Įkraunama...
Įkraunama...

Išparduotuvės

QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 09 18, 15:16)
tau irgi Aciu, kad del Traku parasei, nes jau sestadieni norejau liekt tenai  drinks_cheers.gif
tai net ir nzinau kodel klaipedietes tyli, netikiu, kad Klaipedoj isparduotuviu nera  g.gif

Rasiau, kad yra viena isparduotuve prie Klaipedos viesbucio (tokioj gatvelej akmeninej, salia odiniu rubu parduotuves ir lombardo), bet jau kaip minejau kainos ten nevertos tu skuduru, kurie ten kaba...ale D&G, ARMANI ir kt.... schmoll.gif
Atsakyti
O kaip Utenos trikotazo isparduotuve Siaures miestelyje dar yra? Kaip kainos? Asortimentas?
Atsakyti
QUOTE(Lorelė @ 2008 10 06, 12:45)
O kaip Utenos trikotazo isparduotuve Siaures miestelyje dar yra? Kaip kainos? Asortimentas?

jau seniai nebera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 10 06, 19:07)
jau seniai nebera  smile.gif


jei sakydama 'utenos trikotazo' turi omeny 'effigy' isparduotuve tai dar vakar ji tikrai buvo :]
Atsakyti
O butent utenos trikotazo isparduotuve kur vilniuje yra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorelė @ 2008 10 07, 09:09)
O butent utenos trikotazo isparduotuve kur vilniuje yra?  4u.gif


Tai kad man atrodo, jog Utenos trikotazas ir yra Effigy rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxandra: 07 spalio 2008 - 15:31
QUOTE(alexxandra @ 2008 10 07, 16:30)
Tai kad man atrodo, jog Utenos trikotazas ir yra Effigy  rolleyes.gif



O as siandien girdejau kad utenos trikotazo isparduotuve yra basanaviciaus g. 2 blink.gif
Atsakyti
Nezinau, kiek teisinga si informacija, taciau galit paziureti
Utenos trikotazas
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif ziūrėjau tą išparduotuvių sąrašiuką, bet jis jau pakankamai senas ir gal jau nebėr tų parduotuvių unsure.gif gal jkas galėtų atnaujinti tą sąrašėlį.. ypač domintų vln išparduotuvės smile.gif būčiau labai dėkinga 4u.gif
O aš dažniausiai lankausi "žaliasis parkas" ten yra visokių išparduotuvių .. ir batų kažkokia (pav nepamenu) nebloga yra mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Kaunietems yra labai gera parduotuve "Bona Parte" Silainiuose. Visi gaminiai is trikotazo ir tikrai pigu good.gif
As ten perku trikotazines bliuskutes, kurios paprastose parduotuvese kainuo 60-80lt.
Atsakyti
QUOTE(disiel @ 2008 10 09, 07:33)
Labukas visoms  4u.gif  ziūrėjau tą išparduotuvių sąrašiuką, bet jis jau pakankamai senas ir gal jau nebėr tų parduotuvių  unsure.gif  gal jkas galėtų atnaujinti tą sąrašėlį.. ypač domintų vln išparduotuvės  smile.gif  būčiau labai dėkinga  4u.gif 
O aš dažniausiai lankausi "žaliasis parkas" ten yra visokių išparduotuvių .. ir batų kažkokia (pav nepamenu) nebloga yra  mirksiukas.gif  ax.gif

o kur cia tas zaliasis parkas?
Atsakyti
QUOTE(Hemera_ @ 2008 10 09, 15:02)
o kur cia tas zaliasis parkas?


hmz.. gatvės tikslai nežinau doh.gif pabandysiu paaišikinti: netoli žirmūnų hyper rimi yra "fortas" tj reikia eiti už forto (į vid. kiemą) ten pakankamai didelis prekybos centras, žemas žalios spalvos pastatas mirksiukas.gif tikiuosi bent kažką supratai rolleyes.gif biggrin.gif
Papildyta:
Gal kas gali parašyti batų išpard adresų vlnj? ax.gif
Atsakyti