Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvas

QUOTE(claries @ 2009 01 26, 23:43)
ir mane domintu VENTA drekintuvai, juolab, taip niekas apie juos ir neatsiliepe  doh.gif
gal, sakau, dabar jau yra isbandziusiu g.gif
buciau dekinga uz info... 4u.gif



Laba
Aš turiu Venta drėkintuvą LW 24 pirkau šioje firmoje pernai:
http://www.leopolis....ro-drekintuvai/

Esu patenkinta, puikiai veikia, nesmarkiai birbia ir kas nuostabiausia mano amžinai nenuoramos vaikai jo neapvečia, dėl jo formos . Pardavėjai sakė, kad į vidų galima dėti kvapų, bet neišbandžiau. Vis neprisiruošiu nusipirkti.
Atsakyti
Anksciau niekad nesusimasciua, koks svarbus ir reikalingas yra drekintuvas namuose. Pasiskaiciusi siek tiek info apie oro drekintuvus, supratau, kad tai yra apsauga nuo ivairiausiu ligu: astmos, alergijos, sauso kosulio ir net nuo gripo. Todel "kaledu senio" jau uzsiprasiau sio oro drekintuvo, nes jis ne tik atlieka funkcija bet dar ir namus papuosia smile.gif Vaikui labai patiks smile.gif
user posted image
Atsakyti
Isigijau Boneco U7144,isbandziau,labai patiko,labai tyliai veikia,puikiai drekina,manau drekintuvas nepakeiciamas ziemos periodu,o ypac turintiems vaikus. 4u.gif
Beje siems drekintuvams siuo metu Topo centre taikoma nuolaida. 4u.gif
Atsakyti
Siaip beveik visi drekintuvai tyliai veikia, jei ir girdisi, tai siek tiek vandens burbuliavimas, bet mane jis net ramina smile.gif
O cia siek tiek info apie naujausius oro drekintuvus su jonais
https://www.babymark...ones/,prid.1349
Atsakyti
Sveikos! gal kas nors zinot koks ultragarsiniu drekintuvu poveikis gyvunams? juk kates ir sunys girdi ultragarsa? Del to manau pirkti geriau siltu garu drekintuva...
Perskaiciusi visa sia tema ir perziurejusi begale internetiniu puslapiu apie oro drekintuvus labiausiai man patiko DORMEO. Jis yra siltu garu, turi jonizatoriu, kuris naikina visas bakterijas, galima naudoti kvapnius aliejus ir kainuoja tik 179 lt. Beliko issiaiskinti kiek elektros sunaudoja. na bet manau kad turetu nedaug... gal kas turi toki? labai butu idomu suzinoti atsiliepimus pries perkant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzozefina @ 2009 12 15, 14:29)
Sveikos! gal kas nors zinot koks ultragarsiniu drekintuvu poveikis gyvunams? juk kates ir sunys girdi ultragarsa? Del to manau pirkti geriau siltu garu drekintuva...


ultragarsiniai irgi gali turėti šiltus garus smile.gif mūsiškis turi ir šaltus, ir šiltus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzozefina @ 2009 12 15, 15:29)
Sveikos! gal kas nors zinot koks ultragarsiniu drekintuvu poveikis gyvunams? juk kates ir sunys girdi ultragarsa? Del to manau pirkti geriau siltu garu drekintuva...
Perskaiciusi visa sia tema ir perziurejusi begale internetiniu puslapiu apie oro drekintuvus labiausiai man patiko DORMEO. Jis yra siltu garu, turi jonizatoriu, kuris naikina visas bakterijas, galima naudoti kvapnius aliejus ir kainuoja tik 179 lt. Beliko issiaiskinti kiek elektros sunaudoja. na bet manau kad turetu nedaug... gal kas turi toki? labai butu idomu suzinoti atsiliepimus pries perkant smile.gif



siandien pagaliau atveze Dormeo, ji rinkausi del kainos ir del fakto, kad galima pilti eterinius aliejus, na ka dar tik valanda veikia, bet garsas baisokas, uzia kaip reikiant tik pliusas kad namai pakvipo eukaliptu smile.gif)) ziuresiu kaip drekins pokolkas dregmes matuoklio rodmenys nesikeicia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaa @ 2009 12 16, 14:52)
siandien pagaliau atveze Dormeo, ji rinkausi del kainos ir del fakto, kad galima pilti eterinius aliejus, na ka dar tik valanda veikia, bet garsas baisokas, uzia kaip reikiant tik pliusas kad namai pakvipo eukaliptu smile.gif)) ziuresiu kaip drekins pokolkas dregmes matuoklio rodmenys nesikeicia  biggrin.gif

O kokia jo kaina jei ne paslaptis?
doh.gif , pasirodo nedamatau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinalm: 16 gruodžio 2009 - 14:10
QUOTE(kristinalm @ 2009 12 16, 15:09)
O kokia jo kaina jei ne paslaptis?
doh.gif , pasirodo nedamatau doh.gif


179,90 lt smile.gif
Atsakyti
dar pasidomejau tuom DORMEO, tai jau persigalvojau pirkti. Kiek supratau tai jis yra saltu garu ir sunaudoja tik 36W elektros, bet didziausias minusas tai, kad jis veikia dvigubai garsiau nei kiti drekintuvai..
Atsakyti
QUOTE(Dzozefina @ 2009 12 16, 16:42)
dar pasidomejau tuom DORMEO, tai jau persigalvojau pirkti. Kiek supratau tai jis yra saltu garu ir sunaudoja tik 36W elektros, bet didziausias minusas tai, kad jis veikia dvigubai garsiau nei kiti drekintuvai..


taip garsas tikrai labai didelis jau pradeda nervuoti doh.gif o ir dregmes matuoklis vis dar nesikeicia nors jau tris valandas ant maximumo pucia g.gif
Atsakyti
daugelio drekintuvu triukšmingumo lygis yra 25 Db, o dormeo 50 Db - tai jau nakti toki isijungus tikrai nepamiegosi...

o del Ultragarso poveikio gyvunams, tai jis yra naudajamas ziurkems ir kitokiems grauzikams atbaidyti... nei vienas gamintojas nesugebejo irodyti, kad ultragarsiniai drekintuvai nera kenksmingi arbe nesukelia naminiams gyvunams diskonforto.....

taigi, ultragarsinio kad ir koks jis geras bebutu nepirksiu... belieka rinktis tarp siltu ir saltu gatu drekintuvu...
Papildyta:
QUOTE(charizmaa @ 2009 12 16, 17:46)
taip garsas tikrai labai didelis jau pradeda nervuoti  doh.gif  o ir dregmes matuoklis vis dar nesikeicia nors jau tris valandas ant maximumo pucia  g.gif



man atrodo geriau grazink kol dar galima, nes juk tikrai neperspejo kad taip garsiai veikia mirksiukas.gif
Atsakyti