Įkraunama...
Įkraunama...

••●Žalia korta●••

QUOTE(laureta @ 2008 06 09, 17:26)
as irgi labai noreciau kad mano dvi drauges cia, salia manes, gyventu.
mano atveju man lietuviai tikrai nepadetu bedoje.



QUOTE(busima_mama @ 2008 06 09, 18:59)
Del pagalbos, tai tikrai is tu naujai atvaziavusiu lietuviu jos nelabai sulauksi. ax.gif Seniai seniai atvaziavusieji ar ne pirmos kartos, tai padeda kazkiek. Bet mes daugiausiai pagalbos sulaukem is amerikieciu, afrikos, pietu amerikos gyventoju - zodziu tikrai ne is lietuviu.  schmoll.gif

Nelabai suprantu apie kokia pagalba snekat, kad jau taip tuos lietuviukus nuvertinat?? Man cia atvaziavus nepadejo niekas ,nei lietuviai nei dar kokios kitos tautos atstovai, viska susiradom ir susizinojom patys, nors meluoju, kai persikraustem i IL vyras darba susirado per lietuvius, as nedirbu smile.gif , o beto nemazai informacijos ir cia radau, ir beabejo is musu lietuvaiciu, tai kaip galima sakyt , kad lietuviai nepades???
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2008 06 12, 18:30)
Paprastai būna rudenį- žiemą, apie mėnesį laiko. Patikrinkit rudenėjant šitą puslapį, ir nepraleisit nieko: http://www.dvlottery.state.gov/


aciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ridzis @ 2008 06 13, 06:40)
Nelabai suprantu apie kokia pagalba snekat, kad jau taip tuos lietuviukus nuvertinat?? Man cia atvaziavus nepadejo niekas ,nei lietuviai nei dar kokios kitos tautos atstovai, viska susiradom ir susizinojom patys, nors meluoju, kai persikraustem i IL vyras darba susirado per lietuvius, as nedirbu smile.gif , o beto nemazai informacijos ir cia radau, ir beabejo is musu lietuvaiciu, tai kaip galima sakyt , kad lietuviai nepades???


Nenuvertinam lietuviu - manau visur visokiu zmoniu yra. Kiekviena is savo patirties sprendziam. Tiesiog jei del darbo, lietuviai mums isvis nepadejo (nors ten kur buvom ju ir nebuvo daug), nors patys ir turi darbus, bet kad ir kazka naujo suzino, nelabai pasiulo. Na o uzsienieciai buvo, kad net apveziojo mus po miesta, parode kur kas yra, kur galima butu koki darba pasieiskot, kaip ka daryt patare. Pati pirma darba amerikiecio deka vyras gavo - o man ten pat uz savaites jo virsininkas pasiule, nors neturejau nei patirties, nei labai ten laisvu vietu buvo, bet padejo, nes suprato, kad labai reikia. ax.gif Tiesa, lietuviu organizacijos tikrai yra padeje.
Atsakyti
QUOTE(ridzis @ 2008 06 13, 06:40)
Nelabai suprantu apie kokia pagalba snekat, kad jau taip tuos lietuviukus nuvertinat?? Man cia atvaziavus nepadejo niekas ,nei lietuviai nei dar kokios kitos tautos atstovai, viska susiradom ir susizinojom patys, nors meluoju, kai persikraustem i IL vyras darba susirado per lietuvius, as nedirbu smile.gif , o beto nemazai informacijos ir cia radau, ir beabejo is musu lietuvaiciu, tai kaip galima sakyt , kad lietuviai nepades???

niekaip nesuprantu kaip lietuviai man galetu padeti? as juk tiesiai atvaziavau i amerikiecio seima, ir man viskas padeta ant delno. tik dabar belieka tvarlytis dokuentus.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 06 13, 16:05)
niekaip nesuprantu kaip lietuviai man galetu padeti? as juk tiesiai atvaziavau i amerikiecio seima, ir man viskas padeta ant delno. tik dabar belieka tvarlytis dokuentus.

Tai kam teigti , kad lietuviai nepades, jei paprasciausiai tos pagalbos net nereikia, o va kai kiek apsilsit kojas cia ir kai iskils klausimu kur amerikietis nebegales padeti, tai kur tada kreipsies jei ne pas tautieti, o jei ju aplinkui nepazystat, tai paprasciausiai uzduosi klausimus cia, kur lietuves bendrauja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ridzis @ 2008 06 13, 21:13)
Tai kam teigti , kad lietuviai nepades, jei paprasciausiai tos pagalbos net nereikia, o va kai kiek apsilsit kojas cia ir kai iskils klausimu kur amerikietis nebegales padeti, tai kur tada kreipsies jei ne pas tautieti, o jei ju aplinkui nepazystat, tai paprasciausiai uzduosi klausimus cia, kur lietuves bendrauja  mirksiukas.gif



lygiai taip pat nereiktu taip kategoriskai (Lasisai) teigti, kad nepades amerikieciai. Visi atvejai skirtingi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ridzis @ 2008 06 14, 04:13)
Tai kam teigti , kad lietuviai nepades, jei paprasciausiai tos pagalbos net nereikia, o va kai kiek apsilsit kojas cia ir kai iskils klausimu kur amerikietis nebegales padeti, tai kur tada kreipsies jei ne pas tautieti, o jei ju aplinkui nepazystat, tai paprasciausiai uzduosi klausimus cia, kur lietuves bendrauja  mirksiukas.gif

o kuom amerikietis gali nepadeti? g.gif aisku kad uzduosiu klausimus forumietems, jeigu man prireiks, o jau ju reikalas atsakyti ar ne.
cia yra forumas, o ne bendravimas realiai (tai du skirtingi dalykai).
Atsakyti
Dar vienas klausimelis.. 4u.gif Turiu vyra, su kuriuo gyvename atskirai, taciau nesame oficialiai issiskyre. Jei laimeciau GC, tai jis turetu teise ir galetu pareiksti pretenzijas vykti kartu? Kiek zinau, seimos nariai, nesikreipe del imigraciniu vizu iki tam tikros datos, praranda galimybe ta padaryti. P.S. nenoriu, kad jis apie tai suzinotu ir, juolab, susimastytu skrist kartu. JAV noreciau pradet nauja gyvenima ir tikrai be jo.. Patarkite, kaip reiketu tvarkytis tokioje situacijoje.
Atsakyti
QUOTE(tukutuke @ 2008 06 14, 16:09)
Dar vienas klausimelis..  4u.gif  Turiu vyra, su kuriuo gyvename atskirai, taciau nesame oficialiai issiskyre. Jei laimeciau GC, tai jis turetu teise ir galetu pareiksti pretenzijas vykti kartu? Kiek zinau, seimos nariai, nesikreipe del imigraciniu vizu iki tam tikros datos, praranda galimybe ta padaryti. P.S. nenoriu, kad jis apie tai suzinotu ir, juolab, susimastytu skrist kartu. JAV noreciau pradet nauja gyvenima ir tikrai be jo.. Patarkite, kaip reiketu tvarkytis tokioje situacijoje.

pirmiausia reikia issiskirti. tuomet jis jokiu teisiu netures i tai.
bet gali tvarkytis viena viza ir be jo zinios. taciau amerikoje negalesi sudaryti kitos santuokos kol nesi issiskyrusi oficialiai.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 06 14, 18:15)
pirmiausia reikia issiskirti. tuomet jis jokiu teisiu netures i tai.
bet gali tvarkytis viena viza ir be jo zinios. taciau amerikoje negalesi sudaryti kitos santuokos kol nesi issiskyrusi oficialiai.



Tai jeigu gerai supratau, neinformavus jo per ta laikotarpi, kuris yra skirtas seimos nariams kreiptis del vizu, visgi atimciau is jo galimybe kartu imigruoti i JAV? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tukutuke @ 2008 06 14, 11:17)
Tai jeigu gerai supratau, neinformavus jo per ta laikotarpi, kuris yra skirtas seimos nariams kreiptis del vizu, visgi atimciau is jo galimybe kartu imigruoti i JAV?  g.gif



nereikia nei to, pasakyk, kad jis tavo sutuoktinis tik popieriuose, kad jusu daugiau nesieja niekas, ir tikrai jis jokios zalios kortos negaus, automatishkai pagal istatyma ji jam tikrai nepriklauso. Juk ir neseniai susituoke poros kartais turi irodyti, kad santuoka ne del popieriu, o cia tu pati gali pasakyt, kad su tuo zmogum taves jau niekas nebesieja, tik formalumas.
Atsakyti
O kai pildai GC anketa ir joje pateiki esama(dabartini) adresa, bet per ta laika, kol yra atrenkami nugaletojai, pasikeicia tavo gyvenamoji vieta, nekyla jokiu nesusipratimu, jei imi ir laimi loterija? rolleyes.gif P.S. dieve, koks ilgas sakinis-klausimas isejo doh.gif Na, tikiuosi suprasite, ko as is jusu, mielos mamos, noriu lotuliukas.gif
Atsakyti