Įkraunama...
Įkraunama...

Lazanija

QUOTE(Inga654 @ 2008 09 21, 10:35)
O iš kur gauti to parmezano sūrio - nesugebėjau maximoj rast...kaži o gal ir fermentinis tiks... g.gif

Maximose tikrai būna. Ir netgi tarkuoto. Puikiai tinka bet koks kitas kietasis sūris (minėtas Džiugas, Žalgiris ir kiti lietuviški) smile.gif
Atsakyti
Siandiena pietums gaminau lazanija smile.gif

500 g lazanijos lakstu, 250 g Mozzarellos surio(naudojau 300g paprasato fermentinio), saukstas aliejaus kepimo skardai patepti

Idarui: 300 g farso, svogunas, 4 skilteles cesnako, skardine (400g) savo sultyse konservuotu pomidoru, druskos, pipiru, prieskoniu, saukstas aliejaus

Padazui: 50 g sviesto , 2 saukstai miltu, 0,5 l pieno, druskos

Paruosti idara:pakepinti svogunus, sudeti mesa ir grustus cesnakus ir dar truputi pakepinti. paskui sudeti pomidorus, supilti vyna, suberti prieskonius ir neuzdengus kaitinti ant mazos ugnies, kol isgaruos skystis

Paruosti padaza: islydyti sviesta,supilti piena suberti po truputi miltus ir maisyti ant mazos ugnies, kol padazas sutirstes, sudeti prieskonius.

Kepimo skarda patepti aliejumi ir sluoksniuoti: lazanijos lakstus, idara, tarkuota suri, padaza. Virsutinis sluoksnis turi buti surio. Inda uzdengti folija ir 30-40 min kepti 180 laipsniu karstumo orkaiteje. Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Lazaniją teko valgyti Graikijoje į savaitę bent porą kartų ( o visą vasarą buvau ten), tai ir dabar aš ją vis dar mėgstu smile.gif bet Jūsų foto žiūriu ir ji vistiek man ne tokia kokią aš valgiau, čia ji kažkokia "ištižusi". Kai nuėjau į "Bravarija" tai išvis neaišku kokį ten patiekalą man paruošė, visiškai nepanašu į lazaniją buvo. Na, bet tikrai reikės darytis namuose šitą gardumyną ir pažiūrėti kaip atrodys, koks skonis bus smile.gif
Atsakyti
siandien turiu gauti inda lazanijai,tai butinai reiks kept lazanija,nors ir velus vakaras ateitu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida39 @ 2008 09 30, 08:14)
siandien turiu gauti inda lazanijai,tai butinai reiks kept lazanija,nors ir velus vakaras ateitu. smile.gif

o koks tai indas ,man jau parupo ? bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas padės dėl lazanijos lakštų - nusipirkau Maximoje Divella lakštų, parašyta "oven ready". Ar tai reiškia, kad čia tie, kurių nebereikia apvirti???????????????????//
Atsakyti
QUOTE(gb78 @ 2008 09 30, 16:29)
Gal kas padės dėl lazanijos lakštų - nusipirkau Maximoje Divella lakštų, parašyta "oven ready". Ar tai reiškia, kad čia tie, kurių nebereikia apvirti???????????????????//

as nei vienu neapverdu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgice @ 2008 09 30, 10:23)
o koks tai indas ,man jau parupo ?  bigsmile.gif

Is tupperware.Ultra plius lazanijos indas.Pasiskaitykit tw svetaineje(tvarkos linija arba www.tupper.lt .ten man atrodo ir receptas yra
Atsakyti
QUOTE(vaida39 @ 2008 09 30, 19:22)
Is tupperware.Ultra plius lazanijos indas.Pasiskaitykit tw svetaineje(tvarkos linija arba www.tupper.lt .ten man atrodo ir receptas yra

aciu bigsmile.gif ,gal rasiu ir apie turima inda aprasyma,nes jame dar nieko nedariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgice @ 2008 09 30, 20:27)
aciu bigsmile.gif ,gal rasiu ir apie turima inda aprasyma,nes jame dar nieko nedariau  smile.gif

Siame inde galima kept ne tik lazanija,o ir pyragus,apkepus,labai skanus kugelis gaunasi.Kepu paukstiena(turiu5l ultra pliusa,dabar uzsisakiau lazanijai)
Atsakyti
QUOTE(vaida39 @ 2008 10 01, 08:35)
Siame inde galima kept ne tik lazanija,o ir pyragus,apkepus,labai skanus kugelis gaunasi.Kepu paukstiena(turiu5l ultra pliusa,dabar uzsisakiau lazanijai)

oho ,as turiu kazkoki pyragams skirta ,dar nepavarciau puslapiuko blush2.gif
Atsakyti
Aš vakar kepiAU LAZANIJĄ su varške mirksiukas.gif Varškės tešlą padariau kaip apkepui: dėjau kiaušinių, manų, išmirkytų piene, cukraus, razinų, tada lazanijos lakštus į indą, apliejau grietinėlė ir sluoksniavau su varške, viršutinis sluoksnis lazanijos. Buvo skanu thumbup.gif
Atsakyti