Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis protezavimas ar plombavimas?

Sveikos smile.gif perskaiciau visus Jusu forumus apie estetini plombavima. Pati turiu bedu su dantukais ir greit turiu isvykti is LT, taip gavosi, kad greiciausiai sutiko mane priimti ir viena danti estetiskai suplombuoti tik Denticijoj Sleniene. Skaiciau atsiliepimus apie sia istaiga, tai jie ne itin kokie ir pradedu bijoti. Gal kas galite ka pakomentuoti?
Atsakyti
Vis mastau apie estetini plombavima ir dvejoju, gal kas patarsit. Man priekiniu paciu viduriniu dantuku emale truputi istrupejus, labai nedaug, vos vos, taciau dantuku apacia tokia ne lygi i dantyta biggrin.gif Sunku paaiskint, noreciau kad man graziai sulygintu, bet ta problema nera tokia didele, o bijau kad estetinis plombavimas man sugadins dantukus, jie po keliu metu pakeis spalva ar skils toliau...
Atsakyti
Sveiki. Gal kas patarti galetu 4u.gif Mano priekinis dantis nuskeltas (liko puse). Kazkada uzdejo helio plomba (priaugino), bet siuo metu ji labai pajuodo,todel noreciau ja pakeisti. kaip sis priocesas vadintusi? Estetiniu plombavimu?
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif o gal kuri iš jūsų žino kur Alytuje gražiai ir gerai protezuoja????
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal kas nors ka nors galetumete pasakyti apie veneringa? Cia zinau, kad kazkas panasaus i estetini plombavima ax.gif Kokie pliusai/ minusai. Mano dantukai ne itin tiesus verysad.gif tai mastau kaip galeciau pagrazinti savo sypsena be kabiu smile.gif Buciau labai dekinga, jei pasidalintumete patirtimi ar turima informacija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avita @ 2008 08 26, 10:53)
Sveiki. Gal kas patarti galetu 4u.gif Mano priekinis dantis nuskeltas (liko puse). Kazkada uzdejo helio plomba (priaugino), bet siuo metu ji labai pajuodo,todel  noreciau  ja pakeisti. kaip sis priocesas vadintusi? Estetiniu plombavimu?


Pas mane panašiai buvo tik plomba nulūžo- tai man vėl priaugino.
Atsakyti
QUOTE(Avita @ 2008 08 26, 10:53)
Sveiki. Gal kas patarti galetu 4u.gif Mano priekinis dantis nuskeltas (liko puse). Kazkada uzdejo helio plomba (priaugino), bet siuo metu ji labai pajuodo,todel  noreciau  ja pakeisti. kaip sis priocesas vadintusi? Estetiniu plombavimu?

Taip - estetinis plombavimas.
Papildyta:
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 08 26, 18:48)
Sveikos  smile.gif  Gal kas nors ka nors galetumete pasakyti apie veneringa?

Man darė prieš daug metų. Mano atveju tai buvo negyvo danties "apvilkimas" šviesoje kietėjančia plomba. Po 10 metų nulūžo tas dantukas iki dantenų ax.gif
Atsakyti
Man darė prieš daug metų. Mano atveju tai buvo negyvo danties "apvilkimas" šviesoje kietėjančia plomba. Po 10 metų nulūžo tas dantukas iki dantenų ax.gif
[/quote]
O jei mano dantys kreivoki, tai man veneringas netinka ane? blush2.gif Jie sveiki, balti, tik kreivi. Nezinau kaip tiesinti be breketu g.gif estetinis plombavimas gana brangus, na bent kiek internete skaitinejau, tai vienam dantukui reiktu apie 900lt pakloti doh.gif O mano keturi.
Atsakyti
man buvo est. plombuoti dantukai, pradzioj grazus o paskui baisu.
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2008 06 26, 18:46)
Kodel nenori ortodontiskai sustumti ? g.gif

gal galima kiek plačiau apie tą ortodontinį susitūmimą? Čia breketus nešioti ar kaip?
Problema tokia, kad visi dantukai pas mane gražūs, lygūs, be jokių tarpų buvo, bet... Per per trečią gimdymą, nežinau pe sąrėmius (sunkus gimdymas) matyt kažkaip sukandau, ir vienas viršutinis antrukas kažkiek pasistūmė, pasisuko (klibėjo gerokai po gimdymo) ir pirmukai susiglaudė į kitą pusę. Tai dabar vienoje pusėje tarp antruko ir pirmuko yra nemažas tarpas- vyras po gimdymo pamatęs galvojo kad išvis dantis nuskilo doh.gif
Breketus nešioti kelis metus- kažkaip nei šis nei tas, juk ir metų veik 40. Estetiniam protezavimui irgi vis nesiryžtu, nes juk sveiki, gražūs dantys. Tai kas tas ortodontinis sustūmimas?
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 08 27, 17:07)
man buvo est. plombuoti dantukai, pradzioj grazus o paskui baisu.

Jiems nuolatinės priežiūros reikia, kad gražūs būtų ax.gif

QUOTE(siaubute @ 2008 08 27, 17:40)
gal galima kiek plačiau apie tą ortodontinį susitūmimą? Čia breketus nešioti ar kaip?

Čia turbūt jau breketai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 27, 19:31)
Jiems nuolatinės priežiūros reikia, kad gražūs būtų ax.gif
Čia turbūt jau breketai unsure.gif

sutinku, gal LT pigiau priziureti, taciau JAV tikrai brangiai. Ziurint ar daug reikia daryti estetinio, kartais labiau apsimoka.
Atsakyti