Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

Sveikos 4u.gif
Mačiau keliais postais aukščiau irgi yra klausimas apie GynePlius spiralę bigsmile.gif Bet pasisakymų jokių g.gif Šiandien Gine man patarė ją dėtis, bet norėtųsi bent kokios info apie ją iš susidūrusių su GynePlus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyzna: 21 lapkričio 2011 - 10:12
QUOTE(Tiffany @ 2011 11 18, 23:59)
zinoma, geriausia, jei ginekologe pries dedant spirale ar israsant KT nusiustu atlikti hormonu tyrimus  drinks_cheers.gif


noriu mirenos, bet nzn ar man tiks, tai gal rimtai atlikti hormonu tyrimus? o kas juose turi atsispindet? t.y. kaip suprasti, ar tiks ar ne, kai turesiu rezultatus? blush2.gif
Atsakyti
moterytės, ar cia mados reikalas ar kas? Na pasensit viduje labai greitai su tom hormoninem spiralem. Isoreje busit jauna moteris,o vidus senos bobutes. As rimtai. Nieko gero tie hormonai. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2011 12 09, 16:05)
moterytės, ar cia mados reikalas ar kas? Na pasensit viduje labai greitai su tom hormoninem spiralem. Isoreje busit jauna moteris,o vidus senos bobutes. As rimtai. Nieko gero tie hormonai. schmoll.gif

drinks_cheers.gif tikrai taip,ir nuo tablečių tas pats,mano draugės sesei,kuri daug metų gėrė kontraceptikus,gydytoja pasakė,kad pas ją gimda pasidarė kaip 80 metų bobutės blink.gif unsure.gif o jai 33 metai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 09 gruodžio 2011 - 17:43
QUOTE(zyzna @ 2011 11 21, 12:09)
Sveikos  4u.gif
Mačiau keliais postais aukščiau irgi yra klausimas apie GynePlius spiralę  bigsmile.gif  Bet pasisakymų jokių  g.gif  Šiandien Gine man patarė ją dėtis, bet norėtųsi bent kokios info apie ją iš susidūrusių su GynePlus unsure.gif


turiu isidejus sita http://www.vaistai.l...e...lė-n1.html
Emiau pigesne, nes dejausi pirmakart, tai nezinaojau, ar organizmas ja priims, ar po 2 men. teks isimti ax.gif Be to, pastebejau, kad tik Gyneplus turi mini dydzio spirales (kokiu reikia mano atveju), NovaT mazesniu berods nera. Gydytoja pasake, kad gera isrinkau, nieko placiau nekomentavo.
Spirale nesioju kelis men., ypatingu nusiskundimu neturiu (isskyrus ilgesni tepliojima, bet cia visoms taip). Nezinau, kaip bus ilgesniu laikotarpiu. Manau, keisiu po 3 metu, kad neiaugtu ar dar kazka.

Beje, ar turint varine spirale organizme nepadideja vario (kaip mikroelemento) koncentracija? Esu kazkur uzmaciusi, kad turincioms varine spirale kartais gydytojai rekomenduoja papildomai pagert cinko, nes varis organizme sumazina cinko is maisto pasisavinima. Gal kas ka daugiau zino? blush2.gif
Atsakyti
Dar pres metus apsisprendziau, kad po 3 gimdymo desiuos Silver Lily spirale... tai dabar kai pribrendau, paaiskejo, kad nuo 2011 m. liepos menesio ju nebetiekia Lietuvos vaistinems. doh.gif uzsispyrus detis sidabrine. radau, kad dar yra Silver Line spirale. gal kuri esate susidurus? pasidalinkit patirtim 4u.gif


 ! 
Forume draudžiama parduoti/pirkti/dovanoti/mainyti vitaminus, maisto papildus, vaistus ir kt. medikamentus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 28 sausio 2012 - 18:38
QUOTE(jele25 @ 2011 09 23, 11:42)
laba diena 4u.gif norejau paklausti gal kas naudoja spirale Gyneplus 380 normal?kokie atsiliepimai?as snd isidejau ja ir nerandu jokios info apie sia spirale doh.gif labai bijau kad mm nebutu gausios ir ilgos,labai nenoreciau schmoll.gif ar pas visas kurios naudoja paprastas spirales problemos su mm? smile.gif


Turiu įsidėjusi šią spiralę, tik paauksuotą. Viskas buvo gerai, jokių skausmų, mėnesinės trumpos ir tik patepliojimai (nors ir taip buvo normalios MM). Tik ...po 2,5 mėn nešiojimo paskutinės MM nenormalios. Iš pradžių buvo su patepliojimais, o po to prasidėjo kraujavimas. Kraujuoja jau 5 diena. Skausmų jokių nėra, krešuliukų irgi. Jei nepraeis dar per porą dienų, eisiu pas gydytoją- tegul patikrina ar viskas gerai. Tik įdomu, čia atmetimo reakcija darosi ar visgi toks kraujavimas gali būti. Informaciniame lapelyje apie tai nieko neparašyta. unsure.gif g.gif
Atsakyti
turėjau mireną (5 metus), dabar gyneplus gold (pusę metų). nors su mirena visiškai dingo mmm, o su gold sergu gan gausiai (šiek tiek gausiau, nei būdavo natūraliai), aš vienareikšmiškai už paprastą, ne hormoninę spiralę. nes pradžioj dar nieko buvo ta mirena, o paskui ojoj kiek visokių šalutinių reiškinių išlindo doh.gif galiausiai pasidarė taip, kad nebebuvo nuo ko ir saugotis - dingo noras bet koks absoliučiai doh.gif nekalbant apie svorio problemas, nuolat skaudančius (.) (.), nuolatinę nuotaikų kaitą ir kt.
kai pakeičiau mireną į nehormoninę spiralę, grįžau į gyvenimą. gyvenime nenaudosiu hormonų daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2012 02 02, 15:08)
turėjau mireną (5 metus), dabar gyneplus gold (pusę metų). nors su mirena visiškai dingo mmm, o su gold sergu gan gausiai (šiek tiek gausiau, nei būdavo natūraliai), aš vienareikšmiškai už paprastą, ne hormoninę spiralę. nes pradžioj dar nieko buvo ta mirena, o paskui ojoj kiek visokių šalutinių reiškinių išlindo  doh.gif galiausiai pasidarė taip, kad nebebuvo nuo ko ir saugotis - dingo noras bet koks absoliučiai  doh.gif nekalbant apie svorio problemas, nuolat skaudančius (.) (.), nuolatinę nuotaikų kaitą ir kt.
kai pakeičiau mireną į nehormoninę spiralę, grįžau į gyvenimą. gyvenime nenaudosiu hormonų daugiau  ax.gif

as kazkaip intuityviai taip galvojau. wub.gif
Turiu klausimuka visms, kurios turi ivairius gimdos darinukus - miomas ir t.t. kaip spirales jas veikia? ar auga? nes gydytoja paminejo, kad esnat miomai, gali buti labai ilgos mmm... ir gali labai isaugt... o atseit Mirena ja "gydo" ir mazina, nors man atrodo turetu but priesingai nuo hormonu... noreciau isgirst kaip is patirties? wub.gif
Atsakyti
Kirke- dar priklauso kokio intensyvumo tas kraujavimas unsure.gif . Man keli menesiai po spirales idejimo per menesines buvo toks kraujopludis kad atsiduriau ligonineje ir spirale pasalino- kaip gydytoja sake mano organizmas tiesiog ja atmete (turejau NovaT)..taip kad reik ziureti, jei kyla itarimu tai konsultuokis su ginekologu g.gif

Del miomu tai nors ne is patikrites, bet logiskai mastant nehormonine spirale turetu netikti nes miomos ir taip duoda ilgesnes ir gausesnes menesines o jie dar prisides spirales poveikis tai ir iki mazakraujystes galima dasivaryti unsure.gif Mirena turi savyje hormonu tai galbut itakoja miomos mazejima nes kazkiek reguliuoja hormonu kieki (o miomos daznai atsiranda sutrikus lytiniu hormonu pusiausvyrai).
Atsakyti
QUOTE(rence* @ 2012 02 02, 17:24)
Kirke- dar priklauso kokio intensyvumo tas kraujavimas unsure.gif . Man keli menesiai po spirales idejimo per menesines buvo toks kraujopludis kad atsiduriau ligonineje ir spirale pasalino- kaip gydytoja sake mano organizmas tiesiog ja atmete (turejau NovaT)..taip kad reik ziureti, jei kyla itarimu tai konsultuokis su ginekologu g.gif

Kraujavimas - be krešulių, pavadinčiau tokiu kraujavimu, koks būna po gimdymo. Dažnas kapsėjimas smile.gif
Gydytoja apžiūrėjo, ištyrė ultragarsu - viskas gerai, spiralė vietoje. Taigi mano baimės buvo nuramintos. Patarė daugiau pailsėt, pamiegot.
Atsakyti
Sveikos, aš jau tuoj bus 4,5 metų kaip turiu varinę. Esu susiruošusi pas ginekologę - noriu pasitarti ir įsidėti Mireną. Būtinai pasiklausiu dėl tos auksinės/sidabrinės.

Taip buvau nusiteikusi dėl Mirenos, bet kažkaip labai abejoti pradėjau - tas svoris ( ir taip linkusi pilnėti) ir spuogai, bet dabar, turint varinę labai mm erzina. Gausios ir laaabai ilgos. Draugė Mireną turi - sako pienligė dažnai vargina, tai ir abejoju - nebežinau kurią rinktis.
Atsakyti