Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas po vyro mirties

QUOTE(vikuuute @ 2009 08 24, 16:10)
Gal truputeli ne i tema, nes palaidojau savo jau buvusi vyra. Jis isejo pats, tikriausiai jam tai atrode geriausia. Bet skaudu, patikekit, be galo. Issiskyrem, nes taip jau isejo, ne todel, kad nemylejom vienas kito. Kiekviena karta prisiminus apsiverkiu, nes mylejau labai. Daznai save kaltinu, kad viskas galejo buti kitaip ir jis butu gyvas verysad.gif

Uzjauciu tave ir kaip niekas kitas suprantu console.gif Baisiausia, kad ir maniskis pats pasitrauke is gyvenimo, tik to nerasiau verysad.gif Praejo nemazai laiko, maziuka turiu nuo kito, bet savo pirmaji prisimenu ir negaliu sulaikyti asaru. Save ir kaltinu, kad galejo buti kitaip, nors sako tai jo karma ir negalejo buti kitaip, bet vistiek liudna. Negaliu jo pamirsti ir nenoriu, bet man ir sapnai neduoda ji uzmirsti. ir kaip taip pasitaike issiskirti, labai sunku sukurti su kitu gyvenima(bent jau man).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamakubu: 01 rugsėjo 2009 - 11:52
Buvo pas mus ir silto, ir salto, taciau zinau, kad niekad jo neuzmirsiu, nors ir turiu kita zmogu salia. Sapnuoju daznai, sypsosi, laimingas. Noriu tiket, kad jam ten geriau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikuuute @ 2009 09 02, 20:49)
Buvo pas mus ir silto, ir salto, taciau zinau, kad niekad jo neuzmirsiu, nors ir turiu kita zmogu salia.  Sapnuoju daznai, sypsosi, laimingas. Noriu tiket, kad jam ten geriau. verysad.gif

Tau geriau gal g.gif Vat as tai kosmariskus sapnus sapnuoju apie saviski. Priskiriau tos sapnus prie kosmaru, nes jau beveik septynerius metus sapnuoju ji ir niekaip pasikalbieti negaliu, vis skambinu ir skambinu mobilioju ir negaliu susisiekti(ivairiais budais). Tai vietoj skaiciu man renka raides tai isijungia zaidimas, tai uzstringa telefonas tai pamirstu numeri. Ir taip kartojasi jau daug metu, jauciu jei neissiaiskinsiu kas tai yra, man stogas pavaziuos. Sako tesiog "nera rysio" su manim. O dabr dar geriau: savo dabartini sapnuoju, bet lyg ir buvusisis, veidu nematau. Ar cia jie i viena kuna sueina g.gif Gerai butu rasti zmogu kas paaiskintu sapnus unsure.gif
Atsakyti
Tikriausiai tu teisi, man geriau, nes matau ji laiminga, kalbuosi su juo. Siaip gyvenime mes buvom galbut labiau geriausi draugai, nei vyras ir zmona. Paprasciausiai kartu mes nesugebejom gyventi. Uzjauciu tave console.gif
Atsakyti
...palaidojau vyrą liepos 18,
mūsų sūnui 2,5m, dukrytei tuo metu buvo 12 dienų, dabar 2mėnesiai verysad.gif
nemoku net paaiškint kaip viskas nutiko... susirgo...žaibinė meningokoko infekcija, kuri per parą suėdė žmogų cray.gif
patys gydytojai purto galvas negali normaliai paaiškint kaip jam stipriam, sveikam, sportuojančiam jaunam žmogui taip galėjo nutikti.
laikas sustojo... palaiko tik vaikai...dar nesuvokiu kas įvyko, atrodo išvykęs į kelionę, bet kada į namus įeis...nežinau kada susitaikysiu su tuo verysad.gif
sapnavau jo laidotuves, kad ten ne jį laidoja... kartais stipriai jaučiu kaip mane jis palaiko, duoda stiprybės, leidžia taip galvot kad jam viskas gerai...
Atsakyti
QUOTE(VAIDAMA @ 2009 09 04, 22:09)
...palaidojau vyrą liepos 18,
mūsų sūnui 2,5m, dukrytei tuo metu buvo 12 dienų, dabar 2mėnesiai  verysad.gif
nemoku net paaiškint kaip viskas nutiko... susirgo...žaibinė meningokoko infekcija, kuri per parą suėdė žmogų cray.gif
patys gydytojai purto galvas negali normaliai paaiškint kaip jam stipriam, sveikam, sportuojančiam jaunam žmogui taip galėjo nutikti.
laikas sustojo... palaiko tik vaikai...dar nesuvokiu kas įvyko, atrodo išvykęs į kelionę, bet kada į namus įeis...nežinau kada susitaikysiu su tuo verysad.gif
sapnavau jo laidotuves, kad ten ne jį laidoja... kartais stipriai jaučiu kaip mane jis palaiko, duoda stiprybės, leidžia taip galvot kad jam viskas gerai...


Uzjauciu labai labai 4u.gif Laikykis, kaip gali. Del vaiku, del saves ir svarbiausia - del Jo...
Atsakyti
QUOTE(VAIDAMA @ 2009 09 04, 22:09)
...palaidojau vyrą liepos 18,
mūsų sūnui 2,5m, dukrytei tuo metu buvo 12 dienų, dabar 2mėnesiai  verysad.gif
nemoku net paaiškint kaip viskas nutiko... susirgo...žaibinė meningokoko infekcija, kuri per parą suėdė žmogų cray.gif
patys gydytojai purto galvas negali normaliai paaiškint kaip jam stipriam, sveikam, sportuojančiam jaunam žmogui taip galėjo nutikti.
laikas sustojo... palaiko tik vaikai...dar nesuvokiu kas įvyko, atrodo išvykęs į kelionę, bet kada į namus įeis...nežinau kada susitaikysiu su tuo verysad.gif
sapnavau jo laidotuves, kad ten ne jį laidoja... kartais stipriai jaučiu kaip mane jis palaiko, duoda stiprybės, leidžia taip galvot kad jam viskas gerai...

Stiprybes tau ir uzuojauta console.gif Del vaiku gyvenk ir pamazu viskas susitvarkys. Aisku liks prisiminimai ir sirdy zaizda, bet mes moteris turim buti stiprios ,mes isgyvensim. Maziukai vaikuciai tavo, turbut sunku, ar yra kam padet? Stiprybes, stiprybes ir dar karta stiprybes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2009 09 05, 09:25)
Stiprybes tau ir uzuojauta console.gif Del vaiku gyvenk ir pamazu viskas susitvarkys. Aisku liks prisiminimai ir sirdy zaizda, bet mes moteris turim buti stiprios ,mes isgyvensim. Maziukai vaikuciai tavo, turbut sunku, ar yra kam padet? Stiprybes, stiprybes ir dar karta stiprybes 4u.gif  4u.gif  4u.gif

ačiū už palaikymą smile.gif
tam mieste kur gyvenu turiu daug gerų draugų, artimieji visi kitam Lietuvos krašte, tenka daugiausiai tvarkytis ir suktis iš padėties pačiai. nesu iš tų lepiųjų, susitvarkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VAIDAMA @ 2009 09 05, 11:55)
ačiū už palaikymą smile.gif
tam mieste kur gyvenu turiu daug gerų draugų, artimieji visi kitam Lietuvos krašte, tenka daugiausiai tvarkytis ir suktis iš padėties pačiai. nesu iš tų lepiųjų, susitvarkau smile.gif


ir susitvarkysi, 4u.gif gyvenimas visada pateikia sąskaita toks jau jis yra verysad.gif bet vitiek turim gyventi ir stengtis būti laimingais g.gif
Atsakyti
QUOTE(VAIDAMA @ 2009 09 04, 21:09)
...palaidojau vyrą liepos 18,
mūsų sūnui 2,5m, dukrytei tuo metu buvo 12 dienų, dabar 2mėnesiai  verysad.gif
nemoku net paaiškint kaip viskas nutiko... susirgo...žaibinė meningokoko infekcija, kuri per parą suėdė žmogų cray.gif
patys gydytojai purto galvas negali normaliai paaiškint kaip jam stipriam, sveikam, sportuojančiam jaunam žmogui taip galėjo nutikti.
laikas sustojo... palaiko tik vaikai...dar nesuvokiu kas įvyko, atrodo išvykęs į kelionę, bet kada į namus įeis...nežinau kada susitaikysiu su tuo verysad.gif
sapnavau jo laidotuves, kad ten ne jį laidoja... kartais stipriai jaučiu kaip mane jis palaiko, duoda stiprybės, leidžia taip galvot kad jam viskas gerai...

Uzjauciu tave - mano vyras zuvo, kai as dar tik 12 savaiciu buvau nescia. Auginu dabar mazyli - savo didziausia dziaugsma ir dekoju dievui, kad dave man tokia dovana. Kiekviena diena savo vyra prisimenu, labai daznai sapnuoju, atrodo, kad jis ir toliau su manimi gyvena. Jau bus greit metai, kai jis zuvo, bet skausmas ne trupucio neatlego... Stiprybes jusu seimynai
Atsakyti
Užjaučiu...labai gaila...suprantu, kad dabar yra labai sunku. verysad.gif bet esi ne viena, turi du jo paliktus nuostabius vaikučius, tad kartu ir laikykitės vienas kito, tikiu, kad susitvarkysi, nors ir bus sunkiu minučių. Stiprybės jūsų šeimai,juk gyvenimas neduoda daugiau, nei žmogus gali atlaikyti...Stiprybės dar kartą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VAIDAMA @ 2009 09 04, 22:09)
...palaidojau vyrą liepos 18,
mūsų sūnui 2,5m, dukrytei tuo metu buvo 12 dienų, dabar 2mėnesiai  verysad.gif
nemoku net paaiškint kaip viskas nutiko... susirgo...žaibinė meningokoko infekcija, kuri per parą suėdė žmogų cray.gif
patys gydytojai purto galvas negali normaliai paaiškint kaip jam stipriam, sveikam, sportuojančiam jaunam žmogui taip galėjo nutikti.
laikas sustojo... palaiko tik vaikai...dar nesuvokiu kas įvyko, atrodo išvykęs į kelionę, bet kada į namus įeis...nežinau kada susitaikysiu su tuo verysad.gif
sapnavau jo laidotuves, kad ten ne jį laidoja... kartais stipriai jaučiu kaip mane jis palaiko, duoda stiprybės, leidžia taip galvot kad jam viskas gerai...


Laikykis, širdele. Tuoj metai bus, kai žuvo mano vyras, likau su 3 dukrytem. Išvažiavo trumpam miestan ir nebegrįžo, aš vis dar laukiu.. ir nežinau ar kada susitaikysiu su tuo kad jo nera.
Sapnuoju dažnai kad jis grįžta namo..

Tiek norejau daug parašyt, ašaros riedet pradejo. Vistik skausmas dar labai stiprus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune155: 05 rugsėjo 2009 - 12:40