Įkraunama...
Įkraunama...

MRU neakivaizdininkės TEISININKĖS

Fanfan privet, iš kurios grupės esi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(p.s. @ 2007 10 01, 08:53)
na ir tam ir tam reik  pasimokyt, pas grigoloviciene praejau is pirmo karto, o vat pas tarvainyte teko antra syk apsilankyt...  doh.gif  jai berniukai su kostiumukais patinka, o mergoms paprastai pravalas buna... tiesa ir is antro karto tik 5 gavau, bet... vis tik issilaikiau  blush2.gif  ax.gif


ai čia tik kvaili gandai, kad pravalas. kai mergos ateina drebančios ir apsiverkia ten tai ką bekalbėt biggrin.gif jei žmgus yra tikrai pasiruošęs egzui, tai jis ir gaus normalų pažymį. o kai ateina nepasiruošę, tai paskui kaltina beleką, tik ne save (mol dėstytojai plaukų spalva nepatiko). aišku, jei ateisi su baltais smailianosiais ilgaauliais ir juodom ataugusiom šaknim po peroksidiniais plaukais tai gal ir nepraies lotuliukas.gif jai svarbiausia reikia įtikinamai ir pasitikinčiai kalbėt (tada iš esmės gali kalbėt beleką biggrin.gif ). tik, žinoma, nėra tai jau toks lengvas uždavinys bendraujant su Tarvainyte biggrin.gif

pas Grigolovičiene išlaikiau beveik nesiruošus, iš bendro išsilavinimo. jei gaudaisi visoje toje Liestuvos teismų sistemoje, tikrai nesunku mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(DianaMi @ 2007 10 04, 21:55)
ir as is VU atejau i trecia kursa cia, nemazai padenge kreditu bet ir liko dar penkis dalykus per metus stsiskaityti....


Diana, o tu iš VU neakivaizdinio ar dieninio atėjai? Ir kaip sugebėjai į trečią kursą peršokt ax.gif juk maksimum į antrą įmanoma rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pompaduska @ 2007 10 07, 15:21)
Fanfan privet, iš kurios grupės esi?  biggrin.gif


Berods Tebn6-6. Grupiokės? bigsmile.gif Ar bent jau kursiokės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2007 10 07, 16:06)
Berods Tebn6-6. Grupiokės?  bigsmile.gif Ar bent jau kursiokės  bigsmile.gif


ai pala, bet Tu gi jau su aukštuoju g.gif tai tadu ne kursiokės g.gif
Atsakyti
QUOTE(pompaduska @ 2007 10 07, 16:11)
ai pala, bet Tu gi jau su aukštuoju  g.gif  tai tadu ne kursiokės  g.gif


Gaila sad.gif

Nu bet naudingos info galima gaut ir iš ne kursiokų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2007 10 07, 16:21)
Gaila sad.gif

Nu bet naudingos info galima gaut ir iš ne kursiokų  mirksiukas.gif



aga, bet klausyk, jei turi skype tai parašyk man ( aš ne visad į šitą forumą užbėgu), galėsiu pasidalint konspektais kokias turiu, nes kiek pažiūrėjau mes vistiek paraleliai disciplinas studijuojam ir dėstytojai kai kurie tie patys. tai jei reiks kokios pagalbos mielai padėsiu rolleyes.gif

mano skype- 'pompaduska'
Atsakyti
pompaduska, is VU trecio neakivaizdinio praeitais metais pavasari atejau i MRU antra kursa:) dabar jau treciam:) butu prieme ir i trecia bet buvau gan daug dalyku neatsiskaiciusi VU
Atsakyti
QUOTE(pompaduska @ 2007 10 07, 16:44)
aga, bet klausyk, jei turi skype tai parašyk man ( aš ne visad į šitą forumą užbėgu), galėsiu pasidalint konspektais kokias turiu, nes kiek pažiūrėjau mes vistiek paraleliai disciplinas studijuojam ir dėstytojai kai kurie tie patys. tai jei reiks kokios pagalbos mielai padėsiu


Jau įsivedžiau į skype smile.gif

Ačiū už geranoriškumą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2007 10 07, 11:58)
Sveikos smile.gif

Aš tai kaip ta beždžionė, ir graži ir protinga, nežinau daba kurioj temoj prisijungt lotuliukas.gif


Viskas baisu, mokytis tingiu, dar du vaikai maži namie, tai išvis. Konspektų nulis. Tai va skaitau daba viską apie dėstytuvus ir deduos galvon  lotuliukas.gif



nu ir as nezinau kurioje cia temoje lankytis tongue.gif tik dabar sia atradau, bet gal naudos bus daugiau, nes anoje tai daug VA studenciu plepa rolleyes.gif

"ant nosies" sesija ir visiskai nieko neturiu lyginamajai k.t., galeciau nupirkti is ko nors ka nors vertingo ax.gif
Atsakyti
gal kuri kartais turit gerus teisės teorijos ir Lietuvos teisės istorijos konspektus ax.gif
buvau suplanavus kitą savaitę išsilaikyt TT, bet tik šiandien atsibudau blush2.gif žinau, kad geriausias TT konspektas yra Vaišvila, bet aš jį perskaitau ir atrodo lygtais viską žinau, bet kartu ir nieko doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pompaduska @ 2007 10 11, 22:48)
gal kuri kartais turit gerus teisės teorijos ir Lietuvos teisės istorijos konspektus  ax.gif 
buvau suplanavus kitą savaitę išsilaikyt TT, bet tik šiandien atsibudau  blush2.gif  žinau, kad geriausias TT konspektas yra Vaišvila, bet aš jį perskaitau ir atrodo lygtais viską žinau, bet kartu ir nieko  doh.gif  biggrin.gif


Turiu tik Vaišvilos knygą. Daugiau išvis nieko.
O iš istorijos, tai išvis nieko sad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DianaMi @ 2007 09 25, 17:18)
Sveikos busimos teisininkes, kurios mokosi MRU. Esu neakivaizdininke siuo metu mokausi 3 kurse, manau galetume pasidalinti visoms (ne tik treciakursem) reikalinga informacija del mokslu, dalyku, destytoju, konspektu ir panasiai... Gal kas turi informacijos ir patarimu laikant sio semestro egzaminus t.y. baudziamjo proceso teise, civilinio proceso teise, konstitucine lyginamoji teise, kriminalistika smile.gif smile.gif




sveikute...ir as ten pat esu iklimpusi.... blush2.gif kokioj tu grupej?
Atsakyti