Įkraunama...
Įkraunama...

MRU neakivaizdininkės TEISININKĖS

QUOTE(Nr1 @ 2010 01 28, 12:20)
sveiki 4u.gif
gal kas galėtų atsiųsti baudžiamojo proceso teisės konspektus?
labai labai reikia 4u.gif



jau turiu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas lankėt šias paskaitas pas D. Sauliūną? Ką galite pasakyti?
Atsakyti
sveikos paneles, norejau pasidometi ar lengva istoti i teise, neakyvaizdiniu, zinoma mokama, jei visi mano egzaminai mokykliniai? blush2.gif labai noreciau mokytis sia specialybe... verysad.gif
Atsakyti
kodel niekas neatr. ? verysad.gif
Atsakyti
Labutis, man labai reikia referato arba medziagos is teises pagrindu tema "Valstybes funkcijos"
gal kas zinote is kur galeciau parsisiusti,arba gal kam negaila ir gali pasidalinti referatu,arba medziaga jam mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos mergaites ir mamytes:))
senai cia buvau,bet va kai reikalas prispiria tai ir neturiu kur detis,lendu cia.Turiu parasyti kursini tema Bažnyčios ir valstybės santykiai, reglamentavimo ypatumai.Gal kas turit sia tema medziagos,o gal jau kas ir raset?buciau labai dekinga!!!!
Atsakyti
Sveikos, o as del baigiamuju egzaminu.Issirinkau baudziamaja teise g.gif sunku bet man idomu, labiausiai prie duses.Sakykit ar yra dar tokiu zmoniu, kurie irgi pasirinko si dalyka, pasidalinkime informacija... ax.gif
Atsakyti
sveikos noreciau paklausti ka galetumete papasakoti apie egzamina pas elina cepuliene strateginis valdymas? dave be proto daug skaidriu ar ir egze buna daug klausimu?
Atsakyti
merginos, gal kas turit AT kokių nutartėlių iš vyr.adm. teismo?
Atsakyti
sveikos, kas renkatės AT valstybinį? gal turit nutartėlių iš vyr.adm. teismo ar bent jau pasakytumėt į ką atkreipti dėmesį? ačiū
Atsakyti
QUOTE(Vaivita @ 2010 01 28, 13:30)
kokiu adresu siusti?

gal ir man galetumet atsiusti aldoncik@gmail.com
Atsakyti
Sveikos merginos man irgi domina ar galima mokytis teise neakivaizdiniu budu,mokamai,gal zinote kur Vilniuje galima mokytis buciau labai jums dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti