Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek galima paaukoti dėl žmonos?

o as labai zaviuosi temos autoriumi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tokiu vyru mazai, vyru, kurie yra taip isimyleje ir gerbtu savo zmonas... ax.gif ech... ax.gif kazkada ir maniskis toks buvo... blush2.gif tik po 7 metu kartu jau seniai pasikeite ... vyrams juk greit atsibosta "aukotis"... o moterys turi ir gali aukotis visa gyvenima: vyrui ir vaikams... blink.gif doh.gif
Atsakyti
Pritariu tiems, kurie abu iš dalies aukojasi: vieną kartą vienas, kitą antras g.gif
Atsakyti
QUOTE(Parshialis @ 2007 09 26, 14:53)
Sveiki, tik prisijungęs norėčiau pasikalbėti vyriškai  cool.gif (nors žinau, kad be merginų nuomonės neapsieisim).

Man šeima ir geri tarpusavio santykiai yra labai svarbus dalykas  thumbup.gif  ir suprantu, kad šeimoje norint palaikyti darną partneriai turi vienas prie kito taikytis bei siekti sutarimo. Tačiau, pastaruoju metu jaučiu vis didesnę įtampą ir man kyla įtarimas, kad kažkas yra ne taip.  unsure.gif
Mano žmona yra labai reikli ir kai kuriais atvejais puikiai moka pasakyti, ko ji nori. Taigi rezultatas yra toks, kad aš vis rečiau žiūriu Formulės varžybas  verysad.gif (galėčiau tą laiką praleisti kartu arba nuveikti ką nors naudingo), Dirscovery kanalo apskritai nebejungiu  schmoll.gif (kažkokia nesamonę apie motociklus vis žiūriu), į kiną neinu (pinigus kainuoja ir filmus vis nesamoningus noriu žiūrėti), knygas skaitau tik tualete (apskritai nesuprantama, kaip aš galiu vietoj bendravimo su žmona pasirinkti knygą), slepiuosi kiekvieną kartą parūkęs (labai kenkia mano sveikatai ir būsimiems vaikams), vengiu bendravimo su žmonai nepatinkančiais žmonėm (gerai jau gerai, prisipažįstu, kat tie žmonės yra moteriškosios giminės blush2.gif ), grybauti neinu (pilna erkiu), negaminu grybų, kalafiorų, jūros gėrybių, ir kitų skanių dalykų (ji jų nevalgo ir taip pas mus šeimoj valgyt daugiausiai gaminu aš) ir t.t. ir pan.
Man vis atrodo, kad aš tai darau iš didelės meilės ir atsidavimo, bet kažko nejaučiu didelio malonumo tai darydamas (tiksliau nedarydamas).

Dieve, jau pagalvojau kad apie mane rašo blink.gif Vistik galvoju kad mano vyras jaučiasi panašiai unsure.gif Privertei mane susimąstyt g.gif g.gif g.gif Nenoriu kad mano vyras taip jaustųsi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Parshialis @ 2007 09 26, 15:53)
pastaruoju metu jaučiu vis didesnę įtampą ir man kyla įtarimas, kad kažkas yra ne taip.
Tai jūs vyrai pasakykit man, kada reikia nustoti "aukotis" dėl žmonos?  unsure.gif


Nu pasakykit gi VYRAI, kad nekiltu zmogui itarimas ax.gif
umn.gif umn.gif umn.gif
Atsakyti
Zmonai galima paaukot kad ir visa savo gyvenima..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tmxs: 19 sausio 2008 - 20:17
Temos autorius atsisako daugybės natūralių dalykų, bet aš tikrai nesuprantu, kodėl jis taip daro? g.gif
Parshiali, ar tavo žmona pati jokių hobių neturi, su draugėm nesusitinka, į kirpyklą, soliariumą neina ar pan.? Geriausia nesutampančiais hobiais užsiimti vienu metu mirksiukas.gif

Bet kokia bus situacija, kai turėsit vaikų, neįsivaizduoju...
Na čia kažkas rašė, kad va mes ir turėdami mažiuką vaikutį į barą/klubą nulekiam. Na mes tai ne, nes vaikus kažkas turi prižiūrėt. Kitas dalykas - hobių atsisakymas. Sakykim mano hobiai jau net pamiršti - ogi mėgau tapyti, mėgau ir tuos pačius klubus, sportuoti eidavau, su draugėm pasisėdėti. Dabar viso to nėra. Klausit, ar trūksta, aišku, trūksta. Bet kažkaip būdama moteris priimu tai kaip natūralų dalyką, kad pirmiausiai reikia pasirūpinti vaikais ir namais.

Savo pavyzdžiu galiu pastebėt, kad vyrams atsisakyti savo pomėgių yra daug sunkiau, na bent jau mano vyrui. Realiai mane net stebina, kad jis tikisi daryti viską, kaip ankščiau du vaikus turėdamas. Nori ir pabaliavoti su draugais išvažiavęs savaitgaliui, ir pažvejoti, ir krepšinį pažaisti (o juk man tai neįanoma). Va dabar jau aš nenoriu jo "leisti" (nors "išleidžiu"), ir taip vien dėl to, kad man pačiai per sunku atlikti visus kitus darbus...

Na čia gal nukrypau nuo temos g.gif

Trumpai tariant, norėčiau palinkėti temos autoriui sėkmės ir neprarasti SAVĘS, jei neturit vaikų, negalit vienas kito laužyti, juk pamilo ji tave SU tais pomėgiais, kurių dabar NETURI, kad paskui neišgirstum 'tu nebe tas žmogus, kurį įsimylėjau".
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tmxs @ 2008 01 19, 21:16)
Zmonai galima paaukot kad ir visa savo gyvenima..
Kuo labiau aukojiesi,tuo labiau nevertina g.gif Man taip beveik visada
Atsakyti
QUOTE(cdavid @ 2008 02 06, 15:57)
Kuo labiau aukojiesi,tuo labiau nevertina  g.gif  Man taip beveik visada


Ir kiek gyvenimų žmonoms paaukojai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 02 06, 16:25)
Ir kiek  gyvenimų žmonoms paaukojai?  g.gif
Paslaptis mirksiukas.gif Faktas ,kad to aukojimosi nevisada reikia
Atsakyti
QUOTE(cdavid @ 2008 02 06, 14:57)
Kuo labiau aukojiesi,tuo labiau nevertina  g.gif  Man taip beveik visada


Pritariu 100% drinks_cheers.gif
Nei vienas šeimos narys neturi jaustis 'besiaukojantis' mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stabilo @ 2008 02 06, 16:02)

Nei vienas šeimos narys neturi jaustis 'besiaukojantis'  mirksiukas.gif

4u.gif console.gif taip, taip taip...
Atsakyti
QUOTE(Parshialis @ 2007 09 26, 15:53)
Man šeima ir geri tarpusavio santykiai yra labai svarbus dalykas  thumbup.gif  ir suprantu, kad šeimoje norint palaikyti darną partneriai turi vienas prie kito taikytis bei siekti sutarimo. Tačiau, pastaruoju metu jaučiu vis didesnę įtampą ir man kyla įtarimas, kad kažkas yra ne taip.  unsure.gif
Mano žmona yra labai reikli ir kai kuriais atvejais puikiai moka pasakyti, ko ji nori. Taigi rezultatas yra toks, kad aš vis rečiau žiūriu Formulės varžybas  verysad.gif (galėčiau tą laiką praleisti kartu arba nuveikti ką nors naudingo), Dirscovery kanalo apskritai nebejungiu  schmoll.gif (kažkokia nesamonę apie motociklus vis žiūriu), į kiną neinu (pinigus kainuoja ir filmus vis nesamoningus noriu žiūrėti), knygas skaitau tik tualete (apskritai nesuprantama, kaip aš galiu vietoj bendravimo su žmona pasirinkti knygą), slepiuosi kiekvieną kartą parūkęs (labai kenkia mano sveikatai ir būsimiems vaikams), vengiu bendravimo su žmonai nepatinkančiais žmonėm (gerai jau gerai, prisipažįstu, kat tie žmonės yra moteriškosios giminės blush2.gif ), grybauti neinu (pilna erkiu), negaminu grybų, kalafiorų, jūros gėrybių, ir kitų skanių dalykų (ji jų nevalgo ir taip pas mus šeimoj valgyt daugiausiai gaminu aš) ir t.t. ir pan.
Man vis atrodo, kad aš tai darau iš didelės meilės ir atsidavimo, bet kažko nejaučiu didelio malonumo tai darydamas (tiksliau nedarydamas).

Tai jūs vyrai pasakykit man, kada reikia nustoti "aukotis" dėl žmonos?  unsure.gif

p.s. prierašas moterims - aš labai myliu savo žmona ir rašydamas šią temą nenoriu pasakyti, kad vienintelis mano noras žiureti išsidrebus telika ir krapštytis "šeimos brangenybes" kol žmona stovės su alaus buteliu prie koju.


tai ne aukojimasis, tai tarnavimas.
Tu savo zmona myli. O ji myli tave?
Jeigu tu leidaisi kad ji uzliptu ant galvos ir dar tryptu, tai ji taip ir daro. Atpratinti bus sunku.
Atsakyti