Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas po vyro mirties

Arteja Sv.Kaledos. Grazi seimynine svente. Kai kuriom ji bus pirma be savo mylimo zmogaus, neliudekit, laikas viska sustatys i savo vietas. Su laiku ne taip skaudes, ne taip uzplus liudesys, bus svesiu dieneliu. Pati rasau ir galvoju: ramintoja atsirado, paciai iki siol sunku prisiminti ta nelemta diena. Tai gi RAGANA66, NUTĖ, ERIKIUKAS ir visom kitom ramiu, graziu ir su kiekvienais metais vis grazesniu Sv.Kaledu. Laimes jums ir meiles moteriskes, mes to vertos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamakubu: 21 gruodžio 2010 - 20:52
QUOTE(mamakubu @ 2010 12 21, 21:51)
Arteja Sv.Kaledos. Grazi seimynine svente. Kai kuriom ji bus pirma be savo mylimo zmogaus, neliudekit, laikas viska sustatys i savo vietas. Su laiku ne taip skaudes, ne taip uzplus liudesys, bus svesiu dieneliu. Pati rasau ir galvoju: ramintoja atsirado, paciai iki siol sunku prisiminti ta nelemta diena. Tai gi RAGANA66, NUTĖ, ERIKIUKAS ir visom kitom ramiu, graziu ir su kiekvienais metais vis grazesniu Sv.Kaledu. Laimes jums ir meiles moteriskes, mes to vertos.



Siandien buvau pas Ji. Praejo nemazai laiko po paskutinio apsilankymo, Nebeleidau sau vaziuoti i kapines, stengiausi neaitrinti zaizdu... Bet pries Kaledas labai uzsimaniau nuvykti. Padovanojau pacia didziausia zvake. Kaip gaila, kad begaliu tik tiek... Neisivaizduoju, kaip visa tai istverti. Siandien apskritai sunki diena - susitvarkiau palikimo reikalus, labai sudetingas laikas buvo. Noriu Naujus metus pradeti kitaip, tik nezinau ar pavyks... Nezmoniskai Jo ilgiuosi, daznai prisimenu, bet vis dar nepravirkau. Bijau, kad tas asaru sulaikymas ne i gera... Bijau, kad pavargsiu buti stipri...
Atsakyti
QUOTE(ragana66 @ 2010 12 21, 23:56)
Noriu Naujus metus pradeti kitaip, tik nezinau ar pavyks... Nezmoniskai Jo ilgiuosi, daznai prisimenu, bet vis dar nepravirkau. Bijau, kad tas asaru sulaikymas ne i gera...  Bijau, kad pavargsiu buti stipri...

Pavyks RAGANA66, tikrai pavyks 4u.gif O stipriai galima buti ir su asarom akyse. Siaip tikrai negerai laikyti savyje, reikia issikrauti. Stogas gali pavaziuotiTuri vaikucius, reikia galvoti, kad jiems tu turi buti sveika mama.
Atsakyti
Na ką gi, mielosios, nuo šio ryto pradėjau antrąjį našlavimo pusmetį. Į kapines nevažiavau, nėra man JO tenai, sėdžiu kambary, deginu žvakeles prie portretinės nuotraukos, išgėriau po puoduką kavos už abu, kaip gerdavom kasdien, kartais ir keliskart. Net jei išvažiuodavau į kaimą arba kai Mama sirgo, susikambindavom ir gerdavom tuo pačiu metu verysad.gif .
Ragana66, būtų gerai, jei galėtumėt vaikučiams nematant išsiverkti, bent jau man palengvėja. Stengiantis būti visokeriopai stipriai, kad tik "nepramuštų" kitoj vietoj sveikatos g.gif .
Mamakubu, Jūs mūsų skyrelio šviesioji siela 4u.gif
Ir visoms visoms, netekusioms brangių artimųjų - daug šviesos sielai ir ramybės širdžiai
newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2010 12 24, 14:38)
Mamakubu, Jūs mūsų skyrelio šviesioji siela  4u.gif


Tikrai pamaloninot NUTĖnotworthy.gif
VISIEM sio skyrelio moterims skiriu:
Kalėdų stebūklas...
Sutemų gniūžtes į langus mėto
Kas jisai, tas keistas juokdarys?
Aš prašau, kad Dievas jam padėtų,-
Jis tikriausiai taip ir padarys ,-
Kad lėtai per visą naktį snigtų,
O ryte pragystų vyturys.
Aš prašau, kad Meilė nepaliktų ,-
Ji tikriausiai taip ir padarys ,-
O Kalėdų žvaigždės neužgestų,
Ir languos spindetų žiburys.
Aš prašau, kad mus Viltis surastų -
Ji tikriausiai taip ir padarys
.

newyear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamakubu: 24 gruodžio 2010 - 16:10
Keturios zvakes ramiai dege ir pamazu tirpo. Buvo taip tylu, kad girdejosi, kaip jos kalba. Pirmoji sake:
- ,, AS ESU RAMYBE. Deja, zmones nemoka manes issaugoti. Manau, kad man nelieka nieko kito, tik uzgesti... "
Ir sios zvakes liepsnele uzgeso. Antroji sake:
- ,, AS ESU TIKEJIMAS. Deja, esu niekam nereikalinga. Zmones nenori nieko apie mane zinoti, todel nera prasmes man toliau degti." Vos tai istare, padvelke lengvas vejelis ir uzpute zvake. Labai nuliudusi trecioji zvake kalbejo:
-,, AS ESU MEILE. Nebeturiu jegu daugiau degti. Zmones manes nevertina ir nesupranta. Jie neapkencia tu, kurie juos myli, labiausiai- savo artimuju." Ilgai nelaukdama ir si zvake uzgeso.
Staiga i kambari iejo vaikas ir pamate tris uzgesusias zvakes. Issigandes jis susuko:
- ,, KA JUS DAROTE?! JUS TURITE DEGTI- AS BIJAU TAMSOS!!!" Tai istares pravirko. Susijaudinusi ketvirtoji zvake tare:
-,, NEBIJOK IR NEVERK! KOL AS DEGU VISUOMET GALIM UZDEGTI IR KITAS TRIS ZVAKES. AS ESU VILTIS."
Susijaudines ir asaru pilnomis akimis vaikas paeme vilties zvake ir uzdege kitas.
TODEL AŠ JUMS LINKIU, KAD JUSU SIRDYSE NIEKADA NEUZGESTU VILTIS ir kiekviena Jusu, kaip tas vaikas, tebuna irankis savo viltimi visada galintis vel uzdegti TIKEJIMA, RAMYBE ir MEILE...

Mums jau 3 Kūčios be JO.. vis dar skauda.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune155: 24 gruodžio 2010 - 16:48
QUOTE(ramune155 @ 2010 12 24, 17:47)


Mums jau 3 Kūčios be JO.. vis dar skauda.. verysad.gif

console.gif Tikiu, kad skauda. Man jau 9-tos Kucios be MB ir vis dar taip pat skauda verysad.gif
Atsakyti
buvau vakar pas mama, tai paskambino vienas zmogelis i tecio nr, teiravosi jo.. stebejau kaip mama kalbes ir emiau pati drebet... nu kaip jaucias namie , kad jo truksta.. verysad.gif Mum su su viena sese jis buvo patevis, bet uzaugines nuo vaikystes, tikram tevuyi ne per labiausiai ir rupejom ... bet del patevio netekties sitaip skauda... verysad.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais, mielosios... Blogesni metai uz praejusius jie tikriausi buti negali, tad siemet linkiu ismokti gyventi be Jo, linkiu pradeti matyti sviesa, linkiu pradeti myleti save, linkiu atrasti prasme, linkiu pradeti gyventi ir uz tuos, kurie jau ne su mumis... Parasiau ir labai tikiuosi, kad siuos linkejimus ir pati sugebesiu igyvendinti, nes kai rasiau jie man atrode is fantazijos srities... Bet as is tiesu nuosirdziai visoms to linkiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana66 @ 2011 01 05, 00:04)
Su Naujaisiais, mielosios... Blogesni metai uz praejusius jie tikriausi buti negali, tad siemet linkiu ismokti gyventi be Jo, linkiu pradeti matyti sviesa, linkiu pradeti myleti save, linkiu atrasti prasme, linkiu pradeti gyventi ir uz tuos, kurie jau ne su mumis... Parasiau ir labai tikiuosi, kad siuos linkejimus ir pati sugebesiu igyvendinti, nes kai rasiau jie man atrode is fantazijos srities... Bet as is tiesu nuosirdziai visoms to linkiu wub.gif

aciuks.gif
Kaip laikaisi Ragana66? Kaip vaikutis? I az gali 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes visos kurias jungia bendras skausmas.Su naujaisiais metais jus visas, taip retai uzsuku i SM, bet siandien atradau truputeli laisvo laiko ir nutariau ir jus aplankyti.
Kaip laikotes?O man jau arteja sunkus etapas sausio 23 diena bus musu 7 santuokos metai, tiksliau butu buve, kiekvienais metais artejant siai dienai vel is naujo paskestu prisiminimuose ir skausme kad nebera salia verysad.gif nors jau arteja 5-osios mirties metines, bet skausmas nei kiek nemazeja.
Atsakyti
QUOTE(erikiukas:) @ 2011 01 11, 21:05)
Sveikutes visos kurias jungia bendras skausmas.Su naujaisiais metais jus visas, taip retai uzsuku i SM, bet siandien atradau truputeli laisvo laiko ir nutariau ir jus aplankyti.
Kaip laikotes?O man jau arteja sunkus etapas sausio 23 diena bus musu 7 santuokos metai, tiksliau butu buve, kiekvienais metais artejant siai dienai vel is naujo paskestu prisiminimuose ir skausme kad nebera salia verysad.gif nors jau arteja 5-osios mirties metines, bet skausmas nei kiek nemazeja.

Sveikute erikiukas bigsmile.gif Kaip tau sekas? Kaip bendras gyvenimas su antruoju, ar kas pasikeite i geraja puse?
Atsakyti