Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškom filmų toliau

QUOTE(zuasta @ 2007 11 28, 13:15)

Reikia slaptažodžio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2007 12 02, 01:22)
Reikia slaptažodžio doh.gif

reikia prisiregistruoti
Atsakyti
Laba, gal kas žinote, kur būtų galima rasti filmą vaikams ,,Lilo ir Stičas"? manoji vakar užmigo, nematė, ta labai nori pažiūrėti. Be abejo, būtų geriau lietuviškas.
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2007 12 03, 10:24)
Laba, gal kas žinote, kur būtų galima rasti filmą vaikams ,,Lilo ir Stičas"? manoji vakar užmigo, nematė, ta labai nori pažiūrėti. Be abejo, būtų geriau lietuviškas.
Aš irgi ieškau šio filmo... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif na apie kompiuterius tai visai nenuraukiu,bet mano mergycka zirze kad paklausciau jusu.is kur galima atsisiusti torrenta photoshopa ir gal zinote kokiu svetainiu kur nemokamai gali atsisiusti filmus? ax.gif aciu labai is anksto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2007 12 03, 09:24)
Laba, gal kas žinote, kur būtų galima rasti filmą vaikams ,,Lilo ir Stičas"? manoji vakar užmigo, nematė, ta labai nori pažiūrėti. Be abejo, būtų geriau lietuviškas.



QUOTE(ruci @ 2007 12 03, 09:30)
Aš irgi ieškau šio filmo...  blush2.gif


prisiregistruokit www.torents.ru, tikrai rekomenduoju, visko pilna mirksiukas.gif

čia lilo ir stičas pirma dalis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linutė* @ 2007 12 03, 13:21)

ačiū. 4u.gif šitas saitas man žinomas, bet norėjosi lietuviško..... nesvarbu - vistiek ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2007 12 03, 09:24)
Laba, gal kas žinote, kur būtų galima rasti filmą vaikams ,,Lilo ir Stičas"? manoji vakar užmigo, nematė, ta labai nori pažiūrėti. Be abejo, būtų geriau lietuviškas.

lietuviškai
Atsakyti
O gal galima pakvietimą į BT Geras ???
Ačiū iš anksto : ingulia@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2007 12 03, 12:31)


Dekui 4u.gif Bandysiu siūstis.
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2007 12 03, 13:34)
O gal galima pakvietimą į BT Geras ???
Ir aš noriu pakvietimo mazule_00@yahoo.com aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(aneri16 @ 2007 12 03, 10:23)
Sveikos 4u.gif  na apie kompiuterius tai visai nenuraukiu,bet mano mergycka zirze kad paklausciau jusu.is kur galima atsisiusti torrenta photoshopa ir gal zinote kokiu svetainiu kur nemokamai gali atsisiusti filmus? ax.gif aciu labai is anksto mirksiukas.gif

Aš turiu Corelį ax.gif sako tas pats, ir dar lengvesnis ax.gif
Atsakyti