Įkraunama...
Įkraunama...

Lazanija

Labas 4u.gif
uzsiprase MB lazanijos,pati dar nesu dariusi,tik valgiau sveciuose.Nupirko lakstus,bet jie visai nedideli,i mano kepimo forma reiktu deti po kokius 4 lakstus.Ar juos deti vienas salia kito ar atskirom porcijom daryti g.gif
ir ar buna tu lakstu didesniu?
Atsakyti
QUOTE(nirce @ 2010 03 27, 11:17)
Labas 4u.gif
uzsiprase MB lazanijos,pati dar nesu dariusi,tik valgiau sveciuose.Nupirko lakstus,bet jie visai nedideli,i mano kepimo forma reiktu deti po kokius 4 lakstus.Ar juos deti vienas salia kito ar atskirom porcijom daryti g.gif
ir ar buna tu lakstu didesniu?

aš dariau iš mažų ir į skardą dėjau vieną šaliai kito. Tik mano skarda buvo per plati tai dėjau ant folijos, kurią užlenkiau 4u.gif didesnių lakštų mačiau pirkti, tik jie buvo nelygūs, o tokie,,banguoti-gofruoti" hihihi.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2010 03 28, 16:16)
aš dariau iš mažų ir į skardą dėjau vieną šaliai kito. Tik mano skarda buvo per plati tai dėjau ant folijos, kurią užlenkiau  4u.gif didesnių lakštų mačiau pirkti, tik jie buvo nelygūs, o tokie,,banguoti-gofruoti" hihihi.gif  mastau.gif

o kur matei tokius banguotus pirkti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute1990 @ 2010 03 28, 16:03)
o kur matei tokius banguotus pirkti? smile.gif

maximose 4u.gif jie tokie žaliame įpakavime, nepamenu pavadinimo doh.gif
Atsakyti
Siandien pirma karta dariau, pirkau Turini Lasagnes, lietuviskas lipdukas buvo ne tu makaronu, tad pabandziau verstis is pakelio prancuziskai, ten parasyta "sans pre-cuisson", mazdaug nereikia isankstinio paruosimo, tai supratau, kad nereikia virti, bet iskepus vis tiek jautesi tie miltai lakstu... Manau, kazkas ne taip buvo smile.gif)
Atsakyti
ant daug kuriu pakuociu taip rasoma,bet pagaminus pagal rekomendacijas visada gaunasi per kietas makaronas(jei neverdi)arba galima susimesti lazanija is vakaro,o ant rytojaus tik kepti,tada buna pats tas.arba bent palikti keliom valandom,tada makaronas prisigeria to padazo ir tikrai nebuna per kietas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjjanka @ 2010 02 07, 20:06)
Na aš vakar dariau irgi pagal šį receptą lazaniją. Pirmą kart gaminau lazaniją


Ką tik pašovėm ir mes maždaug tokią lazaniją ax.gif Taip pat pirmas kartas blush2.gif Tikiuosi, bus viskas gerai. Prisiskaičiau Jūsų patarimų 4u.gif
Atsakyti
Lazanija gavosi puiki wub.gif Būtinai dar darysim. O ir pusė pokelio lakštinių liko, nepaisant to, kad sunaudota jų buvo 5 sluoksniams thumbup.gif
Klasikinės lazanijos receptą kiek pakoregavom - į mėsos padažą nedėjom saliero, nes nepernešu (atsiprašau kalbininkų blush2.gif ), ir muškato (muskato?) riešuto į baltą padažą, taip pat naudojom ne jautieną, o vištieną. Tiesa, ir mėsos netroškinom taip ilgai, kaip nurodyta recepte. Tiesiog truputį pakepėm/patroškinom su daržovėm ir pomidorais ir to pakako. Ir apsiribojom tik mocarelos sūriu. Bijodama, kad lakštiniai nebūtų kieti, nors ant pokelio nurodyta, kad jų virti nereikia, paruoštą pašauti į orkaitę patiekalą palaikiau apie 50 min., o tada jau dėjau į orkaitę. Niam niam thumbup.gif
Taigi, receptas, galima sakyti, patikrintas ir labai vykęs ax.gif
Kitąsyk gal reikės sugalvoti ne su mėsos, o, pavyzdžiui, daržovių ir baltu padažu. Ar pan. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios. dar esu naujoke siame kulinarijos pasaulyje....

tacia dariau lazanja taip... sluoksnis teslos... farsas apkeptas su pomidorais be zieves smulkintais suris.... tesla, farsas, suris ir pievagrybiai...

bandau ikelti nuotraukas...

sluoksnis su pievagrybiais.... o tada i orkaite...
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
atrodo tai labai skaniai thumbup.gif dar kartais ir skaniau turbut,kai idedi siek tiek savo fantazijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 05 31, 23:59)
atrodo tai labai skaniai  thumbup.gif  dar kartais ir skaniau turbut,kai idedi siek tiek savo fantazijos  smile.gif



patikek... ir buvo LAAAAAAABAI skanu smile.gif ir kai tiek daug sluoksniu tai zinok taip sotu kad reikia plonos riekeles kaip vienai porcijai....
Atsakyti
daznai kepu lazanija, paprasta ir skanu. tik nebandziau vegetariskos, reiks pabandyt. svarbiausia fantazija ir nepamirsti daug surio... smile.gif
Atsakyti