Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis plombavimas ir protezavimas

QUOTE(erika.gut @ 2007 07 20, 20:54)
Koks vainekelis? Metalo keramikos ? Neturetu taip buti  g.gif

Metalo keramikos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babsė @ 2007 07 23, 09:29)
Metalo keramikos mirksiukas.gif


Reiskiasis gavosis netikslumas smile.gif Siaip, leistinas plysys yra vos desimtoji milimetro dalis, deja, tik vienetai musu gydytoju ir techniku sugeba padaryti tokius darbus.
Aisku, net milimetro plysys nereiskia, kad yra tragedija, tiesiog yra standartu neatitinkantis protezas, galintis ateityje sukelti tam tikras problemas ...
Atsakyti
As siulyciau Vilniuje i Studio dentis., pas gydytoja Šušinskaite. Super gerai padare viską ir labai profesionaliai.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
Visai pasimeciau...Skaiciau cia jusu pokalbius ir nebezinau... Aisku, kiek kalbetoju, tiek nuomoniu, bet...
Noreciau tvarkytis priekinius 4 dantukus. Manau, teks protezuoti... Niekaip neapsisprendziu, kokia klinika pasirinkti-visgi norisi geru rezultatu, nes pinigine teks gerokai patustinti..
Padekit.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cherruti @ 2007 07 23, 21:27)
sveikutes 4u.gif
Visai pasimeciau...Skaiciau cia jusu pokalbius ir nebezinau... Aisku, kiek kalbetoju, tiek nuomoniu, bet...
Noreciau tvarkytis priekinius 4 dantukus. Manau, teks protezuoti... Niekaip neapsisprendziu, kokia klinika pasirinkti-visgi norisi geru rezultatu, nes pinigine teks gerokai patustinti..
Padekit..  ax.gif

Koks miestas? Ir šiaip sunku čia patarti. Visur visko pasitaiko. Aš rinkausi labai praktiškai, kad būtų netoli darbo, nes kai tuo užsiimi, tai lankytis reikia ilgokai ir dažnokai. Man dar buvo svarbu, kad visa reikalinga aparatūra būtų vietoj ir nereikėtų niekur papildomai važinėti. Nebuvo tai pigiausias variantas, bet nesigailiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 23 liepos 2007 - 20:40
QUOTE(Sophi @ 2007 07 23, 21:34)
Koks miestas? Ir šiaip sunku čia patarti. Visur visko pasitaiko. Aš rinkausi labai praktiškai, kad būtų netoli darbo, nes kai tuo užsiimi, tai lankytis reikia ilgokai ir dažnokai. Man dar buvo svarbu, kad visa reikalinga aparatūra būtų vietoj ir nereikėtų niekur papildomai važinėti. Nebuvo tai pigiausias variantas, bet nesigailiu...


o tai cia kur? tau protezavo? ar ka darei savo dantukams? ax.gif
as is vilniaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cherruti @ 2007 07 23, 22:14)
o tai cia kur? tau protezavo? ar ka darei savo dantukams? ax.gif
as is vilniaus 4u.gif

Paversk kelis psl. atgal - jau esu rašiusi, kas ir kaip mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal galetumete rekomenduoti kokia gera klinika kaune?aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loriuxas @ 2007 07 24, 09:44)
Sveikos,
Gal galetumete rekomenduoti kokia gera klinika kaune?aciu smile.gif

Čia gal tau geriau patartų mirksiukas.gif
Ir Čia dar yra viena tema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 24 liepos 2007 - 09:12
Labutis,
tvarkausi ir aš priekinius dantis. Protezuos su bemetale keramika. Gydytojos klausiu, kaip geriau: kad būtų 4 atskiri, ar vientisas"gabalas". Ji patarė atskirus. Aš irgi taip manau. O gal kas ką iš patirties galėtų pasakyti?
Atsakyti
QUOTE(Patriciuke @ 2007 07 30, 16:51)
Labutis,
tvarkausi ir aš priekinius dantis. Protezuos su bemetale keramika. Gydytojos klausiu, kaip geriau: kad būtų 4 atskiri, ar vientisas"gabalas". Ji patarė atskirus. Aš irgi taip manau. O gal kas ką iš patirties galėtų pasakyti?

Vientisus paprastai daro dėl tvirtumo. Jei velkami savi dantys, tai turėtų laikyt ir atskiri.
Atsakyti
Gal kas yra girdėjęs atsiliepimų apie estetinį dantų protezavimą Kaune odontologijos kabinete "Viadenta" (ar kas gydėsi čia)?
Atsakyti