Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Išparduotuvės
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Stilius ir apranga
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
olgunia_2006
Tai va, noriu šita temelė pratęsti, nes labai labai ji naudinga smile.gif

Išparduotuvės Vilniuje :

1. Ševcenkos ir Švitrigailos kampas, priešais soliariumą ir audinių parduotuvę, "Drabuziu kampelis"
2. Šiaurės miestelyje kur yra norfa, tai tam pačiam pastate Utenos trikotažo išparduotuvė. nuo 11 iki 12 val. 10 proc nuolaida
3. Prie Lukiskiu Kristianos, tiksliau pro geliu turgeli einant link poliklinikos yra kosmetikos isparduotuve, Sarmos prekes. Pasirinkimo gausaus nera
4. Šiaurės miestelyje, prie Banginio, vadinasi Geri rūbai, ten kainos nemažos, bet rūbai su etiketėm NEXT, VILA ir pan.
5. IKI Minsko rūsy, VILA drabužiai, kainos neaukštos.
6. Viršuliškių "Madoj"- "Vabbi", ten pardavinėja Adidas, Reebok. Mustang, Levis, Mexx ir kitų žinomų firmų rūbais.
7. Smolensko g. yra "Dzinsu centro" isparduotuve, Svitrigailos g. "Spartos" isparduotuve (salia ju parduotuves).? (ar dar yra).
8. Šiaurės miestelyje yra išparduotuvė BRAND (Norfos pastate)
9. Kalvariju gatvej,beveik pries Holiday inn "fishbone" outlet.
10. Rinktiniai batai - Labdariu g.8
11. Šekinej prie Rusu restorano(is kitos puses) aprangele - ten yra geru next drabuzeliu.
12. "Aprangos" isparduotuvė Jasinskio gatveje. thumbup.gif
13. Šeškinės centre pasaže po "IKI" Vila išparduotuvė.
14. Jeruzalei Rimi yra Triumph apatinio trikotazo isparduotuvė
15. Laisvės pr. 123 yra nebloga Tommy Hilfiger ir Kookai išparduotuvė, o šalia jos ir avalynės išparduotuvė.
16. Kalvarijų g., virš iki, trečiam aukšte, anksčiau binga ar kazkaz pn. ten buvo. vila, morgan, tommy hilfiger ir t.t.
17. VCUP AUKŠTAS - TOMMY HILFIGER IŠPARDUOTUVĖ ( Valery boutique)
18. Adidas isparduotuve yra Norfos pastate Šiaurės miestelyje.
19. Taip pat Norfoj NETO SPORT sportiniu drabužiu išparduotuvė.
20. Vienuolio g., prie Operhauso, yra rūsy tokia dėvėtų parduotuvė/naujų išparduotuvė, tai jie pasikabino Next iškabą yra labai daug nexto naujų drabužėlių kainos nėra mažos, kolekcijos irgi ne naujausios, bet užsukti verta

Yra Vilniuje arkliu gatvje tokia rubu parduotuve, vadinama Boutique.
Tai ten visos LT zvaigzdes atnesa savo viena karta uzsidetus rubus ir parduoda. Siaip galit uzeti ir pasiziureti, kartais buna neblogu daiktu:)

Dabar Kaunas:
1. Kaune, jonavos gatveje, pastate salia baldu Tomasela, treciame aukste yra parduotuve, Is darbo laikas kreivas: pirm - penkt nuo 10 iki 17 val
Adresas:. Jonavos 260, tel 837338168, 868030703
2. Kaune prie Topolio (Sukilėliai) yra pastatas, kuriame 2 aukšte pigūs rūbai, kur prekiauja NEXT rūbais su nežymiai defektais.
3. Kaune, Vasario 16 g (beveik kampas su Donelaicio) atsidare Next ir Tommy Hilfiger parduotuvyte.
4. Parduotuvė yra prie "Anukelio".
Nezinancioms bandysiu paaiskinti. Zodziu, stovint veidu i "Anukeli", po desine yra daugiaaukstis blokinis namas. Tai va, reikia ivaziuoti i to namo kiema, ir namo nugarineje dalyje yra zalios durys, pamatysit. Tada pasibelskit, ir jums turetu buti atidaryta persikėlė i Kalniečių g.

5. Kauno urmo bazes zaliojoje galerijoje esancia parduotuve "VILA"(tarp 3 ir 4 saliu, 2a
6. Urmo bazės Žaliojoj galerijoj 21 parduotuvė.
7. Nebloga parduotuvė ,,Batų kalnas" Prie Kalniečių prekybos centro, priešais Dubingių parduotuvę.
8. Dauksos g. parduotuve "Aigle", Nuo Karaliaus Mindaugo po kaire gal kokia antra parduotuve.
9.Kaune uz Draugystes g. Senuku yra E5 mode rubu parduotuvė.
10. Savanorių pr. 5 "VILA" ir Urme Žaliojoje galerijoje "VILA" 2a parduotuvė.
Daug "TOMY HILFIGER" drabužėlių ir kainos normalios yra irkitų firmų: VILA, MEXX, RG, MORGAN...
11. Trikotažo išparduotuvę - ten ir Triumphų ir kt yra. čia bromoje tarp Laisvės alėjos ir Donelaičio g, lendant gilyn per Takią nerį - tam pačiam kieme kur ir Žalias ratas. labai daug ten nesigilinau, bet iš to kiek spėjau pamatyti - kainos ne kosminės

(prašom pildyti sąrašiukus ) 4u.gif

Silvy
QUOTE(olgunia_2006 @ 2007 09 27, 08:55)

4.  Parduotuvė yra prie "Anukelio". 
Nezinancioms bandysiu paaiskinti. Zodziu, stovint veidu i "Anukeli", po desine yra daugiaaukstis blokinis namas. Tai va, reikia ivaziuoti i to namo kiema, ir namo nugarineje dalyje yra zalios durys, pamatysit. Tada pasibelskit, ir jums turetu buti atidaryta  persikėlė i Kalniečių g.

*

Nebuvus nei karto as sitoj isparduotuvej,bet jei rasot ,kad i kalniciu gatve persikele,gal galit parasyti kur tiksliai?Labai man patogu butu,uzbegciau pasidairyt ax.gif
Levereti
as gal cia labai ne i tema pasakysiu, bet negi Jus randat ka pirkti tose isparduotuvese? g.gif beveik visose isvardintose teko lankytis, tai verta demesio mano nuomone nebent Aprangos...O kitos...Kainos praktiskai kaip normaliose parduotuvese, o dydziu pasirinkimo nera, kolekcijos keliu metu senumo.... g.gif
Abatija
Klaipėdoj yra prie buvusių ''dviejų gaidelių'' žygio batų išparduotuvė...
pasaka1
QUOTE(Silvy @ 2007 09 27, 11:21)
Nebuvus nei karto as sitoj isparduotuvej,bet jei rasot ,kad i kalniciu gatve persikele,gal galit parasyti kur tiksliai?Labai man patogu butu,uzbegciau pasidairyt ax.gif
*

bet ten kainos tai biski nesamoningos schmoll.gif

man labai patinka isparduotuve vaziuojant Draugystes g. iki galo ir pasukus i kaire. Parduotuve Stockline vadinas, matos nuo gatves - esu tikrai geru dalykeliu nusipirkus, daznai uzsuku tai ir randu vis kokio gerio. Vaikams ypac faina. Dar jie yra prie baziu, isvaziavus is ju - tokiuose grynai sandeliuose - nedidele parduotuvyte bigsmile.gif
ir Mole atsidare Isparduotuve - pora dalykeliku neblogu nukovus gerom kainom rolleyes.gif
flakita
QUOTE(pasaka1 @ 2007 09 27, 18:04)
bet ten kainos tai biski nesamoningos  schmoll.gif

man labai patinka isparduotuve vaziuojant Draugystes g. iki galo ir pasukus i kaire. Parduotuve Stockline vadinas, matos nuo gatves - esu tikrai geru dalykeliu nusipirkus, daznai uzsuku tai ir randu vis kokio gerio. Vaikams ypac faina. Dar jie yra prie baziu, isvaziavus is ju - tokiuose grynai sandeliuose - nedidele parduotuvyte  bigsmile.gif
ir Mole atsidare Isparduotuve - pora dalykeliku neblogu nukovus gerom kainom  rolleyes.gif
*

Tikslus sitos parduotuves adresas Technikos 7 B blush2.gif As irgi ten apsilankau bigsmile.gif
Silvy
O tos isparduotuves,kur i kalnieciu gatve persikele adreso nieks nezino?
olgunia_2006
Labas rytas, mergaites

Sestadieni parduotuve BRAND Siaures miestelyje gavo nauja siunta is Italijos - miss sixty ir Killah smile.gif Kainos netgi labai mazos smile.gif
olgunia_2006
O Vilniuje Seskinese IKI pasaze jau nebera isparduotuves sad.gif
pasaka1
Kaune visai nieko buvusio Pasimatymo antram aukste isparduotuve smile.gif daug sportiniu prekiu, yra vaikisku ir siaip visko po truputi. Vakar nusipirkau stora ilga megztini-palta tongue.gif
kalissta
QUOTE(olgunia_2006 @ 2007 09 27, 08:55)
Dabar Kaunas:

*

Abejoju del sitos - anksciau ten buvo dvi - viena isoreje, kita sandely, tai tos kur sandely jau vasara nebebuvo, tik uzrasas:PARDUOTUVES NEBERA. Del tos isorines nzn
Floralys
QUOTE(Margarita23 @ 2007 10 25, 11:19)
O Klaipedoj kur galima rasti?
*

batu isparduotuve yra mazvydo alejoj, kur anksciau buvo zygio batai, visokiausiu rubu, kosmetikos, batu ir man atrodo ir patalynes ar kazko panasaus maciau isparduotuviu pilna avily. o daugiau kaip ir neatsimenu g.gif
dar manau prie isparduotuviu galima priskirt parduotuve vakarai. ten irgi visokiu geru firmu drabuzelius uz gera kaina isparduoda mirksiukas.gif
kusachius
mano manymu nebloga išparduotuvė -"Valeri Boutique", VCUP'e. Praeitą vasarą Madride nusipirkau Tomy Hilfiger švarkelį rudeniui (iš naujos kolekcijos)... Rudenį ateinu į "Valeri" -kabo mano švarkelis, įvairių dydžių, kelių skirtingų spalvų, tik per pusę pigiau doh.gif blink.gif doh.gif ir CK apatiniai man ten patinka wub.gif
juli@
QUOTE(kusachius @ 2007 10 25, 22:58)
mano manymu nebloga išparduotuvė -"Valeri Boutique", VCUP'e. Praeitą vasarą Madride nusipirkau Tomy Hilfiger švarkelį rudeniui (iš naujos kolekcijos)... Rudenį ateinu į "Valeri" -kabo mano švarkelis, įvairių dydžių, kelių skirtingų spalvų, tik per pusę pigiau  doh.gif  blink.gif  doh.gif ir CK apatiniai man ten patinka  wub.gif
*

Kokiam mieste?
gabria
Kažkas čia klausė ar įmanoma rasti prekių išparduotuvėse.
Aš kadangi neseku madų (turiu biški vertingesnių užsiėmimų), o rengiuosi tai, kas man patogu ir gražu, tai ten tikrai randu fainų drabužėlių. ypač kalbu apie jaunimo stilių. džinsų pasirinkimas - labai platus.

dar pora išparduotuvių:

kalvarijų gatvėj, nuo žaliojo tilto einant i viršų (ta puse, kur yra vcupas) yra keturios išparduotuvės.
1. jaunatviski drabuziai
2. jaunatviski drabuziai
3. moteriski drabuziai
4. jaunatviski drabuziai

Tik šiandien biškį susimoviau, kai nusprendžiau šeštadienio popietę išeit apsiprekint, ir visur radau užrakintas duris. nieks šeštadieniais nedirba;/

ai dar prisiminiau.
einant nuo pramogų banko ta gatve žemyn, yra city išparduotuvė baisiai didelė.
kusachius
QUOTE(juli@ @ 2007 10 26, 14:34)
Kokiam mieste?
*

Vilniuje
olgunia_2006
QUOTE(gabria @ 2007 10 27, 23:49)

einant nuo pramogų banko ta gatve žemyn, yra city išparduotuvė baisiai didelė.
*

O kur konkreciau ta City isparduotuve?
gabria
aš niekad nepasižymėjau gera atmintim (gatvių atsiminime)
jeigu einam pvz nuo gedo prospekto, t.y nuo lukiškių link katedros (čia kolkas tik kryptį nusakau) tai va. prieš doublecoffe yra sankryža su šviesaforu, tai tenais suki į dešinę, ir vos po kelių metrų, po kairei būtų city.
jeigu eini iš priešingos pusės, tai yra ta gatve, kur važiuoja 1 3 7 troleibusai, ties pramogų banku sukiesi žemyn ta gatve (per mašinų aikštelę) tai po dešinei bus city.
nu jeigu dar neaišku, tai nepatingėsiu ir gatvę surast. bet tikiuos ir tiek užteks.;]
olgunia_2006
Ten turbus anksciau buvo Apranga smile.gif
gabria
drysčiau abejoti dėl aprangos;)
Twiggy
Dar prie Kauno galima priskirti ir sia:
Karmelava, prie restorano "Briedziu medziokle" smile.gif
daivushkina
Man tai Kaune labai patinka isparduotuve, krui yra prie vitepsko iki, einant link turgelio.. Kainos labai geros.. thumbup.gif o ir kedu nike neblogu moterisku uzmaciau ten thumbup.gif
comep
labukas
gal zinote e5 mode isparduotuves kaune (draugystes g) darbo grafika?
darbo valandziukes? aciuks.gif
tiju
QUOTE(olgunia_2006 @ 2007 10 22, 08:51)
Labas rytas, mergaites

Sestadieni parduotuve BRAND Siaures miestelyje gavo nauja siunta is Italijos - miss sixty ir Killah smile.gif Kainos netgi labai mazos smile.gif
*

O kur ši išparduotuvė randasi? blush2.gif
olgunia_2006
QUOTE(tiju @ 2007 11 05, 19:52)
O kur ši išparduotuvė randasi?  blush2.gif
*

NORFOS pastate, priesais Neto sport 4u.gif
Nika77
QUOTE(daivushkina @ 2007 10 30, 13:08)
Man tai Kaune labai patinka isparduotuve, krui yra prie vitepsko iki, einant link turgelio.. Kainos labai geros..  thumbup.gif  o ir kedu nike neblogu moterisku uzmaciau ten  thumbup.gif
*

Jei apie ta pacia kalbam - mazdaug IKI tik is kiemo puse, iejus i turgeli? Kainos gana aukstos ir kiek uzmaciau, tai tarkim Jenyfer firmos etiketes yra neoriginalios, kaip ir bandyta kazkas daryti su Miss Sixty, bet nevykusiai. Anyta buvo nusiziurejus striuke uz 100lt, nuejom, apziurejom, nupirkom, uz savaites laiko pukai pradejo listi i isore. Taip kad neapsigaukit 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(olgunia_2006 @ 2007 09 27, 09:55)
11. Trikotažo išparduotuvę - ten ir Triumphų ir kt yra. čia bromoje tarp Laisvės alėjos ir Donelaičio g, lendant gilyn per Takią nerį - tam pačiam kieme kur ir Žalias ratas. labai daug ten nesigilinau, bet iš to kiek spėjau pamatyti - kainos ne kosminės
*

Jei neklystu, sitos seniai nebera, persikele i DAINAVOS PC mirksiukas.gif
pasaka1
QUOTE(_Kere_ @ 2007 11 06, 23:11)
Jei neklystu, sitos seniai nebera, persikele i DAINAVOS PC mirksiukas.gif
*

kad Dainavos PC visas iskraustytas, kiek maciau pravaziuojant unsure.gif nelike nei vienos parduotuves reklamos
daivushkina
QUOTE(_Kere_ @ 2007 11 06, 23:11)
Jei apie ta pacia kalbam - mazdaug IKI tik is kiemo puse, iejus i turgeli?
*

Aha, apie ta pacia.. nu man tai ji patinka.. O tokiu firmu kaip jenyfer etiketes, nzn kam reiktu padirbinet, nes tikrai firma neruo kuo nors ispudinga ax.gif O striuke uz 100lt, manau tikrai pigu biggrin.gif , aisku, jei ne kokybiska, tai kitas reikalas.. ax.gif Ir vakar buvau toj parduotuvej, tai labai fainus marskinukus nusipirkau, o kadangi pirkau ne pirma karta, tai ir nuolaidu kortele dave bigsmile.gif
Ferrari
Gal kuri žinot, kur išsikraustė išparduotuvė iš antakalnio kur prie activ gym'o buvo? Neblogų ten daikčiukų rasdavau. O dabar ėjau pro šalį, žiūriu parašyta, kad humana bus. doh.gif
olgunia_2006
QUOTE(Ferrari @ 2007 11 08, 18:25)
Gal kuri žinot, kur išsikraustė išparduotuvė iš antakalnio kur prie activ gym'o buvo? Neblogų ten daikčiukų rasdavau. O dabar ėjau pro šalį, žiūriu parašyta, kad humana bus.  doh.gif
*

As net nezinuojau, kad Antakalnyje buvo isparduotuve, o kur konkreciau ta Humana bus? ax.gif (nes irgi domina) biggrin.gif
Ferrari
QUOTE(olgunia_2006 @ 2007 11 09, 20:54)
As net nezinuojau, kad Antakalnyje buvo isparduotuve, o kur konkreciau ta Humana bus?  ax.gif  (nes irgi domina)  biggrin.gif
*

Kur IKI parduotuvė, kitoj gatvės pusėj mirksiukas.gif
ypata
Gal kaunietės žino, kur išsikėlė išparduotuvė iš to namo prie Topolio ? Kažkada įpuoliau, o ten - Humana dabar sad.gif
Ferrari
Ta humana žiūriu okupuoja visas padoresnes patalpas doh.gif
Nika77
QUOTE(ypata @ 2007 11 10, 20:38)
Gal kaunietės žino, kur išsikėlė išparduotuvė iš to namo prie Topolio ? Kažkada įpuoliau, o ten - Humana dabar sad.gif
*

Man atrodo, kad ja is vis uzdare rolleyes.gif
Diana.Z
QUOTE(olgunia_2006 @ 2007 09 27, 09:55)
Tai va, noriu šita temelė pratęsti, nes labai labai ji naudinga smile.gif

Išparduotuvės Vilniuje :

1. Ševcenkos ir Švitrigailos kampas, priešais soliariumą ir audinių parduotuvę, "Drabuziu kampelis"
2. Šiaurės miestelyje kur yra norfa, tai tam pačiam pastate Utenos trikotažo išparduotuvė. nuo 11 iki 12 val. 10 proc nuolaida
3. Prie Lukiskiu Kristianos, tiksliau pro geliu turgeli einant link poliklinikos yra kosmetikos isparduotuve, Sarmos prekes. Pasirinkimo gausaus nera
4. Šiaurės miestelyje, prie Banginio, vadinasi Geri rūbai, ten kainos nemažos, bet rūbai su etiketėm NEXT, VILA ir pan.
5. IKI Minsko rūsy, VILA drabužiai, kainos neaukštos.
6. Viršuliškių "Madoj"- "Vabbi", ten pardavinėja Adidas, Reebok. Mustang, Levis, Mexx ir kitų žinomų firmų rūbais.
7. Smolensko g. yra "Dzinsu centro" isparduotuve, Svitrigailos g. "Spartos" isparduotuve (salia ju parduotuves).? (ar dar yra).
8. Šiaurės miestelyje yra išparduotuvė BRAND (Norfos pastate)
9. Kalvariju gatvej,beveik pries Holiday inn "fishbone" outlet.
10. Rinktiniai batai - Labdariu g.8
11. Šekinej prie Rusu restorano(is kitos puses) aprangele - ten yra geru next drabuzeliu.
12. "Aprangos" isparduotuvė Jasinskio gatveje.  thumbup.gif
13. Šeškinės centre pasaže po "IKI" Vila išparduotuvė.
14. Jeruzalei Rimi yra Triumph apatinio trikotazo isparduotuvė
15. Laisvės pr. 123 yra nebloga Tommy Hilfiger ir Kookai išparduotuvė, o šalia jos ir avalynės išparduotuvė.
16. Kalvarijų g., virš iki, trečiam aukšte, anksčiau binga ar kazkaz pn. ten buvo. vila, morgan, tommy hilfiger ir t.t.
17. VCUP AUKŠTAS - TOMMY HILFIGER IŠPARDUOTUVĖ ( Valery boutique)
18. Adidas isparduotuve yra Norfos pastate Šiaurės miestelyje.
19. Taip pat Norfoj NETO SPORT sportiniu drabužiu išparduotuvė.
20. Vienuolio g., prie Operhauso, yra rūsy tokia dėvėtų parduotuvė/naujų išparduotuvė, tai jie pasikabino Next iškabą  yra labai daug nexto naujų drabužėlių  kainos nėra mažos, kolekcijos irgi ne naujausios, bet užsukti verta

Yra Vilniuje arkliu gatvje tokia rubu parduotuve, vadinama Boutique.
Tai ten visos LT zvaigzdes atnesa savo viena karta uzsidetus rubus ir parduoda. Siaip galit uzeti ir pasiziureti, kartais buna neblogu daiktu:)
Dabar Kaunas:
1. Kaune, jonavos gatveje, pastate salia baldu Tomasela, treciame aukste yra parduotuve, Is darbo laikas kreivas: pirm - penkt nuo 10 iki 17 val
Adresas:. Jonavos 260, tel 837338168, 868030703
2. Kaune prie Topolio (Sukilėliai) yra pastatas, kuriame 2 aukšte pigūs rūbai, kur prekiauja NEXT rūbais su nežymiai defektais.
3. Kaune, Vasario 16 g (beveik kampas su Donelaicio) atsidare Next ir Tommy Hilfiger parduotuvyte.
4.  Parduotuvė yra prie "Anukelio". 
Nezinancioms bandysiu paaiskinti. Zodziu, stovint veidu i "Anukeli", po desine yra daugiaaukstis blokinis namas. Tai va, reikia ivaziuoti i to namo kiema, ir namo nugarineje dalyje yra zalios durys, pamatysit. Tada pasibelskit, ir jums turetu buti atidaryta  persikėlė i Kalniečių g.

5. Kauno urmo bazes zaliojoje galerijoje esancia parduotuve "VILA"(tarp 3 ir 4 saliu, 2a
6. Urmo bazės Žaliojoj galerijoj 21 parduotuvė.
7. Nebloga parduotuvė ,,Batų kalnas" Prie Kalniečių prekybos centro, priešais Dubingių parduotuvę.
8. Dauksos g. parduotuve "Aigle",  Nuo Karaliaus Mindaugo po kaire gal kokia antra parduotuve.
10. Savanorių pr. 5 "VILA" ir Urme Žaliojoje galerijoje "VILA" 2a parduotuvė.
Daug "TOMY HILFIGER" drabužėlių ir kainos normalios yra irkitų firmų: VILA, MEXX, RG, MORGAN...

(prašom pildyti sąrašiukus  ) 4u.gif
*

papildau:
kaune senamiesty yra Miss Sixty ir Killah drabuziu isparduotuve. ji yra toje pacioje gatveleje kaip ir drabuziu nuoma "Snobe". Deja, tixlaus gatves pavadinimo nepamenu sad.gif
olgunia_2006
Labas supermamos smile.gif
Siandien buvau Zukausko gt. Vilniuje, tai ten yra netgi 3 isparduotuves: Zukausko 41, 43 ir 47 smile.gif
Izabele
Fabijoniskiu g. Vilniuje, toj pacioj pusej kur "Iki" yra parduotuviu eile, soliariumai bent du ir firminiu drabuziu isparduotuve ten pat.
olgunia_2006
QUOTE(Izabele @ 2007 11 20, 18:37)
Fabijoniskiu g. Vilniuje, toj pacioj pusej kur "Iki" yra parduotuviu eile, soliariumai bent du ir firminiu drabuziu isparduotuve ten pat.
*

O kokios ten firmos? Irgi Hilfiger, Kookaii, Mexx ir t.t.?
olgunia_2006
Buvau as ka tik tuoj isparduotuvei, buvo papildymas smile.gif Nusipirkau D&G striukyte smile.gif
Twiggy
QUOTE(Diana.Z @ 2007 11 15, 18:28)
papildau:
kaune senamiesty yra Miss Sixty ir Killah drabuziu isparduotuve. ji yra toje pacioje gatveleje kaip ir drabuziu nuoma "Snobe". Deja, tixlaus gatves pavadinimo nepamenu sad.gif
*

Itariu Dauksos gatve ten ax.gif
olgunia_2006
Zukausko gt. isparduotuvei neseniai nusipirkau pora grazu marskineliu Tommy Hilfiger firmos, po 89 lt. smile.gif
Eglantina
O as uz Killah kelnes Norfoje Siaures miestelyje mokejau 10 lt thumbup.gif
olgunia_2006
Puiku, pranese kad Brend parduotuveje Norfoje siaures miestelyje dabar 30% nuolaida.
versus
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 01 10, 11:06)
Puiku, pranese kad Brend parduotuveje Norfoje siaures miestelyje dabar 30% nuolaida.
*

Aš irgi turiu naujienas užsisakiusi šitos parduotuvės, rašo ir rašo, kad nuolaidos, bet taip niekada ir nenusibeldžiau. ar verta dėmesio pardė?
Visgaile
Sveikos!

http://www.bilietai.lt/axtweb/view/evt-des...EDS001000001151

Verta paziureti kazko stilingo ir vienetinio smile.gif kainos surasytos apacioje nuorodoje

Glamour No 1 Vokieciu 18 vilnius smile.gif

Isparduotuve Numeris 1

Vasario 16-osios gatveje. numerio nepamenu smile.gif prie pat sankryzos i sermuksniu gatve.

Ten visokie garsiu firmu drabuziai.. nuo versace iki fendi ir dar visko visko smile.gif zodziu bling nail.gif
olgunia_2006
QUOTE(versus @ 2008 01 10, 11:43)
Aš irgi turiu naujienas užsisakiusi šitos parduotuvės, rašo ir rašo, kad nuolaidos, bet taip niekada ir nenusibeldžiau. ar verta dėmesio pardė?
*

Siaip, specialiai neverta vaziuoti, tik kada pranesa, kad naujas asortimentas bus, tada tai galima urvat' geru dalyku smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Visgaile @ 2008 01 10, 13:43)
Sveikos!

http://www.bilietai.lt/axtweb/view/evt-des...EDS001000001151

Verta paziureti kazko stilingo ir vienetinio smile.gif kainos surasytos apacioje nuorodoje

Glamour No 1  Vokieciu 18 vilnius smile.gif

Isparduotuve Numeris 1

Vasario 16-osios gatveje. numerio nepamenu smile.gif prie pat sankryzos i sermuksniu gatve.

Ten visokie garsiu firmu drabuziai.. nuo versace iki fendi ir dar visko visko smile.gif zodziu bling nail.gif
*

tai o kokios ten mazdaug kainos, gal tukstanciais g.gif biggrin.gif
Visgaile
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 01 10, 15:28)
tai o kokios ten mazdaug kainos, gal tukstanciais  g.gif  biggrin.gif
*

Glamour tai yra parasytos kainos ir ganetinai paprastos.. tik gal tokiam savitam stiliui ten..
o toj isparduotuveje tai nuo keliasdesimties iki .... smile.gif ziurint ko nori.. smile.gif yra kas ir keli simtai kainuoja, bet tikrai ne koks aksesuaras, o galbut ir striukyte ar paltukas. smile.gif
amberr.
O gal kuri buvot Kaune Silainiuose, netoli Maximos, ten kazkur skersgatvi yra sake isparduotuve.. tai ten labai fainu rubu yra.. smile.gif puske bliuskuciu geriausiu po 10 lt prisipirko
Twiggy
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 01 10, 15:28)
tai o kokios ten mazdaug kainos, gal tukstanciais  g.gif  biggrin.gif
*

Pagrindinės „Glamour“ prekių kainos:

Marškinėliai - nuo 49 iki 69 Lt
Kelnės, džinsai - 79 Lt
Sijonai - nuo 69 iki 89 Lt
Suknelės - nuo 69 iki 99 Lt
Batai - nuo 39 iki 129 Lt
Diržai - nuo 39 iki 69 Lt
Maudymosi kostiumėliai - nuo 49 Lt iki 89 Lt
olgunia_2006
QUOTE(Twiggy @ 2008 01 10, 19:23)
Pagrindinės „Glamour“ prekių kainos:

Marškinėliai - nuo 49 iki 69 Lt
Kelnės, džinsai - 79 Lt
Sijonai - nuo 69 iki 89 Lt
Suknelės - nuo 69 iki 99 Lt
Batai - nuo 39 iki 129 Lt
Diržai - nuo 39 iki 69 Lt
Maudymosi kostiumėliai - nuo 49 Lt iki 89 Lt
*

doh.gif vajezau, reikia begt
mergaites, kas jau ten buva, gal jau ka nupirkot
... parodikyt blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.