Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 15

QUOTE(jolaxus @ 2007 10 10, 14:07)
labai lengvai dauginasi, tai jau rezgu planą kitų metų balkonui prikaišioti ūgliukų rolleyes.gif


Labai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2007 10 10, 11:28)
Sveikos mergaitės, rašau darbą apie senelių namų aplinkos sutvarkymą. Gal kas žinot kiek kainuja žalios vejos užsodinimas 1m2 ir priežiūra, ar šiaip kokių kitų augalų sodinimas. Iš anksto dėkui labai. Jei šis darbas pasitvirtins, senelių namai gaus lėšų iš Europos sąjungos lėšų ir susitvarkys apleistus namelius.  mirksiukas.gif

Darbų kaina priklauso nuo miesto (Vilniuj brangiau nei Kaune ir pan.) Be to skirtingose firmose ir kaina skirsis už tą patį darbą. Kaune, kiek žinau, 1m2 vejos įrengimas (be tinklelio) kainuoja apie 6lt.
Atsakyti
sveikos sodininkes
noriu ir as prisijungti i jusu tarpa.pries gera pusmeti nusipirkome sodyba tai tenka dairytis ideju kaip sutvarkyti aplinka.siaip ten be galo daug geliu, ( nors ir teritorija 1 ha ) taciau man kazkaip viskas ne vietoje. dry.gif Pvz vidury kiemo pasodinti serbentai o po jais braskes, geles sukaisiotos "belekur". vasara paziurejau kas kur auga ir nuo pavasario teks kibti i darbymeti scare.gif
Atsakyti
QUOTE(bondera @ 2007 10 10, 23:17)
sveikos sodininkes
noriu ir as prisijungti i jusu tarpa.pries gera pusmeti nusipirkome sodyba tai tenka dairytis ideju kaip sutvarkyti aplinka.siaip ten be galo daug geliu, ( nors ir teritorija 1 ha ) taciau man kazkaip viskas ne vietoje. dry.gif Pvz vidury kiemo pasodinti serbentai o po jais braskes, geles sukaisiotos "belekur". vasara paziurejau kas kur auga ir nuo pavasario teks kibti i darbymeti scare.gif

Sveika prisijungus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bondera @ 2007 10 10, 23:17)
sveikos sodininkes
noriu ir as prisijungti i jusu tarpa.<...> vasara paziurejau kas kur auga ir nuo pavasario teks kibti i darbymeti scare.gif

junkis ir pirmyn drinks_cheers.gif iš to, ką parašei, jau matosi, kad protingai pradėjai ir gerai planuoji darbus. Žiemą turėsi puikaus laiko pasiplanuoti, susidėlioti viską ir tikrai pavasarį bus pats tas pradėti judinti ir keisti viską. O štai tada jau lauksim fotosesijų mirksiukas.gif
Atsakyti
Savaitgali jau minus 4 nakti zada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 10 11, 11:19)
Savaitgali jau minus 4 nakti zada  ax.gif


As hortenzija iskasiau i vazona ikisau, ir i rusi nunesiau, rusys labai vesus, minuso nebuna nes bulves laikom, bet langelis labai mazas, tai kaip ten tai hortenzijai bus?? Gal geriau i garaza nesti, ten langas didesnis bet buna 10-15 silumos, tai gal per silta??


Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 10 10, 08:40)
Beje, jei peržvelgei nesenas diskuijas, tai Nojaus sėklas merginos išpeikė. Nors... yra gi ir ne tokių reiklių pirkėjų, kurie gal pirmiau į kainą žiūri, o ne į kokybę... unsure.gif

aha, o po to kai gaunasi šnipštas keikia išsijuosę

[quote=jolaxus,2007 10 10, 13:07]


2007-ųjų ruduo

user posted image

ar jis kaip nors žydi????
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2007 10 10, 12:28)
Sveikos mergaitės, rašau darbą apie senelių namų aplinkos sutvarkymą. Gal kas žinot kiek kainuja žalios vejos užsodinimas 1m2 ir priežiūra, ar šiaip kokių kitų augalų sodinimas. Iš anksto dėkui labai. Jei šis darbas pasitvirtins, senelių namai gaus lėšų iš Europos sąjungos lėšų ir susitvarkys apleistus namelius.  mirksiukas.gif


Na aš buvau girdėjusi apie 10 Lt/m2

QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 10 10, 13:36)
Tinklelis dedamas po žeme, o gylis priklauso  nuo dirvožemio, bet maždaug 30cm.... jis tiesiamas nukasus viršutinį žemės sluoksnį, kad vejos nepraartų kurmiai  biggrin.gif

Tinkleliai būna įvairūs...
Yra pirkti Senukuose ir pan tipo parduotuvėse. Jie dedami plastikiniai (tokie lankstūs ir minkšti, ypač juos deda taupantys. Bet aš asmeniškai nesu už juos... nes man atrodo, kad tada kurmis iškels kauburą ir tiek tos naudos....) ir dar dedami tie kietesni, smulkūs metaliniai (aš už juos, nes jie standūs, nelankstūs, veja būna tvirta ir kurmiai nekiloja taip... Čia tinka tokia, kur betonuojant grindis kloja, tik aišku turi būti smulki  biggrin.gif ).
Va.... Jei kas, klauskit dar  biggrin.gif


O tas metalinis tinklelis nesurūdyja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bondera @ 2007 10 10, 23:17)
sveikos sodininkes
noriu ir as prisijungti i jusu tarpa.pries gera pusmeti nusipirkome sodyba tai tenka dairytis ideju kaip sutvarkyti aplinka.siaip ten be galo daug geliu, ( nors ir teritorija 1 ha ) taciau man kazkaip viskas ne vietoje. dry.gif Pvz vidury kiemo pasodinti serbentai o po jais braskes, geles sukaisiotos "belekur". vasara paziurejau kas kur auga ir nuo pavasario teks kibti i darbymeti scare.gif

sveika prisijungus 4u.gif
dek kuo daugiau fotkiu ir patarimu daugiau sulauksi, o pot fotkes dedi kai jau kazka padarai, na zo mes cia paspoksot megejos ax.gif

QUOTE(Tina* @ 2007 10 11, 11:19)
Savaitgali jau minus 4 nakti zada  ax.gif

blink.gif reiks visas likusias kvietkas namo susityst unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytukas04 @ 2007 10 11, 12:54)
...
ar jis kaip nors žydi????

žydi neišvaizdžiai, baltai žiedeliai varputės formos žiedyne. Pernai žiemą žydėjo, tai kad neeikvotų energijos tiesiog nuskabiau tuos žiedelius ax.gif

štai google radau veizdelį su žiedynu:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 10 11, 13:06)
žydi neišvaizdžiai, baltai žiedeliai varputės formos žiedyne. Pernai žiemą žydėjo, tai kad neeikvotų energijos tiesiog nuskabiau tuos žiedelius ax.gif

na ziedai tai man tokie siaip sau, bet pas tave ji tikrai ispudinga thumbup.gif
Atsakyti