Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškom filmų toliau

Gal žinot kur rasti "Bjanka - kelias į laimę" paskutinę seriją pražiopsojau doh.gif (224serija)
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2008 02 28, 23:21)
Man reikia antros dalies ax.gif


yra rusų kalba, tik žinoma kokybė kolkas prasta cool.gif
Atsakyti
Džekas Vosmiorkinas-amerikietis, nes labai jau girdėti pavadinimai..... g.gif
[/quote]
Jaska grizes is Amerikes patapo Dzeku. rusijos kolukiu kurimosi laikai, Vosmiorkinas parsisiuntes traktoriu pasodino viena art, tai tas nemokejo sustot, o vakare begte i krumus...
parsiunte tabako seklu ir augino. ten vieno kulak dukra sake hocu zenitsia, kai pakramte tabako lapa -escio bolse hocu zenitsia...

lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=semkaa,2008 02 29, 09:39]
Džekas Vosmiorkinas-amerikietis, nes labai jau girdėti pavadinimai..... g.gif
[/quote]
Jaska grizes is Amerikes patapo Dzeku. rusijos kolukiu kurimosi laikai, Vosmiorkinas parsisiuntes traktoriu pasodino viena art, tai tas nemokejo sustot, o vakare begte i krumus...
parsiunte tabako seklu ir augino. ten vieno kulak dukra sake hocu zenitsia, kai pakramte tabako lapa -escio bolse hocu zenitsia...

lotuliukas.gif
[/quote]
"batia, a, batia, kogda abdukcijų budem delatj?" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o Dzekas Vosmiorkinas yra kur nors (noreciau saugyklos, o ne torr ar muliu...)
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(semkaa @ 2008 02 29, 10:28)
o Dzekas Vosmiorkinas yra kur nors (noreciau saugyklos, o ne torr ar muliu...)
ax.gif

Tai ir aš noriu...
Ir KARNAVALO noriu su Muravjova...
Atsakyti
Atsivėrė prisiminimų vakaras biggrin.gif blush2.gif Prisiminiau vieną serijinį filmuką, bet vėl bėda-nepamenu tikslaus pavadinimo blush2.gif Ten gal kokių 80 serijų filmas (na ne serijalas, bet kažkas panašaus Daktarė Kvin-va tokio tipo).Pasakojama apie dvarą, kuriame gyvena tėvas ir lyg ir 2 suaugę sūnūs ir viena gal kokių 10 metų dukra.Na ir visas veiksmas vyksta pagrinde tam dvare. Dar pamenu kad jie veisia ir augina žirgus. Kažkada (gal preiš kokius metus) rodė tv1 (todėl spėju kad ir lnk galėjo jį anksčiau rodyt).Na ir su kiekviena serija įsipina nauji herojai, veiksmai ir pan. Tik dar tiesa to vyro (tėvo)žmona buvo mirus ir kirk pamenu paskutinėm serijom rodė, kaip kažkiokia „kūma“ sukiojasi apie jį norėdama ištekėti ir paveldėti jo turtą (pradėjo po truputį įpylinėt į to vyro taurę nuodų ir labai pašlijo jo sveikta) na visaip kenkė tai šeimai, bet niekas nieko neįtarė, kol vieną dieną nuo arklio per lenktynes lyg ir „netyčiomis“ buvo nustumta mergaitė ir vienas iš tų 2-jų brolių pradėjo ją įtarinėt.... Na ir nuo čia daugiau nieko neatsimenu, bet man rodos kad kažkaip buvo nutrauktas jo rodymas. Tik nepagalvokit kad jis yra senas (kadangi apie tą dvarą pasakoju smile.gif ), jis gal kokių..net nzn-1999-2000m. statymo.Jei kuri prisiminsit pavadinimą-parasykit.
Atsakyti
Sveiki!
Ziurekite, Jus kai siunciates filmus is rapidshares, tai laukiate ta laika, na, tarp dvieju siuntimu, ar kazkokia programa apeinate, ar turite premium.
db siunciuosi 49 failu koncerta, tai tokia pasimetus esu - kol parsisiusiu as ji su tais laukimais...noriu, kad pasidalintumete patirtimi. 4u.gif
Atsakyti
nu apie Vosmiorkina tai mes sita... tik kazin ar kas dalina?
gal kas matet saugyklose?

http://www.sharereactor.ru/movies/7264
Papildyta:
sito Karnavalo? neturiu blush2.gif
http://www.sharereactor.ru/movies/3291
Papildyta:
QUOTE(Laumes-juosta @ 2008 02 29, 14:46)
Sveiki!
Ziurekite, Jus kai siunciates filmus is rapidshares, tai laukiate ta laika, na, tarp dvieju siuntimu, ar kazkokia programa apeinate, ar turite premium.
db siunciuosi 49 failu koncerta, tai tokia pasimetus esu - kol parsisiusiu as ji su tais laukimais...noriu, kad pasidalintumete patirtimi. 4u.gif

jei IP pastovus- tai naudoti proxy. (nepakomentuosiu)
jei IP dinaminis, tai galima perjunginet (modema, tinkla ...)

naudoju USDownloader, tai 24 val per para pakankamai daug pritarkuoja (jei raides veda automatas) smile.gif
imk is mano paraso smile.gif
Atsakyti
Laumes-juosta
ziurek mano postus, ten rasi apie programa daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(semkaa @ 2008 02 29, 13:59)
nu apie Vosmiorkina tai mes sita... tik kazin ar kas dalina?
gal kas matet saugyklose?

http://www.sharereactor.ru/movies/7264
Papildyta:
sito Karnavalo? neturiu blush2.gif
http://www.sharereactor.ru/movies/3291

Šito šito 4u.gif
Tik jūs man paaiškinkit kodėl man nesisiunčia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2008 02 29, 16:48)
Šito šito 4u.gif
Tik jūs man paaiškinkit kodėl man nesisiunčia g.gif


kokia programa naudojiesi? ar yra sources? ....
tai ir yra P2P principas (donkey, emule, zmule...). is taves siunciasi 1kg tu gauni 2kg.
jei nera kas laiko savo "shared" direktorijoj, tai ir neateis sad.gif

pabandyk pacios programos paieskoj. gal rasi kita versija pasharinta blink.gif
Papildyta:
as P2P siuntimusis apleidau... imu is saugyklu drinks_cheers.gif
Atsakyti