Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

Kas galetu apibudinti kokia geriau tureti?ar ta brangioji, beje nezinau kiek dabar kainuoja g.gif , tikrai kazkuo ipatinga, po pirmo vaikelio turejau paprasta, lyg ir nieko buvo, dabar mastau apie mirena, kaip ten uz ir pries?
Atsakyti
QUOTE(salamandra72 @ 2007 09 24, 23:34)
Kas galetu apibudinti kokia geriau tureti?ar ta brangioji, beje nezinau kiek dabar kainuoja g.gif , tikrai kazkuo ipatinga, po pirmo vaikelio turejau paprasta, lyg ir nieko buvo, dabar mastau apie mirena, kaip ten uz ir pries?


pas mane yra varine spirale uz 50lt,tpfu tpfu tpfu ir nieko,viskas gerai jau antri metai,bet jei zinociau,kad dar 5metus nenoresiu ir neturesiu vaikucio,tai deciau tik ta brangia uz 700lt 4u.gif Nes nuo varines spirales pagauseja menstruacijos,o su ta brangiaja,tai vos patepi...Bent jau taip sake mano ginekologe blush2.gif
Atsakyti
tai kad as irgi neplanavau nesioti taip ilgai, bet varine stovejo thumbup.gif ,ir istraukiau tik po 5m, bet kai pagalvoju 5 metam gal del saves nepagaileti g.gif
Atsakyti
QUOTE(salamandra72 @ 2007 09 25, 11:03)
tai kad as irgi neplanavau nesioti taip ilgai, bet varine stovejo  thumbup.gif ,ir istraukiau tik po 5m, bet kai pagalvoju 5 metam gal del saves nepagaileti g.gif


Jei tikrai neplanuojat ir nenorit vaikiuko,tai manau,kad net ner apie ka sneket 4u.gif Is kart deciaus brangia ir kad nebutu tu nereikalingu moterisku problemu 4u.gif Tikrai neverta gailet drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanatikute @ 2007 09 25, 11:45)
Jei tikrai neplanuojat ir nenorit vaikiuko,tai manau,kad net ner apie ka sneket 4u.gif Is kart deciaus brangia ir kad nebutu tu nereikalingu moterisku problemu 4u.gif Tikrai neverta gailet drinks_cheers.gif

su pirma spirale ir as galvojau ,issiimsiu greit, bet taip tesesi, tesesi ax.gif , ziurek kad ir tau taip nebutu mirksiukas.gif , uztai dabar galvoju atvirksciai ax.gif
Atsakyti
Ir dar yra vienas BET doh.gif o kas jei nusiperki brangia ir pasirodo, kad jinai tau netinka blink.gif Tai 700 lt. kaip i bala ismest unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2007 09 25, 12:32)
Ir dar yra vienas BET  doh.gif  o kas jei nusiperki brangia ir pasirodo, kad jinai tau netinka  blink.gif  Tai 700 lt. kaip i bala ismest  unsure.gif

gal kam taip buvo? g.gif siaip jau jos ten kokybe tai labai reklamuojama
Atsakyti
QUOTE(salamandra72 @ 2007 09 25, 15:46)
gal kam taip buvo? g.gif siaip jau jos ten kokybe tai labai reklamuojama


Kokybe cia nei prie ko schmoll.gif jei tavo organizmas sugalvos jos nepriimt, tai ir nepriims tongue.gif pasiskaityk temoj apie Mirena, ten kazkam lyg buvo, kad netiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanatikute @ 2007 09 25, 00:14)
pas mane yra varine spirale uz 50lt,tpfu tpfu tpfu ir nieko,viskas gerai jau antri metai,bet jei zinociau,kad dar 5metus nenoresiu ir neturesiu vaikucio,tai deciau tik ta brangia uz 700lt 4u.gif Nes nuo varines spirales pagauseja menstruacijos,o su ta brangiaja,tai vos patepi...Bent jau taip sake mano ginekologe blush2.gif


Šiai dienai varinė kainuoj 90 lt mirksiukas.gif

O kurią dėtis - tai tik tavo apsisprendimas. Man patarė nuo varinės. Pagrindinis argumentas: jei organizmas atmes, nebus taip gaila išmest 90 lt, nei 700 lt. O organizmas gali nepriimti nei tos, nei tos. O moteriškos problemos kiekvienai skirtingos. Vienoms pagausėja, kitoms sumažėja.
Atsakyti
tos mirenos sudetyje yra kazkokios medziagos , tiksliai neatsimenu kokios, bet lyg kuri siaip organizmui l. sveika g.gif
Atsakyti
QUOTE
700lt 4u.gif

blink.gif blink.gif blink.gif nzn kad tiek kainuoja LT (man sveikatos apdrauda padenge, paciai reikejo sumoketi tik $10 dol). Gine sake kad turi 99.9% efektinguma, ir kad menesines bus labai "lengvos", kai kuriom, net ir dingsta...bus matyt, bet pakolkas as tik galiu sakyt thumbup.gif
Atsakyti
kur cia taip kompensuoja?? g.gif unsure.gif
Atsakyti