Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienis kitaip

Artėja mano apvalusis gimadienis ir ta proga norėčiau sugalvoti ka nors idomaus, originalaus, kad nustebint draugus galeciau ir patiem butu labai smagu. Gal kas nors turite kokiu idomiu minciu ar patarimu, pasidalinkime!
Beje, as galiu pateikti keleta pavyzdziu: viena drauge buvo uzsakiusi kazino salyte, kurioje visi gimtadienio sveciai galejo ismokti losti ir tai daryti is ne tikru pinigu. Buvo labai smagu smile.gif Kita drauge Vilniuje buvo uzsakiusi troleibusa, tai vazinejimos po vakarini miesta, jame vaisinomes, aisku, po to protesimai vyko kitur. O cia vis tiek tokia atrakcija, ypac tiem, kurie jau nepamena, kada buvo vaziave viesuoju transportu.
Tai va, gal dar kas turit kokiu ideju?
Atsakyti
ai va, prisiminiau, kaip dar vienas draugas suorganizavo savo gimtadieni - uzsake karaoke sale thumbup.gif
Atsakyti
as manau butu visai smagu jei uzsakytum kokiuose idomiuose sokiuose stala,aisku jei tau ir sveciam patinka sokti,ten galima paprasyt kad torta tavo ynestu grandioziskai,nustoja visuose sokiuose grot muzika,atsistoja tavo draugai tau ilgiausiu metu dainuoti ir ant jusu stalo atnesa torta.pries sokius galite susirinkti pas tave ir pvz uzsisakyk kad jus y sokius paimtu limuzinas,ten valanda limuzino nuoma kazkur 100lt,tikrai bus fainai,limuzine sampana gersit y tavo sveikata,sokiuose prisisoksite,o ir zinok pinigu neisleisi daug,nes ka sumokesi uz staliuko rezervavima tai uz juos galesi gerimus rinktis.tikiuosi bent siek tiek daviau minciu
Atsakyti
oi, tikrai labai gera mintis, ypac ta su limuzinu thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki visi. smile.gif
Būčiau labai dėkinga jei parašytumėt savo nuomonę ir patartumėt: g.gif
1) Kaip pravesti vakara kad visiems (apie 20 zmoniu) butu smagu?
2) Kaip papuošti neperdidziausia kajutės erdvę?
3) Kaip stilingai ir nelabai brangiai apsirengti? wub.gif
4u.gif drinks_cheers.gif Artėja mano 21 tortadienis, kurį sugalvojau paminėti išplaukus į marias.
Ta proga pamaniau jog puikiai tiktų vakarėlio tema JŪRA.
Girdėjau, kad dažnai buriuotojai svencia laivuose, tad jei čia tokiu yra nelikit abejingi- brūkštelkit ka manot.
blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,

artėja gimtadienis, nutariau, kad karšti ir tostai - įgrysę. Šovė mintis pasamdyti šokių mokytoją tam vakarui. Pamaniau, jog dar pakankamai neįprasta, nauja ir išjudintų svečius šokiams smile.gif
Netgi radau http://www.danzam.pu...t/puslapis.html kas tuo užsiema.
Pasidalinkite patirtimi. Gal kas bandėte? Kokie įspūdžiai?
Atsakyti
manau puiki idėja, ir jei svečių nemažai tai tikrai smagu bus.
Šokių mokytojas buvo nusamdytas vienoje didelėje šventėje, kur teko dalyvauti, tai norinčiu pasimokyti netrūko.
Atsakyti
Priklauso dar ir nuosokio mokytojo... ju taip pat kaip ir vakaro vedeju buna ivairiu,todel pries uzsakinedami paprasykite pastebeti jo vedama sokiu pamoka,paziuresite ar jis jums pagal kalbejimo maniera patinka ar noretumet kito... wink.gif Siaip tai labai fainas dalykas,bet butina turet kiek daugiau erdves...
Atsakyti
Taip apsidziaugiau radusi sia tema, bet pasirodo nelabai cia idejomis dalijates smile.gif Ideja rejytes labai faina thumbup.gif Bet gal dar kazkas kokiu minciu duotu? Pvz. isties labai domintu karaoke klubas Vilniuje. Ar yra tokia vietele? Butu super thumbup.gif O gal kazkur indiskus sokius soka, gal tango vakarai vyksta ir pns.
Atsakyti
Aš tai pas save namuose rengiau holivudini vakareli aišku su raudonu kilimu ir su persirengelem zvaigzdem(draugais) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguška @ 2009 11 10, 14:19)
gal tango vakarai vyksta

Va - TANGO - galima užsisakyti Tango pamokas pobūviams mirksiukas.gif
Atsakyti
Man ir aktualu! Mano svente irgi arteja, nzn ka cia sugalvoti doh.gif
o beto bus zmoniu virs 20 ax.gif Ka cia sugalvoti? doh.gif g.gif
Atsakyti