Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškom filmų toliau

Gal kas žinot iš kur gauti paskutiniasias serialo "Nekviesta meilė" serijas? Aš turiu iki 90, bet sakė, kad yra daugiau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 10 19, 15:01)
kaip suprasti neapskaito g.gif



10 filmų parsisiųsta, 4 kompai ištisai eina, o rodo, kad išnaudota 18,36 MB. mūsų sistemoje apskaito tik užsienietišką srautą, betgi torrents ru man rodo kad parsisiunčiau 20 GB doh.gif Bijau viršaus baitus siųstis...
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2007 10 19, 15:11)
10 filmų parsisiųsta, 4 kompai ištisai eina, o rodo, kad išnaudota 18,36 MB. mūsų sistemoje apskaito tik užsienietišką srautą, betgi torrents ru man rodo kad parsisiunčiau 20 GB  doh.gif Bijau viršaus baitus siųstis...

na nežinau g.gif reikai laukti žinančių mirksiukas.gif
Atsakyti
Help, gal kas gali paaiškinti kaip perkirsti turimą filmą pusiau? Žodžiu situacija tokia, kad rašyti jį yra galimybė tik į CD, o visas aišku netelpa, todėl reikia kažkaip skelti, kad tilptų į kelis. Kaip???? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(off topic @ 2007 10 22, 21:36)
Help, gal kas gali paaiškinti kaip perkirsti turimą filmą pusiau? Žodžiu situacija tokia, kad rašyti jį yra galimybė tik į CD, o visas aišku netelpa, todėl reikia kažkaip skelti, kad tilptų į kelis. Kaip????  blush2.gif



O kodėl nerašai į DVD diską ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmuxa @ 2007 10 22, 22:57)
O kodėl nerašai į DVD diską  ax.gif

Todėl, kad tam nėra galimybės.
Atsakyti
Suskaldyti lengvai galima su virtualdub . Ir suklijuot galima .
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
o ka mano apie emule siunciamus filmus, nes mums pavyko tik garfieldas 2 parsisiusti, gal galit dar koki vaikiska filmuka patarti kuri pilnai uzkrautu ir parsiustu, labai dekoju 4u.gif
Atsakyti
Turiu 5 kvietimus į Linkomaniją,kam reikia?
Atsakyti
man tongue.gif


gegyte2@one.lt
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2007 10 25, 17:14)
man tongue.gif
gegyte2@one.lt

Į one.lt neleidžia išsiųsti pakvietimo doh.gif
Atsakyti