Įkraunama...
Įkraunama...

Audiniai iš Gariūnų

sumasciau pasisiuti pas siuveja keleta drabuzeliu, tarp ju ir maza juoda suknute smile.gif

siuveja, pas kuria nuejau, nukomandiravo mane i Gariunus pirkti audiniu, sake, kad kokybe yra gera, kaina - perpus kaip parduotuvej g.gif

gal kuri nors ten juos pirko ir gali pasakyti savo nuomone? Kokia kokybe, kaip laiko ir ar tikrai apsimoka? unsure.gif

i Gariunus vaziuosiu ateinanti sestadieni, jei ten nepavyks apsipirkti, eisiu i prd. smile.gif
Atsakyti
audiniai neblogi o ir kaina tinkama, ne is vienos girdziu teigiamus atsiliepimus, tad drasiai gali pirkti;)
Atsakyti
yra daug parduotuviu,kurios prekiauja tais paciais audiniais,kaip ir gariunai.
Atsakyti
tik tarp parduotuves ir Gariunu migruoja kainu skirtumas
Atsakyti
as gyvenu Vilniuje, tai Gariunai man nebutu problema, tik vat kazkaip suabejojau, ar normali ten kokybe smile.gif Nes jei sumokesiu perpus pigiau, ar ir nesioti teks perpus trumpiau?biggrin.gif

o patare man moteris is mazesnio miesto, kur teveliu griztu aplankyt, ir ji tikrai kiekviena lituka skaiciuoja geraja prasme, pataria pataupyti smile.gif

sake, kad Gariunuose toks angaras yra, kur vien medizagos smile.gif Gal turit megstama ar patikima pardaveja, kuri galetu ir patarti? Nes pati siuvimo srityje tai pagrybauju ax.gif

Atsakyti
yra ten visko, reikia į sudėtį žiūrėti, ar glamžosi ir t.t., vienareikšmiškai , manau, neatsakys niekas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 23 rugsėjo 2007 - 20:07
ziuresiu akis ispletusi ir ausis pastaciusi smile.gif

bet siaip mane nuraminot, dekui 4u.gif
Atsakyti
Kokybe ta pati kaip parduotuvese, tik kainos ne parduotuvines 4u.gif Buvau Auskryneje nusiziurejus medziaga uz 65 Lt metras, ta pacia nusipirkau Gariunuos uz 20 Lt metras tongue.gif tik ten idomiai tam angare kai kurie pardavejai elgias - neparduoda metrais, nori - pirk visa rietima doh.gif speju, kad ten ir siuvyklos, ir dalis audiniu parduotuviu apsiperka blush2.gif
Atsakyti
pokstininkai lotuliukas.gif Kur ir deciau visa rietima kad ir pacios nuostabiausios medziagos biggrin.gif

teks kaulyt po kelis metrus biggrin.gif
Atsakyti
ne uz kalnu sestadienis, bet Gariunuose 100 metu nebuvau, tai nezinau, kada ten geriausia vaziuoti? blink.gif

patarkite, kada auksinis metas 4u.gif Bijau pramiegot schmoll.gif
Atsakyti
merginos, HELP!!!! Ar kokia 11-12 val. butu jau velu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2007 09 28, 10:04)
merginos, HELP!!!! Ar kokia 11-12 val. butu jau velu?  g.gif

Na, 12 jau manau vėlu, 11 dar dar... O šiaip aišku, kad geriau anksčiau. Aš visada, kai važiuoju, būnu ten 8 valandą. Bet aš blaškaus po visur, o tau tik audinių reikia, tai nžn.
Atsakyti