Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistingųjų augalų arbatos

Kur visos arbatu zinoves? unsure.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu labai sunkiai keliuosi iš lovos, be to ir judesio trūksta, gal kas žinot kokių žolelių, kad energijos antplūdis mane pasiektų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 06 29, 10:44)
Kur visos arbatu zinoves? unsure.gif


pats efektyviausias budas yra badavimas, bet tai rimtas dalykas, kuriam reikalingos spec zinios.
Ivairiu valymo budu galima butu rasti netradicines medicinos zurnaliuke, gal kas is pazistamu juos perka ir turetum galimybe juos pavartyti, nes taip greitai tai tikrai nerasciau kuriuose nr. apie tai rasoma blush2.gif
Pabandyk nusipirkti nauja zurnala Gamtos vaistai -ten yra ivairiu receptuku, tiek is zoleliu, tiek is sulciu ir siaip labai smagus zurnaliukas
pati siuo metu geriu dilgeliu arbata- valo krauja, bet ja reikia pradeti gerti delcios pradzioje ir gerti 14 d.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 06 30, 00:36)
pats efektyviausias budas yra badavimas, bet tai rimtas dalykas, kuriam reikalingos spec zinios.
Ivairiu valymo budu galima butu rasti netradicines medicinos zurnaliuke, gal kas is pazistamu juos perka ir turetum galimybe juos pavartyti, nes taip greitai tai tikrai nerasciau kuriuose nr. apie tai rasoma  blush2.gif
Pabandyk nusipirkti nauja zurnala Gamtos vaistai -ten yra ivairiu receptuku, tiek is zoleliu, tiek is  sulciu ir siaip labai smagus zurnaliukas
pati siuo metu geriu dilgeliu arbata- valo krauja, bet ja reikia pradeti gerti delcios pradzioje ir gerti 14 d.


ačiū wub.gif
nusipirksiu.
Apie dilgeliu arbata esu girdejusi, reiks pabandyti, o kada delcia rolleyes.gif
Atsakyti
Aige, apie natūralų organizmo gydymą daug literatūros būna ezoteriniuose knygynuose ir šiek tiek didesniuose paprastuose knygynuose.
Pvz., po ranka turiu: A.Malovičko, M. Tombakas, F. Taunytė. Pavarčiusi, atsirinksit, kas "arčiau dūšios". Nes norint atstatyti organizmą, reikia nustatyti, koks organizmo tipas ir kas jam tinkamiausia. Variantų daug, tik į žinutę visko nesutalpinsi.
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 06 30, 12:54)
ačiū  wub.gif
nusipirksiu.
Apie dilgeliu arbata esu girdejusi, reiks pabandyti, o kada delcia  rolleyes.gif

delcios teks palaukti, nes dabar prasides jaunatis, tada bus priespilnis, tada pilnatis, o jau tik tada delcia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(obuoliux @ 2008 06 30, 23:31)
Aige, apie natūralų organizmo gydymą daug literatūros būna ezoteriniuose knygynuose ir šiek tiek didesniuose paprastuose knygynuose.
Pvz., po ranka turiu: A.Malovičko,  M. Tombakas, F. Taunytė. Pavarčiusi, atsirinksit, kas "arčiau dūšios". Nes norint atstatyti organizmą, reikia nustatyti, koks organizmo tipas ir kas jam tinkamiausia. Variantų daug, tik į žinutę visko nesutalpinsi.


O pagal ka tas tipas nustatomas/
Kazkada buvau pas homeopate, tai man kol parinko zirniukus dvi valandas klausinejo rolleyes.gif
Atsakyti
Permeciau visa temele. Idomiu variantu prisiskaiciau, noriu ir as savo ziniom pasidalinti. Kazkur pradzioje buvo rasyta apie aukso sakni, kad ji Lietuvoje neauga, na, taip naturaliai gamtoje, tongue.gif bet ji yra auginama ir pas mane kieme auga, pazistamas atveze ir pasodino. Tik mes jos nevartojame, kazkaip neprilipo, tik siaip pavasari graziai zydi lotuliukas.gif . Be to, ji sake priskiriama prie agresyviu augalu, kaip ir labai giriami zencenis ir eziuole, ju vartoti reikia labai labai mazai. Nesuprantu, kai aplink yra tiek daug nuostabiu imuniteta stiprinanciu zoliu, kodel farmacija daugiausia siulo tokius variantus g.gif (na zinoma, kas bus jei visi bus sveiki doh.gif ). O sitos zoles man aiskino (tikrai rimta mokslininke) skatina lasteliu dauginimasi ir be isimties visu, ne tik geruju schmoll.gif .
Ir dar buvo pradzioje klausiama, kokias arbatas galima kasdien vartoti. Galeciau pasakyti visas malonias kiekvieno skoniui ir tikrai nebijokite kad per ilgai vartosite, organizmas pats pasakys kada jau sios rusies uztenka, nes tikrai atsibosta. Mes jau 8 metus negeriam juodos arbatos, o praktiskai tik zoleliu ir zalia. Buvo toks metas kai jau net i visas zoles nesinorejo ziureti, tai buvom pasinese ant prieskoniniu arbatu, dabar vel grizome prie zoleliu, o siuo laikotarpiu prie nedziovintu. Visai kitoks skonis thumbup.gif . O be to ir nestuke.gif budama geriau visas iprastines arbatas (tarp ju ir raudoneli) manau nedideles dozes tikrai nieko nekenkia mirksiukas.gif
Visai kita kalba butu apie terminus gydymuisi skirtomis arbatomis, kuriomis mes tik ir gydomes. Tada mes darome koncentratus arbatu. pvz 3 valg. saukstai zoliu stiklinei vandens, geri 3 k. per diena, efektyvu. Dar girdejau efektyviau veikia zoliu raugai, nes jau buna fermentuoti ir pasisavinimas labai geras, bet dar nebandem. 4u.gif
Atsakyti
Mano visada buvo ir yra per mazas spaudimas, nuo tokiu arbatu, kaip ciobreliai, metos, melisos spaudimas dar labiau sumazeja, todel be kavos ar iprastines zalios/juodos arbatos sunku. Gal galit ka pasiulyti?
Atsakyti
O man iškilo toks klausimas: jeigu man tiesiog skanios čiobrelių, liepžiedžių, jonažolių arbatos ir aš nesergu tomis ligomis, kurias šitos žolės gydo, tai ar jas galima tiesiog šiaip (ir dažnai) gerti?.. g.gif
O mėtas? Aš kasdien išgeriu bent tris didžiulius puodukus mėtų - man laaaabai skanu. Ar nepiktnaudžiauju čia aš tom žolėm?
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2008 07 07, 21:39)
O man iškilo toks klausimas: jeigu man tiesiog skanios čiobrelių, liepžiedžių, jonažolių arbatos ir aš nesergu tomis ligomis, kurias šitos žolės gydo, tai ar jas galima tiesiog šiaip (ir dažnai) gerti?..  g.gif
O mėtas? Aš kasdien išgeriu bent tris didžiulius puodukus mėtų - man laaaabai skanu. Ar nepiktnaudžiauju čia aš tom žolėm?

Manoma, kad mėta padeda esant virškinimo problemoms, diegliams, dujų pertekliui žarnyne, kylant skrandžio rūgščiai.
cia tai radau Vikipedija.o siaip idomiai ir placiai raso apie ja anglu Vikipedijos puslapyje smile.gif
Atsakyti
Kaip tik šiandie perskaičiau apie mėtas: jei mėtų arbatą gersi vakare, tai ji bus kaip raminanti, o jei ryte - suteiks energijos. Dviguba nauda mirksiukas.gif
Atsakyti