Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas po vyro mirties

Antras chemijos kursas.
Paprastai miegodavau mašinoj, o Joninių naktį, mainais į vynuogių kekę, man leido likti palatoj. ax.gif

cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Rene0 @ 2011 06 24, 11:36)
Antras chemijos kursas.
Paprastai miegodavau mašinoj, o Joninių naktį, mainais į vynuogių kekę, man leido likti palatoj.  ax.gif
cray.gif

Šiandien, no 10.17 pradėjau antruosius metus be Jo verysad.gif . Atvažiavo Jo sesutė su šeima (valandą paklaidžiojo po miestą, kol galiausiai pasiėmiau iš centro), nuvažiavom į kapines. Radom jau padėtas gėles ir uždegtą žvakutę, ir iš karto atspėjau kieno, pasitikrinau, tikrai. Palauksiu, kol nustos lyti ir važiuosiu į mišias Katedroje, 17.30 jos.
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2011 06 24, 15:14)
Šiandien, no 10.17 pradėjau antruosius metus be Jo  verysad.gif . Atvažiavo Jo sesutė su šeima (valandą paklaidžiojo po miestą, kol galiausiai pasiėmiau iš centro), nuvažiavom į kapines. Radom jau padėtas gėles ir uždegtą žvakutę, ir iš karto atspėjau kieno, pasitikrinau, tikrai. Palauksiu, kol nustos lyti ir važiuosiu į mišias Katedroje, 17.30 jos.

Sako, kad sunkiausi pirmi metai.
Sako, reikia tikėti geromis pranašystėmis.
Jeigu nuoširdžiai tikėsim, kad antri metai bus lengvesni. Mažu bus...
console.gif
Atsakyti
Joninių naktis. Žiūriu į laužo liepsnas. Grožiuosi liepsnos plunksnom.
Už mus abu, brangusis, už mus abu.
Atsakyti
QUOTE(Rene0 @ 2011 06 25, 03:55)
Joninių naktis. Žiūriu į laužo liepsnas. Grožiuosi liepsnos plunksnom.
Už mus abu, brangusis, už mus abu.



As irgi daug ka darau uz mus abu... Arba vardan Jo, nes Jis to jau nebematys, nebedarys, nebepajaus...
Atsakyti
QUOTE(Rene0 @ 2011 06 24, 20:09)
Sako, kad sunkiausi pirmi metai.
Sako, reikia tikėti geromis pranašystėmis.
Jeigu nuoširdžiai tikėsim, kad antri metai bus lengvesni. Mažu bus...
console.gif

Tikek RENE0, tikek ir bus. Aisku ne bus visai lengva, bet lengviau bus. Tik is kokios puses lengviau nezinia. Man is ekonomines visad neblogai buvo. Is bado nemiriau ir vaikam nedaviau, nes nezinau kaip net bet ismokau gyventi, skaiciuoti. O is kitos puses ir dabar praejus tiek laiko negaliu nei savo zinuciu kuriu parasiau is seniau skaityti be asaru. Nezinau ar tai kada nors galima bus pamirsti, ar devulis duos man ramybe ir jam tuo paciu? Labai man pries maniski nepatogu kai pradedu asaroti, ale kitaip kol kas negaliu ir isties nezianau ar galesiu. verysad.gif Kazkiek stengiuos ir tai jau pliusas, bet dabartinis nepyksta, niekad nemaciau, kad jis butu pries mano asaras. Pats viena karta stipriai apsiverke (jei juk buvo draugai), net nesitikejau, kad ji taip paveiks. Pirma ir turbut paskutini karta saviski maciau verkenti. Jis irgi stiprus.
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2011 06 25, 15:26)
Tikek RENE0, tikek ir bus. Aisku ne bus visai lengva, bet lengviau bus. Tik is kokios puses lengviau nezinia. Man is ekonomines visad neblogai buvo. Is bado nemiriau ir vaikam nedaviau, nes nezinau kaip net bet ismokau gyventi, skaiciuoti.

Finansiškai man lengviau dabar. Nebėra kuo rūpintis, tik savim. Kol buvom kartu, turėjau tik vieną pastovų darbą, paskutiniais metais dar antrą puse etato. Dabar dar etatas. Esu paslaugi ir dažnai visaip pasitarnauju kaimynėms. Tos pajamos kartu paėmus, nėra didelės, bet kai sumažini poreikius iki minimuno... Visada buvau taupi ir asketiška. Man sunku ką nors leisti sau. Nebūtina vadinasi nereikia. Dabar tik mokausi leisti pinigus. Sunku sau įteigti, kad galiu sau leisti naują suknelę ir nustoti laukti juodesnės dienos. Bandau tai daryti. Tiksliau mane apiperka dukra, nes mums tas pats dydis tinka, o aš neturiu noro ir laiko parduotuvėms. Ji ir šaldytuvą pakrauna. rolleyes.gif
Mokausi į sau užduodamus klausimus
O ką, jeigu...?
Atsakyti
Kodėl gi ne?
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Materialiai man sunku. Pajamos nuo maždaug 6 t. sumažėjo iki 1,2. Sumokėjus paskolas, lieka apie 700 Lt, iš to komunaliniai, transportas, telefonas, internetas. Praėjusią žiemą buvau sėdus "ant kruopų". Tačiau, pvz., bilietui į spektaklį ar koncertą ir nuvažiuot mašina per pusę Lietuvos pinigų visada turiu biggrin.gif Negaliu imtis papildomų darbų - vis dar niekaip neatsiskaitau su ankstesniais įsipareigojimais. Kadangi smarkiai susimažinau svorį - tinka ankstesni drabužiai (kas beprisimena tongue.gif ). Moku siūti ir megzti - neprapulsiu.
Vakar buvau savo diplominio vadovo 85-mečio pagerbime Žemutinėje pilyje ir knygos pristatyme. Nuoširdžiai džiaugiausi, kad žmogus dar gana žvalus. Tačiau kartu skaudėjo širdį, kiek Mano Žmogus nepadarė ir jau niekada nebepadarys . cray.gif
Atsakyti
Labas vakaras,visos temos neskaiciau,bet kiek permeciau akimis tai daugiausiai mirciu buvo del ligos.
Mano vyras zuvo siek tiek daugiau nei pries 2men.Nezinau nei ka pasakyti,bet man labai sunku...Kai pagalvoji tai nezinau ar sunkiau kai zinai jog mylimas vyras seraga ir iseis anapilin ar ta staigi/netiketa zutis.Atleiskit,bet gal mano situacijoj baisiau,kai zinai jog seimoj santykiai geri,ir viskas aplamai yra gerai,kaip sakoma:ko truksta?nieko netruko,nic nieko ir va...nelaime musu seima aplanke..liko tuo metu 7men.sunelis ir jauna nasle...Zinau,kad mes su vyru buvom sielos zmones,nes abu tikejom,matem,zinojom,kad esam vienas kitam skirti.Vyras buvo sakes,kad tai tu esi mano zmogus,ir tie zodziai buvo ne be reikalo nes kartu praleidom beveik 12metu ir toliau planavom(kaip dauguma turbut) ateiti,daugiau vaiku,naujas bustas ir pan....
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2011 07 08, 23:23)
Labas vakaras,visos temos neskaiciau,bet kiek permeciau akimis tai daugiausiai mirciu buvo del ligos.
Mano vyras zuvo siek tiek daugiau nei pries 2men.Nezinau nei ka pasakyti,bet man labai sunku...Kai pagalvoji tai nezinau ar sunkiau kai zinai jog mylimas vyras seraga ir iseis anapilin ar ta staigi/netiketa zutis.Atleiskit,bet gal mano situacijoj baisiau,kai zinai jog seimoj santykiai geri,ir viskas aplamai yra gerai,kaip sakoma:ko truksta?nieko netruko,nic nieko ir va...nelaime musu seima aplanke..liko tuo metu 7men.sunelis ir jauna nasle...Zinau,kad mes su vyru buvom sielos zmones,nes abu tikejom,matem,zinojom,kad esam vienas kitam skirti.Vyras buvo sakes,kad tai tu esi mano zmogus,ir tie zodziai buvo ne be reikalo nes kartu praleidom beveik 12metu ir toliau planavom(kaip dauguma turbut) ateiti,daugiau vaiku,naujas bustas ir pan....

Sveika atvykusi Jurgin@. Užuojauta.
Yra dvi medalio pusės. Ta, kuri išeina ir ta kuri lieka. Išeinančiam, manau, lengviau tavo atveju,- netenka kentėti nepakeliamo skausmo ir žinoti, kad geriau nebus. Liekančiam. Slaugydamos turėjom laiko apsiprasti su ta mintim,atsisveikinti, o tau šokas tokia staigi žinia.
Nors kiekvienam savo skausmas skaudžiausias. Aš irgi dažnai pagaunu save lyginant. Atseit, ko dar iš to Dievo nori, jei jis dovanojo šitiek metų kartu, vaikus išaugino. Tavo toks mažutis liko. Gal bent jis nejaus tos netekties taip stipriai, nesuvoks, ko netekęs. Tikiuosi turi stiprų šeimos, artimųjų palaikymą?
Teks ir tau pereiti visus gedėjimo etapus, per kurios mes čia visos kapstomės. Ir, sunku patikėti, bet gal kada palengvės. Ir turėsi gyventi dvigubai:už jus abu.

console.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2011 07 09, 00:23)
Labas vakaras,visos temos neskaiciau,bet kiek permeciau akimis tai daugiausiai mirciu buvo del ligos.
Mano vyras zuvo siek tiek daugiau nei pries 2men.Nezinau nei ka pasakyti,bet man labai sunku...Kai pagalvoji tai nezinau ar sunkiau kai zinai jog mylimas vyras seraga ir iseis anapilin ar ta staigi/netiketa zutis.Atleiskit,bet gal mano situacijoj baisiau,kai zinai jog seimoj santykiai geri,ir viskas aplamai yra gerai,kaip sakoma:ko truksta?nieko netruko,nic nieko ir va...nelaime musu seima aplanke..liko tuo metu 7men.sunelis ir jauna nasle...Zinau,kad mes su vyru buvom sielos zmones,nes abu tikejom,matem,zinojom,kad esam vienas kitam skirti.Vyras buvo sakes,kad tai tu esi mano zmogus,ir tie zodziai buvo ne be reikalo nes kartu praleidom beveik 12metu ir toliau planavom(kaip dauguma turbut) ateiti,daugiau vaiku,naujas bustas ir pan....


Sveika

Mano irgi zuvo.. tiesiog isvaziavo ir nebegrizo..irgi ta nelaime trenke kaip is giedro dangaus... tik likau su 2 paauglem dukrom ir mazute kuriai tebuvo 1.5m..ir visi planai, svajones isgaravo..

Sunku.. labai labai..ir lauksi dar sugristancio vis... bet reik gyvent.. kapstytis del vaiku.. del to kad Jie noretu kad mes gyventumem toliau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune155: 09 liepos 2011 - 09:47
Pamaciau sia tema,uzsukau ir supratau,kokios Jus stiprios merginos. As praradau savo gyvenimo vyra, zuvo, isvyko viena diena ir jau nebegryzo,teko atpazinti lavonineje. To siaubo niekada nepamirsiu. Tada uzgeso mano gyvenimo saule,mano meile ir siandien skausmas drasko sirdy. Ilgesys nezmoniskas, kai pradedu galvoti, kartais atrodo isprotesiu: o Dieve, ka as praradau. Mes buvom neatskiriami, taip mylejome vienas kita, taip supratome, tiesiog mums buvo taip gera, kad nieko nereikejo. Jus stiprios nes ismokote gyventi vienos, o as taip ir neismokau. Mes net vaikelio neturejom sad.gif Soko istikta nesupratau kas atsitiko ir vyksta, dienas leidau apsvaigusi nuo alkoholio ir vaistu. Kamavo tik viena mintis nusizudyti. Bet atsirado zmogus, is praeities, kuris mane mylejo ir pradejo manim rupintis,saugoti. Isejau pas ji,ieskodama tai ka paradau,visi pasmerke mane,nusisuko. O as tik meiles ieskojau,to ka praradau,nemoku buti viena. Siandien turiu sunu,esu pati laimingiausia,nes vel radau sielos daleleradau del ko gyventi. Bet mylimojo as niekad nepamirsiu ir netekties skausmas lydes dar ilgai Bausiausiai tai kai suvoki,kad jau niekada niekada nebepamatysi, neapkabinsi, neprisiglausi....niekada. Savo jausmus esu uzgniauzusi savyje ir tik pasilikusi viena leidziu issilieti, issiverkti, o aplinkiui visiems atrodo,kad man jau viskas gerai. Nors dar daznai pagalvoju apie isejima is sio pasaulio. Tik del sunaus, jau sito nebegaliu padaryti.
Atsakyti