Įkraunama...
Įkraunama...

MRU neakivaizdininkės TEISININKĖS



pas Gutauska blush2.gif
[/quote]


Tau labai pasiseke su destytoju. As tureja bendros dalies Girdeni, o spec dalies Kujali. doh.gif doh.gif doh.gif Jau jie man naktimis zinok sapnuodavosi, prikimba prie kokios smulkmenos ir viskas kaip 4 taip 4 smile.gif))

Beje Gutauskas labai jau simpatiskas vyrukas blush2.gif wub.gif ir pas ji didziausias islaikomumas, taip kad buk rami smile.gif
Atsakyti
[quote=misskiss,2011 01 21, 13:28]
pas Gutauska blush2.gif
[/quote]
Tau labai pasiseke su destytoju. As tureja bendros dalies Girdeni, o spec dalies Kujali. doh.gif doh.gif doh.gif Jau jie man naktimis zinok sapnuodavosi, prikimba prie kokios smulkmenos ir viskas kaip 4 taip 4 smile.gif))

Beje Gutauskas labai jau simpatiskas vyrukas blush2.gif wub.gif ir pas ji didziausias islaikomumas, taip kad buk rami smile.gif
[/quote]



duok Dieve rolleyes.gif man spec bent jau pernai buvo pas dest P. Kujali, o siemet lyg ir pas Gytauska abi dalys, bet cia jau domesiuos, kai islaikysiu bendra drinks_cheers.gif
P.S. kai islaikaiu KT, jau ir sviesa tunelio gale pasirode lotuliukas.gif
Atsakyti
o siaube KT man taip pat vienas is paranormaliu egzaminu buvo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivita @ 2011 01 20, 21:08)
man ES materialine pas Semionova ir TT privatine pas Trofimoviene, jei ka gali pasakyt gero-sakyk  4u.gif


Trofimovienė nebloga biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaivita @ 2011 01 21, 11:57)
taip, apie bendraja dali, aciu Misskiss, va to man ir reikejo. cia panasiai kaip civiline, kad ir neteisingai pritaikei, bet argumentuotai. vadinasi spec dalis-turi tinkamai pritaikyti istatymo norma?  oi, sudetinga man baudziama, civiline kas kita. bandysiu is kito galo mokytis, spresiu uzdavinius ir kas neaisku, ieskosiu teorijos, taip man daug lengviau nei skaityti, o po to nieko neatsiminti smile.gif
Papildyta:
\
pas Gutauska  blush2.gif


gutauskas gėris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AIVUKĖ @ 2011 01 21, 22:54)
Trofimovienė nebloga  biggrin.gif
Papildyta:
gutauskas gėris  biggrin.gif



puikios zinios penktadienio vakarui 4u.gif
Atsakyti
Aš ką tik iš CT egzo. Šudo primaliau, jau nujaučiu doh.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2011 01 21, 23:05)
Aš ką tik iš CT egzo. Šudo primaliau, jau nujaučiu  doh.gif  doh.gif  verysad.gif



pas ka buvo ir apie ka uzdavinys?
Atsakyti
ir man idomu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu Vaivitai uz konspektus labai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(miau @ 2011 01 21, 23:05)
Aš ką tik iš CT egzo. Šudo primaliau, jau nujaučiu  doh.gif  doh.gif  verysad.gif


Gal dar islaikysit, kita karta nesuprasi kaip jei ten vertina... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2011 01 22, 00:26)
Aciu Vaivitai uz konspektus labai 4u.gif
Papildyta:
Gal dar islaikysit, kita karta nesuprasi kaip jei ten vertina... 4u.gif



kad aciu Misskiss mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2011 01 21, 23:26)
Gal dar islaikysit, kita karta nesuprasi kaip jei ten vertina... 4u.gif


Kad Tavo žodžiai Dievui į ausį unsure.gif

Pas R. Zmejauskaitę. Uždavinys lengvas, bet praktikos pritrūko doh.gif Nebuvau seminaruose, pati kalta verysad.gif
Uždavinys buvo apie apgautą dieduką. Kažkur turėjau tokį, galėsiu vėliau surast. Dabar aš - ne kondicijoj doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miau: 21 sausio 2011 - 23:58
man Zmejauskaitė labai nepatiko doh.gif geriau pakalniškis smile.gif
Atsakyti