Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis protezavimas ar plombavimas?

QUOTE(laureta @ 2008 03 04, 11:33)
Ar dantuko nuotrauka buvo daryta?


Buvo...

ačiū visiems už atsakymus ir paaiškinimus. Man ne tik dantus, bet ir depresiją tuoj reiks gydyt blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2008 01 31, 23:50)
sveikos, taip jau atsitiko kad stomatogologe pas kuria vaiksciojau nuo vaikystes (gal paseno?) ne taip sutvarke priekinius dantis, plomba ne tik kad kazkaip neapslifuota ir kliuva, apacia kazkaip nutrupejo, bet siandien dar ir iskilo  verysad.gif  verysad.gif  Kur Vilniuje gerai ir ne super brangiai daro estetitini (sutvarko graziai dantis - mano atvejus - priekinius) plombavima? Please HELP  4u.gif



Rekomenduoju Ingrida Ivanciute, /vivadens/. bet pas ja l.brangu, bet padaro graziai, tikrai estetiskai. Del brangumo, is kitos puses, juk ne kiekviena diena priekinius dantis taisai, o jie juk patys matomiausi.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 03 04, 12:24)
Klinikos, kurioje as lankausi, interneto svetaineje yra rasoma, kad jie atlieka estetini plombavima ir kainos reikia klausti pas gydytoja, bet jei yra naudojamos tos pacios medziagos, tai tikrai manau, kad kvaila moketi daugiau. blush2.gif  ax.gif
Aciu uz atsakyma.


Stomatologiniu medziagu kaina gydymo metu, ypac plombavimo, nevirsija desimtadalio-dvidesimtadalio jusu sumoketos kainos. Taigi, plombuojant dantis mokate tikrai ne uz medziagas.
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2008 03 04, 12:58)
ačiū visiems už atsakymus ir paaiškinimus. Man ne tik dantus, bet ir depresiją tuoj reiks gydyt  blush2.gif  bigsmile.gif


dantukai ir depresija siais laikais pagydoma mirksiukas.gif
Atsakyti
Rytoj begu i Pilene, gydytoja sake, paplanuosim ka darysim su priekiniais dantukais. Maniskiai siek tiek pagede, reiks plombuoti, beto vienas siek tiek uzlipes ant kito. Kazkaip as labaiu noreciau estetinio plombavimo, nei protezavimo. Na ir tikiuosi, kad kaina bus padori, ne milijonine. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 03 04, 13:24)
Klinikos, kurioje as lankausi, interneto svetaineje yra rasoma, kad jie atlieka estetini plombavima ir kainos reikia klausti pas gydytoja, bet jei yra naudojamos tos pacios medziagos, tai tikrai manau, kad kvaila moketi daugiau. blush2.gif  ax.gif
Aciu uz atsakyma.

O kur lankotes, jei nepaslaptis?
Atsakyti
QUOTE(3in1 @ 2008 03 08, 12:29)
O kur lankotes, jei nepaslaptis?


Jau daug kartu rašiau kitose temose. Klinikoje Gidenta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2008 01 30, 16:27)
Priklauso nuo klinikos kainu.. unsure.gif Kur as gydausi kainuoja 1 dantis apei 250-300lt , tai 6 bus 1800lt maximum.. Nemokeciau 3000 us plombas.. schmoll.gif


o gal galima suzinoti, kokioje klinikoje gydaisi? aciu
Atsakyti
QUOTE(Roberta_C @ 2008 03 16, 22:00)
o gal galima suzinoti, kokioje klinikoje gydaisi? aciu

Visa burna nusigydziau ir protezavau V. Ščiukinaites klinikoje. Laisves pr. 125. prie Pasazo pas Juozapa. 4u.gif
Atsakyti
Aš ką tik iš Ivanciūtės. Įspūdžiai labai geri, kainos neišgąsdino smile.gif niekas nemoralizavo, viskas labai man patiko, super smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Aš ką tik iš Ivanciūtės. Įspūdžiai labai geri, kainos neišgąsdino  niekas nemoralizavo, viskas labai man patiko, super


Mamulia mamulia, ar tik nepabėgai iš EOK??? g.gif Tik nesakyk, kad per mane... ax.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2008 03 17, 18:02)
Visa burna nusigydziau ir protezavau  V. Ščiukinaites klinikoje. Laisves pr. 125. prie Pasazo pas Juozapa.  4u.gif


nusigydei?
Atsakyti