Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ieškom filmų toliau
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Emoli
Sena tema
Nauji namai namučiai sokiai.gif
Poli1
Gal kas žinot iš kur parsisiųst "Kvieskite aukle" (anglų kalboj nepamenu kaip)
Miegaliuke S
KUR BUTU GALIMA RASTI FILMUKA APIE sIMSONUS
klopedija
QUOTE(Mamytedk @ 2007 09 28, 21:32)
KUR BUTU GALIMA RASTI FILMUKA  APIE sIMSONUS
*
Reiktų pasiskaityti senas temas, daug kartų buvo įmestos nuorodos.
zuasta
QUOTE(Poli1 @ 2007 09 28, 20:46)
Gal kas žinot iš kur parsisiųst "Kvieskite aukle" (anglų kalboj nepamenu kaip)
*

Kvieskite auklę 1 ir 2 sezonai
Papildyta:
3-5 sezonai
*irma*
QUOTE(zuasta @ 2007 09 28, 23:59)
Papildyta:
3-5 sezonai
*

geras kaip fainei thumbup.gif ieskjau ir as

klausykit gal zinot is kur parsitraukti sreka visas dalis ypac treciaja noreciau labai ,be to gal kas zinot kur rasti nusivylusias namu seimininkes bet ne anglu kalba blush2.gif
grange
QUOTE(*irma* @ 2007 09 29, 11:19)
klausykit gal zinot is kur parsitraukti sreka visas dalis ypac treciaja noreciau labai ,be to gal kas zinot kur rasti nusivylusias namu seimininkes bet ne anglu kalba blush2.gif

trečią dalį šreko turiu, bet anglų kalba g.gif
*irma*
QUOTE(grange @ 2007 09 29, 17:12)
trečią dalį šreko turiu, bet anglų kalba  g.gif
*

gaila labai noreciau lietuviu rasti nes mano vaku megstamiausias filmas verysad.gif
grange
QUOTE(*irma* @ 2007 09 29, 19:19)
gaila labai noreciau lietuviu rasti nes mano vaku megstamiausias filmas verysad.gif
*

ai nu jei vaikučiams tai jo.. paklausiu vienos draugės gal ji kartais turi 4u.gif
Fructic
QUOTE(*irma* @ 2007 09 29, 19:19)
*

Aš iš www.tfile.ru parsisiunčiau, bet rusų kalba. Mano vaikai irgi labai norėjo pažiūrėti, taigi, kartu žiūrėjome ir aš vertėjavau. Paskui pagalvojau, gal ir gerai, kad rusiškai, su vaikais linksmai praleidome laiką. tongue.gif Kitaip būčiau įjungus ir palikus vienus žiūrėti. blush2.gif
Shusha
QUOTE(*irma* @ 2007 09 29, 11:19)
geras kaip fainei thumbup.gif ieskjau ir as

*

Šeimininkes rusų kalba rasi čia, o Šrekas yra čia, tik trečiojo kokybė tikriausiai bus nekokia verysad.gif , bet geresnės dar niekur nemačiau.
O gal kas žinot kur rast "Dvasių namai" rolleyes.gif ? Lietuviškai arba rusiškai...
Tedžiukė
gal kas uzmatete jau naujaji filma" Aukles dienorastis:, tiktu ir rusiskai
*irma*
QUOTE(Shusha @ 2007 09 30, 16:49)
Šeimininkes rusų kalba rasi čia, o Šrekas yra čia, tik trečiojo kokybė tikriausiai bus nekokia  verysad.gif , bet geresnės dar niekur nemačiau.
O gal kas žinot kur rast "Dvasių namai" rolleyes.gif ? Lietuviškai arba rusiškai...
*

dkui labai 4u.gif o gal kartais kas matet SCI irgi gali buti rusu arba lietuviu? blush2.gif
Di72
Labutis 4u.gif

gal kas žinot, kur galima rasti geros kokybės lietuvių įgarsintą "La Troškinys" ir "Lakas plaukams" gali būti rusų kalboj smile.gif
Jurginė
sveiki. 4u.gif
gal zinote, kur rasti "Raiteli be galvos" lietuviu kalba? ax.gif
Giorgia
labutis 4u.gif jei kas galit atsiuskit pakvietima i linkomanija,buciau begalo dekinga 4u.gif
tikrablondine@gmail.com
shaimon
Gal zinot is kur galima atsisiusti filmus: nenugaleta sirdis, plauku lakas ir tokius senus lt filmus kaip mano mazyte zmona, geguciu duona? aciu
Indrajaa
Laba, gal kas žinote kur galima rasti legendinį serialą "Ilga kelionė per kopas"
Izida
QUOTE(Indrajaa @ 2007 10 09, 10:11)
Laba, gal kas žinote kur galima rasti legendinį serialą "Ilga kelionė per kopas"
*

DVDRip

TVRip
Papildyta:
QUOTE(shaimon @ 2007 10 05, 12:05)
Gal zinot is kur galima atsisiusti filmus: nenugaleta sirdis, plauku lakas ir tokius senus lt filmus kaip mano mazyte zmona, geguciu duona? aciu
*

Plauku lakas

Nenugaleta sirdis
Di72
Gal kas žino kur gauti serialo "Nekviesta meilė" paskutines serijas. Man reiktų nuo 90 serijos. 4u.gif
klopedija
Kažkas ieškojo "Nenugalėta širdis" g.gif . Jei tinka ru, tai yra čia, Dvd Rip, bet "Перевод: Любительский (двухголосый)", todėl manau, kad nieko gero g.gif . Dar laukiu. ax.gif
Papildyta:
Ajajai! Dar rašo "Звук взят с CAMRip'а." Tikrai nieko gero doh.gif .
Papildyta:
Ajajajajai! Man su galva netvarkoj blush2.gif ... Tą pačią nuorodą jau įdėjo Izida. Atsiprašau blush2.gif .
Poli1
QUOTE(zuasta @ 2007 09 28, 23:59)
Papildyta:
3-5 sezonai
*

Ne ta auklė verysad.gif Aš noriu "Kvieskite auklę", kur dabar rodo per TV, kai amerikiečiai nesusitvarko su savo vaikais ir kviečiama auklė, kad per 7 dienas padėtų įvesti tvarką namuose.
Dakie
Per LNK rodė serialą "Seserys" gal žinot iš kur gauti.
Tukiuke
sveiki gal kas galetu parsiusti filma absoliutus blogis?
gielux
QUOTE(Tukiuke @ 2007 10 12, 20:34)
sveiki gal kas galetu parsiusti filma absoliutus blogis?
*

Jei tau reikia tik Absoliutus blogis (t.y. pirmos dalies) tai čia. Bet tik rusiškai. Kitos dalys irgi ten yra.
off topic
Gal žinot iš kur parsisiųsti "Nes aš taip pasakiau" lt ? ax.gif
Maarit
QUOTE(off topic @ 2007 10 15, 19:24)
Gal žinot iš kur parsisiųsti "Nes aš taip pasakiau" lt ?  ax.gif
*

Aš siunčiausi iš čia

zuasta
QUOTE(off topic @ 2007 10 15, 20:24)
Gal žinot iš kur parsisiųsti "Nes aš taip pasakiau" lt ?  ax.gif
*

Kad ir iš čia
off topic
Ačiū, turiu (nors ten po nuorodom manęs neleidžia , nes neregistruota). smile.gif Dar galima parsisiųst iš Maximos šiuo metu biggrin.gif
volare
sveikos - žiūriu sėkmingai siunčiatės filmus.
tai turbūt tikrai žinote kokiu formatu jį reikai atsisiųst, kad pažiūrėt per dvd grotuvą - atsisiunčiau filmuką, bet galiu ji žiūrėt tik per kompą - dvd nerodo.
girdėjau kad galima perversti į kitą formatą ...bet kaip?
daug klausimų, bet gal nors į kurį galit atsakyt 4u.gif
astuškinas
pabandyk gal tavo dvd grotuvas,paleidžia jį ir taip smile.gif na,o jei ne teks jį konvertuoti,o tai ilgas procesas apie pusantros valandos.WinAVI šiek tiek greičiau kažkada ji buvo čia:http://xdevil.mylivepage.com/blog/231/1564_WinAVI_Video_Converter_8.0_Beta_ir_7.7_Final?message_quote_form=1564&page=0

o supermamose yra tema,kurioje pasakojama apie šias programas;)ten ir aš pati ieškojau info ir susigaudžiau smile.gif
kende
tiesiog susiinstaliuokite DC++ ar kokia kita alternatyva ir filmus (priklausomai nuo interneto greicio) "parpus" per keleta minuciu smile.gif
MIKIENĖ
QUOTE(kende @ 2007 10 18, 10:53)
tiesiog susiinstaliuokite DC++ ar kokia kita alternatyva ir filmus (priklausomai nuo interneto greicio) "parpus" per keleta minuciu smile.gif
*

O iš kur tą DC++ gauti?Jis mokamas?
kende
http://dc.tusas.lt/dc-siuntiniai/ dc++

tada sukonfiguruot nesunku, tik pasherint savo failu siek tiek reikia, nemokama wink.gif
Karusia
Labas, norėjau paklausti, kas siunčiatės per torentus ar gali būti taip, kad įmonė neapskaito megabaitų? parsisiunčiau gal 10 filmų,,, o rodo kad išnaudota 20 MB mastau.gif kaip taip?
*MONAMI*
QUOTE(Karusia @ 2007 10 19, 13:40)
Labas, norėjau paklausti, kas siunčiatės per torentus ar gali būti taip, kad įmonė neapskaito megabaitų? parsisiunčiau gal 10 filmų,,, o rodo kad išnaudota 20 MB mastau.gif kaip taip?
*

kaip suprasti neapskaito g.gif

Gal jau kur nors matėt "Ant bangos" lietuvių kalba ax.gif
norėjau nuvesti vaikus į kino teatrą,bet mažasis bijo tokio garso tai nėjo doh.gif
Di72
Gal kas žinot iš kur gauti paskutiniasias serialo "Nekviesta meilė" serijas? Aš turiu iki 90, bet sakė, kad yra daugiau sad.gif
Karusia
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 10 19, 15:01)
kaip suprasti neapskaito g.gif

*

10 filmų parsisiųsta, 4 kompai ištisai eina, o rodo, kad išnaudota 18,36 MB. mūsų sistemoje apskaito tik užsienietišką srautą, betgi torrents ru man rodo kad parsisiunčiau 20 GB doh.gif Bijau viršaus baitus siųstis...
*MONAMI*
QUOTE(Karusia @ 2007 10 19, 15:11)
10 filmų parsisiųsta, 4 kompai ištisai eina, o rodo, kad išnaudota 18,36 MB. mūsų sistemoje apskaito tik užsienietišką srautą, betgi torrents ru man rodo kad parsisiunčiau 20 GB  doh.gif Bijau viršaus baitus siųstis...
*

na nežinau g.gif reikai laukti žinančių mirksiukas.gif
off topic
Help, gal kas gali paaiškinti kaip perkirsti turimą filmą pusiau? Žodžiu situacija tokia, kad rašyti jį yra galimybė tik į CD, o visas aišku netelpa, todėl reikia kažkaip skelti, kad tilptų į kelis. Kaip???? blush2.gif
Maarit
QUOTE(off topic @ 2007 10 22, 21:36)
Help, gal kas gali paaiškinti kaip perkirsti turimą filmą pusiau? Žodžiu situacija tokia, kad rašyti jį yra galimybė tik į CD, o visas aišku netelpa, todėl reikia kažkaip skelti, kad tilptų į kelis. Kaip????  blush2.gif
*

O kodėl nerašai į DVD diską ax.gif
off topic
QUOTE(Vilmuxa @ 2007 10 22, 22:57)
O kodėl nerašai į DVD diską  ax.gif
*

Todėl, kad tam nėra galimybės.
jurana
Suskaldyti lengvai galima su virtualdub . Ir suklijuot galima .
off topic
Ačiū 4u.gif
georgiana
o ka mano apie emule siunciamus filmus, nes mums pavyko tik garfieldas 2 parsisiusti, gal galit dar koki vaikiska filmuka patarti kuri pilnai uzkrautu ir parsiustu, labai dekoju 4u.gif
pince
Turiu 5 kvietimus į Linkomaniją,kam reikia?
Gegytė
man tongue.gif

gegyte2@one.lt
pince
QUOTE(Gegytė @ 2007 10 25, 17:14)
man tongue.gif
gegyte2@one.lt
*

Į one.lt neleidžia išsiųsti pakvietimo doh.gif
rikis00
Jei dar turite pakvietmu i Linkomanija, viena butu malonu gauti ir man thumbup.gif .

arunas61@gmail.com
Laumes-juosta
atsiprasau, kad ne toje temoje rasau, bet gal zinote, kur dingo muzikos dalybos?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.