Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvas

QUOTE(braškė-braškė @ 2008 10 20, 15:12)
mes pernai turejom scarlet firmos drekintuva, su jonizatorium, mokejom 100 lt - kol ijungtas, drekindavo kambari, oras jautesi kad daug gaivesnis buvo. bet baisus minusas - visas kambarys baltom dulkem per valanda nueidavo  doh.gif  pas mus baldai tamsus, tai kosmaras  doh.gif  kai labai pabosdavo valyt, tai pildavau distiliuota vandeni  blush2.gif , bet jo gi nepripirksi - prabanga  biggrin.gif . aciu dievui, po poros menesiu jis sugedo, ir garantinis nepataise - grazino pinigus  lotuliukas.gif

Dabar ieskau naujo, tik NORMALAUS - kad nebutu baltu nuosedu visam kambary. PATARKIT koki rinktis  4u.gif  kaina nebesvarbi man jau  biggrin.gif , bile daiktas geras butu ir dziugintu kasdien  biggrin.gif


Boneco yra Šveicarų ir Mugu Korejiečių labai kokybiski produktai
Atsakyti
QUOTE(braškė-braškė @ 2008 10 20, 14:12)
Dabar ieskau naujo, tik NORMALAUS - kad nebutu baltu nuosedu visam kambary. PATARKIT koki rinktis  4u.gif  kaina nebesvarbi man jau  biggrin.gif , bile daiktas geras butu ir dziugintu kasdien  biggrin.gif


mūsų kambary irgi buvo galybė sniego, kol neužsidėjom virtuvėj vandens filtro smile.gif dabar kai vanduo švarus, nebėra nė dulkelės kalkių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 10 20, 16:26)
mūsų kambary irgi buvo galybė sniego, kol neužsidėjom virtuvėj vandens filtro smile.gif dabar kai vanduo švarus, nebėra nė dulkelės kalkių smile.gif


o koki filtra dejot? gal koki ypatingesni, nes tas paprastas (kur sniuras toks suvyniotas viduj) tai pas mus yra, bet nieko jis negelbsti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gerta @ 2008 10 20, 15:32)
Boneco yra Šveicarų ir Mugu Korejiečių labai kokybiski produktai



o gal galite konkreciau blush2.gif ? koks modeliukas, kokia kainyte, trumpas apibudinimas, kur ieskot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braškė-braškė @ 2008 10 20, 18:09)
o koki filtra dejot? gal koki ypatingesni, nes tas paprastas (kur sniuras toks suvyniotas viduj) tai pas mus yra, bet nieko jis negelbsti  4u.gif


mūsų filtras - po kriaukle, su atskiru kraniuku smile.gif membraninis lygtai vadinasi, ne toks siūlinis. tikrai nuostabus vanduo smile.gif

o mes Boneco drėkintuvą pirkome Šalnoje Kaune smile.gif www.salna.lt

user posted image
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 10 20, 09:02)
o esant sausam orui nuostabiai užgula nosį, naktį nėra kuo kvėpuoti, vaikas pastoviai kosti ... per sausas oras irgi yra grėsmė bronchų ligoms, taigi nežiūrėkim tik iš vienos pusės smile.gif

be to, "man gydytoja sakė" dar nėra rodiklis - reikėtų kelių gydytojų nuomones sužinoti  4u.gif



Mano mama daug metų negalėjo gyventi be lašų, įsigijome oro valytuvą, visos problemos dingo. Jokių kosuliukų, jokių sausų nosių thumbup.gif
Galit paskaityti svarusoras.lt
Atsakyti
Prieš metus pirkau Boneco 7136 oro drėkintuvą. Kiek ieškojau internete - kur parduoda jam filtrus - neradau. Gal kas žino? Iš anksto ačiū.user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanbastenas: 29 spalio 2008 - 17:10
QUOTE(Vanbastenas @ 2008 10 29, 17:00)
Prieš metus pirkau Boneco 7136 oro drėkintuvą.  Kiek ieškojau internete - kur parduoda jam filtrus - neradau. Gal kas žino? Iš anksto ačiū.user posted image


o kur reikia? Jei Kaune, paklausiu MB - mes vieną kartą pirkom, kol dar neturėjom normalaus filtruoto vandens unsure.gif dabar filtrą išėmėm. kažkur ateities plente pirko.
Atsakyti
Vilniuj. O jūs naudojat drėkintuvą be filtro?
Atsakyti
QUOTE(Vanbastenas @ 2008 10 30, 11:18)
Vilniuj. O jūs naudojat drėkintuvą be filtro?


dabar naudojam, nes įsidėjom labai liuksinį vandens filtrą po kriaukle, tai mums patarė į drėkintuvą filtro nebedėti - ta prasme kad jis nebebūtinas. klausiau MB - filtrą pirko "Ligajos technikoj". lygtai ten ir drėkintuvas mūsų pirktas. Kaune yra tik filialas, tai Vilniuj tikrai filtrą gausit smile.gif
Atsakyti
labai ieskom oro drekintuvo, nes vis atsikeliam su vaiku patione, man galva nuolat skauda. gal kas nenaudosit jau? o siaip kur didziausias pasirinkimas drekintuvu?
Atsakyti
ir mes turim oro drekintuva. tik va nebuvo instrukcijos apie jo prieziura, na valyma ir pan. gal kas tiksiai zinote?
esu girdejus kad galima valyti su vandeniu ir actu, palaikyti keleta val. ir isplauti
taip pat yra tokia blogybe, kad tuose drekintuvuose megsta kauptis ivairios ligos, grybeliai ir po to su garais patenka i ora....
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2008 11 24, 20:52)
ir mes turim oro drekintuva. tik va nebuvo instrukcijos apie jo prieziura, na valyma ir pan. gal kas tiksiai zinote?
esu girdejus kad galima valyti su vandeniu ir actu, palaikyti keleta val. ir isplauti
taip pat yra tokia blogybe, kad tuose drekintuvuose megsta kauptis ivairios ligos, grybeliai ir po to su garais patenka i ora....


mūsų drėkintuvui perkasi specialūs nukalkinimo ir valymo milteliai. nežinau kaip ten tiksliai vadinasi blush2.gif kas kiek laiko užsidega lemputė kad jau reikia valyti, tai išplaunu, o MB tuos miltukus supila. o dėl tų bakterijų - kiek žinau, jos kaupiasi, kai vanduo užsistovi. mes jeigu nenaudojam drėkintuvo kelias dienas, vandenį pilu lauk, ir pilu švaraus smile.gif
Atsakyti