Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Spiralė: Mirena ar paprasta?
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Kontraceptinės priemonės
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
salamandra72
Kas galetu apibudinti kokia geriau tureti?ar ta brangioji, beje nezinau kiek dabar kainuoja g.gif , tikrai kazkuo ipatinga, po pirmo vaikelio turejau paprasta, lyg ir nieko buvo, dabar mastau apie mirena, kaip ten uz ir pries?
Fanatikute
QUOTE(salamandra72 @ 2007 09 24, 23:34)
Kas galetu apibudinti kokia geriau tureti?ar ta brangioji, beje nezinau kiek dabar kainuoja g.gif , tikrai kazkuo ipatinga, po pirmo vaikelio turejau paprasta, lyg ir nieko buvo, dabar mastau apie mirena, kaip ten uz ir pries?
*

pas mane yra varine spirale uz 50lt,tpfu tpfu tpfu ir nieko,viskas gerai jau antri metai,bet jei zinociau,kad dar 5metus nenoresiu ir neturesiu vaikucio,tai deciau tik ta brangia uz 700lt 4u.gif Nes nuo varines spirales pagauseja menstruacijos,o su ta brangiaja,tai vos patepi...Bent jau taip sake mano ginekologe blush2.gif
salamandra72
tai kad as irgi neplanavau nesioti taip ilgai, bet varine stovejo thumbup.gif ,ir istraukiau tik po 5m, bet kai pagalvoju 5 metam gal del saves nepagaileti g.gif
Fanatikute
QUOTE(salamandra72 @ 2007 09 25, 11:03)
tai kad as irgi neplanavau nesioti taip ilgai, bet varine stovejo  thumbup.gif ,ir istraukiau tik po 5m, bet kai pagalvoju 5 metam gal del saves nepagaileti g.gif
*

Jei tikrai neplanuojat ir nenorit vaikiuko,tai manau,kad net ner apie ka sneket 4u.gif Is kart deciaus brangia ir kad nebutu tu nereikalingu moterisku problemu 4u.gif Tikrai neverta gailet drinks_cheers.gif
salamandra72
QUOTE(Fanatikute @ 2007 09 25, 11:45)
Jei tikrai neplanuojat ir nenorit vaikiuko,tai manau,kad net ner apie ka sneket 4u.gif Is kart deciaus brangia ir kad nebutu tu nereikalingu moterisku problemu 4u.gif Tikrai neverta gailet drinks_cheers.gif
*

su pirma spirale ir as galvojau ,issiimsiu greit, bet taip tesesi, tesesi ax.gif , ziurek kad ir tau taip nebutu mirksiukas.gif , uztai dabar galvoju atvirksciai ax.gif
Tučka
Ir dar yra vienas BET doh.gif o kas jei nusiperki brangia ir pasirodo, kad jinai tau netinka blink.gif Tai 700 lt. kaip i bala ismest unsure.gif
salamandra72
QUOTE(Tučka @ 2007 09 25, 12:32)
Ir dar yra vienas BET  doh.gif  o kas jei nusiperki brangia ir pasirodo, kad jinai tau netinka  blink.gif  Tai 700 lt. kaip i bala ismest  unsure.gif
*

gal kam taip buvo? g.gif siaip jau jos ten kokybe tai labai reklamuojama
Tučka
QUOTE(salamandra72 @ 2007 09 25, 15:46)
gal kam taip buvo? g.gif siaip jau jos ten kokybe tai labai reklamuojama
*

Kokybe cia nei prie ko schmoll.gif jei tavo organizmas sugalvos jos nepriimt, tai ir nepriims tongue.gif pasiskaityk temoj apie Mirena, ten kazkam lyg buvo, kad netiko g.gif
Upokšnis
QUOTE(Fanatikute @ 2007 09 25, 00:14)
pas mane yra varine spirale uz 50lt,tpfu tpfu tpfu ir nieko,viskas gerai jau antri metai,bet jei zinociau,kad dar 5metus nenoresiu ir neturesiu vaikucio,tai deciau tik ta brangia uz 700lt 4u.gif Nes nuo varines spirales pagauseja menstruacijos,o su ta brangiaja,tai vos patepi...Bent jau taip sake mano ginekologe blush2.gif
*

Šiai dienai varinė kainuoj 90 lt mirksiukas.gif

O kurią dėtis - tai tik tavo apsisprendimas. Man patarė nuo varinės. Pagrindinis argumentas: jei organizmas atmes, nebus taip gaila išmest 90 lt, nei 700 lt. O organizmas gali nepriimti nei tos, nei tos. O moteriškos problemos kiekvienai skirtingos. Vienoms pagausėja, kitoms sumažėja.
salamandra72
tos mirenos sudetyje yra kazkokios medziagos , tiksliai neatsimenu kokios, bet lyg kuri siaip organizmui l. sveika g.gif
Skrebuke Irma
700lt 4u.gif

blink.gif blink.gif blink.gif nzn kad tiek kainuoja LT (man sveikatos apdrauda padenge, paciai reikejo sumoketi tik $10 dol). Gine sake kad turi 99.9% efektinguma, ir kad menesines bus labai "lengvos", kai kuriom, net ir dingsta...bus matyt, bet pakolkas as tik galiu sakyt thumbup.gif
salamandra72
kur cia taip kompensuoja?? g.gif unsure.gif
volare
amerikoj turbut....jei dleriais matuoja biggrin.gif

aš įsidėjau varinę, kainavo apie 35 lt..jau antrą kartą....daktariukas irgi ikalbinėjo mireną dėtis, bet nenoriu aš hormonų ir tai, kad gali dingt mėnesinės manęs visai nedžiugina...

šiandien galvoju taip, gal kada nors galvosiu kitaip, bet varinė dabar kuo puikiausiai saugo
MILVA
Turėjau paprastą, mėnesinės būdavo laabai gausios ir skausmingos, prieš pora metų įsidėjau mireną. Iš pradžių gal pora savaičių 'tepliojo", paskui mėnesinės visai dingo. Visiškai pasikeitė gyvenimo kokybė, nereikia kelionių, išvykų ar kokių baliukų derinti pagal menesinių grafiką. thumbup.gif
Fanatikute
QUOTE(MILVA @ 2007 09 27, 11:53)
Turėjau paprastą, mėnesinės būdavo laabai gausios ir skausmingos, prieš pora metų įsidėjau mireną. Iš pradžių gal pora savaičių 'tepliojo", paskui mėnesinės visai dingo. Visiškai pasikeitė gyvenimo kokybė, nereikia kelionių, išvykų ar kokių baliukų derinti pagal menesinių grafiką.  thumbup.gif
*

Man mano ginekologe ir sake,kad nuo tos brangios spirales gali beveik visai dingt menesines,juk nieko fantastiskesnio ir negali but thumbup.gif O as isidejus varine,tai palyginu kiek anksciau ir kiek dabar sergu,tai skirtumas kaip diena ir naktis schmoll.gif Daugiau niekada nesideciau tos pigios,aisku,nespjaunu i bala,nezinai juk kas gali veliau but g.gif 4u.gif
salamandra72
nu jo man nuo tos varines tai kaip is krano varydavo blush2.gif
Ponia_Banginienė
bigsmile.gif Aš tai už "Mirena".Idėjo man ja praėjus 4 mėn po gimdymo (nes buvo 2 cezariai)ir jokio vargo tongue.gif Mėnesinės paskutinį kartą buvo g.gif g.gif prieš pastojant,ty beveik prieš 1,5 metų.Sakyčiau netgi labai apsimoka.
Fanatikute
QUOTE(kilka @ 2007 10 04, 18:48)
bigsmile.gif Aš tai už "Mirena".Idėjo man ja praėjus 4 mėn po gimdymo (nes buvo 2 cezariai)ir jokio vargo tongue.gif Mėnesinės paskutinį kartą buvo g.gif  g.gif prieš pastojant,ty beveik prieš 1,5 metų.Sakyčiau netgi labai apsimoka.
*

Kai pagalvoji kiek sutaupai Higienos priemonems thumbup.gif drinks_cheers.gif
Ponia_Banginienė
QUOTE(Fanatikute @ 2007 10 06, 23:08)
Kai pagalvoji kiek sutaupai Higienos priemonems thumbup.gif  drinks_cheers.gif
*

oj nesakyk tuoj metai bus kaip su mirena vaikštau, mm dar nebuvo.O aš ju ir nepasiilgstu biggrin.gif
mamavile
Na, aš niekada netirėjau Mirenos, jau 5 metus nešiojau varinę, tiesa, manęs ginekologė nieko neklausė, tiesiog išrašė receptuką, sako, nusipirk, o kai nusipirkau namie skaičiau vaisto aprašą, tai supratu, kad varinė.
Aš ir varine buvau labi patenkinta, dabar skaitinėju kokią norėčiau pasikeisti, nes varinė jau baigiasi... ax.gif
Kas dėl mėnesinių.. maniškės visad būdavo labai menkos, trukdavo 2 dienas, o po pakakdavo įklotų. Ginekologė sakė, kad jos pagausės, pateplios prieš ir po. Man nepagausėjo, o kad pateplioja prieš - tai dalykėlis - super! thumbup.gif niekada nesinešioju įklotų ar tamponų rankinėj, nes niekada neužklumpa netikėtai. Pastebėjus pirmą patepliojimą dar visą dieną galiu būti rami net be įkloto.
Dabar perskaičiau aibę pokalbių apie Mirena, tai užsinorėjau jos, bet man vyras sako, pasakyk nors vieną argumentą - už.... tai taip nieko ir nesugalvojau g.gif .
taigi mano patarimas toks: jei tau mėnesinės yra problema, jos ilgos, varginančios, skausmingos, tai turbūt dėkis Mireną, bet aš tai ir laukiu kol prasidės manosios "Dienos", nes jų belaukiant veidukas paspuogija kiek... o po "atsinaujinimo", tai kraujukas prasivalo... veidas lygus pasidaro biggrin.gif
Tučka
As jau 3 menesius turiu isidejusi varine spirale smile.gif tai gausiausios buvo tik pirmos mmm po idejimo unsure.gif truko 9 dienas. O po to sutrumpejo iki 4 dienu ir tik siek tiek gausesnes buna pirmas 2 dienas. thumbup.gif taip kad as uz varine ir sutaupiau 600 lt. biggrin.gif
mamyta
aš metai nešioju mireną jr neatsidžiaugiu. Menziuoju vos 2 dienas, kus anksčiau buvo5-6d.,o beto nereikia jokių olwaisų ,užtenka kasdienių plonu paketų.Aš visom , kas turi problemų su gausiom menzem ,patariu thumbup.gif dėtis tik mireną.Aišku gal tik svorio tai priaugau gal 5kg,bet daugiau nekyla kg.
laumupė
[bet aš tai ir laukiu kol prasidės manosios "Dienos", nes jų belaukiant veidukas paspuogija kiek... o po "atsinaujinimo", tai kraujukas prasivalo... veidas lygus pasidaro biggrin.gif
*

[/quote]

kai buvau be Mirenos, prieš kiekvienas mm iššokdavo porą spogelių, bet jau antri metai su Mirena, veidelis visą laiką švarus, lygus,nepamenu jau kada nusispogavus buvau, nors mm taip ir nedingo, ir trunka jos apie 7 dienas. Taigi ir neplūstų kraujais, ir veidelis švarus. Dedu dar vieną pliusiuką Mirenai tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(Tučka @ 2008 04 01, 10:00)
As jau 3 menesius turiu isidejusi varine spirale  smile.gif  tai gausiausios buvo tik pirmos mmm po idejimo  unsure.gif  truko 9 dienas. O po to sutrumpejo iki 4 dienu ir tik siek tiek gausesnes buna pirmas 2 dienas.  thumbup.gif  taip kad as uz varine ir sutaupiau 600 lt.  biggrin.gif
*

man morališaki buvo sunku su varine spirale. Jei gyveni aktyvų lytinį gyvenimą, tai beveik 100 proc., jog įvyksta apvaisinimas kiekvieną mėnesį, o varinė spiralė abortuoja, neleisdama apvaisintai kiaušaląstei įsitvirtinti gimdoje, todėl ir plūstama kraujais, tsakant mini persileidimai kiekvieną mėnesį blink.gif na čia kiekvienam rinktis, aš tai mečiau po kelių mėnesių tą varinę schmoll.gif

Mirena bent jau neleidžia įvykti apvaisinimui, o jei per stebuklą tai ir įvyksta, tik tada ji abortuoja vaisių, bet manau tai sunkiai įmanoma, nes kontraceptikai padaro savo darbą. Taigi, dedu dar vieną pliusiuką Mirenai.
inga.
Aš esu įsidėjus Mireną, bet jeigu pas mane nebūtų gausios mėnesinė ir trunkančios savaitę, tai dėčiausi varinę. Ji ir pigiau kainuoja ir yra nehormoninė.
O Mirena yra hormoninė ir gali būti visokių pašalinių poveikių, pvz. galvos skausmai, nuotaikų svyravimai.
laumupė
QUOTE(inga. @ 2008 04 02, 20:48)
Aš esu įsidėjus Mireną, bet jeigu pas mane nebūtų gausios mėnesinė ir trunkančios savaitę, tai dėčiausi varinę. Ji ir pigiau kainuoja ir yra nehormoninė.
O Mirena yra hormoninė ir gali būti visokių pašalinių poveikių, pvz. galvos skausmai, nuotaikų svyravimai.
*

Man tai nuo EVRA pleistro buvo suaktyvėję galvos skausmai, pykinimai ir nenuspėjamos nuotaikos. Dabar su Mirena nedrįstu teigti, kad viskas išnyko, bet ženkliai sumažėjo. O beje net ir be pleistro man visi šie simptomai būdavo. Taip kad manau čia ne vien kontraceptikai kalti, o dar ir mano pačios hormonų svyravimai g.gif
inga.
QUOTE(tojama @ 2008 04 02, 20:53)
O beje net ir be pleistro man visi šie simptomai būdavo. Taip kad manau čia ne vien kontraceptikai kalti, o dar ir mano pačios hormonų svyravimai  g.gif
*

Tai kad po kontraceptinių prireikia nemažai laiko, kol organizmas grįžta į savo vėžes bigsmile.gif
laumupė
QUOTE(inga. @ 2008 04 03, 10:50)
Tai kad po kontraceptinių prireikia nemažai laiko, kol organizmas grįžta į savo vėžes  bigsmile.gif
*

Nu tai kad mano atveju gal ne, nes kontraceptikus mano organizmas pirmą kartą paragavo tik prieš 3 metus, iki tol buvau "švari", bet visi tie simptomai persekiojo visą gyvenimą ir galvos skausmai beprotiški, ir gausios mm, ir PMS siurprizai, o kai pabandžiau EVRA pleistrą, tai iš viso krantai parėjo schmoll.gif ... Pasilieku prie savo nuomonės, manau man Mirena nuslopino tuos vargus. Nors kas čia žino, gal su amžiumi keičiasi viskas, slopsta, bet aš linkusi manyti, jog Mirena prie to irgi prisidėjo g.gif
inga.
O aš iki kontraceptikų neturėjau jokių galvos skausmų, jokių PMS sindromų. Ciklas buvo labai reguliarus thumbup.gif
Bet saugotis tai reikia ax.gif Mirena yra geriausias variantas iš visų hormoninių preparatų. Nuo jos mažiausias šalutinis poveikis mirksiukas.gif
laumupė
QUOTE(inga. @ 2008 04 03, 11:29)
Bet saugotis tai reikia  ax.gif  Mirena yra geriausias variantas iš visų hormoninių preparatų. Nuo jos mažiausias šalutinis poveikis  mirksiukas.gif
*

drinks_cheers.gif
la_luna
o as manau, kad cia labiau ne nuo to ar noresi tureti vaiku ar ne.., o labiau nuo to priklauso, ko tau labiau reikia, na jei dienos labai ilgai tesiasi gausios ir skausmingos, tai geriau mirena nes jos palengvina dienas, su laiku gali is vis ju nebuti, o jei dienos tarkim normalios, neskausmingos na nevarginancios, tada galima varine, aisq nuo jos gali pagauseti, bet buna juk visaip, kitoms viskas ok buna...tai va cia manau pagrindinis klausimelis, na pinigai irgi nes skirtumas didokas sakyciau kainu mirksiukas.gif
bzivka
Siaip ir as noreciau si ta suzinoti apie Mirena. Siuo metu gyvenu Skotijoje ir mano ginekologe labai ja parekomendavo. Susigundziau ir ko ne juk viskas nemokamai. Kai Lietuvoje paskaiciau kainas nustebau. Isidejau pries keturias diena, bet vis dar jauciu sioki toki maudima. Gal kas galite pasakyti, kiek dar tai tesis?
Labai aciu.
Jarga
QUOTE(inga. @ 2008 04 02, 20:48)
*

aha, o kur dar spuogai dygstantys kaip ant mielių, karščio mušimai, visiškas nenoras mylėtis, širdelės tabalavimai. Juk su tos mirenos pagalba dirbtinai sukuriamas klimaksas. Jau pora mėn, kaip išsiėmiau, neiškentėjus su ja mei metų, nes pradėjau jaustis , kaip mama klimakso metu. Dabar jaučiuosi thumbup.gif visi gyvenimiški džiaugsmai sugryžo bigsmile.gif
Noriu būti moterimi, su visais jai priklausančiais fiziologiniais dalykais.
Gal ji tinka kaip gydymas tam tikrais atvejais, bet ne jaunoms ir ne higienos reikmenų taupymo sumetimais schmoll.gif

nesmerkit, tai mano nuomonė mirksiukas.gif
bzivka
QUOTE(Jarga @ 2009 04 18, 18:14)
aha, o kur dar spuogai dygstantys kaip ant mielių, karščio mušimai, visiškas nenoras mylėtis, širdelės tabalavimai. Juk su tos mirenos pagalba dirbtinai sukuriamas klimaksas. Jau pora mėn, kaip išsiėmiau, neiškentėjus su ja mei metų, nes pradėjau jaustis , kaip mama klimakso metu. Dabar jaučiuosi thumbup.gif visi gyvenimiški džiaugsmai sugryžo bigsmile.gif
Gal ji tinka kaip gydymas tam tikrais atvejais, bet ne jaunoms ir ne higienos reikmenų taupymo sumetimais schmoll.gif

*

Labas Jurga

Na as beveik metai turiu Mirena. O kokie pasaliniai poveikia tau labiausiai pasijaute ir kiek laiko po idejimo? Nes as pasidariau tokia apsnudusi ir niekas nebeidomu, greitai pavargstu. Nesuprantu ar cia nuo Mirenos gali buti?
dardari
QUOTE(Jarga @ 2009 04 18, 19:14)

*

kazkaip nesusimasciau unsure.gif
o kaip dabar saugaisi nuo nestumo?
As mirena turiu apie menesi, mano nuotaikos irgi svyruoja, naktimis karstis musa, myletis dar netraukia, bet as kalte suverciau pogimdyminiam periodui, nors jau 4 men. praejo g.gif negi taip bus visada blink.gif
Jarga
QUOTE(bzivka @ 2009 04 18, 19:58)
Labas Jurga

Na as beveik metai turiu Mirena. O kokie pasaliniai poveikia tau labiausiai pasijaute ir kiek laiko po idejimo? Nes as pasidariau tokia apsnudusi ir niekas nebeidomu, greitai pavargstu. Nesuprantu ar cia nuo Mirenos gali buti?
*

QUOTE(dardari @ 2009 04 19, 19:35)
kazkaip nesusimasciau  unsure.gif
o kaip dabar saugaisi nuo nestumo?
As mirena turiu apie menesi, mano nuotaikos irgi svyruoja, naktimis karstis musa, myletis dar netraukia, bet as kalte suverciau pogimdyminiam periodui, nors jau 4 men. praejo  g.gif  negi taip bus visada  blink.gif
*

pasijautė gana greitai, na du mėnesius tepliojo, jau tai labai nuvargino, o kuo toliau tuo labiau jaučiausi klimaksinė (na su mama pasikalbėdavom apie tai) blink.gif daug apie tai kalbėjau su SB ir mes nusprendėm saugotis prezervatyvais. Dabar jau sulaukiau dviejų mm ir grįžtu prie normalios būsenos, dingo "nejautra" žemiau juomens ax.gif
Mamaima
Prisiskaiciau cia visokiu dalyku apie mirena ax.gif svoris auga, spuogai, riebaluojasi plaukai, klimaksas, nera noro smileysex.gif ir panasiai... g.gif surizikavau ir isidejau vis tiek mirena, kazkam netinka kontraceptines, spirales, salutiniai ju poveikiai pasireiskia, bet nereiskia kad visoms ax.gif juk kiekvienai individualu smile.gif
Na as su ja dar tik 3 savaites, bet visi salutiniai poveikiai (na as juos taip pavadinsiu, kas nemalonu: tepliojimai ir pan.) praejo po vienos savaites ax.gif Ir valgyti nevalgau daugiau, nuotaika nesikaitalioja, spuogelio kolkas "papildomo" neatsirado tongue.gif, o noras smileysex.gif tik padidejo biggrin.gif , jauciuosi "su apsauga" biggrin.gif, taip kad as ja kolkas patenkinta thumbup.gif

niekas nezino kaip kalbesiu po metu ax.gif
donnabona
Man tiko paprasta. Naudoju jau senai. Dariau pertraukas kaip patare ginekologe. Menesines nebuvo pagausejusios.
zvirbliuke
sveikutes smile.gif as taip pat sprendziu dilema, kuria spirale detis- paprasta, ar mirena? o cia paskaitinejus visai susipainiojau g.gif
Sisi
Bandžiau varinę, tai per MM būdavau ligonis: skausmas žiaugus, "plaukiau" juodai. Ilgai neiškenčiau su ja. schmoll.gif Dabar jau pusmetį turiu Mireną, tai geriau nėra buvę: MM dingo, skausmų jokių, nebereikia planuojant atostogas derintis prie MM grafiko thumbup.gif Iš visų bandytų priemonių man šita labiausiai patiko drinks_cheers.gif
malinkaja18
as turiu varine vakar idejo,nu tik man pamaude 15min ir viskas praejo,jokiu skausmu nieko. thumbup.gif geriau jau paprasta isidet paziuret ar isvis tinka spirale,juk tik 150lt kainuoja.o mirena apie 800lt,o jai netiks tai pinigai i bala verysad.gif irgi daug svarsciau kokia detis bet pasirinkau Nova T 4u.gif
Sisi
Bet man varine visai netiko, o Mirena- puikiai... ax.gif
Nightmoon
QUOTE(Sisi @ 2009 06 02, 08:04)
Bet man varine visai netiko, o Mirena- puikiai... ax.gif
*

sveikos prisidedu prie temos. Klausykit o kaip manot .. kadaise pameginau pavartoti kontraceptikus man pradžiai išrašė mirenos tabletes, bet tai kad man persilpnos buvo ir labai ilgai kraujavau per menesines nors siaip mano yra normalios. Tai turbut man ir spirale netiks.. sad.gif o kitokiu hormoniniu be Mirenos gal kas vartojat ar yra?
Irena_P
vat ir man idomu del mirenos ji tokia brangi o jeigu netiks ...
**Elle
Tik va gaila jos galiojimas tik metai beliko... pinigeliai ismesti i bala sad.gif

skaitau ir nesuprantu, kaip galiojimas baigiasi, liko tik metai....data ant pakuotes reiskia iki kada ja reikia isideti ir nuo tos datos ant pakuotes ji galios ideta 5metus...Ant manosios pakuotes uzrasyta 2012-03, tai reiskia iki tos datos reikia isideti, o ne kad galioja nuo dabar tik 2metus 4u.gif
Selga
Aš tik už paprastą 4u.gif . Ją turėjau 4m. ir vargo nemačiau, o vat dabar 1,5m. esu su Mirena ir jaučiuosi lyg pencininkė verysad.gif . Nors mm pas mane buvo gausios, o dabar jų išvis nebėra, bet tuom nė kiek nesidžiaugiu-dirbtinis klimaksas neigiamai veikia visą organizmą: padidėjo prakaitavimas, nuolatinės nuotaikų kaitos, didesni nei įprasta galvos skausmai, pilvo pūtimas, kūno svorio didėjimas-tai visa, ką gero gavau iš Mirenos. Planuoju artimiausiomis dienomis nuo to gėrio išsivaduot ir vėl pagaliau tapt moterimi "be patogumų" thumbup.gif
saintlina
oi, kaip sunku issirinkt doh.gif
Viena gydytoja siulo Nova T, kita - kategoriskai tik Mirena. Kaip pasirinkt paprastai moteriskei, jei net medikai tokiu skirtingu nuomoniu? doh.gif O pasirinkt nori nenori reik..
Nightmoon
QUOTE(Nightmoon @ 2010 03 09, 16:43)
sveikos prisidedu prie temos. Klausykit o kaip manot .. kadaise pameginau pavartoti kontraceptikus man pradžiai išrašė mirenos tabletes, bet tai kad man persilpnos buvo ir labai ilgai kraujavau per menesines nors siaip mano yra normalios. Tai turbut man ir spirale netiks.. sad.gif o kitokiu hormoniniu be Mirenos gal kas vartojat ar yra?
*

oj sorry merginos pasitaisysiu vartojau mirelle regis taip vadinosi tabletes blush2.gif blush2.gif blush2.gif
**Elle
QUOTE(Nightmoon @ 2010 03 11, 21:50)
oj sorry merginos pasitaisysiu vartojau mirelle regis taip vadinosi tabletes blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
*

kiek zinau, jei netinka hormonu dozes, tada buna tepliojimai ir ne per menesines, o jei tau buvo gausios menesines, tai cia reikia ilgiau pavartoti, bent kokius tris menesius, nes buna adaptacinis laikotarpis. Mano gydytojas sake-jei organizmas toleruoja KT, tai toleruos ir Mirena 4u.gif
jofkee
sveikutes, ir as noriu prisideti prie nuomones, as turiu Mirena jau du supuse metu, puse metu reikejo kol mano organizmas apsiprato, bet paskui nieko nejauciu, jokiu galvu skausmu, jokio svorio padidejimo, o pas manes jos buvo negausios, tai jos isvis galima sakyti dingo, gal y puse metu pora dienu pateplioja-bet patepliojimas kaip iskyros tamsesnes ir tiek, nu nezinau bet man tai liuks, o beto as esu alergiska paprastam metalui, tai man ji ipatingai dar tuom gera, nes kaskada turejau paprasta tai tikriausei kad paprastas metalas tai buvo siokiu tokiu problemeliu
widute
as ir skaitineju,galvoju kokia issidet? konreceptikus esu kazkada gerus,tai lyg nieko pora men ir pripratau. gal ir mirena man tiktu, bet gydytoja sake,kad mirena daygiau kaip gydymui. ir jaunam organizmui nlb. tai galvoju kaip viena sake, is vis pazesiu ar man tinka spirale.tai galvoju varina pradziai isidesiu,o metam begus bus matyt. bet saugotis reik,
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.