Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 15

QUOTE(Tina* @ 2007 09 28, 08:33)
Paskui visos orcidejos irgi is nupigintu, kaip zydi - prasom apsilankyti mano albume  blush2.gif

Aš atrodo prisidirbau su tom orchidėjom, draugė padovanojo, sako - oi kaip gerai žydi pas mane, aš tik palaistau ir jokio kitokio dėmesio neskiriu, aš kaip tik galvojau, kad jos vienos lepiausių gėlių g.gif tai va, pažydėjo jos dvi savaites ir nuvyto verysad.gif , gal jom pas mus per silta, 24 laipsniai visada, ir dregna gi, gal persodint? help.gif

QUOTE(makausike @ 2007 09 28, 12:47)
Ir dar noriu paklausti, pirma karta auginu kanas , kada jas reikia iskasti ir kur jas laikyti, ar daugiabucio namo sklepas tiks ar jos ten nenugaiš.
Ačiu.

O kanai daugiamečiai? man čia kažkas aiškino, kad juos labai sunku augint, kad is pradziu kambary, po to lauke, pažydi ir nudvėsta... blink.gif Ryškiai nusišnekėjo

Aš irgi dėl obelų norėjau klausti - gal kas kolonines obelis auginat? aš norėčiau anksti vedančių vaisius ir vėliau, gal kas turi patirties? ir gal žinot tiksliai kur jų yra Vilniuj ar apylinkėse pirkt?
Atsakyti
QUOTE(as mamyte @ 2007 09 28, 15:22)
O kanai daugiamečiai? man čia kažkas aiškino, kad juos labai sunku augint, kad is pradziu kambary, po to lauke, pažydi ir nudvėsta... blink.gif Ryškiai nusišnekėjo

na nežinau, pirmi metai su jais priverstinai tik žaidžiu, bet man tai jie tokios piktžolės ir dar pasileidusios: iš keturių gumbų tiek prisidaugino, kad kitais metais jau galima iš jų alėją daryt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(as mamyte @ 2007 09 28, 15:22)
Aš atrodo prisidirbau su tom orchidėjom, draugė padovanojo, sako - oi kaip gerai žydi pas mane, aš tik palaistau ir jokio kitokio dėmesio neskiriu, aš kaip tik galvojau, kad jos vienos lepiausių gėlių  g.gif tai va, pažydėjo jos dvi savaites ir nuvyto  verysad.gif , gal jom pas mus per silta, 24 laipsniai visada, ir dregna gi, gal persodint? help.gif
O kanai daugiamečiai? man čia kažkas aiškino, kad juos labai sunku augint, kad is pradziu kambary, po to lauke, pažydi ir nudvėsta... blink.gif Ryškiai nusišnekėjo

Aš irgi dėl obelų norėjau klausti - gal kas kolonines obelis auginat? aš norėčiau anksti vedančių vaisius ir vėliau, gal kas turi patirties? ir gal žinot tiksliai kur jų yra Vilniuj ar apylinkėse pirkt?

orchidėjos mėgsta drėgną šilumą, tačiau nemėgsta tiesioginės saulės, skersvėjų ir vazone stovinčios drėgmės - jas paliejus reikia vandens perteklių iš lėkštelės išpilti, kad šaknys nemirktų

kanai - panašiai kaip jurginai - rudenį kai šalnos pakąs lapus reikia iškasti ir laikyti rūsyje gumbus, o pavasarį išsodinti.

obelų ir kt. vaismedžių reikia sekti skelbimus, paprastai apie spalio mėnesį būna sodininkų mugės Ogmios centre ir prie Banginio, tai ten visokių veislių galima rasti, tik geriausia iš anksto pasidomėti ir žinoti, ko ieškai, antraip galva apsisuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(as mamyte @ 2007 09 28, 14:22)
Aš atrodo prisidirbau su tom orchidėjom, draugė padovanojo, sako - oi kaip gerai žydi pas mane, aš tik palaistau ir jokio kitokio dėmesio neskiriu, aš kaip tik galvojau, kad jos vienos lepiausių gėlių  g.gif tai va, pažydėjo jos dvi savaites ir nuvyto  verysad.gif , gal jom pas mus per silta, 24 laipsniai visada, ir dregna gi, gal persodint? help.gif
O kanai daugiamečiai? man čia kažkas aiškino, kad juos labai sunku augint, kad is pradziu kambary, po to lauke, pažydi ir nudvėsta... blink.gif Ryškiai nusišnekėjo

Gal orchidėja natūraliai peržydėjo? Ką gali žinoti kiek laiko ji žydėjo iki tol, kol padovanojo ją. bigsmile.gif Jei šaknys sveikos ir nelipa iš vazono - persodinti nereikia.
O kanos - daugiametės, tik jas žiemai reikia iškasti ir sausai laikyti rūsyje.
Va, kartu su jolaxus atsakėm rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 28 rugsėjo 2007 - 14:53
Dekui už atsakymus, Jolaxus ir išdykėle 4u.gif o kur laikyt jei rūsio nėr? nei sandėliuko kolkas verysad.gif kokia tempertatura rusy šiaip būna? gal ka sugalvočiau jei imanoma, tada ir augalus galeciau augint kuriuos žiemai iškast reikia ax.gif

o dėl orchidėjos - tai daba jei natūraliai nužydėjo, tai dar pražys kada nors? tokia visai forma prarado biggrin.gif verysad.gif nors laikymo sąlygų kaip ir nepažeidžiau, kaip su ja elgtis? tuos žiedkočius nuskint? laikyt ten pat? g.gif dekui iš anksto už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Tiesa, vakar buvau seniuose, tai yra ta tvorele, bet visai ne tokia kaip isivaizdavau - tie kuoliukai - skersmens gal kokie 7cm, tai smelio dezei apjuosti - labai jau "kuda", o mineta 75 proc nuolaida lauko augalams - niekur neafisuojama verysad.gif ir paprastas virzis kainuoja 7.99, kai ermitaze 6.99 plius dar nuolaidu korta turiu ir pasirinkimas skurdesnis augalu, uztat sluota laukui liuksusine uz 10 lt - su kotu ir siaudine, grazi rolleyes.gif ir gerai sluoja..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as mamyte: 28 rugsėjo 2007 - 16:05
QUOTE(as mamyte @ 2007 09 28, 15:34)
o dėl orchidėjos - tai daba jei natūraliai nužydėjo, tai dar pražys kada nors? tokia visai forma prarado biggrin.gif  verysad.gif nors laikymo sąlygų kaip ir nepažeidžiau, kaip su ja elgtis? tuos žiedkočius nuskint? laikyt ten pat? g.gif dekui iš anksto už pagalbą  4u.gif

Nueik į orchidėjų temą - pačioj pirmoj žinutėj yra daug nuorodų ax.gif Žiedkočių jei negelsta neskink, nes kartais iš tų pačių išleidžia toliau žiedus. apie orch. bendraukim toj temoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2007 09 28, 18:06)
apie orch. bendraukim toj temoj  mirksiukas.gif

Vat ten pat norejau pakviesti smile.gif ten tikrai daug info smile.gif
Atsakyti
na štai, vaišinu visas ką tik iškeptu obuolių pyragu 4u.gif
Atsakyti
merginos, gal patartumet visiskai zaliai busimai namo aplinkos tvarkytojai? Koks spygliuotis ( medis ar krumas) greiciausiai auga? ( noriu, kad atliktu tvoros funkcija)
Aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2007 09 21, 22:14)
O tai laikiai visai tamsiai tamsiai.
Ir kaip stiebai, tie senieji nenunyko, o ar naujieji kalesi, ir jei kalesi pavasariop ar nebuvo rokie istyse, liauni? Nes aisku i lauka isnesiai tik salnoms pasibaigus,

Atsakau po pertraukėlės- Laikiau tamsiai( kartais lemputė pašviesdavo tongue.gif , kai pečių kurdavau).Senieji stiebai nenunyko, iki sodinimo nauji ūgliukai ištįso, balti tokie jau buvo kai sodinau. Galvojau šakės doh.gif mano hortenzijoms. Bet rezultatas buvo puikus. Tuoj sulapojo, sugražėjo į žemę sukišus. Tai ir šiemet prieš šalčius tempsiu į rūsį.
Papildyta:
QUOTE(Knifofija @ 2007 09 28, 13:42)
Iš rudeninių obuolių būtinai nusipirkit auksį, labai skanus ir laikosi panašiai iki naujų metų, bet mes iki lapkričio vidurio sudorojam. kriaušė nebloga Jūratė ir rudeninė sviestinė. Visus lapuočius galima sodinti iki užšalimo, o ir dengti jų nebūtina. Štai spygliuočiams jau riba artėja, bet iki spalio vidurio dar galima sodint.

Pritariu , AUKSIS -pats pats skaniausias rudeninis obuolys. Primygtinai sodinantiems obelis siūlau.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 09 28, 19:05)
na štai, vaišinu visas ką tik iškeptu obuolių pyragu  4u.gif

bigsmile.gif aciu aciu,kaip skaniai atrodo essen.gif gal receptuka butu galima ax.gif
Atsakyti