Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvas

Vis galvoju, reiktu isigyti toki daikta, bet nelabai apie juos ismanau blink.gif patarkit, kas naudojat, kokie jie buna, kur ieskoti ir kiek mazdaug kainuoja...
o svarbiausia, ar verta, ar pajautet skirtuma ? g.gif Zodziu, apsvieskit mane, prasau unsure.gif
Atsakyti
Sveika, as tuo irgi domejausi. Ju yra ivairiu nuo paprastu iki automayiniu. Kai ieskojau,tai automatinio ipirkt neleido kisene, o paprasto kaina 150-170lt. Taciau pardavejas atkalbejo nuo paprasto, atseit tai tas pats , kas ir ranksluostis ant radiatoriaus. Automatinis pats matuoja patalpos dregnuma ir jei reik, tai padrekina.
Todel nepirkom jokio, nes tuomet neleido finansai. Dabar apsiziurejau, kad yra tokie dulkiu siurbliai, kurie siurbia i vandeni ir galima perdaryti i drekintuva. Kaina apie 900lt. Todel nusprendem pirkt toki, vis vienu gargaru maziau namie wink.gif

Jis labai reikalingas, jei namie yra centrinis sildymas. Mano mazylei praejusia ziema taip buvo issausejus veido oda, kad nebezinojau ko griebtis ir kuo teptis. Palengvejo tik pasibaigus sildymo sezonui.

Tai va gal kiek padejau smile.gif
Atsakyti
Taigi ir man parupo kokie atsiliepimai butu. Girdejau Bionaire firmos yra geri bet kainos irgi iki 500 siekia. Gal kad zinot kitu firmu kiek mazdaug kainuoja ir pan.

Gal kas galit patart ar geriau koks ultragarsinis ar paprastas, salto ar silto ruko? Tarp kitko Bionaire tu ultragalsiniu lyg ir negamina.

Aciu.

Atsakyti
http://www.supermama...?showtopic=2329
Cia rasit placiau apie oro drekintuvus
Atsakyti
Taip aciu uz nuoroda, bet negi niekas nenaudojat? Noretusi naujesnes informacijos nes ir pasirinkimas dabar gana nemazas smile.gif
Atsakyti
As pati naudojau ruko generatoriu, buvo ir labai grazu ir naudinga. Vienintelis jo minusas buvo dregnos grindys apie prietaisa. Dabar kai mazyle jau paaugo nelabai ji ir naudoju, naujoji jo vieta bus tarp geliu ziemos sode.
Atsakyti
Pas mus Boneco austriškas ultragarsinis,kuris gamina šaltus garus. Jokios balutės,automatika,tiesiog thumbup.gif Labai reikėjo,nes mano mažė žieminukas ir su nosyte buvo problemyčių.

Ultragarsinis blogiau tuo,jog negali naudoti kaip garintuvo su eteriniais al;iejais( eukaliptu). Bet elektros sunaudoja ženklaiai mažiau,tylus,nuo jo nekaršta.
Atsakyti
Mano ruko generatorius yra salto oro gamintojas ir garsas nuo jo yra vandens ciurlenimo, bet man jis labai patinka. Vienintele jo blogybe dregme ant grindu.
Atsakyti
Mes turim Bionaire firmos garintuva karštu garu ir mokėjom apie tris šimtus su kapeikom....Šiaip tai man labai patiko, nes gali naudot kaip ir ingaliatorių, nes yra lovelis, kur galima įpilt kokio eterinio aliejuko. Šiaip kai vaikai kosėdavo, tai mes po skėčiu su tuo garintuvu ir sedėdavom. Jais tiesiogiai prekiauja Vilniuj prie Žirmūnų autobusų parko. Dėl konkretesnių koordinačių asmeniškai smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Rubkyte @ 2004 09 28, 16:10)
Mes turim Bionaire firmos garintuva karštu garu ir mokėjom apie tris šimtus su kapeikom....Šiaip tai man labai patiko, nes gali naudot kaip ir ingaliatorių, nes yra lovelis, kur galima įpilt kokio eterinio aliejuko. Šiaip kai vaikai kosėdavo, tai mes po skėčiu su tuo garintuvu ir sedėdavom. Jais tiesiogiai prekiauja Vilniuj prie Žirmūnų autobusų parko. Dėl konkretesnių koordinačių asmeniškai smile.gif

Ir pas mus toks pats wink.gif Liuksiskas dalykelis smile.gif Pirkom praeitais metais Topo centre
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguole55: 22 spalio 2004 - 10:44
O gal kas turit De Longhi firmos?

O sakykit, kaip tas ultragarsinis, jis gyvūnams nekenkia, nežinot? g.gif
Turinčioms drėkintuvus: kas kiek laiko, kuom dezinfekuojate, kokia savikaina priežiūros...
Atsakyti
Sveikos, merginos.
Cia, kur dabar gyvenu, toks keistas sildymas - automatiskai sildo buto grindis, taigi mano 3 men mazylei su nosyte vakarais buvo ne kas sad.gif Vyras nuskubejo pirkti oro drekintuvo, nes sildyams nereguliuojamas mad.gif
Taigi isklausinejes konsultantu, jis nupirko "BONECO" Ultrasonic Jumidifier 7131. Aisku, kainavo nemazai, bet vyras man aiskino, kad tu pigesniu neapsimoka pirkti, kadangi ju principas - kaip paprasto elektrinio virdulio, o sis ta gara pavercia saltu ruku ir t.t. Be to, jis sensoriskai reaguoja, kaip dregmes kambaryje per mazai ir tada isleidzia to "ruko". Tiesa, yra sioks toks garsas, bet netrukdo, o mazytes nosytei net labai padeda: snargliuku kaip ir neliko thumbup.gif
Del prieziuros - tai ten reikia pilti vandeni is ciaupo, nes yra idetas spec. filtras, kurio uztenka kazkur metams. O karta savaiteje reikia kai kurias detales pavalyti sepeteliu.
Tai tiek. Gal kam nors si informacija bus naudinga.

P.S. Mes gyvename uzsienyje, tai nezinau, kokios ju kainos Lietuvoje ir t.t.
Atsakyti