Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kiek kainuoja siuntimas?
Supermamų klubas > Skelbimų lenta
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Dannge
QUOTE(eglejoana @ 2007 09 25, 09:05)
neteisingai, ne sunkesni, o dideliu gabaritu. biggrin.gif
gali buti ir 500g bet siusi pavyzdziui kede, tai jau bus traktuojama kaip siuntinys iki 31.5kg. Ten nera nurodyta nuo kokio svorio, o tik iki kokio mirksiukas.gif
*

Radau informacija

Smulkieji (tik Lietuvoje) iki 3 kg Ilgiausias matmuo ne didesnis kaip 30 cm, o trijų matmenų suma neviršija 50 cm;
Cobre
Tai kadangi jau išsiaiškinom dėl korespondencinių siuntų, tai čia siuntinių tarifai, kilogramai ir matmenys.Tikiuosi čia tikslu smile.gif http://www.post.lt/lt/?id=151
Olimpiete
QUOTE(eglejoana @ 2007 09 25, 08:59)

Olimpiete, ne iki 2kg, o iki 5kg dabar smulki siunta-ji vadinama pasto korespondencine siunta iki 5kg.
dar gali buti pirmenybines siuntos(jas pristato per 2darbo dienas), o likusias realiai per 4-5darbo dienas.
*

as vadovaujuosi nuo rugsejo pirmos esanciais pasto tarifais, tai ten parasyta kad iki 2 kg.
cia nuoroda:
http://www.post.lt/lt/?id=683

jei tikrai iki 5 tai liux.
Dannge
http://www.post.lt/lt/?id=693

Va tokie tarifai olimpiete mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dannge @ 2007 09 25, 09:20)

Va tokie tarifai olimpiete  mirksiukas.gif
*

Taip,kad iki 5kg,tik aisku yra gabaritu apribojimas mirksiukas.gif
reset
QUOTE(Dannge @ 2007 09 25, 09:22)

Va tokie tarifai olimpiete  mirksiukas.gif
Papildyta:
Taip,kad iki 5kg,tik aisku yra gabaritu apribojimas  mirksiukas.gif
*

tai atrodo viska ir sudeliojome, net ir gabaritai jau bus aiskus mums...tik ne pastininkems lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobrytė @ 2007 09 25, 09:12)
Tai kadangi jau išsiaiškinom dėl korespondencinių siuntų, tai čia siuntinių tarifai, kilogramai ir matmenys.Tikiuosi čia tikslu smile.gif http://www.post.lt/lt/?id=151
*

o cia viskas del siuntu iki 31.5kg aisku, net ir su gabaritais bigsmile.gif
Nireglina
Mūsų pašte- tikras siaubas doh.gif Visada reikalauja, kad aš siuntą įvertinčiau ir registruočiau. Atseit tai privaloma. Siuntimas tuomet man kainuoja labai daug. Ginčijaus net su viršininke, rašiau skundą į post.lt ir nieko. Galų gale supratau, kad man neverta pardavinėti ineternetu, nes pirkėjas nenorės tiek daug mokėti už siuntimą.
Kosta
Labukas,
Gal kuri žinote, kiek kainuoja siuninių siuntimas iš UK (Anglijos) į Lietuvą?
Phedra
Sveikos,

O man labai rupi kaip ir uz kiek siunciat i ES salis... ax.gif 4u.gif
mama_x2
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 24, 22:39)
nz kaip kituose miestuose, pas mus Kaune automatiškai kompiuteris (programa) parodo kaina, kai iveda svori, as atidziai ziuriu kai veda svori, nes buna kad del gramo gali sumoketi brangiau , man taip buvo. tik va nz vezu i viena ir ta pati pasta, ten man viskas gerai, bet jau kai nuveu i sauletekio (kaunietes zino), nu kiek besiusciau 7,35 lt  4u.gif  doh.gif
*

mane tai sauleteky pazista, tai papigiai siunciu. o va vyras siunte maitintuva viena, ten isvis maziuliukas, tai blem sumokejo 10 lt kazkokiu budu blink.gif net atsisedau suzinojus - liepe voka pirkt jam, nors supakuotas buvo daikciukas... nu zodziu...

QUOTE(nireglina @ 2007 09 26, 00:19)
Mūsų pašte- tikras siaubas doh.gif Visada reikalauja, kad aš siuntą įvertinčiau ir registruočiau. Atseit tai privaloma. Siuntimas tuomet man kainuoja labai daug. Ginčijaus net su viršininke, rašiau skundą į post.lt ir nieko. Galų gale supratau, kad man neverta pardavinėti ineternetu, nes pirkėjas nenorės tiek daug mokėti už siuntimą.
*

is kito pasto galima siust.
migle35
nu prisiskaiciau cia..aciu dievuj pas mus paste tvarka ir mielos pasto darbuotojos, visada pataria kaip geriau, ir va ka suzinjau ir jau i praktika isejo, kai siunciu siuntynuka apsimoka siusti paprastu tai yra pigiau ir kaip pasireiske greiciau, nes tas registruotas atejna tik po dveju dienu o paprastas jau kita diena jusu paste... nu va jau kiek siunciau mamom visos tikrai taip ir gauna...

o va pries pora dienu siunciau sau viena daikta, tai mama siuntusi man sake kad isiunte registruotu pastu, nors prasiau ja kad siustu paprastu, o vat ji man atsake kad ju paste darbuotojai automatiskai visus siuntynius siuncia registruotu ir kad paprastu siuntynuku nebuna, ar cia taip gali buti, nezinau , pats dievas zino, arba mamyte apgavo arba... nors ryt einu pasiziuresiu nes siuntynuka atsiimsiu...na visdelto tos darbuotojos gali taip ir pinigelius sau uzdirbti neva rasyti kad registruotu bet sius paprastu ar taip negali buti?

Seip idomu butu, nes dar girdejau kad uz popieriu ima pinigelius pasto darbuotojos doh.gif blink.gif seip jis yra nemokamas, nes kiek siunciu nej lito nepaieme ir sake kad cia nemokamas jis... tai va..mamytes kurios moka uz ta popieriu durina jus tos darbuotojos doh.gif doh.gif
lulida
taip pas mus jei paste suvinioja i popieriu tai ima 40 centu visada doh.gif
knielita
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 10 14, 10:11)
mane tai sauleteky pazista, tai papigiai siunciu. o va vyras siunte maitintuva viena, ten isvis maziuliukas, tai blem sumokejo 10 lt kazkokiu budu  blink.gif  net atsisedau suzinojus - liepe voka pirkt jam, nors supakuotas buvo daikciukas... nu zodziu...
*

Sauleteky siusti daugiau nesiusiu schmoll.gif Nuejau pasipiktinusi savo pastu, nes reikalavo ieskoti dezuciu, kad joms i popieriu nereiketu vyniot lotuliukas.gif Zodziu nuejau, man liepe pirkti voka, atsisakiau, nes siuntinukas neduztantis, graziai supakuotas. Suvyniojo tuomet i popieriu, ilgokai vargo, o po to supratau kad atskaite uz "ipakavima" Nes kainavo netoli 600 g/ siuntinukas registruotas man 10.56 ar pan. blink.gif blink.gif Zodziu, einu i saviski dabar, ten siuntimas kainuoja registruotu apie 7-8 Lt. Gal butu gerai pabandyti is dar kokio pasto siusti, bet kai reikia vaziuoti tolokai iki kito pasto tai doh.gif schmoll.gif
liamuna
QUOTE(knielita @ 2007 10 22, 12:21)
Sauleteky siusti daugiau nesiusiu  schmoll.gif Nuejau pasipiktinusi savo pastu, nes reikalavo ieskoti dezuciu, kad joms i popieriu  nereiketu vyniot  lotuliukas.gif Zodziu nuejau, man liepe pirkti voka, atsisakiau, nes siuntinukas neduztantis, graziai supakuotas. Suvyniojo tuomet i popieriu, ilgokai vargo, o po to supratau kad atskaite uz "ipakavima" Nes kainavo netoli 600 g/ siuntinukas registruotas man 10.56 ar pan.  blink.gif  blink.gif Zodziu, einu i saviski dabar, ten siuntimas kainuoja registruotu apie 7-8 Lt. Gal butu gerai pabandyti is dar kokio pasto siusti, bet kai reikia vaziuoti tolokai iki kito pasto tai  doh.gif  schmoll.gif
*

O as Lazdynuose norejau siusti siuntinuka 600 gr, irgi paskaiciavo apie 12 lt. Tai kazin, ar istikruju pabrango, ar tiesiog uz aptarnavima plesia? g.gif
natuliona
QUOTE(liamuna @ 2007 10 22, 23:46)
O as Lazdynuose norejau siusti siuntinuka 600 gr, irgi paskaiciavo apie 12 lt. Tai kazin, ar istikruju pabrango, ar tiesiog uz aptarnavima plesia? g.gif
*

tikrai nesamone, nuo 500 gr iki 2 kg registruotas siuntinukas kainoja 6-7 lt
Mona187
QUOTE(Tučka @ 2007 09 24, 19:49)
Cia yra pasiuntiniu pasto greitosios siuntos  doh.gif  Neklaidinkit  ax.gif Paprastai siunciant tarifai yra mano auksciau nurodytoj nuorodoj  4u.gif
*

Aš tose lentelėse visai nesusigaudau doh.gif ; geriausia kai būna čia parašyta kiek tiksliai viskas kainuoja.
Tai jeigu siuntinys sveria 133 g + dar kiek popierius sveria, tai va ir nebežinau dabar. Tai į kurią nuorodą daugiau atkreipti dėmesį? Už registruotų siuntinių siuntimą aš neturiu mokėti, tik tas, kas gauna, ar ne g.gif O kažkur esu girdėjus, kad už siuntinį + 10Lt unsure.gif Tai kur čia tiesa? g.gif
Meina
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 10 14, 11:11)

o jei mieste tik vienas pašto skyrius, ne kaip didmiesčiuose g.gif

QUOTE(migles @ 2007 10 14, 20:34)
Seip idomu butu, nes dar girdejau kad uz popieriu ima pinigelius pasto darbuotojos  doh.gif  blink.gif  seip jis yra nemokamas, nes kiek siunciu nej lito nepaieme ir sake kad cia nemokamas jis... tai va..mamytes kurios moka uz ta popieriu durina jus tos darbuotojos  doh.gif  doh.gif

su tuo popierium, tai doh.gif jei prašau suvyniot, visada priskaičiuoja 1 lt, sakau gal jau už lipnią juostą tuoj mokėt reiks, kad apsuka g.gif

QUOTE(Mona187 @ 2007 10 25, 16:39)
Aš tose lentelėse visai nesusigaudau doh.gif ; geriausia kai būna čia parašyta kiek tiksliai viskas kainuoja.
Tai jeigu siuntinys sveria 133 g + dar kiek popierius sveria, tai va ir nebežinau dabar. Tai į kurią nuorodą daugiau atkreipti dėmesį? Už registruotų siuntinių siuntimą aš neturiu mokėti, tik tas, kas gauna, ar ne g.gif O kažkur esu girdėjus, kad už siuntinį + 10Lt unsure.gif Tai kur čia tiesa? g.gif

jei tik tiek sveria tavo siuntinukas siųsk kaip smulkųjį paketą, pirmenybine siunta, gali ir registruoti 4u.gif už viską sumokėsi:
smulkus paketas iki 500 g 2,15 (jei pirmenybinis 2,5 lt)
registravimas 2 lt
suma 4,15-4,5 lt

jei kažką sumaliau, taisykit ax.gif
B.r.i.u.n.e.t.e
Gal kas galetu pasakyti kaip siusti per autobusu stoti (nes pirma karta siusiu tokiu budu). Aisku, jog viska supakuoju, nesu i stoti, sumoku... o kas toliau, ar turiu kazka pildyti? Beja, ar tas zmogus kuriam siunciu turi ta pacia diena atsiimti? Aciu 4u.gif
patiko
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2007 11 16, 00:29)
Gal kas galetu pasakyti kaip siusti per autobusu stoti (nes pirma karta siusiu tokiu budu). Aisku, jog viska supakuoju, nesu i stoti, sumoku... o kas toliau, ar turiu kazka pildyti? Beja, ar tas zmogus kuriam siunciu turi ta pacia diena atsiimti? Aciu  4u.gif
*

cia paskaityk, raso apie siuntima
4u.gif
IN
[quote=Meina,2007 10 25, 21:36]
su tuo popierium, tai doh.gif jei prašau suvyniot, visada priskaičiuoja 1 lt, sakau gal jau už lipnią juostą tuoj mokėt reiks, kad apsuka g.gif

nesistebėk,nes Alytaus pašte taip jau nuo vasaros yra.Kai paklausiau už ką papildomai litą turiu mokėti,išpūtė akis ir sako: aš turiu gi už juostą imti,juk ji kainuoja blink.gif Juostelę tokią per vidurį siuntinuko užklijuoja su pašto atributika ir tai čekyje įvardija kaip ĮPAKAVIMAS blink.gif
Ervina
[quote=a.inesa,2007 11 19, 18:57]
[quote=Meina,2007 10 25, 21:36]
nesistebėk,nes Alytaus pašte taip jau nuo vasaros yra.Kai paklausiau už ką papildomai litą turiu mokėti,išpūtė akis ir sako: aš turiu gi už juostą imti,juk ji kainuoja blink.gif Juostelę tokią per vidurį siuntinuko užklijuoja su pašto atributika ir tai čekyje įvardija kaip ĮPAKAVIMAS blink.gif
*

[/quote]

na man jau neskaiciuoja alytuje nes buvau vaina pakelusi ir skunda i post nusiunciau nes jau ant tiek buvo isnagleje as siunciu voke jos sugeba dar ipakavima uzsirasyti sakau uz ka cia jos man uz lipdukus kur prie voko priklijuoja na nieko sau doh.gif ...po skundo padare tyrima atsiprase ir patvirtino kad negali imti ir dabar kiek siunciau neeme
Ochra
Aš pati namuose pradėjau pakuoti siuntinius į specialų popierių, kurį naudoja ir pašte. Atsibodo, stena stena, kol supakuoja, ir laiko mažiau užima.
Dabar ramuma, ateinu, užlipina registruoto siuntimo lipduką ir tiek žinių.
IN
QUOTE(Ervina @ 2007 11 19, 22:21)
na man jau neskaiciuoja alytuje nes buvau vaina pakelusi ir skunda i post nusiunciau nes jau ant tiek buvo isnagleje as siunciu voke jos sugeba dar ipakavima uzsirasyti sakau uz ka cia jos man uz lipdukus kur prie voko priklijuoja na nieko sau doh.gif ...po skundo padare tyrima atsiprase ir patvirtino kad negali imti ir dabar kiek siunciau neeme
*

o kuriam čia pašte? nes aš iš to kur prie Eglės siūsdavau vasarą tai tokia stambi motera visada imdavo ir dar akis versdavo blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Ochra @ 2007 11 20, 10:52)
Aš pati namuose pradėjau pakuoti siuntinius į specialų popierių, kurį naudoja ir pašte. Atsibodo, stena stena, kol supakuoja, ir laiko mažiau užima.
*

aš irgi supakuotą atnešdavau visada,bet vistiek už juostelės gabalėlį mušdavo ĮPAKAVIMAS blink.gif doh.gif
Ochra
QUOTE(a.inesa @ 2007 11 20, 12:18)
Papildyta:
aš irgi supakuotą atnešdavau visada,bet vistiek už juostelės gabalėlį mušdavo ĮPAKAVIMAS blink.gif  doh.gif
*

Rimtai? blink.gif Nu nesąmonė, kas čia dabar. doh.gif
Ervina
QUOTE(a.inesa @ 2007 11 20, 12:18)
o kuriam čia pašte? nes aš iš to kur prie Eglės siūsdavau vasarą tai tokia stambi motera visada imdavo ir dar akis versdavo blink.gif
Papildyta:
aš irgi supakuotą atnešdavau visada,bet vistiek už juostelės gabalėlį mušdavo ĮPAKAVIMAS blink.gif  doh.gif
*

cia ir 4 (putinu) ir centriniam tai as kai nusiunciau su pavardemis kasininkiu su cekiu o cekyje is viso absurdas kaina uz voka ir kaina uz ipakavima...joms taip virsininke buvo liepusi daryti kad pajamas pasididinti, bet dabar jau nebeskaiciuoja.
Cobre
QUOTE(Ochra @ 2007 11 20, 12:52)
*

Kaune, Šilainiuose, Vėtrungės g. esančiame pašte, niekada problemų su įpakavimu nėra, dėl mandagumo visada paklausiu, gal galit supakuoti, o jos visada : tai žinoma, smile.gif ir jokių problemų, o juo labiau jokių papildomų apmokęstinimų NĖRA.Tai jei kažkur ima, kelkit vėją, negi kentėsite dabar.Aš čia apie siuntas , o siuntinių tai dar neteko siųsti, tai nieko nežinau.
perlixike
vat, papasakosiu ir as kaip man buvo siandien blush2.gif tai va issiunciau vyra i pasta kad issiustu du siuntinukus.vienas svere virs 2kg, kitas 700gr. abudu buvau ipakavusi maiseliuose, nes visad taip siunciu ir paste sake kad taip gali siusti.siandien vyras norejo issiust ir paste kazkokia naujoke gun_bandana.gif sako kad taip siusti negalima, pirk dezes abiem, o jei desi i deze tai sius kaip siuntinius, o uz juos tai brangiau gaunas, tai jis nedejo, ir vistiek abudu liepe siust kaip siuntinius.nu gerai ta didiji pigiau iseina siuntiniu siust, tai sumokejo uz ji 12lt, o tas mazas nuo kada tapo siuntiniu g.gif juk sverianti 700gr galima siust kaip paketa ir zymiai pigiau gaunas, o ta blamba vistiek siunte kaip siuntini oir sumokejo 10lt, ale kur cia logika g.gif doh.gif doh.gif bliamba susinervinau gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gaila kad ne pati siunciau,o buciau aprekusi as ja lotuliukas.gif reiks rytoj dar eit siust viena siuntinuka tai noreciau pas ja uztaikyt lotuliukas.gif
Cobre
QUOTE(perlixike @ 2007 11 22, 20:03)
vat, papasakosiu ir as kaip man buvo siandien blush2.gif tai va issiunciau vyra i pasta kad issiustu du siuntinukus.vienas svere virs 2kg, kitas 700gr. abudu buvau ipakavusi maiseliuose, nes visad taip siunciu ir paste sake kad taip gali siusti.siandien vyras norejo issiust ir paste kazkokia naujoke gun_bandana.gif sako kad taip siusti negalima, pirk dezes abiem, o jei desi i deze tai sius kaip siuntinius, o uz juos tai brangiau gaunas, tai jis nedejo, ir vistiek abudu liepe siust kaip siuntinius.nu gerai ta didiji pigiau iseina siuntiniu siust, tai sumokejo uz ji 12lt, o tas mazas nuo kada tapo siuntiniu g.gif juk sverianti 700gr galima siust kaip paketa ir zymiai pigiau gaunas, o ta blamba vistiek siunte kaip siuntini oir sumokejo 10lt, ale kur cia logika g.gif  doh.gif  doh.gif bliamba susinervinau gun_rifle.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif gaila kad ne pati siunciau,o buciau aprekusi as ja lotuliukas.gif reiks rytoj dar eit siust viena siuntinuka tai noreciau pas ja uztaikyt lotuliukas.gif
*

viešpatie, ar jiems sunku instruktažus normalius darbuotojams pravesti, bardakas visiškas schmoll.gif
almara
[quote=Dannge,2007 09 25, 09:10]Radau informacija

Smulkieji (tik Lietuvoje) iki 3 kg Ilgiausias matmuo ne didesnis kaip 30 cm, o trijų matmenų suma neviršija 50 cm;
*

[
renatuxaass
gal kas gali papasakokt apie tups isperkamuosius siuntinius, kad kai issiusti pirkejas atsiima ir sumoka siuntinio kaina, kiek tai kainuoja paste?
Gratis
Jei tai smulkusis paketas, tada registracija ir įvertinimas 12lt, jei siuntinys-14.16lt.
renatuxaass
QUOTE(Gratis @ 2007 11 26, 06:28)
Jei tai smulkusis paketas, tada registracija ir įvertinimas 12lt, jei siuntinys-14.16lt.
*

ten paste nurodai dar savo sask.nr, ir tada jie tau ten perveda? o po kiek laiko perveda, iskart?
Gratis
QUOTE(renatuxaass @ 2007 11 25, 19:56)
ten paste nurodai dar savo sask.nr, ir tada jie tau ten perveda? o po kiek laiko perveda, iskart?
*

Gavėjas, gavęs siuntinį, turi už jį sumokėti ir nurodyti siuntėjo duomenis, tada bus pasiųsta pašto perlaida, arba sąsk numerį, vardą ir pavardę, tada bus pervesta į sąskaitą. O per kiek laiko, tiksliai negaliu pasakyti ax.gif Abiem atvejais reikia nurodyti siuntėjo tel. nr.
renatuxaass
QUOTE(Gratis @ 2007 11 26, 07:36)
Gavėjas, gavęs siuntinį, turi už jį sumokėti ir nurodyti siuntėjo duomenis, tada bus pasiųsta pašto perlaida, arba sąsk numerį, vardą ir pavardę, tada bus pervesta į sąskaitą. O per kiek laiko, tiksliai negaliu pasakyti ax.gif Abiem atvejais reikia nurodyti siuntėjo tel. nr.
*

aisku aciu, reiks pabandyt kada si buda 4u.gif
vixiuke
labutis. Kiek man kainuos 1 kg saldainių parsiuntimas? (iš Klaipėdos į Kauną)
renatuxaass
jei kaip korespondencija ( ne kaip siuntini) 4,25 jei regisruosi plius 2lt
vixiuke
QUOTE(renatuxaass @ 2007 11 28, 00:26)
jei kaip korespondencija ( ne kaip siuntini) 4,25 jei regisruosi plius 2lt
*

o ar galima siųsti saldainius kaip korespondenciją? (na aš čia darysiu saldainius su vaikučio foto)
renatuxaass
koks skirtumas ka ten siunti, jei nevirsija ismatavimu ( o saldainiu kg tikrai nevirsija) gali siust , nebutina kaip siuntini
vixiuke
QUOTE(renatuxaass @ 2007 11 28, 14:50)
koks skirtumas ka ten siunti, jei nevirsija ismatavimu ( o saldainiu kg tikrai nevirsija) gali siust , nebutina kaip siuntini
*

dėkui, tada taip ir darysim
taipgis
QUOTE(vixiuke @ 2007 11 28, 21:51)
dėkui, tada taip ir darysim
*

vakar Vilniun siunciau knyga,kainavo 4,95Lt....
Pink Pepper
laba diena. as visiskai zalia siuntimuose, tai norejau paklausti, kaip visas tas procesas turi vykt. ar man reik atnest supakuota, ar jie ten vietoj supakuos (neturiu spec voku)? ir kiek tas 'malonumas' kainuoja? rgistruot registruosiu, o kaip ten su pirmenybiniu ir ivertintuoju (apdraustu)? as pasakau verte siuntinio ir jie apdraudzia, ar kaip? kiek tas kainuoja...

arba dar geriau, gal kas gali paaiskint, kokiu principu vyksta siuntimas per autobusa? net neisivaizduoju

is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif
Papildyta:
paskaiciau apie siuntima autobusu. ar sita lapa reik pildyti http://www.autobusai.lt/lt/siuntos_uzsakymas.doc
Pink Pepper
o jeigu dezutes matmenys 52 x 29 x 14 cm, tai cia jau dideliu matmenu skaitosi, ar ne? (nes paste dideliu matmenu 50% brangiau). paskambinau paklaust, tai pacios nezino, sako gal nuo 80cm. atneskit, paziuresim, nustatysim. tai jau isivaizduoju, uzdes kaina tokia, kaip joms geriau
reginamilos
noreciau paklausti:
nenusimanau.
noriu siusti suknele iki keliu ir lengva sali, cia as pati tureciau supakuoti ir i pasta nunesti ir adresiuka ant siuntynio parasyti? gal kas parasytu mazdaug kiek tai kainuotu?
Gratis
QUOTE(reginamilos @ 2007 12 04, 15:57)
noreciau paklausti:
nenusimanau.
noriu siusti suknele iki keliu ir lengva sali, cia as pati tureciau supakuoti ir i pasta nunesti ir adresiuka ant siuntynio parasyti? gal kas parasytu mazdaug kiek tai kainuotu?
*

Į maišiuką įdėk, o pašte supakuos į popierių ir užrašysi adresą mirksiukas.gif O kiek kainuos, negaliu pasakyt, priklauso nuo svorio: 100-500g kaina 2.15Lt, 500-2000g kaina 4.25Lt, jei siųsi registruotu, dar plius 2Lt smile.gif
kashaja
QUOTE(Gratis @ 2007 12 04, 19:10)
Į maišiuką įdėk, o pašte supakuos į popierių ir užrašysi adresą mirksiukas.gif O kiek kainuos, negaliu pasakyt, priklauso nuo svorio: 100-500g kaina 2.15Lt, 500-2000g kaina 4.25Lt, jei siųsi registruotu, dar plius 2Lt smile.gif
*

hm... g.gif siunciau 1200 g.neregistruotu 10.97 suplojau 4u.gif
Gratis
QUOTE(ambrella @ 2007 12 04, 18:35)
hm...  g.gif  siunciau 1200 g.neregistruotu  10.97 suplojau  4u.gif
*

Reiškia, apgavo, nes pačiame pašto puslapy parašytos tokios kainos, nebent jūs siuntėt kaip siuntinį, o ne smulkųjį paketą 4u.gif
Pink Pepper
QUOTE(Gratis @ 2007 12 04, 21:45)
Reiškia, apgavo, nes pačiame pašto puslapy parašytos tokios kainos, nebent jūs siuntėt kaip siuntinį, o ne smulkųjį paketą 4u.gif
*

kodel apgavo. smulkusis paketas yra tada, kai visos pakuotes krastines sudejus nevirsyja 50cm. o ilgiausias matmuo ne didesnis kaip 30cm.

pvz as dabar siusiu dvi sukneles ilgas. tai jos tikrai pagal svori laisvai tilptu i smulkius siuntinius, bet praktiskai taip neimanoma suspaust, kad visos krastines nevirsytu 50cm.
Papildyta:
ar galiu as pati nunesti jau supakuota i kartonine deze?

beje, nerandu as jokiu kainu post.lt puslapy, isskyrus
http://www.post.lt/lt/index.html?id=152

nesuprantu, registravimas ir ivertimas 14,16Lt cia pliusuojasi prie kainos uz siuntinio svori/matmenis?
renatuxaass
QUOTE(ambrella @ 2007 12 05, 05:35)
hm...  g.gif  siunciau 1200 g.neregistruotu  10.97 suplojau  4u.gif
*

tai ar pildei lydrasti ar ne, jei pildei tai kaip siuntini siuntei, del to tiek ir gavos, nors pagal kaina matau kad cia pagal siuntini ir siusta mazdaug tiek ir turejo kainuot, reikejo sakyt kad kaip korespondencija, kaip smulku paketa, o ne siuntini
jbm
Nebėra jau nei smulkiųjų paketų, nei spaudinių, nei siuntinių. Yra pirmenybinės arba nepirmenybinės pašto korespondencijos siuntos. Visi tarifai Lietuvoje yra čia. SIunčiant registruotu paštu pridedam dar du litus ir labai gerai žinom, kas kiek kada kainuoja. Todėl diskusija "vieną kartą paprašė 4,25 Lt, o kitą kartą 7 Lt" yra keista. Mažų mažiausiai.
renatuxaass
QUOTE(jbs @ 2007 12 06, 02:25)
Nebėra jau nei smulkiųjų paketų, nei spaudinių, nei siuntinių. Yra pirmenybinės arba nepirmenybinės pašto korespondencijos siuntos. Visi tarifai Lietuvoje yra čia. SIunčiant registruotu paštu pridedam dar du litus ir labai gerai žinom, kas kiek kada kainuoja. Todėl diskusija "vieną kartą paprašė 4,25 Lt, o kitą kartą 7 Lt" yra keista. Mažų mažiausiai.
*

nebera smulkiu paketu - vietoj ju korespondencijos siunto, taciau siuntiniai yra tik kainos pasikeite
http://www.post.lt/lt/?id=151
srauni_upe
Gal kas yra neseniai siuntusios ką nors į užsienį? Man reikia visai mažą paketėlį siųst ir svorio apie 400 g. bet kai pažiūrėjau kainas, tai siuntimas kainuoja tiek kiek tai kas yera pakete... doh.gif blink.gif

http://www.post.lt/lt/index.html?id=180

Apie jokias smulkias siuauntas į užsienį info neber, ar tos korespondencijos siuntos gali būti pakuojamos į dėžutes ir siunčiamos į užsienį? ...

Pasidalinkit kkas savo patirtimi..... ax.gif rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.