Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų tirpimas

mirksiukas.gif
QUOTE(marinulia @ 2007 05 24, 03:46)
Prasau patarymo.Jau kokiu pora menesio tirpsta kaires rankos puse delno,kartu su gelymu.O vakar dar pastebejau kad pati pradedu po truputi tinti,o ypac kojos.Nuo karscio gal nelabai nes buvau kelias dienas namie,o ir vaiksciojau basa.As ne nescia,nes isidejusi spirale,greitai bus jau metai.Kur kreiptis?Ka daryti?Help

del tirpimo gali buti kad kaklinej stuburo dalyje uzspautas nervas uz tai ir tirpsta delnas.o del tinimo-tai per mazai skysciu geri-uz tai organizmas bando juos kaupti,pradedi tinti.pabandyk po truputi didinti isgeriamo vandens kieki.i ji isipilk paprastos druskos.i 2.5l-0.5 saukst.druskos.nebandyk gerti jokiu slapima varanciu vaistu-pats geriausias skyscius varantis dalykas tai vanduo. mirksiukas.gif jei mastysi kad tinsti dar labiau-druskos nenaudok o tik vandenuka.nes druska sulaiko ji.
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 05 24, 11:31)
mirksiukas.gif
del tirpimo gali buti kad kaklinej stuburo dalyje uzspautas nervas uz tai ir tirpsta delnas.o del tinimo-tai per mazai skysciu geri-uz tai organizmas bando juos kaupti,pradedi tinti.pabandyk po truputi didinti isgeriamo vandens kieki.i ji isipilk paprastos druskos.i 2.5l-0.5 saukst.druskos.nebandyk gerti jokiu slapima varanciu vaistu-pats geriausias skyscius varantis dalykas tai vanduo. mirksiukas.gif jei mastysi kad tinsti dar labiau-druskos nenaudok o tik vandenuka.nes druska sulaiko ji.

Aciu didelis uz patarimus!!!Siandien buvau pas daktare,tai klause,gal daug skyscio prigeriau,kad kojos pradejo tinti.Kodel taip yra?Praeita savaite buvau salone ir man dare viso kuno masaza,del to masazo galejo kaip nors nerva uzspausti?
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2007 05 25, 03:02)
Aciu didelis uz patarimus!!!Siandien buvau pas daktare,tai  klause,gal daug skyscio prigeriau,kad kojos pradejo tinti.Kodel taip yra?Praeita savaite buvau salone ir man dare viso kuno masaza,del to masazo galejo kaip nors nerva uzspausti?

nuo masazo galejo uzspausti nerva,jei dare nenusimanantis. doh.gif kai as pernai nuejau pas paprasta masaziste-tai po to taip pradejo tirpti kojos ir visas kunas,kad buvau ne juokais issigandus.o kai nuejau pas profesionala jis pasake-kad raumenys ir taip labai itempti,o po masazo jie dar labiau isitempe.uztai ir tirpo kojos.o del tinimo-tai tikrai per mazai geri skysciu-vandens.nereikia bijoti vandens ir druskos.man sie du paprasti dalykai-labai padejo,per puse metu pastate ant koju.o buvo patikek tikrai prasti popieriai verysad.gif vanduo-druska-masazas-mane isgelbejo. thumbup.gif
Atsakyti
MAN JAU KELI METAI TIRPSTA DESINES RANKOS 3 PIRSATAI IR VISA VIDINE PUSE IKI ALKUNES.KAI ATSIGULU RAMYBEJE PRADEDA TIRPTI DAR LABIAU,ATRODO KAD NET PIRSTU NEBEGALIU VALDYTI.PASIDARO KAIP PATINE,SUSTINGE.JEI PAKELIU RANKA AUKSTYN UZTIRPSTA IR PIRSTAI IR PLASTAKA IR RIESAS.KIEK VAIKSTAU PAS GYD NIEKAS NEPADEDA.GAL KURI SUSIDURETE SU SIA PROBLEMA IR TURITE PATARIMU.BUSIU DEKINGA.
Atsakyti
QUOTE(edva @ 2007 07 11, 14:40)
MAN JAU KELI METAI TIRPSTA DESINES RANKOS 3 PIRSATAI IR VISA VIDINE PUSE IKI ALKUNES.KAI ATSIGULU RAMYBEJE PRADEDA TIRPTI DAR LABIAU,ATRODO KAD NET PIRSTU NEBEGALIU VALDYTI.PASIDARO KAIP PATINE,SUSTINGE.JEI PAKELIU RANKA AUKSTYN UZTIRPSTA IR PIRSTAI IR PLASTAKA IR RIESAS.KIEK VAIKSTAU PAS GYD NIEKAS NEPADEDA.GAL KURI SUSIDURETE SU SIA PROBLEMA IR TURITE PATARIMU.BUSIU DEKINGA.

jei tau tirpsta tie pirstai ir gyd.nieko neranda.gali buti problema ne stubure.tu paimk pasiciupinek pati desines rankos peties sanari,o tiksliau apie peti esancius raumenis.daugiau is nugaros puses ir eik link pazasties.pasispaudinek-tikrai manau uztiksi vieteliu-o tiksliau raumenu sukietejimu kuriuos skaudes,ir nemenkai skaudes.sie sukietejimai ir spaudzia kraujotaka arba nervukus i tavo tris pirstus.tuo labiau sakai kad kai pakeli ranka nutirpsta visa plastaka.man ir buvo si problema. mirksiukas.gif tik man tirpdavo abieju ranku pirstai-atrodydavo kad man juos riecia i vidu,sustinge kazkokie. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 07 11, 17:25)
jei tau tirpsta tie pirstai ir gyd.nieko neranda.gali buti problema ne stubure.tu paimk pasiciupinek pati desines rankos peties sanari,o tiksliau apie peti esancius raumenis.daugiau is  nugaros puses ir eik link pazasties.pasispaudinek-tikrai manau uztiksi vieteliu-o tiksliau raumenu sukietejimu kuriuos skaudes,ir nemenkai skaudes.sie sukietejimai ir spaudzia kraujotaka arba nervukus i tavo tris pirstus.tuo labiau sakai kad kai pakeli ranka nutirpsta visa plastaka.man ir buvo si problema. mirksiukas.gif tik man tirpdavo abieju ranku pirstai-atrodydavo kad man juos riecia i vidu,sustinge kazkokie. mirksiukas.gif

AR ISSIGYDEI SIA PROBLEMA.KAS PADEJO.RYT EINU PAS ORTOPEDA ZIURESIU KA PASAKYS. g.gif
Atsakyti
Taip pat rankų tirpimas gali būti susijęs su kalio, magnio ir kalcio trūkumu organizme.
Papildyta:
QUOTE(rjolancikas @ 2007 05 24, 12:31)
mirksiukas.gif
del tirpimo gali buti kad kaklinej stuburo dalyje uzspautas nervas uz tai ir tirpsta delnas.o del tinimo-tai per mazai skysciu geri-uz tai organizmas bando juos kaupti,pradedi tinti.pabandyk po truputi didinti isgeriamo vandens kieki.i ji isipilk paprastos druskos.i 2.5l-0.5 saukst.druskos.nebandyk gerti jokiu slapima varanciu vaistu-pats geriausias skyscius varantis dalykas tai vanduo. mirksiukas.gif jei mastysi kad tinsti dar labiau-druskos nenaudok o tik vandenuka.nes druska sulaiko ji.


Kiek pamenu g.gif , tinstama tada, kai skysčiai sulaikomi organizme. L. abejoju, kad reikia didinti H2O kiekį. Pirmą kart girdžiu, kad pats geriausias dalykas skysčiams varyti- vanduo blink.gif Gal galima šios informacijos šaltinį, įdomu būtų pasiskaityti. g.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
QUOTE(pavasarinė @ 2007 07 12, 23:40)
Taip pat rankų tirpimas gali būti susijęs su kalio, magnio ir kalcio trūkumu organizme.
Papildyta:
Kiek pamenu g.gif , tinstama tada, kai skysčiai sulaikomi organizme. L. abejoju, kad reikia didinti H2O kiekį. Pirmą kart girdžiu, kad pats geriausias dalykas skysčiams varyti- vanduo blink.gif Gal galima šios informacijos šaltinį, įdomu būtų pasiskaityti. g.gif

informacijos saltinis labai paprastas-F.BATMANGHELIDZO''JUSU KUNAS PRASO VANDENS''knyga.kitaip dar rusiskai''vase telo prosit vody''.bet ji bus rusu kalba parasyta.yra dar kelios jo knygos-taip pat yra ka paskaityti.as pirkau kauno centriniam knygyne.bet manau turi buti ir kituose knygynuose. mirksiukas.gif tikrai verta paskaityti sias knygas.as anksciau apie vandeni visai nesusimastydavau,jo reiksme musu organizmui.ten raso kad daugelis ligu prasideda tada kai mes nuvandeninam savo organizmus........... g.gif verta pamastyti........ mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(edva @ 2007 07 12, 18:41)
AR ISSIGYDEI SIA PROBLEMA.KAS PADEJO.RYT EINU PAS ORTOPEDA ZIURESIU KA PASAKYS. g.gif

na man si problema kaip ir dingo.bet pas mane yra ir galvos svaigimai,sirdies permusimai,silpnumai ir t.t.taip kad dar problemeliu yra-bet po truputi judu i prieki,ir is ju vaduojuosi.masazo pagalba.o ka tau pasake ortopedas? g.gif
Atsakyti
As isbandziau ir masazus ir ivairias fizioterapijos proceduras/paskyre rebilitologai/. efektas kad keliem menesiems aprimsta ,ranka kelia maziau problemu.po to vel viskas is naujo tinsta,tirpsta ,skauda.ortopedas nusprende kad uzspaustas alkunes nervas ir mano ,kad pades tik operacija.pasirodo kad ir mano rankos viena nuo kitos skiriasi.zodziu dabar nezinau ka darysiu.jau labai ilgai laukiu kad viskas praeitu, bet nesulaukiu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edva @ 2007 07 14, 00:29)
As isbandziau ir masazus ir ivairias fizioterapijos proceduras/paskyre rebilitologai/. efektas kad keliem menesiems aprimsta ,ranka kelia maziau problemu.po to vel viskas is naujo tinsta,tirpsta ,skauda.ortopedas nusprende kad uzspaustas alkunes nervas ir mano ,kad pades tik operacija.pasirodo kad ir mano rankos viena nuo kitos skiriasi.zodziu dabar nezinau ka darysiu.jau labai ilgai laukiu kad viskas praeitu, bet nesulaukiu. doh.gif

labutis.kaip suprasti viena ranka nuo kitos skiriasi? g.gif ortopedas sako uzspaustas nervas ir reiks operuoti.o tai kas ji uzspaude?ir prie ko cia ta operacija?reikia ieskoti kas ta nerva spaudzia.....sanarys,kaulas-kas dar?labai idomu.... g.gif
Atsakyti
Su ranka bedu turiu jau 5 metai ir niekaip ju negaliu atsikratyti.kuo skiriasi rankos? atrofuojasi raumenys,pirstai ne vienodai issitiesia,plastakos skiriasi.kas ji spaudzia tik speliones pakolkas.gal liekamieji reiskiniai po alkunes traumu/2per ta pacia vieta.antra sunkoka/ , gal darbas pastoviai rasyti su rasymo priemone arba kompiuteriu.net ir dabar rasant as ju jau pradedu nebejaust.tiesiog nezinau.aisku operuotis stacia galva nepulsiu.dar bandysiu ieskoti priemoniu kal kas pades.
Atsakyti
QUOTE(edva @ 2007 07 16, 15:59)
Su ranka bedu turiu jau 5 metai ir niekaip ju negaliu atsikratyti.kuo skiriasi rankos? atrofuojasi raumenys,pirstai ne vienodai issitiesia,plastakos skiriasi.kas ji spaudzia tik speliones pakolkas.gal liekamieji reiskiniai po alkunes traumu/2per ta pacia vieta.antra sunkoka/ , gal darbas pastoviai rasyti su rasymo priemone arba kompiuteriu.net ir dabar rasant as ju jau pradedu nebejaust.tiesiog nezinau.aisku operuotis stacia galva nepulsiu.dar bandysiu ieskoti priemoniu kal kas pades.

sveika.perskaiciau tavo pasakojima ir man uzstrigo-raumenys atrofuojasi,pirstai ne vienodai issitiesia.mano drauges mergaitei-buvo toks dalykas.koju pirstai pradejo riestis i vidu-negalejo net kojinyciu uzsideti-jau nekalbant apie batukus.kur tik jos nevede-sake daktarai nezinom ka daryti,dar taip nemate.sako perpjausim ties pirstais vis ir jie issitiesins. schmoll.gif ir taip vis pjaustysim.drauge ta mergaite nuvede pas manualista-jis pasake-prie ko cia operacijos?priezastis tame-kad ties sedmenimis yra sukieteje raumenys ir jie spaudzia sausgysles koju,kurios negaledamos normaliai funkcionuoti-riesdavo i vidu pirstukus.kauliukai auga o raumenys neleidzia jiems augti.tai va.po masazo po truputi-raumenys atsileido-ir dabar nereikia jokiu operaciju.mergaite sveika.sakau gal ir tau kas nors edva...panasaus.. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti