Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek galima paaukoti dėl žmonos?

QUOTE(Parshialis @ 2007 09 26, 15:53)
Sveiki, tik prisijungęs norėčiau pasikalbėti vyriškai  cool.gif (nors žinau, kad be merginų nuomonės neapsieisim).

Man šeima ir geri tarpusavio santykiai yra labai svarbus dalykas  thumbup.gif  ir suprantu, kad šeimoje norint palaikyti darną partneriai turi vienas prie kito taikytis bei siekti sutarimo. Tačiau, pastaruoju metu jaučiu vis didesnę įtampą ir man kyla įtarimas, kad kažkas yra ne taip.  unsure.gif
Mano žmona yra labai reikli ir kai kuriais atvejais puikiai moka pasakyti, ko ji nori. Taigi rezultatas yra toks, kad aš vis rečiau žiūriu Formulės varžybas  verysad.gif (galėčiau tą laiką praleisti kartu arba nuveikti ką nors naudingo), Dirscovery kanalo apskritai nebejungiu  schmoll.gif (kažkokia nesamonę apie motociklus vis žiūriu), į kiną neinu (pinigus kainuoja ir filmus vis nesamoningus noriu žiūrėti), knygas skaitau tik tualete (apskritai nesuprantama, kaip aš galiu vietoj bendravimo su žmona pasirinkti knygą), slepiuosi kiekvieną kartą parūkęs (labai kenkia mano sveikatai ir būsimiems vaikams), vengiu bendravimo su žmonai nepatinkančiais žmonėm (gerai jau gerai, prisipažįstu, kat tie žmonės yra moteriškosios giminės blush2.gif ), grybauti neinu (pilna erkiu), negaminu grybų, kalafiorų, jūros gėrybių, ir kitų skanių dalykų (ji jų nevalgo ir taip pas mus šeimoj valgyt daugiausiai gaminu aš) ir t.t. ir pan.
Man vis atrodo, kad aš tai darau iš didelės meilės ir atsidavimo, bet kažko nejaučiu didelio malonumo tai darydamas (tiksliau nedarydamas).

Tai jūs vyrai pasakykit man, kada reikia nustoti "aukotis" dėl žmonos?  unsure.gif

p.s. prierašas moterims - aš labai myliu savo žmona ir rašydamas šią temą nenoriu pasakyti, kad vienintelis mano noras žiureti išsidrebus telika ir krapštytis "šeimos brangenybes" kol žmona stovės su alaus buteliu prie koju.

galima apsikeisti vyrais su tavo žmona? g.gif
Maniškis irgi žiūri formulės varžybas (bet jau vis mažiau), discoverio nebejungia (apskritai tv jam tabu), o visa kita - imu smile.gif
valgyt daro be egzotikų (bet kažkodėl prie manęs nesitaiko ir jūrų gėrybių rizoto man vis nesutaiso), knygas tūlike skaitau aš, nerūko biggrin.gif , grybauti aš jau nebeinu (jis bijo miško), bendrauti nedraudžiu su kuo nori (tai į pasimatymus vaikšto unsure.gif ), į kiną neveda.. nes pinigus kainuoja.
unsure.gif
Atsakyti
Tai kompromisu ieskokit, nesakyk taip, mazdaug, "kodel as visa laika turiu valgyt gamint ?" nes kai as taip pasakiau sulaukiau tik "O Ka as negaminu nori pasakyt ?!!!!!" bet dabar sutarem jaio as gaminu valgyti, ji poto indus/puodus plauna, as discovery ziuri tik kai jos ner, kai manes ner tada jin ziuri savo mesla biggrin.gif kai esam kartu ziurim kas abiem patinka, kas del rukymo, nieko negaliu patart, pats pasislepes rukau biggrin.gif del draugavimo situacija panasi, visi mano draugai pijokai ir jiems tik mano pinigai rupi, bet taip buvo tol kol tie draugai nevede ir nepradejom seimomis bendrauti. O pvz kambarius tvarkom tai pasidalinam, jinai daleiskim tvarko saliona as virtuve, ir t.t. darbu pasidalijimas man gana priimtinas variantas. Iki tol tai situacija buvo panasi kaip pas tave
Atsakyti
man atrodo, kad tokia zmona - kuo toliau.
Kai pogalima visa laika gruzint vyra?
Nesnustebciau kad jau ishsiskyre butumet, man rashant sita zinute.
Atsakyti
QUOTE(supermario @ 2012 09 25, 17:56)
Jei tamsta apie temos autoriu kalbi, man tada kyla klausimas, ar pati turi vyra, kad sakai, jog daug leidzia? Ir apskritai, kas per nesamones, leidzia - neleidzia. Kiekvienas esam asmenybes ir nieks neturi mums vadovaut seimoje.

Taip turiu vyra. 5metai grazios santuokos. Mano asmenine seimos filosofija: moteris gali buti karaliene tik salia karaliaus, tad ne mano stilius yra zeminti vyra ar jam kazka drausti. Taciau manau kad tureti darnia seima butina visapusiskai prisitaikyti ir betkas kas nepatinka partneriui turi dingi is judvieju gyvenimu. Siuo atveju temos autorius nepatenkintas, kad vardan darnos seimoje jam kazko tenka atsisakyti, tai nera meile (nes esant meilei savaime is visu jegu nori patikti savo antrajai pusei) o kazkoks ramybes, stabilumo garantas. As isitikinusi, kad temos autoriui seima yra statusas, jis vertina kad yra vyras, taip sakant patinka mintis kad susitvarkes gyvenima. Tai as ur pasakiau, kad nera tokie dideli tokie pokyciai, ir nieko baisaus zmona nereikalauja. Jei jam svarbus tas stabilumas seimoje jis atsisakys visko kas nepatinks jo zmonai, jei ja myletu jau butu atsisakes be rasinejimu i SM, o jei nenugales principus tai gales sau vienas gyvendamas smirdet, rukyt, ziuret discovery ir niekam nerupes
Atsakyti
QUOTE(Teisinguole @ 2012 10 04, 15:17)
Taip turiu vyra. 5metai grazios santuokos. Mano asmenine seimos filosofija: moteris gali buti karaliene tik salia karaliaus, tad ne mano stilius yra zeminti vyra ar jam kazka drausti. Taciau manau kad tureti darnia seima butina visapusiskai prisitaikyti ir betkas kas nepatinka partneriui turi dingi is judvieju gyvenimu. Siuo atveju temos autorius nepatenkintas, kad vardan darnos seimoje jam kazko tenka atsisakyti, tai nera meile (nes esant meilei savaime is visu jegu nori patikti savo antrajai pusei) o kazkoks ramybes, stabilumo garantas. As isitikinusi, kad temos autoriui seima yra statusas, jis vertina kad yra vyras, taip sakant patinka mintis kad susitvarkes gyvenima. Tai as ur pasakiau, kad nera tokie dideli tokie pokyciai, ir nieko baisaus zmona nereikalauja. Jei jam svarbus tas stabilumas seimoje jis atsisakys visko kas nepatinks jo zmonai, jei ja myletu jau butu atsisakes be rasinejimu i SM, o jei nenugales principus tai gales sau vienas gyvendamas smirdet, rukyt, ziuret discovery ir niekam nerupes

Dar graziau. Tai vyras turi visko atsisakyt, kas jam patiko, ir kas netinka jo moteriai, o moteris kaip tada, ji tipo karaliene, jai nereikia keistis? O gal tas vyras svajoja kad jo brangioji ziuretu koki ten discovery kartu, kaip tada?
Siaip as manau abu turi eit i kompromisus, o ne vienas vadovaut. Tokia karaliene greit ant cemodanu sodinciau ir lai lekia laukais kitos aukos ieskotis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(supermario @ 2012 10 04, 17:17)
Dar graziau. Tai vyras turi visko atsisakyt, kas jam patiko, ir kas netinka jo moteriai, o moteris kaip tada, ji tipo karaliene, jai nereikia keistis? O gal tas vyras svajoja kad jo brangioji ziuretu koki ten discovery kartu, kaip tada?
Siaip as manau abu turi eit i kompromisus, o ne vienas vadovaut. Tokia karaliene greit ant cemodanu sodinciau ir lai lekia laukais kitos aukos ieskotis  lotuliukas.gif

Uzuojauta Jusu zmonai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisinguole @ 2012 09 25, 17:11)
nepasakei nei vieno dalyko kuris butu kazkoks wow. Dar labai daug tau leidzia zmona. Vertink susiimk ir stenkis. Ir nemeluok zmonai

1. Neleidžia žiūrėti jam įdomių laidų;
2. Neleidžia žiūrėti mėgstamo kanalo;
3. Neleidžia eiti į kiną;
4. Neleidžia skaityti knygų (!!!);
5. Neleidžia rūkyti;
6. Neleidžia bendrauti su kai kuriais pažįstamais;
7. Neleidžia grybauti;
8. Neleidžia gamintis sau to, ko ji nevalgo ir t.t.
Man čia labai daug wow. Kai kas - protu nesuvokiama. Dar nesuvokiama, kaip apskritai šeimoje gali būti leidžiu/neleidžiu santykiai. Ir dar nesuprantu, kam reikia rinktis tokią antrą pusę, kurią norisi perdaryti. Tie žmogaus perdarinėjimai, keitimai ir draudimai gerai nesibaigia. Ir iš vis, aš tikrai gerai nesijausčiau mylimam žmogui uždrausdama daryti tai, ką jis visada mėgo unsure.gif Tai jau net ne egoizmas, bet lengva sociopatijos forma.
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2012 10 05, 10:29)
1. Neleidžia žiūrėti jam įdomių laidų;....

NOrs tema labai sena, autorius jau kazkaip issisprende savo bedas. Bet, manau , tai aktualu visoms poroms, kiek ko atsisakyti, kaip susiderinti.
Bet tai ka jus cia suraset, neleidzia, jus man pasakykit,kaip suaugusiam vyrui kazko neleisti ? As matau ta situacija kiek kitaip, zmona issako savo nuomone apie tam tikrus dalykus, kas jai atrodo netinkama, nesaugu ar galu gale neskanu. Ar ji draudzia autoriui gamintis jam patinkancius patiekalus? LAbai sunku kazka spresti is vienos puses pasisakymu,idomu butu suzinoti,kaip zmonai visa tai atrodo, ko ji atsisako del vyro, ka del jo daro DAr idomu kokios vyriskio to pareigos namuose, ka jis daro(o ne ko nedaro smile.gif ?(rase tik ,kad valgyti gamina ir masina tvarko).)
Antroje zinuteje autorius pats pasidare isvadas, kad ne tiek jam zmona draude, kiek jis pats nebendravo su zmona , neaiskino jai kaip kas jam svarbu, o paprasciausiai atsisake tos veiklos,kuri zmonai nepatiko, nors jam ir buvo svarbi, bet zmona taip ir liko nesuzinojusi, kad jam cia jau auka....
MAno nuomone, butu tokia,kad aukotis tikrai nereikia,jei jau taip jautiesi. Bet jei nori gyventi su kazkuo siaip ar taip reikes kompromisu, bet tai turi eiti per suvokima samoninguma, kodel kazko atsisakai ir is meiles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2012 10 05, 10:03)
Bet tai ka jus cia suraset, neleidzia
Aš atsakiau ir citavau ne temos autoriaus, o į teisinguolės komentarą. Ir kaip tik rašiau, jog nesuprantu kaip gali būti leidžiu/neleidžiu.
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2012 10 05, 11:24)
Aš atsakiau ir citavau ne temos autoriaus, o į teisinguolės komentarą. Ir kaip tik rašiau, jog nesuprantu kaip gali būti leidžiu/neleidžiu.

Supratau, bet jus tiek priraset,kad jam zmona neleidzia, o as to neizvelgiau sioje istorijoje. 4u.gif
Bet man is vis neaisku, ne kaip galima neleisti is neleidzianciojo puses, bet kaip tas kuriam neleidzia, sako, kad man neleidzia biggrin.gif nu juk suauges vyras doh.gif , Pasakykit ,gal ko nezinau gyvenime, bet kaip suaugusiam vyrui kazka uzdrausti?pvz ziureti TV?Sakai viska sneziuresi, o jis ne ziuresiu: isnesti TV ?sudauzyti ar ka? bigsmile.gif biggrin.gif Nu as daug ko galiu "neleisti" ale kaip pasiekti, kad vyras patiketu ir paklustu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ada21lt: 05 spalio 2012 - 17:06
QUOTE(ada21lt @ 2012 10 05, 17:04)
Supratau, bet jus tiek priraset,kad jam zmona neleidzia, o as to neizvelgiau sioje istorijoje. 4u.gif
Bet man is vis neaisku, ne kaip galima neleisti is neleidzianciojo puses, bet kaip tas kuriam neleidzia, sako, kad man neleidzia  biggrin.gif nu juk suauges vyras doh.gif , Pasakykit ,gal ko nezinau gyvenime, bet kaip suaugusiam vyrui kazka uzdrausti?pvz ziureti TV?Sakai viska sneziuresi, o jis ne ziuresiu: isnesti TV ?sudauzyti ar ka?  bigsmile.gif  biggrin.gif Nu as daug ko galiu "neleisti" ale kaip pasiekti, kad vyras patiketu ir paklustu  bigsmile.gif
Spėju - spiegti/zysti/"užsiraukti" (renkantis, kas labiausiai erzina vyrą). Jei tai nepadeda - spiegti, zysti, užsiraukti prie svetimų žmonių (esu mačiusi spiegimą ir žiedų svaidymą biggrin.gif). Ne taip seniai mačiau super ištreniruotą vyrą, kuris žmonos laaabai prašė leisti išgerti mažą bokalą alaus (atsižvelgiant, kad tai šeimą pilnai finansiškai išlaikantis stambus pusamžis vyras, neturėjęs su alkoholizmu problemų, scena buvo keista biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2012 10 05, 17:57)
Spėju - spiegti/zysti/"užsiraukti" (renkantis, kas labiausiai erzina vyrą). Jei tai nepadeda - spiegti, zysti, užsiraukti prie svetimų žmonių (esu mačiusi spiegimą ir žiedų svaidymą biggrin.gif). Ne taip seniai mačiau super ištreniruotą vyrą, kuris žmonos laaabai prašė leisti išgerti mažą bokalą alaus (atsižvelgiant, kad tai šeimą pilnai finansiškai išlaikantis stambus pusamžis vyras, neturėjęs su alkoholizmu problemų, scena buvo keista biggrin.gif ).

Zodziu nesveika doh.gif Tiek tada ir vyras mazgote, tiek ir moteris su proteliu nedraugaujanti.... Na ka, toks toki rado, jei jiems gerai, tai super. Nors as tokiu moters poelgiu netoleruociau. Tarp suaugusiu zmoniu ir turi but subrende santykiai, o ne mamos ir vaiko, kaip kad supratau yra pas Teisinguole lotuliukas.gif
Atsakyti