Įkraunama...
Įkraunama...

Lazanija

QUOTE(olialiaa @ 2009 10 15, 20:30)
o kodel niekas nepasake kaaip tuos lakstus virti ir kad kol verdi - jie sulimpa. o atskirt taip parastai neiseina. tik karstam vandeny. kur rankas neimanoma ikist.
snd pasidariau. kai kurias klaidas supratau, kai kuriu -- kur aprasiau virsuj nelabai...

O kam juos apvirti?Nereikia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 10 15, 19:30)
o kodel niekas nepasake kaaip tuos lakstus virti ir kad kol verdi - jie sulimpa. o atskirt taip parastai neiseina. tik karstam vandeny. kur rankas neimanoma ikist.
snd pasidariau. kai kurias klaidas supratau, kai kuriu -- kur aprasiau virsuj nelabai...

Na siaip temoje buvo kalbeta kaip tuos lakstus apvyrti ax.gif . Nereikia visu sukisti is kart ir po to deti ant dregno pavirsiaus pvz. ranksluostuko. Bet kaip jau buvo cia kalbeta tikrai nebutina juos apvirinet o ir gaminimo procesas buna greitesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2009 10 15, 21:03)
O kam juos apvirti?Nereikia schmoll.gif



nzn, kiek skaiciau, tia kai kurios verda. o ir pirkau parduotuvei tokius kuriuos reik apvirti.
Papildyta:
QUOTE(rivera @ 2009 10 15, 22:18)
Na siaip temoje buvo kalbeta kaip tuos lakstus apvyrti ax.gif . Nereikia visu sukisti is kart ir po to deti ant dregno pavirsiaus pvz. ranksluostuko. Bet kaip jau buvo cia kalbeta tikrai nebutina juos apvirinet o ir gaminimo procesas buna greitesnis 4u.gif



supratau, jei neviri, tai reik gan daug padazu, kad isigertu ir nebutu sausa ane?
Papildyta:
o siaip nezinau, ar kada dar gaminsiu lazanija. nebent kaip nors kitaip. nes sita buvo per sunki mano skrandziui.
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 10 16, 10:03)
nzn, kiek skaiciau, tia kai kurios verda. o ir pirkau parduotuvei tokius kuriuos reik apvirti.

Aš vis tiek neapverdu cool.gif ir gaunasi puikiai
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2009 10 16, 09:20)
Aš vis tiek neapverdu cool.gif ir gaunasi puikiai



asiku
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 10 16, 09:03)
nzn, kiek skaiciau, tia kai kurios verda. o ir pirkau parduotuvei tokius kuriuos reik apvirti.
Papildyta:
supratau, jei neviri, tai reik gan daug padazu, kad isigertu ir nebutu sausa ane?
Papildyta:
o siaip nezinau, ar kada dar gaminsiu lazanija. nebent kaip nors kitaip. nes sita buvo per sunki mano skrandziui.

Nu kad pas mane labai jau nebuvo daug tu padazu. Dariau lygiai taip pat kaip ir su apvirtais. Tiesiog gavosi ne taip riebu ir sluoksniai laikesi tarpusavy, kas nesigavo su apvirtais, viskas isciuzinejo doh.gif atpjovus gabaliuka. + Dar tai patiko, jog neapvirus gaminimas greitesnis thumbup.gif . Kita kart darant nepatingesiu pafotkint kas gaunas smile.gif . Gal kita sav. gal pasidaryt reikes g.gif smile.gif
Atsakyti
user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

mano tokia gavosi, aisku daug ko nedejau..
Atsakyti
o aš visą laiką apverdu,dedu jau į verdantį vandenį,prieš tai įpilu kokį šaukštą aliejaus tai jie nesulimpa,ir apvirę truputį padidėja,tai gaunasi kaip tik mano formai kurioje kepu,nieks nečiužinėja,o padažą kartais darau ir bešamelio bet dažniausiai užtenka to padažo kuris gaunasi apkepant mėsą.
Atsakyti
as darau pagal si recepta
http://www.manovirtu...i/lazanija.html

user posted image
Atsakyti
Aš dariau irgi nesenai lavašą su kalakutienos faršu daug daržovių į faršą pritarkavau morkų,paprikos svogūnų,tik kai iškepė pagalvojau ,kad ir cukinijos galėjau įtarkuot,bet paliksiu kitam kartui biggrin.gif
Atsakyti
Vakar dariau pagal šitą receptą http://www.manovirtu...i/lazanija.html
Skanumėlis rolleyes.gif
Tik ten rašo, kad naudoja paties gamintus lakštus. kaip juos pasigaminti????
Atsakyti
Žodžiu, kapoju Lazaniją ir pykstuosi dabar su ja, štai kas nutiko: viskas būtų kaip ir nieko, tik,kad apatinis lakštas kietu kiečiausias. Lakštinių neapviriau, bet kiti normalūs, tik apatiniam kažkas užplaukė, padažą baltą dariausi pagal draudės receptuką thumbup.gif . Tai va gal kas gali patart ką su tais nenuoramom apatiniais daryt?
Atsakyti