Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 6

QUOTE(Deganti @ 2007 10 03, 08:17)
Taigis visu svajoniu issipildymo  4u.gif


Bet ar galimos svajones? Juk sirgau,operacija turejau,puses kruties neturiu...Kokie cia dar vaikai.... Ka manot?
Atsakyti
Vytureli, turi du vaikus- kam tau papildoma rizika. turetum dziaugtis,kad siuo metu esi pakankamai sveika, vaikuciai sveiki, atiduok visa meile jiems ir negalvok apie treciaji, aisku jei laabai nori, tada gal ir galima, bet as tikrai ne is piktos valios taip sneku- tiesiog turiu drauge, kuri onko diagnoze isgirdo budama 27, kaip tik planavo vaikus, o dabar kovoja del savo gyvybes, ir deja apie vaikucius nebedrista net galvot verysad.gif mergaites esat laimingos kad bent juos turite- turite tiksla del ko gyvent, del ko kovot. stiprybes jums visoms 4u.gif
Atsakyti
Drąsinau,Adis,Tave,Drąsinau save.Šiandien sužinojau apie save.Recidyvas.
Atsakyti
Grįztu pas jus po kurio laiko.Gal kas nors esate susidurę su pilvapleves karcinoze.Gydytojai sako, kad viskas-situacija visai bloga, bet as vistiek netikiu.Gal but kas zinot kokius vežius gydo fotodinamine terapija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyturelis @ 2007 10 05, 08:49)
Bet ar galimos svajones? Juk sirgau,operacija turejau,puses kruties neturiu...Kokie cia dar vaikai.... Ka manot?


Vytureli, o kodel negaletum svajoti, ok, turi kuo dziaugtis - dukras, galbut ta svajone paleiskim i ateiti, galbut mums dar pavyks paciuciuoti savo anukus, ir tai butu super, Siandien sia tema kalbejau su zmogum, kuriam liga diagnozuota pries 16 metu, dabar jau antri metai po transplantacijos kaulu ciulpu, tarpe atkricio ji pasigimde vaikiuka, paskui po 4 metu po gimdymo liga atsinaujino, bet sake, jei reiktu pakartot viska darytu taip pat, aisku mums lengviau postringauti mes jau su vaikais, as neuzciciklinu ant to, viska palikau likimui, bus gerai, ne - tai palauksiu anuku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(simuks @ 2007 10 05, 15:25)
Grįztu pas jus po kurio laiko.Gal kas nors esate susidurę su pilvapleves karcinoze.Gydytojai sako, kad viskas-situacija visai bloga, bet as vistiek netikiu.Gal but kas zinot kokius vežius gydo fotodinamine terapija g.gif


As tau angliskai perrasau is angliskos knygos:
In some cases repeated laser treatments may be used to keep the esophageal lumen, or cavity, open. A procedure known as photodynamic therapy can also used to maintain esophageal function. The patient is given a drug that makes cells senstivite to light and then a laserlike light is focused on the cancerous tissue, thus kiling the cancer cells. Another way to sometimes improve swallowing is by expanding, or dilating, the esophagus. This can be done repeatedly if needed.

Knyga vadinasi ''Coping with chemotherapy and radiation'' (2004)
Atsakyti
QUOTE(simuks @ 2007 10 05, 15:25)
Gal but kas zinot kokius vežius gydo fotodinamine terapija g.gif

Dar raso, kad gydo fotodinamine terapija ,,PDT to treat or relieve the symptoms of esophageal cancer and non-small cell lung cancer " ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2007 10 05, 14:38)
Drąsinau,Adis,Tave,Drąsinau save.Šiandien sužinojau apie save.Recidyvas.


Laikykis mergyt,tu PRIVALAI iveikti liga ,o ne liga tave...
Atsakyti

Arune, geroji mūsų, mintimis, jausmais su tavimi. Stiprybės, tik stiprybės ir dar daug drąsos ir tikėjimo. Ar jau galutinis atsakymas, gal dar ne? Po kiek laiko, tai ir labai svarbus rodiklis. Ar turėsi, kas prižiūrės dukrytę? Ar turi kam pasibėdoti?

P.s. Nusprendėme į Romą važiuoti. Paprašysiu dievulio užtarimo pačiame Vatikane, o už tave Arune, ypatingai.
Carvel viską pasakė, ką čia ir bepridursi.
Atsakyti
Recidyvas po 4m. Prieš 2 sav.turėjau operaciją,radikalios operacijos vietoj-guzelis.Aš,kaip ir Adis,pabuvau naivia,kad iš durnumo jie dygsta...Šiandien telefonu sužinojau,kad pikt. Antradienį važiuoju išsamiems tyrimams.Šiandien galiu tik verkti,deja,atleiskite.Gal ryt bus geriau.Dukriukas žiūri nieko nesuprantančiom akim...
Atsakyti
[COLOR=blue][CODE]
QUOTE(adis @ 2007 10 05, 21:05)
P.s. Nusprendėme į Romą važiuoti. Paprašysiu dievulio užtarimo pačiame Vatikane, o už tave Arune, ypatingai.


Labas mergaitės
gal aš klystu, bet manau , kad dievas yra visur.Jį rasime ,net mažytėje kaimo bažnytėlėje, kiekviename virpančiame lapelyje, paukštelio čirenime, rudenį pražydusiame pienės žiedelyje.

"Kristus dabar žemėje neturi savo kūno, tik tavąjį,
nei rankų, tik tavasias, nei kojų, tik tavasias,
Tavosios yra jo akys, pro kurias jis turi ieškoti
Kristaus atjautos pasauliui;
Tavosios yra kojos, kuriomis jis turi vaikščioti, darydamas gera;
Tavosios yra rankos, kuriomis jis dabar turi laiminti žmones."
_Šv.Teresė Avilietė

Mergaitės jei Jūs tikrai tikite, tai galima melstis kiekvieną akimirką ir visur.Tam visai nereikalingi Vatikano rūmai, besistumdančios turistų minios.
Jei tikėsite savo pasveikimu galite melstis Jums patinkančioje bažnytėlėje, apkabinusios seną ąžuolą.Svarbiausia tikėti, kad Jūsų malda bus išklausyta.
Svarbu ne stabas , o tikras vidinis tikėjimas.
O dar vienas grynai praktiškas pastebėjimas.Reikia tausoti ir fizines jėgas.Pervažiuoti Europą autobusu, jau ir sveikam maža nepasirodys.

Gal aš neteisi, bet man taip atrodo.
Atsakyti
Gabija lėktuvu. Dvi valandos su trupučiu ir ten. Pasivysime vasarą. O Vatikanui tik šiaip tokį atspalvį suteikiau, kad labiau įprasminti kelionę, nes man ta Roma buvus nebuvus, tiesiog vyras nori su manim pakeliauti ir atsigriebti, tai, ko nepadarėme augindami vaikus.
Dėl maldos Jūs visiškai teisi. Apsistosime Villa Lithuania, Romoje yra lietuvių kunigų seminarija, tai turi savo svečių namus. Ten kažkada ne tik lietuviškos katalikybės bat ir pačios lietuvybės uostas buvo. Aš noriu aplankyti Romą vien dėl šių svečių namų.
Čia dar mano tokia asmeninė terapija. tongue.gif Išvykęs viską užmiršti, tiek įspūdžių, pojūčių, jeigu fiziškai blogai jausčiausi – nevažiuočiau. Esu sveika, tik medikai sako, kad ne. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 06 spalio 2007 - 11:24