Įkraunama...
Įkraunama...

MRU neakivaizdininkės TEISININKĖS

QUOTE(Vasaroti @ 2007 11 06, 11:28)
Beje, gal kasnors turit ką nors gero Administraciniam procesui, a ?  unsure.gif ŽIAURIAI reikia..  huh.gif


pasiųsčiau ką turiu, gavau iš vienos geros forumietės, parašyk meil'ą.
Atsakyti
Sveikutes, jungiuosi ir as prie jusu smile.gif
As taip pat studijuoju teise MRU, dabar esu antram kurse ir bandau ruostis sesijai.
Tai jei ka informacija galime pasidalinti skype slsandruzele
Atsakyti
QUOTE(nemo @ 2007 11 06, 11:36)
pasiųsčiau ką turiu, gavau iš vienos geros forumietės, parašyk meil'ą.


Ačiūūūūūū.. 4u.gif Mail'as tas pac... pavasaroti@yahoo.com blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2007 11 06, 11:57)
Ačiūūūūūū..  4u.gif  Mail'as tas pac... pavasaroti@yahoo.com  blush2.gif


jau pasiunčiau, gaudyk
Atsakyti
Kas čia daba do cirkai su tais tavkaraščiais? blink.gif Nieko aš pašte nesu gavus. MRU psl irgi nieks nepatalpinta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JaNNeTe @ 2007 11 06, 09:53)
Si karta, kiek zinau, niekas i mruni.lt puslapi tvarkarascio nedes, o visiems antro kurso studentams issiuntinejo pastu, o va as kadangi neturejau ju puslapyje susikurusi pasto tai ir negavau.. 4u.gif



pasijunk kada prie skype, papasakosiu kaip prie mūsų grupės pasijungt, ten yra tvarkaraščiai ir kitas gėris mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Fanfan @ 2007 11 06, 15:39)
Kas čia daba do cirkai su tais tavkaraščiais?  blink.gif Nieko aš pašte nesu gavus. MRU psl irgi nieks nepatalpinta unsure.gif


Fanfan, primink, o kada tau sesija prasideda? žinok gal dar neįdėjo, nes savaitę prieš įdeda;)
Atsakyti
QUOTE(AHAVA @ 2007 11 06, 01:01)
Panos, o pasidalinkime ziniomis, o gal ir patirtimi, apie vakstybinius egzus...Koki rinktis??? Kad tik neprasaut...IV kursui jau greit teks apsisprest...

g.gif Aga, ir man tas pats klausimas iškilo...Įdomu ar Darbo teisė bus labai sunku ?

ax.gif Gal kuriai teko susidurti su Pukanasyte iš Konstitucinės t. katedros ? Įdomu, kas ji per žmogus, pasirinkau pas ją kursinį, o dabar bijau...sako kad ten visi toj katedroj prie kirvių... blink.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ashai: 07 lapkričio 2007 - 07:25
QUOTE(Ashai @ 2007 11 07, 07:22)
g.gif Aga, ir man tas pats klausimas iškilo...Įdomu ar Darbo teisė bus labai sunku ?


darbo teisę žiūrint kas dėsto..
jei macijauskienė, tai kodeksą reikia gerai žinot, ir šiaip ji tokia pakankamai priekabi..
Atsakyti
QUOTE(pompaduska @ 2007 11 06, 17:08)
Fanfan, primink, o kada tau sesija prasideda? žinok gal dar neįdėjo, nes savaitę prieš įdeda;)


11 26. dar yra to laiko. Bet man baisiai idomu, kiek egzų teks vienai laikyt, tai užtat tryznioju čia dėl tų tvarkaraščių unsure.gif
Atsakyti
sveikutes, as irgi studijuoju neakivaizdz teise treciam kurse, bet ne riomeri, studijuoju kaune, kolegijoj, pradejau ruostis baudziamajam procesui o gi ziuriu kad gavau toki pat uzduoti kaip riomerio trecias kursas neakivaizd, tai mielai pirkciau arba pasikeisciau i kazka kitko naudingo smile.gif rasykit i az jei ka, o uzdavinys skamba taip:

moletu rajono policijos komisariate buvo gautas pranesimas apie ivykdyta vagyste is S.T gyvenamojo namo... ir t.t
Atsakyti
Vasaroti,
Tai kaip sekėsi su Administracinės teisės procesu ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Istorija tokia: viena bakalaura jau turiu, tad dabar noreciau stoti i teise neakiv. sk.! Bet kai INFOLEX portale paskaiciau diskusijas apie sias studijas ,,4 metai pragaro ir itampos ir t.t." plaukai piestu pasistojo! doh.gif
Nu suprantu, kad ten lengva, kur musu nera, bet kad iki tiek, kad pragaro varteliai pries par nosi atsivertu.......

Tai kaip Jums sekasi? Ar labai sunku? Spejate moksla ir darba derinti, kaip tvarkarasciai, kiek savaiciu ivadine sesija? g.gif
Kaip destytojai visumoje? Ar presuoja ziauriai?

Aciu! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 17 gruodžio 2007 - 14:26