.gif
*

aha vat ir man smalsu kas ten per stebuklas,kuris nervu lasteles atstato ax.gif laukiam pavadinimo blush2.gif
lynkute
aha butu idomu suzinot pav,tu vitaminu ,nes siaip esu bandziusi leidziamus ,stresvit,magvit ir pan ....jokio gerumo nepajutau g.gif
aldara
super hopeopatinei vaistukai ,, sedatif,, thumbup.gif jei gerai parašiau pavadinimą ax.gif vakarais pasidedi tablečiukę po liežuviu ir laikai kol ištirpsta.
ieevva
geriausias ir veiksmingiausias aisku poveikis tik po savaiteles tai tokia arbatele,,nervus raminantis vaaistazoliu misinys,,jis ypatingai slykstus, tiesiog siaubingas pakol nepripranti...bet nepalyginsi su kitom nervu arbatom
Papaya.
QUOTE(Goodmother @ 2007 10 02, 19:49)
super hopeopatinei vaistukai ,, sedatif,,  thumbup.gif  jei gerai parašiau pavadinimą  ax.gif  vakarais pasidedi tablečiukę po liežuviu ir laikai kol ištirpsta.
*

Tikrai neblogos sitos tableteles. O nuo nervu tai reikia magnio(gerina nuotaika) ir vitaminu B grupes. Galima leidziamu arba geriamu patartina Milgamma, nes tokio kiekio B grupes nebus jokiuose bendruose vitaminuose.
mamyciukas***
sveikos!

apie vitaminus tai nezinau g.gif , bet augalines kilmes vaistukai labai geri yra- Dormiplant, jie nervinguma, nervine itampa mazina ir miego sutrikimus naikina, man labai padeda thumbup.gif
blink.gif
Opdum
ka reiškia vitaminai nuo nervų?vitaminu nuo nervu nera,yra vaistai nuo nervu, bet yra preparatai stiprinantis nervų sistemą.
minute_
man vakarais puikiai tinka arbatos neuro ax.gif taip pat magnį vartoju (diasporal) nes su vit. B nepatinka man, pradeda dar labiau berti unsure.gif o kam tinka, tai manau geriausia pasirinkimas magnis + B vitaminai smile.gif
janina***
QUOTE(mamyciukas*** @ 2007 12 17, 19:52)
sveikos!
apie vitaminus tai nezinau g.gif , bet augalines kilmes vaistukai labai geri yra- Dormiplant, jie nervinguma, nervine itampa mazina ir miego sutrikimus naikina, man labai padeda thumbup.gif
blink.gif
*

labas! 4u.gif

as ir siuos vaistukus vartoju, man jie labai padeda, nervukus mano i vieta sudeda, o tai kartais nekas buna mirksiukas.gif biggrin.gif
Jolete
Jeigu kur nors yra cistu uzuomazgos, tai B grupes vitaminai labai gretai tas cistas uzaugina. Sekmes renkantis vitaminus.
*indruliukas*
sveikos!

as ir girdejau , kad Dormiplant neblogi vaistukai nuo nervu, blink.gif mano sese vartojo, tai jai labai patiko, remina, nervine itampa mazina thumbup.gif
ingakyca
QUOTE(Goodmother @ 2007 10 02, 21:49)
super hopeopatinei vaistukai ,, sedatif,,  thumbup.gif  jei gerai parašiau pavadinimą  ax.gif  vakarais pasidedi tablečiukę po liežuviu ir laikai kol ištirpsta.
*

O man šitie ne tik kad nervinę įtampa sumažina, bet aš pasidarydavau apatiška viskam, todėl nutraukiau jų vartojimą.
Wirga
QUOTE(*indruliukas* @ 2007 12 28, 13:00)
sveikos!
as ir girdejau , kad Dormiplant neblogi vaistukai nuo nervu, blink.gif  mano sese vartojo, tai jai labai patiko, remina, nervine itampa mazina thumbup.gif
*

reiks ir man pabandyt, nes nemazai esu bandzius raminamu vaistuku rusiu, bet kazkaip sau tinkamu ir nerandu, o apie situos jau nekarta esu geru atsiliepimu girdejus g.gif
***Žaltvykslė
NERVOSAN,sako geriausi..gavau Kalėdoms,bet dar gerti nepradėjau.Vieni iš brangesnių.
Dalytukas
QUOTE(dzestina @ 2007 10 01, 16:39)
*

oi laukiam laukiam vaistuku pavadinimo
jovana
QUOTE(Sommerregen @ 2008 01 11, 22:31)
NERVOSAN,sako geriausi..gavau Kalėdoms,bet dar gerti nepradėjau.Vieni iš brangesnių.
*

Kodėl brangus?
Pirkau kaip tik mažei - 9,60. Homeopatiniai. Esu pirkusi visokių kitokių, pvz. Relax junior - virš 20 lt...
netaip*
Man tai labai padejo B grupes vitaminai "Milgamma".Cia buvo rasyta apie magnio miltukus,reikes isbandyti.Dar girdejau gerai ramina nervus Neuro-3 is zoleliu kapsules.
mireja
Geriausiai "vitaminai" nuo nervu yra joga ax.gif
O jeigu rimtai tai B grupes vitaminai ir magnis B6
liūtuke
QUOTE(mireja @ 2008 09 22, 14:49)
Geriausiai "vitaminai" nuo nervu yra joga  ax.gif
*

Pritariu 100%
džingute
Naturalius gerkit, kaip biciu ziedadulkes, o ne sintetinius is vaistiniu, kurie skrandzius zaloja
Busit energingos, viskuom patenkintos ir gausit visa 100 maistinguju medziagu smile.gif
mau
yra tokia aminorūgštis "glicinas". galima nusipirkti rusiškų vaistų parduotuvėse. jis nebrangus (50 čiulpiamų tabletėllių kainuoja 6Lt). natūralus (jį gamina mūsų organizmas) ir nekenkia ax.gif tiesiog sučiulpi 1-2 tabletėles ir ramiau. o kas svarbiausia "netrenkia per galvą" thumbup.gif
šiaip, vienu metu teko gerti "Valeradiksą", pirkau vaistinėj, taip pat kaina nedidelė. pagamintas iš žolelių, pagrinde valerijonai, todėl skrandžiui tikrai nekenkia... mirksiukas.gif
Vonios Fane
Labai geri vitaminai/pastiprinimas nervinei sistemai - Neurorubine 4u.gif
jovana
QUOTE(mireja @ 2008 09 22, 13:49)
Geriausiai "vitaminai" nuo nervu yra joga  ax.gif
*

Vaikams jogos nelabai pritaikysi....
Giedruge
QUOTE(džingute @ 2008 10 11, 20:53)
Naturalius gerkit, kaip biciu ziedadulkes, o ne sintetinius is vaistiniu, kurie  skrandzius zaloja
Busit energingos, viskuom patenkintos ir gausit visa 100 maistinguju medziagu  smile.gif
*

Optimisteliux
........nervai kyla ,nes vyras nervina,visada del visko kalta,....niekas ka darau nepatinka,ant vaiko saukia del smulkmenu,....ir pyksta ant manes,kad uzstoju sako lepinu ja,bet as nenusileidziu,,,,...to pasekmes geriu stiprius vaistus nuo nervu ,kuriuos vartoja pagyvenusios moterys,o as dar jauna 23m....ir ka man daryt,vyra keist?ar maziau nervotis,nors labai stengiuos taip nedaryt g.gif schmoll.gif verysad.gif smile.gif
Indre
Nervinei būsenai stabilizuoti labai padeda magnis 350mg, gerti po 1 tab. 3-4 kartus per dieną 4u.gif Oir širdutei padeda. 4u.gif
tvini
reiks pabandyti magni bigsmile.gif
tetukas1
nu jau moterytes sneka tai kaip siulus vynioja, neaisku nei kas nei kam nei nuo ko bele gert kazka .Pirmiausia pas gydytoja, perziuret gyvenimo buda ir dienotvarke paskui primt sprendimus ir vartot ka reikia bo dabar vienai nemiga kitai nervai o vaistai vieni ir pagrinde mg su B irraminantis .BAISU
Lina O.
QUOTE(jovana @ 2008 10 28, 16:57)
Vaikams jogos nelabai pritaikysi....
*

na ka jus, tik paieskoti reikia smile.gif

Vaiku ir jaunimo centre

Laisvalaikio centras 7 muzos Fabijoniskese

Jogos centre Narajana

Kaune, Zaliakalnyje

Klaipedoje

SM forumo tema

o cia gera knyga, jei norite praktikuotis namuose (nors pirmus kartus tai siulyciau ne vieniems daryt):
Labas rytas, saulyte

Papildyta:
QUOTE(Optimisteliux @ 2008 11 09, 00:16)
........nervai kyla ,nes vyras nervina,visada del visko kalta,....niekas  ka darau nepatinka,ant vaiko saukia del smulkmenu,....ir pyksta ant manes,kad uzstoju sako lepinu ja,bet as nenusileidziu,,,,...to pasekmes geriu stiprius vaistus nuo nervu ,kuriuos vartoja pagyvenusios  moterys,o as dar jauna 23m....ir ka man daryt,vyra keist?ar maziau nervotis,nors labai stengiuos taip nedaryt g.gif  schmoll.gif  verysad.gif  smile.gif
*

Pabandykit pasisneket su geru (patartina privaciu) psichoterapeutu. Turetu padeti bent jau susivokti, kas konkreciai Jums taip gadina gyvenima.
Jei tikrai priezastis yra vyras, bandykite su juo susisneketi (bet tik tada, kai nesate susinervinusi, ramiu tonu ir be kaltinimu, tiesiog bandant vyra suprasti ir pateisinti. T. y. ne ''tu toks'', ''tu taip'', bet ''as maniau'', ''man atrode'', ''o kodel tu taip manai''). Jei visvien neiseina susisneket, nebijokit radikaliu sprendimu - butina kazka daryt, o ne kentet. Gal reiktu atskirai pagyvent?
O gal problema ne vyras, o paslijusi Jusu nervu sistema... Tuomet siulyciau sveika maista ir leidziama Neurorubina (ir padeda stipriau, ir skrandzio negadina), ir psichologine pagalba Jums priimtina forma (pvz, meditacija, malda, joga, psichologo paslaugos) 4u.gif
aramelle
Girdejau,kad padeda biciu pienelis,bet dar nebandziau.Is veiksmingu manau yra neurorubinas,magnis+B6,tryptan forte.
laureta
QUOTE(Optimisteliux @ 2008 11 09, 00:16)
........nervai kyla ,nes vyras nervina,visada del visko kalta,....niekas  ka darau nepatinka,ant vaiko saukia del smulkmenu,....ir pyksta ant manes,kad uzstoju sako lepinu ja,bet as nenusileidziu,,,,...to pasekmes geriu stiprius vaistus nuo nervu ,kuriuos vartoja pagyvenusios  moterys,o as dar jauna 23m....ir ka man daryt,vyra keist?ar maziau nervotis,nors labai stengiuos taip nedaryt g.gif  schmoll.gif  verysad.gif  smile.gif
*

ziurek kas gyvenime svarbiau PATI su vaiku ar vyras. Vaistu/vitaminu keliasdesimt metu nevartosi diena dienon.

O ir nervintis del kiekvieno menkniekio nevertetu. 4u.gif
raimuxe
QUOTE(Optimisteliux @ 2008 11 08, 23:16)
*

4u.gif 4u.gif 4u.gif Laikykis. Oi kaip tave suprantu unsure.gif 4u.gif
Adeliukas
Man ir mano vaikui nervus sutvarke Omega ir Magnis. bet ieskokit tik naturaliu. O ne sintetiniu. Nes sintetika organizme tik zala padaro. Is ju mazas procantas tik pasisavinama. Todel ir nepadeda. Tikrai yra naturaliu ir nepatingekit paieskoti. 4u.gif
ramuramu
QUOTE(mau @ 2008 10 20, 22:34)
yra tokia aminorūgštis "glicinas". galima nusipirkti rusiškų vaistų parduotuvėse. jis nebrangus (50 čiulpiamų tabletėllių kainuoja 6Lt). natūralus (jį gamina mūsų organizmas) ir nekenkia  ax.gif  tiesiog sučiulpi 1-2 tabletėles ir ramiau. o kas svarbiausia "netrenkia per galvą"  thumbup.gif
šiaip, vienu metu teko gerti "Valeradiksą", pirkau vaistinėj, taip pat kaina nedidelė. pagamintas iš žolelių, pagrinde valerijonai, todėl skrandžiui tikrai nekenkia...  mirksiukas.gif
*

norėjau pasidomėti, ar "gliciną" galima vaikui 11 metų duoti? gal žinote
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.