Įkraunama...
Įkraunama...

Išparduotuvės

QUOTE(nippe @ 2009 05 04, 12:51)
Cia kur NORFA siaures miestelyje, vilniuje smile.gif

Kur Norfos baze, ar kazkas panasaus? Jei einant nuo kareiviu gatves, tai nedaejus Rimi? Ar as grybauju? ax.gif
Atsakyti
Klaipėdoje BIG2 atsidarė "aprangos" išparduotuvė. Visai man patiko, yra normalių drabužių normaliom kainom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GūGa: 06 gegužės 2009 - 16:56
Ar buvot,kaunietės,toj išparduotuvėj,kur Kanto 24?
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2009 05 07, 06:57)
Ar buvot,kaunietės,toj išparduotuvėj,kur Kanto 24?

esu buvus,bet man kainos įspūdžio nepadarė ir girdėjau,kad ten pasibaigusio galiojimo kosmetika unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiutka: 07 gegužės 2009 - 07:53
Atsiprašau,bet ten su žiburiu nerasi kosmetikos,niekada nebuvo,nėra ir labai abejoju ar bus doh.gif ...kažką maišai... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(be*starlet @ 2009 04 30, 18:42)
Ir as uzmaciau, kad visos parduotuves patapo isparduotuvemis. Skaiciau spaudoj kad "Bruklinas" keicia koncepta idant konkuruotu su  "Akropoliu", taciau kad tose isparduotuvese kainos tokios pat  kaip ir normaliose parduotuvese.


tai taip biggrin.gif čia turbūt klientam privilioti. aš kai buvau užsukusi,pamačiau kad išparduotuvės tai galvojau nebrangių rūbelių nusipirksiu... bet deja, teko nusivilti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutka @ 2009 05 07, 08:52)
esu buvus,bet man kainos įspūdžio nepadarė ir girdėjau,kad ten pasibaigusio galiojimo kosmetika  unsure.gif

Manau, kad tiutka kalba apie kosmetikos isparduotuve "Aistruole" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2009 05 07, 16:22)
Manau, kad tiutka kalba apie kosmetikos isparduotuve "Aistruole" smile.gif


Aha, pritariu, ne apie rubu isparduotuve ji matyt galvoja. O del 'Aistruoles', ten nebuna pasibaigusio galiojimo kosmetikos, bet su besibaigianciu terminu pasitaiko (reikia ziureti ka perki, as ten gan nemazai randu sau dekoratyvines kosmetikos, dar neteko nusivilti)
Atsakyti
rolleyes.gif "Megoj" išparduotuvėj šiandien "derlių rinkau", nusipirkau Just cavalli švarkelį, tipo kainavo 1600 Lt, pirkau už 250 Lt, diržą odinį gan neblogą pirkau, apie 40 Lt kaina, rašo, kad 100 proc. oda, bet panašu į popierių blink.gif , pamatysim toliau. Kai ką pigiai tikrai gali rast, bet ar tie daiktai tikrai originalai? Nebesuprasi unsure.gif
Atsakyti
Kur butu galima vilniuje rasti idomiu, stilingu rubu paaugliai ir kad nebutu brangu, kaip dabar parduotuvese
Atsakyti
Sveikos, o gal kuri žinote, kur tiksliau (girdėjau, netoli halės turgaus) yra ,,Pelenės sapnas" ? Nu, niekaip nerandu jos doh.gif
Atsakyti
Jūs- labai fainos, bet gal nenukrypkim nuo temos mirksiukas.gif

Nepykit, bet pasikartosiu su klausimu apie ,,Pelenės sapną": gal kuriai teko girdėti, matyti ar net užsukti ten ? Žinau, kad netoli halės turgaus, o kur konkrečiau unsure.gif ...
Atsakyti