Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvas

na irprisiskaičiau, dar labiau galva susisuko. g.gif
o gal kas esat girdėję apie Rainbow valytuvus-drėkintuvus.juos kartu su dulkių siurbliais reklamuoja kaina apie 800 lt.būtų įdomu ką nors daugiau apie juos išgirst
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2006 12 09, 21:38)
Siandien mes isigijome stai toki oro drekintuva , matysim kaip jis mums patiks
Drekintuvas



Atlante, ar jame buvo naudojimosi instrukcija?

Na aš tai visai nesižaviu tais ultragarsiniais, jie gali sukelti stiprų galvos skausmą ir kitaip blogai veikti organizmą, ir net nežinosi nuo ko. Kai galva suskaus nuo paprasto drėkintuvo birbimo, tai nors bus aišku nuo ko ir ką daryti.


Atsakyti
QUOTE(Romeo @ 2006 11 01, 00:55)
Na zinok, as tai patenkinta - dirba labai tyliai, galim su mazium parpt be problemu.
Drekina irgi gerai, labai gerai, kad yra tas monitoriukas kuris rodo dregme ir temperatura, visada zinai kokia situacija kambaryje. Kol kas tikrai nesigailim mirksiukas.gif

Kaip ten jums sekasi su PHILIPSu.Susidomėjau.Neišbrendam niekaip iš tų peršalimų.Gall drėkintuvas padės. Nebežinau už ko griebtis.Jau ir su laringito priepuoliu teko susidurt.O,sako,jeigu vieną kart buvo,tai jau lauk ir sekančių.
Perskaičiau visą temą.Daug kas rašo apie mažas patalpas.Mūsų miegamasis apie 20 kv.m. Ar toks garintuvas tiktų?
Ir aplamai,koks jo veikimo principas.Ta prasme:ultragarsinis,šalto oro,karšto oro....
ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Taigi,nesulaukiau,atsiliepimų apie tą PHILIPS ir nusipirkau kitokį.
Duok,dieve,kad neprasikeikčiau doh.gif
Atsakyti
mes nusipirkom Boneco firmos drekintuva. kainavo, bet tikrai nesigailim. i ji integruotas higrometras - rodo realia kambario dregme. o Philipsas tuo ir nepatiko - tas monitoriukas atskirai kabinasi, ir is tikruju ne visai teisybe rodo. musiskiam galima kokia nori procentais dregme nustatyti, iki tiek pucia ir issijungia. ir karsto, ir salto garo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2007 01 19, 17:03)
mes nusipirkom Boneco firmos drekintuva. kainavo, bet tikrai nesigailim. i ji integruotas higrometras - rodo realia kambario dregme. o Philipsas tuo ir nepatiko - tas monitoriukas atskirai kabinasi, ir is tikruju ne visai teisybe rodo. musiskiam galima kokia nori procentais dregme nustatyti, iki tiek pucia ir issijungia. ir karsto, ir salto garo smile.gif

Pas mane irgi Boneco.Bet matyt ne toks "šustras" kaip pas tave.TOPO centre pirkau.Įkalbėjo.Minusas tame,kad nerodo drėgmės ir karšto oro nepučia.Bent jau taip sakė konsultantė.Dar nejungiau,sako filtrą reikia parą mirkyt. O kiek taviškis kainavo? Mano 449 .Ar nepermokėjau?
P.S.Nors dabar jau koks skirtumas.....
Atsakyti
mes mokejom 499. tikrai labai patenkinta esu. nustatai dregme pvz 60. pucia kol pasiekia tokia dregme, tada issijungia. tik pasiekia 59, isijungia vel. labai liuks smile.gif filtra reikia mirkyt pora valandu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivaa @ 2007 01 10, 19:39)
Atlante, ar jame buvo naudojimosi instrukcija?

Na aš tai visai nesižaviu tais ultragarsiniais, jie gali sukelti stiprų galvos skausmą ir kitaip blogai veikti organizmą, ir net nežinosi nuo ko. Kai galva suskaus nuo paprasto drėkintuvo birbimo, tai nors bus aišku nuo ko ir ką daryti.

Aha buvo instrukcija, ir kaip naudotis ir kaip priziureti.
Tik va per anksti pagyriau, ir maniskis biski pradejau garsiau dirbti, bet as palieku kitame kambaryje kol dirba ir negirdziu smile.gif
Atsakyti
Kiek maždaug per parą laikote įjungtą drėkintuvą, (pas mane oras l. sausas)
Atsakyti
pas mus ijungtas kiaura para, nustatyta dregme - 55 arba 60. isijungia kai dregme sumazeja. musu mergina baisiai kosejo, tai kai uzmigo pietu miego, pastaciau drekintuva vos ne panosej, ijungiau karstus garus. nesukosejo ne karto. ir kur mes anksciau buvom doh.gif
Atsakyti
Sveiki, nusipirkome neseniai Vitel firmos oro drekintuva is Elektromarkt. Mokejom 200 Lt, veikia praktiskai be jokio garso, elektroninis valdymas, saltas garas, jonizavimo sistema (ji uztikrina, kad nenusestu baltos dulkeles ant baldu pavirsiu). Rekomenduoju-uz nedidele kaina labai geras produktas, puikus dizainas. Nusistato automatinis laiko rezimas 2, 4, 8 ar 12 valandu. Taciau nerodo dregmes, bet mes namuose turime dregnomati, tai problemos nera. Buvom pasiskoline is draugu Bionaire, bet veike daug triuksmingiau.
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 01 21, 14:49)
Kiek maždaug per parą laikote įjungtą drėkintuvą, (pas mane oras l. sausas)


miegame laikau pries nakti kokias 4 valandas, o svetaineje , mes joje diena bunam, beveik pastoviai ijungtas.
Atsakyti