Įkraunama...
Įkraunama...

MRU neakivaizdininkės TEISININKĖS

Atsiprasau, kad isisverziau, MRU baigiau pries kelis metus smile.gif gal kam padetu 4u.gif Knygos
Atsakyti
Rašiau MRU studenčių temoje, tai ir čia rašau, jei kam nors reikia, tai rašykit- pasidalinsiu smile.gif
ES institucinės konspektuose nerandu nieko apie Lisabonos sutartį, o aš nuotoliniu studijuoju, tai dėstytoja įdėjus pakeitimus 1 temos "Pagrindiniai Europos Bendrijų vystimosi etapai. Europos Sąjungos įkūrimas. Papildoma informacija dėl Lisabonos sutarties reformos".
Atsakyti
QUOTE(Vaivita @ 2011 02 24, 22:21)
na va, po egzo, tikiuosi šį kartą galėsiu sudegint BT konspektus  bigsmile.gif


gal pakomentuosit uzduotis? g.gif bendra jau iveikiau, db eile spec... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivita @ 2011 02 24, 22:21)
na va, po egzo, tikiuosi šį kartą galėsiu sudegint BT konspektus  bigsmile.gif



aš ir apie laužą svajoju biggrin.gif

kokie buvo klausimai?
Atsakyti
oj, merginos, sveikos, as vat irgi studijuojanti, rytoj europos materialines teises egzas, gal kuri is 4 kursiu ar is baigusiuju galetu pagelbeti su uzduotim? kaip jas sprest? zalio supratimo neturiu... ;(
Atsakyti
Sveikos mergaitės, pagaliau radau bendramokslių thumbup.gif Permečiau beveik visą temą bet neradau kas muitinę studijavo (sorry jei praleidau) Norėčiau paklaust gal kas pernai ar anksčiau laikėt adm baigiamuosius ir muitinės? gal patartumėt iš ko ruoštis geriau ?
Atsakyti
Sveikutes, gal kas laike ct spec dali pas Danisauskiene? kokie atsiliepimai butu apie sia destytoja? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauliukas:) @ 2011 02 25, 14:01)
aš ir apie laužą svajoju  biggrin.gif

kokie buvo klausimai?



aha, vešiu į kaimą prakuroms bigsmile.gif
o pirma karta kai laikiau, tai esu parasius, o dabar-antra, tai :
L. Kalytis vaziavo o priekyje stovejo sugedes traktorius, to traktoriaus vairuotojas D. Stasys kaip ir priklauso buvo pasistates avarini zenkla 50 m atstumu, taip kad L. Kalytis vairuodamas autobosą jį matė. Jis išvažiavo į priešingą eismo pusę ir susidūrė su preišpriešais atvažiuojančiu automobiliu. Jis manė, kad priešais atvažiuojantis automobilis jį pamatys ir sumažins greitį, tačiau taip neįvyko, dėl to įvyko susidūrimas. D. Stasiui -nesunkiai sutrikdyta sveikata.Kvalifikuokite D. Kalyčio veiką.

šiaip, tai nežinau ar čia sutapimai ar iš tiesų nedaug tų uždavinių variantų, kad grupiokei papuolė tas pats uždavinys, o dar kartą visoms laikant, grupiokei papuolė mano pirmas variantas, kurio neišlaikiau, o man-kitos kursiokės.
kitos irgi parašykit, gal teks dar kartą perlaikyti, tai pravers.
Atsakyti
QUOTE(Liolike @ 2011 02 25, 16:02)
oj, merginos, sveikos, as vat irgi studijuojanti, rytoj europos materialines teises egzas, gal kuri is 4 kursiu ar is baigusiuju galetu pagelbeti su uzduotim? kaip jas sprest? zalio supratimo neturiu... ;(



Sveikute smile.gif O tai negi ES material. uzduotys buna?? g.gif Mum kiek pameni ar tik ne testas buvo....
Atsakyti
QUOTE(Sauliukas:) @ 2011 02 25, 14:01)
aš ir apie laužą svajoju  biggrin.gif



QUOTE(Vaivita @ 2011 02 25, 16:46)
aha, vešiu į kaimą prakuroms  bigsmile.gif



prajuokinot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolike @ 2011 02 25, 16:02)
oj, merginos, sveikos, as vat irgi studijuojanti, rytoj europos materialines teises egzas, gal kuri is 4 kursiu ar is baigusiuju galetu pagelbeti su uzduotim? kaip jas sprest? zalio supratimo neturiu... ;(



duok pasta. atsius uzd pavyzdziu, as kaip tik renkuosi medziaga, kas cia man lengviau skaitysis.... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(misskiss @ 2011 02 25, 18:20)
Sveikute smile.gif O tai negi ES material. uzduotys buna??  g.gif  Mum kiek pameni ar tik ne testas buvo....



mums irgi bus uzduotis, atrodo, jei kas nepasikeite, pasakys per paskaita, durniausia, kad viena destys, kita egzaminuos, tiesiog mokysiuos ir tiek, kaip bus, taip
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2011 02 25, 19:20)
Sveikute smile.gif O tai negi ES material. uzduotys buna??  g.gif  Mum kiek pameni ar tik ne testas buvo....

sake bus uzduotys ;( na 9.40 suzinosiu smile.gif
Atsakyti