Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

QUOTE(rence* @ 2012 04 18, 20:17)
Na idomi cia vyksta diskusija...Pati svarstau vis dar pirkti Mirena, bet kuo daugiau skaitau (ne tik SM, bet ir uzsienio forumuose) tuo daugiau minusiuku dedu siai spiralei g.gif . Del plauku slinkimo tai is tikro gali buti ne tik spirale kalta, reikia ieskoti ir kitu galimu bedu (mineralu apykaitos sutrikimu, autoagresyviu ligu ir pan), bet kai akivaizdziai sutampa tai su Mirenos "nesiojimu", galimas gi ir sis variantas (apie tai tikrai minima angliskuose forumuose). O del magnetinio rezonanso tai idomu kurios kuno srities ji reiketu atlikti, kad issaiskinti plauku slinkimo priezasti? Neteko dar girdeti, kad darytu viso kuno rezonansa- tikriama konkrecios sritys esant atitinkamiems itarimams cool.gif 

Mane dar domina, ar kazkam ideta spirale gydymo tikslais, pvz del endometriozes, gausiu kraujavimu? Ir ar pasiteisino toks gydymo budas, ar gautas efektas?



Jeigu jums idomi mano nuomone ,as is visos sirdies patarciau nesideti Mirenos 4u.gif Ne vienai nelinkeciau to ,ka patyriau ,net priesui schmoll.gif Nebent jums gydymo tikslais siulo ja detis - tokiu atveju Mirena sumazina pernelyg gausias menstruacijas. O jei vis vien galvojat detis spirale ,tai dekites bet kuria kita (varine ar sidabrine ... ) , jos bent ne hormonines ir neisbalansuos jusu naturaliu organizmo hormonu . Sekmes pasirenkant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 04 18, 14:21)
Ir baikit vartot ta zodi "nurasydama"  bigsmile.gif  . Man jau pripazinta yra kad del Mirenos . Kodel as turiu jus itikineti . O kitos moterys turi teise  zinoti ,ko gali tiketis  mirksiukas.gif


Tai norit pasakyti kad dabar isemus Mirena viskas pasibaige?
Su Mirena gaunamas labai minimalus hormonu kiekis, tai ja isemus hormonai turejo is karto atsistatyti ir visos problemos dingti. Beto pati susuduriau su dviem skirtingom diagnozem gydytoju. taigi jeigu buciau gavusi vieno gydytoja isvada kalta Mirena tikrai sia isvada patikrinciau pas dar viena ar net dar du gydyojus. Nei cia reikia ka nors itikineti nei ka, jeigu jums nerupi jusu sveikata niekas tokios nuomones ir nepakeis, taciau taip kategoriskai atsakineti kad Mirena blogis nemanau kad jus turit tam pakankamai irodymu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rence* @ 2012 04 18, 21:17)
Mane dar domina, ar kazkam ideta spirale gydymo tikslais, pvz del endometriozes, gausiu kraujavimu? Ir ar pasiteisino toks gydymo budas, ar gautas efektas?


As rinkausi tarp varines, auksines ir Mirenos, taciau kai gydytoja isgirdo kad po gimdymo mane kankina gausios ir ilgos menesines, is karto atmete varine ir auksine, nes nuo paprastu spiraliu dazniausiai menesines dar pagauseja. Mazina ir trumpina menesines Mirena, man tai pasiteisino. Pirmus du menesius nebuvo pokyciu, jos isliko ilgos, gal buvo maziau gausios, dar vargino kad labai sutrumpejo ciklas. Bet palaipsniui palaipsniui kazkur po 6 men viskas stojosi i vezias, dabar menesines trunka vos 2-3 dienas su nezymiu tepliojimu tik thumbup.gif Visada turedavau skausminga ovuliacija, dabar ciklo viduryje pamaudzia strenas, sonus, sitas diskomfortas buvo ir be Mirenos ir dabar isliko. Daugiau jokiu salutiniu pojuciu nejauciu. Jeigu jusu finansines galimybes leidzia mano nuomone pabandyti verta 4u.gif As nesu pikta ant Mirenos, man ji nieko blogo nepadare mirksiukas.gif
Atsakyti
Nebandysiu jusu asmeniskai itikineti smile.gif Parasiau ne tam ,kad kazkam kazka bandyciau irodyti ,o tam ,kad perspeti kitas moteris , nes yra tokia galimybe netekti plauku . Jeigu vienai tiko ,tai nereiskia ,kad ir kitai tiks smile.gif Na bet cia ir taip aisku . doh.gif
Atsakyti
sveikutės moterytės. Prieš 3 sav. įsidėjau ir aš Mireną, daugiau gydymo tikslais, nei apsaugos.Jau po savaitės gimda man ją bandė išstumti, užčiuopiau jos galiuką ties gimdos kakleliu. daktarė viską sutvarkė kaip turi būt. tačiau kraujavimas nesiliauja, visas tas tris savaites kraujuoju kaip per vidutinio gausumo mm. doh.gif kažin ar čia normalu?Kiek laiko jums tęsėsi kraujavimas po Mirenos įdėjimo? g.gif jau nebežinau nei ka galvoti, gal ji man netinka blink.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 04 21, 21:57)
Nebandysiu jusu asmeniskai itikineti  smile.gif  Parasiau ne tam ,kad kazkam kazka bandyciau irodyti ,o tam ,kad perspeti kitas moteris , nes yra tokia galimybe netekti plauku . Jeigu vienai tiko ,tai nereiskia ,kad ir kitai tiks  smile.gif  Na bet cia ir taip aisku .  doh.gif


Jeigu vienai netiko, nereiškia kad visoms netiks mirksiukas.gif
Plaukų galima netekti ir ne dėl spiralės mirksiukas.gif

QUOTE(kristinala @ 2012 04 22, 11:09)
sveikutės moterytės. Prieš 3 sav. įsidėjau ir aš Mireną, daugiau gydymo tikslais, nei apsaugos.Jau po savaitės gimda man ją bandė išstumti, užčiuopiau jos galiuką ties gimdos kakleliu. daktarė viską sutvarkė kaip turi būt. tačiau kraujavimas nesiliauja, visas tas tris savaites kraujuoju kaip per vidutinio gausumo mm. doh.gif kažin ar čia normalu?Kiek laiko jums tęsėsi kraujavimas po Mirenos įdėjimo? g.gif jau nebežinau nei ka galvoti, gal ji man netinka blink.gif


Po 3 sav. spręsti tikrai sunku, man gydytoja sakė kad vertėtų pakentėti net 6 mėn. kad tikrai suprastum tinka ji tau ar ne. Kad bandė iškristi tai nereiškia kad gimda ją norėjo atmesti, tiesiog pradžioj ji įvedama ne tiek giliai, o per laiką turi įsistatyti į savo vietą. Aš lankiausi pirmus mėnesius kas 3-4 sav. Pirmus vizitus echoskopavo ir žiūrėjo ar spiralė įsistatė. Nepamenu kiek kraujavau, kažkur savaitę tikrai g.gif O ar normalu reikėtų klausti gydytojos, o ne čia forume, būtinai konsultuokitės su ja, man gydytoja minėjo kad taip būna, net skiria vaistus mažinti kraujavimui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2012 04 22, 14:37)
Jeigu vienai netiko, nereiškia kad visoms netiks  mirksiukas.gif
Plaukų galima netekti ir ne dėl spiralės  mirksiukas.gif
Po 3 sav. spręsti tikrai sunku, man gydytoja sakė kad vertėtų pakentėti net 6 mėn. kad tikrai suprastum tinka ji tau ar ne. Kad bandė iškristi tai nereiškia kad gimda ją norėjo atmesti, tiesiog pradžioj ji įvedama ne tiek giliai, o per laiką turi įsistatyti į savo vietą. Aš lankiausi pirmus mėnesius kas 3-4 sav. Pirmus vizitus echoskopavo ir žiūrėjo ar spiralė įsistatė. Nepamenu kiek kraujavau, kažkur savaitę tikrai  g.gif  O ar normalu reikėtų klausti gydytojos, o ne čia forume, būtinai konsultuokitės su ja, man gydytoja minėjo kad taip būna, net skiria vaistus mažinti kraujavimui  mirksiukas.gif



Kol tau neatsitinka tokia beda ,tol negalvoji doh.gif Jus va nesiojat sau patenkinta ir pykstat ,kai neduok die kazkas blogai apie Mirena paraso bigsmile.gif . Bet jug toks gyvenimas ,niekada nebusi 100% nuo visko apsaugotas . Man buvo sunku prisiversti islieti sirdi ir papasakoti savo istorija , ypac kai atsiranda tokiu,kur dar druskos ant zaizdos papila ,netiki manim. Nenoriu nieko atkalbineti - dekites sau visokias spirales ,gerkit kasdien kontraceptines piliules , "rupinkites " toliau savo sveikata . As savaja pasirupinsiu kaip nors kitaip 4u.gif . O tokiu kaip as tikrai ne viena ir ne dvi , taip kad plaukai gali slinkti ir del Mirenos bigsmile.gif . Pasidomekit pries uzpuldama : http://www.surviving...bald-eagle.html , http://www.alopeciaw...page=3#comments , http://www.womenshai...#comment-212825 . Sekmes visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NakedA: 22 balandžio 2012 - 15:04
QUOTE(NakedA @ 2012 04 21, 21:57)
Nebandysiu jusu asmeniskai itikineti  smile.gif  Parasiau ne tam ,kad kazkam kazka bandyciau irodyti ,o tam ,kad perspeti kitas moteris , nes yra tokia galimybe netekti plauku . Jeigu vienai tiko ,tai nereiskia ,kad ir kitai tiks  smile.gif  Na bet cia ir taip aisku .  doh.gif



Netekti plaukų galima ir po gimdymo. Man 4-6 mėn po gimdymo išslinko iki nuplikimo. Jokių spiralių neturėjau...
Atsakyti
NakedA, as tave suprantu ir esu tavo puseje, nes man nelabai sekasi su ta Mirena. Nuosirdziai patariu-nebeirodinek savo tiesu, nes ne visoms to reikia, kurios supratingos, tai ir supranta, o kitos....Lygiai taip buvo ir pries metus-neimanoma budavo parasyt, jei blogiau jauteisi, tuoj pradedavo pulti. Del to labai gedo nuotaika ir diskusijose nebedalyvauju, nors paskaitau nuolat. Sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo everlasting♥: 23 balandžio 2012 - 19:13
QUOTE(everlasting♥ @ 2012 04 23, 19:12)
NakedA, as tave suprantu ir esu tavo puseje, nes man nelabai sekasi su ta Mirena. Nuosirdziai patariu-nebeirodinek savo tiesu, nes ne visoms to reikia, kurios supratingos, tai ir supranta, o kitos....Lygiai taip buvo ir pries metus-neimanoma budavo parasyt, jei blogiau jauteisi, tuoj pradedavo pulti. Del to labai gedo nuotaika ir diskusijose nebedalyvauju, nors paskaitau nuolat. Sekmes tau 4u.gif



Aciu tau everlasting victory.gif ,taip ir padarysiu - kas nores tas paklausys , o kam nerupi galimos pasekmes (o tokiu bus nemazai) ,tas ir nesupras . Zinai kas blogiausia ? Kai bandai is sirdies patarti , ispeti , o tave bando itikinti kad cia as pati nesuprantu del ko man cia tie plaukai slenka ,kad bando itikinti mane ,jog cia as sapalioju nesamones doh.gif doh.gif Lyg nepazinociau savo kuno pries ir po Mirenos frusty.gif ,lyg nepakaktu to ,ka daktarai sako (nors ir nesako kad cia 100% kad Mirena ,bet paaiskina ,kad ji galejo isbalansuoti hormonus ir sukelti stipru slinkima) , o kiek vaistininkiu perklausiau savo mieste (turbut visas vaistines apejau ir issakiau savo nuogastavimus ) - tai nebuvo NE VIENOS ,kuri paneigtu ,kad Mirena gali itakoti plikima ,net atvirksciai buvo pasipiktinusios kodel man israse ta MIrena ,jei neturiu jokiu sveikatos problemu doh.gif , Man tiesiai sviesiai i akis pasake - Mirena turetu buti skiriama tik gydymo tikslais ,kitais atvejais (tokiais kaip apsisaugojimas nuo nestumo) viska lemia pinigai doh.gif doh.gif . ,noras uzsidirbti . O kaip tau paciai sekasi nesioti spirale unsure.gif ? Kaip tu jautiesi ? Vis pergyvenu del tu ,kurios priverstos detis gydymo tikslais sad.gif Nejaugi nera kitu variantu ,kitokiu budu ligai nugaleti doh.gif Na o as pati su viltim bandau islaukti ta pusmeti , kaip teigia endokrinologas ,profesorius (pavardes neminesiu) ,pas kuri tyriausi ,tai po pusmecio tureciau buti maloniai nustebinta ,ir slinkimas tures nustoti ax.gif Sekmes tau ,everlasting 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 04 23, 21:45)
O kaip tau paciai sekasi nesioti spirale  unsure.gif  ? Kaip tu jautiesi ? Vis pergyvenu del tu ,kurios priverstos detis gydymo tikslais  sad.gif Nejaugi nera kitu variantu ,kitokiu budu ligai nugaleti  doh.gif 

na, as viena is tu, kuriai butent gydymo tikslais ideta sita spirale verysad.gif nezinau, ar ji gydo, ar ne, bet nemalonumu daug atnese. Is pradziu, adaptacinis periodas truko lygiai 9 menesius, jo metu diena is dienos tepliojo be sustojimo. Po to atejo lygtais sventes i mano kiema-svarus laikotarpiai. Deja, tai truko neilgai sita laime. Dabar sergu vaginitu ir niekaip neissigydau, eina jau gydymosi sestas menuo, situacija pagereja tik laikinai, kita men. vel tas pats. Galima neigti, zinoma, kad Mirena ne prie ko, bet kodel negalima manyti, kad itakoja, jei neimanoma pasigydyti. Dega isoriskai viskas...isprotet verysad.gif Neigiamuose salutiniuose sitas punktas paminetas. Kodel gi ne?
Atsakyti
QUOTE(everlasting♥ @ 2012 04 23, 21:13)
[size=1][/size]
na, as viena is tu, kuriai butent gydymo tikslais ideta sita spirale  verysad.gif nezinau, ar ji gydo, ar ne, bet nemalonumu daug atnese. Is pradziu, adaptacinis periodas truko lygiai 9 menesius, jo metu diena is dienos tepliojo be sustojimo. Po to atejo lygtais sventes i mano kiema-svarus laikotarpiai. Deja, tai truko neilgai sita laime. Dabar sergu vaginitu ir niekaip neissigydau, eina jau gydymosi sestas menuo, situacija pagereja tik laikinai, kita men. vel tas pats. Galima neigti, zinoma, kad Mirena ne prie ko, bet kodel negalima manyti, kad itakoja, jei neimanoma pasigydyti. Dega isoriskai viskas...isprotet verysad.gif Neigiamuose salutiniuose sitas punktas paminetas. Kodel gi ne?


aš tai traukčiau lauk jūsų vietoj tą spiralę schmoll.gif o nuo kokio sutrikimo jum ta Mirena įdėta?netikiu,kad nėra alternatyvių gydymo būdų schmoll.gif čia tik medikai taip teigia,pabandyčiau netradicinę mediciną(žolininkai,homeopatai ir kt.)Nors aš aplamai tradicine medicina nepasitikiu ir gydausi natūraliai rolleyes.gif ,tik ginekologinių problemų ačiū D šiuo metu ir neturiu.Kažkada turėjau ir chronišką vaginitą,ir grybelį,bet pavyko atsikratyti,o rimtesnių problemų niekada neturėjau tfu tfu tfu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 24 balandžio 2012 - 12:34
QUOTE(žydrynė @ 2012 04 24, 14:29)
Kažkada turėjau ir chronišką vaginitą,ir grybelį,bet pavyko atsikratyti,o rimtesnių problemų niekada neturėjau tfu tfu tfu[/color]


Spiralė ideta del hormonu disbalanso (buvo tepliojimai tarp mmm). O dabar man prikibes vaginitas (sukeltas grybelio) labai rimta problema, nes man neisgydoma, nesiseka iveikti niekaip ta liga jau baigiasi 6tas menuo (gal ir nesiseks, kol bus Mirena)?
Gal galetumei pasidalinti sitos ligos gydymosi ypatumais skyrelyje "Ligos" "Pienligė"? 4u.gif
Atsakyti