Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 15

Senos temos :

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Namo aplinka 14

Maunamės pirštines, galandam kauptukus ir važiuojam mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 21 rugsėjo 2007 - 12:54
sveiki smile.gif as ir noriu apsirodyti savo gelynelius ir aplinka. pas mus daug zalios pievos, daug vaismedziu ir keletas gelynu smile.gif
paziurekit i albuma, cia rasite nemaza tulpiu kolekcija, leliju kolekcija, svoguniniu geliu, roziu ir kitu dalykeliu smile.gif teritorijos aplink namus 33 arai smile.gif

http://public.fotki....ka/geles-sodas/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyrika: 21 rugsėjo 2007 - 13:04
QUOTE(Sraunius @ 2007 09 21, 12:58)
hortenzijos yra laukinis augalas ir pas mus tik kelios rūšys negali žiemoti. Prie aprašymo yra nurodyta "augimo zona". Tarkim toji grandiflora ar pinky-winky pridengta puikiausiai sau peržiemos wink.gif

nu jei dar keleta nuomoniu ir kokios jos nereiklios ir t.t., galima sakyt jau ikalbeta lotuliukas.gif tik kolkas sodint neturiu kur ax.gif

QUOTE(diinka @ 2007 09 21, 13:09)
jei ką pas mane ant aukšto irgi vieni mėtosi 4u.gif

o jos tik amerikoj veisiasi? gal reik sesutės paprašyt kad pažiūrėtų- atveštu važiuodama į svečius biggrin.gif

jei bus salta su striuke uzklosiu lotuliukas.gif

aha ir man viena galet prigriebt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2007 09 21, 14:03)
sveiki smile.gif as ir noriu apsirodyti savo gelynelius ir aplinka. pas mus daug zalios pievos, daug vaismedziu ir keletas gelynu smile.gif
paziurekit i albuma, cia rasite nemaza tulpiu kolekcija, leliju kolekcija, svoguniniu geliu, roziu ir kitu dalykeliu smile.gif teritorijos aplink namus 33 arai smile.gif

http://public.fotki....ka/geles-sodas/

oho kolekcija thumbup.gif kiek metų skirta tokiai gausybei sukaupti? tulpių labai daug, ar iškasinėji, ar auga ir žydi neiškasamos? juk iškasinėti kasmet tokius kiekius tiek darbo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2007 09 21, 12:45)
nu man tie putinai - gulbinai irgi yra bloguma ivare turbut iki amziaus galo  doh.gif, dar nuo vaikystes - kai pagalvoju apie putina, tuoj tos riebios kirmeles akyse stovi. Bet su hortenzijom tai neturi nieko bendro  nono.gif , hortenzija - tai karalishkas grozis  wub.gif .

Oho o as galvojau, kad tai irgi hortenzija, kur tokie apvalus dideli ziedynai: vieni vadina gulbinu, kiti gyvenimu. Vnz man tai pakankamai kvaili pavadinimai priedo, kad augalas nekoks. Na bet jei hortenzija ne "gulbinas gyvenimas", tai zinosiu dabar.
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 09 21, 14:31)
oho kolekcija thumbup.gif  kiek metų skirta tokiai gausybei sukaupti? tulpių labai daug, ar iškasinėji, ar auga ir žydi neiškasamos? juk iškasinėti kasmet tokius kiekius tiek darbo...  doh.gif


na kolekcijai gal keleri metai. siaip nuosavame name visa gyvenima gyvenu, tai kazkas yra like nuo enatmenamu laiku, kazkas isigyta neseniai biggrin.gif
o tulpes iskasam kas pora, 3 metus, nes is tiesu ju yra daug, net ne vienoje vietoje, pasimirsta, neberandam. bet jos ir taip gerai jauciasi smile.gif nesusala, isgyvena.
ne hiacintai pas mus praziemojo viena ziema lauke lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, kas pamenat, kada galima skirstyti leviziju kerelius. Kazkur skaiciau, kad rudeni, bet dabar niekur tos info nerandu. Ka siuo klausimu gali pasakyti musu profesionales?
Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2007 09 21, 13:05)
Lietuviu, rusu  blush2.gif

Гортензия - Hydrangea
Благородная и благодарная гортензия
Гортензия в саду: уход и размножение
ГОРТЕНЗИЯ
'Endless Summer' - hortenzija, kurios ilgai laukėte
Vasaros pabaigai - hortenzijų mėlis - tikiuosi užteks tiek wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 09 21, 15:43)


Aciu labai 4u.gif
Reiskiasi, genesti anksti pavasari, jaunus krumus maziau, senus daugiau, butinai tresti kad formuotusi stiprios sakos ir ziedynai. Tikrai siemet kisiu ja i vazona biggrin.gif

Atsakyti
lyrika, na ir ūkis thumbup.gif Bet kiek laiko tokiam reikia skirti doh.gif

Noriu paklausti, kaip pražydinti narcizus (arba hiacintus) vazonėliuose namuose anksti pavasarį, tarkim va Vėlykoms? Kada juos reiktų sodinti, kokiom salygom laikyti?
Atsakyti
QUOTE(Norima @ 2007 09 21, 17:43)
lyrika, na ir ūkis thumbup.gif Bet kiek laiko tokiam reikia skirti doh.gif

Noriu paklausti, kaip pražydinti narcizus (arba hiacintus) vazonėliuose namuose anksti pavasarį, tarkim va Vėlykoms? Kada juos reiktų sodinti, kokiom salygom laikyti?


ukis tai jo... visa vasara nuo ryto iki vakaro.. tai zole pjauti, tai gelynus tvarkyti. o dar didziojoje pievoje pasejom dobiliukus su paprasta veja, tai zoles dvigubai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2007 09 21, 08:41)
Kaip jau rasiau kad mano hortenzija 5 m. auga ir nezydi, ji kiekviena pavasari issikala ir vistiek tokia maza, tai prisiskaiciau vakar internete kad iskasti jas reikia. Tai per nakti nemiegojau  doh.gif , planavau kaip as ja iskasiu, o kita pavasari pasodinta ji man jau zydes  biggrin.gif
O del genejimo tai susibalamutinau, as man ja dabar iskasus geneti, ar laukti pavasario?
Ir as ja reikia laikyti sviesiame rusyje ar galima tamsoj ?Gal kuri ziemai iskasat ir galit patart kaip ja laikot per ziema?

Pas mane ružavoji hortenzija nušaldavo pernykščius stiebus, atželdavo iš pašaknų ir nežydėdavo. Nes žiedukus jos sukrauna tik ant pernykščių stiebų.Tai praeitais metais prisiruošiau iškast, laikiau tamsiam rūsy. Tai šiemet pilnos žiedų. Bet jos neaukštos pas mane, koks pusmetris. Žydi ir dabar. Genėt negenėjau, nes ir taip rūsy, besodinant apsilaužė.
user posted image
Atsakyti