Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 15

QUOTE(Parazituke @ 2007 09 22, 16:10)
Sveikos,

Noriu patarimo apie avietes  ax.gif  Girdėjau apie daugiaderles avietes, kurių uogyčių dar ir dabar yra  bigsmile.gif  Nu bet internete jokios informacijos nerandu  doh.gif  Gal jus galite man padėti? Kas čia per avietės tokios?
Ačiū  4u.gif

laba. Mes auginame remontantines avietės, pardavinėjam ir uogas ir kartasi sodinukus... na tai iš patirties galiu pasakyti, kad mes specialiai darome taip, kad uogos būtų tik rudenį, nes jeigu leidžiama joms derėti nuo vasaros, tai ir derlius menkesnis būna ir uogos nelabai kokios...Pas mus yra dvi veislės "Polana" ir "Babje lieto" dėl skonio nesiginčijama, kam kokios labiau patinka... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 09 22, 19:40)
bet kad ten grynas pimpalas!!! hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif


Nu nieko sau.... unsure.gif blink.gif mad.gif
Kiekvienas mato tai, ką nori matyti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasimetus_laike: 22 rugsėjo 2007 - 21:13
QUOTE(Parazituke @ 2007 09 22, 22:02)
Labai faina, kad gali pas jus ateiti ir visada sulaukti pagalbos  mirksiukas.gif

aha, čia mergaitės tikrai visada išgelbsti!! biggrin.gif nors, gal ir ne visada:)smile.gifsmile.gif esu kažkada šūkavus, kad man rožės miršta, tai nei viena neatsiliepė.. hihihi.gif
QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 09 22, 22:13)
Kiekvienas mato tai, ką nori matyti  schmoll.gif

na, tokie dabar laikai, į pasamonę daug šlamšto pribyra.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 09 22, 20:18)
aha, čia mergaitės tikrai visada išgelbsti!!  biggrin.gif  nors, gal ir ne visada:)smile.gifsmile.gif esu kažkada šūkavus, kad man rožės miršta, tai nei viena neatsiliepė.. hihihi.gif

na, tokie dabar laikai, į pasamonę daug šlamšto pribyra.. bigsmile.gif



Jei taip, tai žirklės irgi į tavo mėgiamą daiktą panašios, bet jų tai taip nevadinam lotuliukas.gif

P.S. O kaip dabar tavo rožės..? unsure.gif atsigavo..? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasimetus_laike: 22 rugsėjo 2007 - 21:21
QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 09 22, 22:20)
Jei taip, tai žirklės irgi į tavo mėgiamą daiktą panašios, bet jų tai taip nevadinam  lotuliukas.gif

P.S. O kaip dabar tavo rožės..?  unsure.gif  atsigavo..?  unsure.gif

oi, geras, apie žirkles niekad nebuvau taip pagalvojus lotuliukas.gif matyt, jos pas mus neproporcingos lotuliukas.gif
o rožės lyg ir atsigavo, iš neturėjimo kas daryt, nupurškiau jas deciu, patręšiau, tai po poros savaičių kaip dėjo augt, dvigubai! bet žiedai kažkokie keisti, smulkūs, susisukę liko.. g.gif taip ir nesupratau, kas te joms buvo..
Atsakyti
sveikutes 4u.gif noreciau patarimo. noriu persodinti lauko rozes is vienos vietos i kita. kada tinkamiausias metas tai padaryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikulija: 23 rugsėjo 2007 - 08:34
QUOTE(Manyka @ 2007 09 23, 08:20)
oi, geras, apie žirkles niekad nebuvau taip pagalvojus lotuliukas.gif  matyt, jos pas mus neproporcingos lotuliukas.gif
o rožės lyg ir atsigavo, iš neturėjimo kas daryt, nupurškiau jas deciu, patręšiau, tai po poros savaičių kaip dėjo augt, dvigubai! bet žiedai kažkokie keisti, smulkūs, susisukę liko.. g.gif taip ir nesupratau, kas te joms buvo..

Amarai pakenkė pumpurams, todėl ir susisuko 4u.gif
Atsakyti
Isdykele, labai grazus vaizdelis toj nuotraukoj , kur terasa wub.gif sukele labai keistus, nostalgiskus jausmus.... dabar aiskinuosi kodel g.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 09 23, 11:08)
Amarai pakenkė pumpurams, todėl ir susisuko  4u.gif

bet kad jų nebuvo! Aš nuo jų purkšdavau deciu, ir visad apžiūrėdvau, ar neatsirado! o gal per stiprią koncentraciją pavariau??????? Gali taip būt????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 09 23, 11:23)
bet kad jų nebuvo! Aš nuo jų purkšdavau deciu, ir visad apžiūrėdvau, ar neatsirado! o gal per stiprią koncentraciją pavariau??????? Gali taip būt????? g.gif

Nelabai. Gal kokia voratinklinė erkutė buvo, kurią sunku plika akimi įžiūrėti, bet jei padėjo decis, vadinasi buvo kenkėjai.
Atsakyti
Visoms labai ačiū už gerus žodžius, už patarimus aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(une @ 2007 09 23, 10:14)
Isdykele, labai grazus vaizdelis toj nuotraukoj , kur terasa  wub.gif  sukele labai keistus, nostalgiskus jausmus.... dabar aiskinuosi kodel  g.gif  biggrin.gif

Gal primena senelius g.gif Nes mes irgi įsikūrėme senelių sodyboje. mirksiukas.gif
Kai suprasi kas sukėlė nostalgiją - parašyk, nes man įdomu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 23 rugsėjo 2007 - 10:37
QUOTE(Knifofija @ 2007 09 23, 11:26)
Nelabai. Gal kokia voratinklinė erkutė buvo, kurią sunku plika akimi įžiūrėti, bet jei padėjo decis, vadinasi buvo kenkėjai.

ojezau tikrai mačiau voratinklį!!!!!!!! swoon.gif
ačiū, Knifofija! Jus, kaip visada, atveriat akis smile.gif 4u.gif
Atsakyti