Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

Tai va pabuvojau pagaliau pas ginekologe, spiralė stovi gerai smile.gif Klausiau dėl prezervatyvų, tai sakė, kad tiesiog nėra prasmės juos naudoti, nes sppiralė veikia nuo pirmos dienos, o šiaip galima, nieko tokio smile.gif pirmos mėnėsinės buvo prieš savaitę, tai sirgau gausiau kokią savaitę, nors anksčiau tik tris dienas ir labai mažai, bet sakė turi susireguliuoti smile.gif maudimas dingo, nebejaučiu išvis kad kažkas būtų, tik tos gleivės kažkaip baugina truputuką smile.gif
Dėl alkoholio, tai manau turėjo omenyje neprisigerti, taurę vyro galima,kodėl nežinaum gal šiaip abstinentė pati ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KIKO @ 2013 03 02, 18:00)
Tai va pabuvojau pagaliau pas ginekologe, spiralė stovi gerai smile.gif Klausiau dėl prezervatyvų, tai sakė, kad tiesiog nėra prasmės juos naudoti, nes sppiralė veikia nuo pirmos dienos, o šiaip galima,  nieko tokio smile.gif pirmos mėnėsinės buvo prieš savaitę, tai sirgau gausiau kokią savaitę, nors anksčiau tik tris dienas ir labai mažai, bet sakė turi susireguliuoti smile.gif maudimas dingo, nebejaučiu išvis kad kažkas būtų, tik tos gleivės kažkaip baugina truputuką smile.gif
Dėl alkoholio, tai manau turėjo omenyje neprisigerti, taurę vyro galima,kodėl nežinaum gal šiaip abstinentė pati  ax.gif


o kokios gleivės?
Atsakyti
Oj net nežinau kaip aprašyti biggrin.gif Na pvz kai sergu tai tokie nutysta, tysta sisiojant ten tas kraujas ar kas smile.gif o tepliojant irgi būna tokių gleiviukų smile.gif anksčiau to nebuvo, ty būdavo tik pirmas dvi dienas sergant ax.gif nežinau kaip paaiškinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KIKO @ 2013 03 03, 18:18)
Oj net nežinau kaip aprašyti biggrin.gif Na pvz kai sergu tai tokie nutysta, tysta sisiojant ten tas kraujas ar kas  smile.gif o tepliojant irgi būna tokių gleiviukų smile.gif anksčiau to nebuvo, ty būdavo tik pirmas dvi dienas sergant  ax.gif  nežinau kaip paaiškinti  4u.gif



Va, man lygiai tas pats, ypac po mm. Ir siaip buna ju. Va pries savaite baigiau mm, o dar vis patysta.
Atsakyti
QUOTE(grazinasp @ 2013 03 03, 20:13)
Va, man lygiai tas pats, ypac po mm. Ir siaip buna ju. Va pries savaite baigiau mm, o dar vis patysta.

Man irgi taip yra. Manau cia nuo spirales. 9 menesius jau turiu ir vis yra tie snargliai kaip as juos vadinu:-( nepatinka man oi kaip nepatinka:( kaip vasara su maudymuku but?;-( gal kokie vaistai yra? Net nezinau:-((
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2013 03 04, 15:16)
Man irgi taip yra. Manau cia nuo spirales. 9 menesius jau turiu ir vis yra tie snargliai kaip as juos vadinu:-( nepatinka man oi kaip nepatinka:( kaip vasara su maudymuku but?;-( gal kokie vaistai yra? Net nezinau:-((


o tai čia kraujingos tos gleivės,ar tiesiog išskyrų daug?
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2013 03 04, 15:58)
o tai čia kraujingos tos gleivės,ar tiesiog išskyrų daug?

Pas mane asmeniškai zalsvos, ne kraujingos.
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2013 03 04, 18:49)
Pas mane asmeniškai zalsvos, ne kraujingos.


bet tai gal čia normalu g.gif vis dėlto spiralė sukelia nuolatinį gimdos uždegimą,todėl ir išskyrų padaugėja.O tai jų tiek daug,kad negalima maudomuko dėtis unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2013 03 04, 19:34)
bet tai gal čia normalu g.gif vis dėlto spiralė sukelia nuolatinį gimdos uždegimą,todėl ir išskyrų padaugėja.O tai jų tiek daug,kad negalima maudomuko dėtis unsure.gif ?

Na pvz visa diena( prie ezero pvz) kazin ar butu galima buti tik su maudimuku. Kartais šliukšteli taip gerokai. :-( taip cia normalu, bet vis dar tikiuosi kad praeis. Nemalonu kas kart matyti snargliukus:-(((((
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2013 03 04, 23:33)
Na pvz visa diena( prie ezero pvz) kazin ar butu galima buti tik su maudimuku. Kartais šliukšteli taip gerokai. :-( taip cia normalu, bet vis dar tikiuosi kad praeis. Nemalonu kas kart matyti snargliukus:-(((((



zalsvos rodo uzdegima
Atsakyti
Na pas mane sergant buvo apie savaitę, jos raudonos na kaip kraujas, paskui praėjo sirgimas ir liko tas tepliojimas matyt, tai tie snargliukai tapo plonyyyčiai tokie, bet spalva jų tai rausva tokia ir jie islysdavo na kas antrą dieną, ir dabar liko tik tepliojimas, kartais didesnis kartais mazesnis, bet iklotų nebenešiojų, jei pateplioja daugiau iškart išsiplaunu kelnaites ir viskas smile.gif maudimai visi dingo, jei ne tas patepliojkimas būtų išvis FUN smile.gif Na dar žiūrėsime smile.gif beje čia kur rašė kad 9 mėnėsius, tai susirūpinčiau, nes bent kiek nusiteikusi esu tai max tas tepliojimas turi būti keturis mėnėsius g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinala @ 2012 05 09, 21:49)
Šnd kalbėjau su savo gine, kuri dirba ligoninėj, apie spirales. Tai sakė, kad jos praktikoj su mirena buvo pastojusi viena moteris, o su paprastom daugybė, sakė čia jau kasdienybė, ir kai tai pamato jos jau net nestebina.  unsure.gif Taigi, susidariau nuomonę, kad visgi patikimiau mirena. Be to Mirena neabortuoja, nes jos toks veikimas,sperma net nepatenka į gimdą, o paprasta būtent abortuoja, o jei tai nepavyksta, nėštumas įsitvirtina. Taigi, aš tik už Mireną. Nors ilgai svarsčiau ar ją dėtis, bet sudėjus visus + ir -, įsidėjau. Kol kas ją turiu tik mėnesis, bet labai tikiuosi, kad ji man tiks ir patiks... g.gif



QUOTE(Reale @ 2012 08 01, 17:04)
neklaidinkite zmoniu mirksiukas.gif mirena neabortuoja smile.gif tai vienintele spirale neleidzianti pastoti..
Mirenoje esantis hormonas trukdo pastoti šiais būdais:
■reguliuoja mėnesinį gimdos gleivinės brendimą, todėl ji esti per plona, kad galima būtų pastoti,
■tirština gimdos kaklelio kanalo gleives, todėl sperma negali prasiskverbti ir apvaisinti kiaušinėlio,
■kai kurioms moterims stabdo ovuliaciją (kiaušinėlio išsiskyrimą),

T pavidalo spiralė tiesiogiai veikia gimdos gleivinę.

Mirenoje esantis hormonas mažina kraujavimą mėnesinių metu:


reguliuodamas mėnesinį gimdos gleivinės brendimą, daro ją plonesnę, todėl iš gimdos mažiau kraujuoja.

Viena medike liaudiskai paaiskino Mirenos veikimo principa. Ji savyje turi hormona analogiska isskiriamam nestumo metu, tad turint Mirena smegenys gauna signala, kad esi nescia. Todel ovuliacijos nevyksta (kaip kazkuri forumiete rase - bent jau 95 proc.). To pasekoje mmm visiskas dingimas arba negausus tepliojima - mmm butaforija. Kadangi esi "nescia " atsiranda tie visi "salutiniai" poveikiai, kaip pykinimas, svorio augimas, nuotaiku kaita, lytinio aktyvumo mazejimas ir t.t., taip budingi daugeliui nesciuju. Renkantis Mirena reikia klaust saves, ar organizmas susitvarkys su "nestumu" trunkanciu 5 metus doh.gif niu buna moteru, kurios lengvai ta perioda pernesa, nebuna problemu. Bet daugumai visai kitaip. As nestumo metu sienom lipt galejau, jei deciausi sia spirale - balti chalatai butu garantuoti schmoll.gif
O tai kad pastaruoju metu visi medikai ir farmacininkai labai aktyviai propaguoja sia kontracepcijos priemone, reikia traktuot tik kaip gera marketinga. Tai yra verslas ir nieko daugiau.
O kaip kazkuri forumiete parase, kad isemus spirale hormonu pusiasvyra savaime atsistatys - paistalai. Hormonai - dalyvauja medziagu apykaitoj ir daugely kitu procesu, jei tarkim sutrinka medziagu apykaita - labai sunku, praktiskai neimanoma ja grazint i pusiausvyra. Labai lengva viska isbalansuot. Manau, savo kuna reikia tausot. Kol jaunos, kunas pats susitvarko, bet ateina momentas X, arba lydint kazkokiam stresui, kuriu siame gyvenime pilna, ir basta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julija_15: 09 kovo 2013 - 22:28