Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvas

QUOTE(Naira @ 2009 12 29, 15:54)
kuriam puslapy ieskoti jusu info apie top shop drekintuva?  ax.gif
Labai letas internetas, kol visus perziuresiu diena praeis .......



daug cia nera ka rasyti: zodziu jis ziauriai garsiai veikia, ir apsoliuciai nieko nedrekina ir tokia patirtis su siuo drekintuvu ne mano vienos doh.gif
Atsakyti
Kas liecia del pirktu internetu drekintuvu.
Konkreciai paskambinau i naminukas.lt klausiau ar galima butu grazinti jei netiktu, tai sake jei bus naudotas (t.y.bus bandyta pripilt vandens) jie nepriims atgal..
bet kaip man tada pirkti vadovaujantis vien aprasymu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2009 12 29, 16:05)
Kas liecia del pirktu internetu drekintuvu.
Konkreciai paskambinau i naminukas.lt klausiau ar galima butu grazinti jei netiktu, tai sake jei bus naudotas (t.y.bus bandyta pripilt vandens) jie nepriims atgal..
bet kaip man tada pirkti vadovaujantis vien aprasymu  g.gif


taip as irgi i pora esu rasiusi internetu prekiaujanciu firmu tai visos skirtingai, vienos per 14 dienu ir gali buti naudotas, kita per 7 dienas, gali but naudotas, trecia negali but naudotas,- zodziu visose skirtingai...
Atsakyti
Reikia tada istatyma skaityti ir viskas bus aisku mirksiukas.gif
Atsakyti
BAUHOF'e visoms prekems 25proc nuolaida 28-31d, tai ryt vaziuosiu pirkti drekintuvo, maciau siand 3 rusiu buvo, aos ir boneco..
siaip noreciau venta lv 24, bet gal trup veliau, nes visgi 900 kainuoja doh.gif
Atsakyti
Seip turejau as bionare ar koki tai drekintuva tai plastmase biski smirdejo. Jus nejauciat plastmases kvapo kai eina tie garai?
Atsakyti
Vyras truputi pasidomejo ir stai ka rado:

Galima keisti ne pati filtra, o tik granules, 3 pakuciu kaina beveik lygi 1 filtro kainai
Granules

Pas ka drekintuvai neturi funkcijos issijungti pasiekus tam tikra dregnumo riba ir vel isijungti, galit nusipirkti toki daikta
Hydrostatas

Jauciu reiks nupusti dulkes nuo senuko drekintuvo ir dasipirkti ta hidrostata, jo kaina lietuvoje kazkur apie 100lt

Pavyzdziui cia
Pigu.lt
Atsakyti
QUOTE(horoskopija @ 2009 12 30, 18:27)
Pas ka drekintuvai neturi funkcijos issijungti pasiekus tam tikra dregnumo riba ir vel isijungti, galit nusipirkti toki daikta
Hydrostatas

Jauciu reiks nupusti dulkes nuo senuko drekintuvo ir dasipirkti ta hidrostata, jo kaina lietuvoje kazkur apie 100lt



draugai pirko prie paprasto drėkintuvo, liuks daiktas. tik pirko man atrodo Ligajos technikoje.
Atsakyti
Kaip aciu, kad pataret 4u.gif

Gal ir apie si drekintuva ka nors pasakysit, nes nesinori, kad ir 100 lt ismesti.
Jis vadinasi CLATRONIC LB 3212.

Stai cia :
http://www.senukai.l...-lb-3212_5.html

Patarkit.... verysad.gif

Nes jau taip reikia drekintuvo, nes odos ligos prasidejo. O musu miestelyje net ir termometru nebuna oro dregmei matuot. Bet, kad sausa, tai net gydytojai sake, kai del odos nuejom pas juos.

Lauksiu patarimu 4u.gif
Atsakyti
na nzn as tokio nepirkciau, vien kaina jau jo 90lt..
nusipirkau as Charizmos rekomenduota Boneco AOS E 2251 280lt su nuolaida, kainaves 359..
naudotas tik pora dienu, bet as patenkinta, plastmase nesmirdi kaip kad kazkuri rase kad buna, gerai isgarina, yra 3 pasirinkimai vandens isgarinimo, tad tuo paciu ir garsas-triuksmas reguliuojasi ir el sunaudojimas, paprasta prieziura, lengvai valosi, na o dizainas man svarbu nebuvo, tik del gyvuno norejau neultragarsinio..
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2009 12 31, 21:33)
na nzn as tokio nepirkciau, vien kaina jau jo 90lt..
nusipirkau as Charizmos rekomenduota Boneco AOS E 2251 280lt su nuolaida, kainaves 359..
naudotas tik pora dienu, bet as patenkinta, plastmase nesmirdi kaip kad kazkuri rase kad buna, gerai isgarina, yra 3 pasirinkimai vandens isgarinimo, tad tuo paciu ir garsas-triuksmas reguliuojasi ir el sunaudojimas, paprasta prieziura,  lengvai valosi, na o dizainas man svarbu  nebuvo, tik del gyvuno norejau neultragarsinio..



dziugu, kad patiko thumbup.gif , o as visai nakciai palikau Boneco ant maximumo tai ryte visa patalyne ir drabuziai buvo ziauriai dregni, net langai aprasoja kaip reikiant doh.gif ir netoli aparato pastoviai dregme ant zemes buna jei praeinu su kojinem iskart slapios su AOS taip nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaa @ 2010 01 01, 10:20)
dziugu, kad patiko  thumbup.gif , o as visai nakciai palikau Boneco ant maximumo tai ryte visa patalyne ir drabuziai buvo ziauriai dregni, net langai aprasoja kaip reikiant doh.gif  ir netoli aparato pastoviai dregme ant zemes buna jei praeinu su kojinem iskart slapios su AOS taip nebuvo  schmoll.gif


o kaži kiek tas maximumas? jeigu padaro drėgmę kokią 75 proc, tai tikiu, kad šlapia.
Atsakyti