Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistingųjų augalų arbatos

QUOTE(argus @ 2011 06 28, 16:47)
ir arbatas ir kaip prieskonius ir susimalusi kaip vitaminus rytais.
Dilgėles galima kartu su kiaulpienėm: dilgėlė didina krešuma, kiaulpienė - mažina. Taip neutralizuoja viena kitą. Todėl darant mišinius, reikia puikiai žinoti visas savybes wink.gif
Dobilas: http://www_sos03_lt/...onasis_dobilas; http://www.ve.lt/nau...-daugelio-ligu/

Šiaip apie vaistažoles trumpai: http://www.raganadal...n...2&Itemid=61
Papildyta:
Šiaip kraują gerina labai gerai petražolės, moliūgai, melionai, cukinijos, kopūstai. Tik ruošiant maistą kuo mažiau naudoti pieno produktus. Jei valgo - petražoles lai kelias mažas šakeles prieš valgį sukramto. Labai gerai - dilgėlės, garšvos, kiaulpienės sumaltos ir sumaišytos vienodom dalim ir rytais prieš maistą po 1/3 šaukštelio vaikui, po 1/2 - sau. Ilgai gerti negalima, kad nepadauginti. Apie mėnesį vartoti.


Aciu uz nuorodas 4u.gif

del dilgeles ir kiaulpienes kazkur buvau skaicius, kad viena su kita naudoti. 4u.gif

Del kraujo gerinimo, tai nevalgo petrazoliu. O ta sumalta mase sumaisyti ir ta kosele gerti ar sultis? g.gif laikyti turbut saldytuve? kiek laiko galima laikyti toki vaista? kiaulpieniu lapai? g.gif
Papildyta:
O dilgeles ir kiaulpienes reikia nupilti karstu vandeniu? g.gif kad kartumo tiek nebutu ir nedilgintu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erkac: 28 birželio 2011 - 16:06
Aš jas susidžiovinu, ir turiu, kai reikia - sumalu ir vartoju.

O petražoles tada dėk visur į maistą - salotas, sriubas, kotletus ir pan.
Atsakyti
Man tai atrodo kad erkac cia tikrai ciobrelis, as buvau zygyje, tai prisirinkau ir tamsiu ir sviesiu ciobreliu..kvapa paziurekite ir bus aisku...yra pora rusiu geliu i ciobrelius panasiu, bet man ne i viena Jusu nepanasus.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2011 06 28, 17:32)
Aš jas susidžiovinu, ir turiu, kai reikia - sumalu ir vartoju.

O petražoles tada dėk visur į maistą - salotas, sriubas, kotletus ir pan.


4u.gif pasinaudosiu patarimais ax.gif

QUOTE(uogytee @ 2011 06 28, 22:19)
Man tai atrodo kad erkac cia tikrai ciobrelis, as buvau zygyje, tai prisirinkau ir tamsiu ir sviesiu ciobreliu..kvapa paziurekite ir bus aisku...yra pora rusiu geliu i ciobrelius panasiu, bet man ne i viena Jusu nepanasus.


4u.gif As likau prie tos nuomones, kad ciobrelis rolleyes.gif kadangi laukinio nesu uosciusi, o tik namini ciobreli, tai kvapas lyg ir panasus, bet tas kad sis kvapnesnis, astresnis , tai mane ir suklaidino ax.gif

Aciu visoms uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erkac @ 2011 06 29, 06:53)
4u.gif  pasinaudosiu patarimais  ax.gif 
4u.gif As likau prie tos nuomones, kad ciobrelis  rolleyes.gif  kadangi laukinio nesu uosciusi, o tik namini ciobreli, tai kvapas lyg ir panasus, bet tas kad sis kvapnesnis, astresnis , tai mane ir suklaidino  ax.gif 

Aciu visoms uz pagalba  4u.gif


Misko ciobreliai visada kvapnesni
Atsakyti
Nuotraukoje tikru tikriausias čiobrelis. Daug metu renku ir ne tik juos. Tik čia dar ka tik pradejęs žydeti čiobrelis, dauguma pumpureliai.
šeip čiobreliu aukstis ir net spalva skiriasi nuo vietos kur jie auga. Net toje pacioje laukymeje čiobreliu spalva gali skirtis. Buna ju (tiesa labai retai) net ir albinosu (beveik baltu).
Atsakyti
sveikos zolininkes 4u.gif
gal galit patarti kaip vartoti/paruosti zoleles kaip vitaminus? labai aciu bigsmile.gif
Atsakyti
Aš darau paprastai: susidžiovinu dilgėles, garšvas ir kiaulpienės lapelius, sumalu juos ir vartoju po 1/2 šaukštelio kiekvieną rytą kokį mėnesį laiko. Viską imu lygiomis dalimis.
Atsakyti
atsiprasau, gal uz kvaila klausima, bet juos tiesiog suvalgot? ar arbata verdat is ju? per metu tik menesi vartojat ar padarot pertrauka ir veL? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bulbul1980 @ 2011 07 01, 16:54)
atsiprasau, gal uz kvaila klausima, bet juos tiesiog suvalgot? ar arbata verdat is ju? per metu tik menesi vartojat ar padarot pertrauka ir veL?  4u.gif

tiesiopg suvalgau užsigerdama paprastu vandeniu smile.gif
jei jei valgote įvairaus maisto, daug daržovių, paprastai turėtų užtekti pavasarį pagerti. Vasarą ir rudenį prikaupiate vitaminų valgydami pagal tą metą užaugusius vaisius ir daržoves. Taip pat galima užsišaldyti smile.gif
Gal kas žino ir kitų priemonių - pasidalinkite prašau smile.gif
Dar apie žliūgę daug gražaus skaičiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo argus: 01 liepos 2011 - 16:30
QUOTE(argus @ 2011 07 01, 17:08)

Dar apie žliūgę daug gražaus skaičiau smile.gif


bigsmile.gif ka grazaus? bigsmile.gif as irgi apie ja skaiciau ir kazkaip kaime pievoje pasiziurejau (bent jau internetu issistudijavau kaip atrodo, tai kaime paieskojaus ir ziuriu, kad tikrai jos visur daug)....

Tik kazkaip dar neprisirinkau ir dar nenusprendziau, ar reikia jos... nors norisi pabandyt ivairiu, kad zinociau, kas patinka ar kas kur tinka... gal kas parasys, ku naudoja, kaip ir t.t. tai reiks pabandyt ax.gif

P.S. prisirinkau dar jonazoles bei kraujazoles. Aisku, pirmiausia pagooglinu, kad zinociau kaip atrodo, kur auga, kokios savybes ir t.t. tada ieskau pievose. Jonazole netycia uztikau... Tikiuosi, kad cia tikrai ji cool.gif o kraujazole susidomejau, kai paskaiciau ir atradau, kad galbut man padetu ji.. tad norisi isbandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erkac @ 2011 07 01, 20:43)
P.S. prisirinkau dar jonazoles bei kraujazoles.

Tik jonažolės šiukštu vasaros metu nevartokite (gal jau ir skaitėte, kad negalima), nes ji pajėgi sukelti baisulinius fotodermatitus..iš praktikos ir patirties sakau doh.gif
Atsakyti