Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 15

kazkaip, neperseniausiai snekejom apie kurmius, tai gi ziuriu, kad ir pas mus svecias atsikele doh.gif vis kalniuku atsiranda, tai zalio stotelej yra šaškes pirkti, tai jauciu reiks bandyt, bet kas bande, sake padejo g.gif
ir dar pas amne siltnami ant paprikos atsirado baltasparniu, ka man su jais daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 09 24, 17:11)
jei kitam sezone bus vėl laistomas tuo pačiu režimu, tai aišku kad vargs, geriau jau paieškoti jam saugesnės vietelės.


Ir aš taip manau. Kažin dar ne per vėlu persodinti?
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 09 24, 15:13)
kazkaip, neperseniausiai snekejom apie kurmius, tai gi ziuriu, kad ir pas mus svecias atsikele doh.gif vis kalniuku atsiranda, tai zalio stotelej yra šaškes pirkti, tai jauciu reiks bandyt, bet kas bande, sake padejo g.gif
ir dar pas amne siltnami ant paprikos atsirado baltasparniu, ka man su jais daryt? g.gif


O man šaškės nelabai veiksmingos... sad.gif visvien kurmiukai rausia visą pievą, gėlynus ir šiltnamius... pabandžiau ir nutariau grįžti prie išbandytos ir man veiksmingos priemonės. Prieš ketverius metus, mums draugai buvo atsiuntę tokį ant elementų veikiantį prietaisiuką, kurį buvome įkasę į žemę, tai tris metus, įtariu, kol batarkės veikė, buvo ramu mūsų terotorijoje... Bandėm ieškoti išsikasti, kad pakeisti elementus, ale nepavyko atrasti tos auksinės vietos blush2.gif Dabar teks pačiai bandyt siųstis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deta_: 24 rugsėjo 2007 - 15:45
QUOTE(Deta_ @ 2007 09 24, 16:44)
Bandėm ieškoti išsikasti, kad pakeisti elementus, ale nepavyko atrasti tos auksinės vietos  blush2.gif Dabar teks pačiai bandyt siųstis  doh.gif

nu toki prietaisa dar reik zinoti is kur gauti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 09 24, 16:13)
ir dar pas amne siltnami ant paprikos atsirado baltasparniu, ka man su jais daryt? g.gif

praeitais metai visokius budus isbandziau ir vienintelis suveikes, tai nuemus paptikas sieros saskes deginom pora kartu (siltnamis stiklintas).
cia jau krastutine priemone, bet reikejo kazkaip dezinfekuoti
pries savaite sode keleta maciau, nulekus i siltnami patikrinau ten nera, matyt is kazkur kitur atsirado
Atsakyti
QUOTE(draugaite @ 2007 09 24, 16:54)
praeitais metai visokius budus isbandziau ir vienintelis suveikes, tai nuemus paptikas sieros saskes deginom pora kartu (siltnamis stiklintas).
cia jau krastutine priemone, bet reikejo kazkaip dezinfekuoti
pries savaite sode keleta maciau, nulekus i siltnami patikrinau ten nera, matyt is kazkur kitur atsirado

tai dabar kol derlius nenuimtas, tai nieko nedaryt g.gif
na as siaip baisiai nepergyvenu, nes siltnamis kitamet persikels i kita vieta, o sitoj bus zolynas, o siltnamis pas mane irgi stiklinis smile.gif o paprikas galima valgyt ar ne, bijau kad tuoj ant pomidoru persimes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 09 24, 15:05)

šian iš draugės gavau - greitai sukasi ta pati info lotuliukas.gif
Maniškis kurmis dingo ( greičiausiai išsigando ir pats į miškus pargrįžo lotuliukas.gif )
Tiesa, radau miške tris gražiausius bergenijos kupstus flirt.gif Daugiau pavaikščiojus turbūt dar netokių "lišnų" sode gėrybių galima būtų atrasti laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 24 rugsėjo 2007 - 16:42
QUOTE(Manyka @ 2007 09 23, 12:49)
o palikt negalima? g.gif  ar jų daug???


labai daug, ir vis daugėja doh.gif Dabar išrinkom, bet tai vis tiek manau liko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2007 09 24, 16:02)
Mes pabandėme "apželdinti" šunį - pasodinom pavasarį prie voljero sausmedį. Vargo jis vargšiukas šuns vis "palaistomas", visas nudžiūvęs buvo, galvojau, teks išmesti, o prieš porą savaičių kad pradėjo sprogti, na tiesiog kaip pavasarį. Kaži jis ten išgyvens ar visgi boginti kur nors į kitą vietą?


pas mano kaukaziuka obelis vidury voljero- per 2 metus- mire visai(na ji jau buvo skirta nupjovimui - galvojom bus suniui ir pavesis ir nuosavas medis kojai kilnot)

Papildyta:
QUOTE(rena @ 2007 09 24, 16:49)
nu toki prietaisa dar reik zinoti is kur gauti doh.gif


siandien isgirdau dar viena recepta(bandysiu)
pamerkti cesnaka i vandeni kokiai savaitei(kad prasmirstu) ir deti ta cesnakai duobutes(zemes nukasti)
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2007 09 24, 20:03)
siandien isgirdau dar viena recepta(bandysiu)
pamerkti cesnaka i vandeni kokiai savaitei(kad prasmirstu) ir deti ta cesnakai duobutes(zemes nukasti)

na jei jis man ir taip toliau kupstukus delios, teks ir cesnaka isbandyt g.gif
Atsakyti
Merginos nepanenu ar kalbejote, nusipirkau aguonu kur zalioje stoteleje, dar iki pardavineja, gal kas nors zinote apie jas?Zaneta nuotraukoje grazu 1 raudoni krumeliai , kaip jie vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 09 24, 16:05)
tai dabar kol derlius nenuimtas, tai nieko nedaryt g.gif
na as siaip baisiai nepergyvenu, nes siltnamis kitamet persikels i kita vieta, o sitoj bus zolynas, o siltnamis pas mane irgi stiklinis smile.gif o paprikas galima valgyt ar ne, bijau kad tuoj ant pomidoru persimes doh.gif

Baltasparniai pomidorus irgi labai mėgsta tongue.gif Purkšti jokiais chemikalais negalima, nes vaisius valgot, o be to ir nesvarbu - kitąmet vistiek kelsit kitur rolleyes.gif Paprikas tikrai galima valgyti.
Papildyta:
QUOTE(jolita123 @ 2007 09 24, 19:25)
Zaneta nuotraukoje grazu 1 raudoni krumeliai , kaip jie vadinasi?

Panašu kad ten raugerškiai (mes vaikai vadindavom barbarisais biggrin.gif )
Atsakyti