Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvas

Beje, gal galit pasidalint patirtimi, koks drekintuvas/jonizatorius pas jus, kur pirkot ir kiek kainavo, ir kokios funkcijos yra? 4u.gif
As vis niekaip neprisiruosiu nusipirkt, man rekomendavo, nes man alergija, tai sake palengvins gyvenima man tas daiktas... smile.gif
As apie juos, dabar nezinau, koki pirkt ax.gif
Atsakyti
STARM, drekintuvas su jonizatorium, taimeriu, 3 garinimo lygiais, norimos dregmes nustatymu, esamos dregmes rodymu ekranelyje, ultragarsinis, su nuotolinio valdymo pulteliu biggrin.gif ir kt navarotais. Atrodo kaip kavos virimo aparatas (forma tokia, tik be stiklinio indo). Pirkta Maksimoj, kainavo apie 140 Lt - berods. na +/-20 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2005 03 08, 17:37)
STARM, drekintuvas su jonizatorium, taimeriu, 3 garinimo lygiais, norimos dregmes nustatymu, esamos dregmes rodymu ekranelyje, ultragarsinis, su nuotolinio valdymo pulteliu  biggrin.gif ir kt navarotais. Atrodo kaip kavos virimo aparatas (forma tokia, tik be stiklinio indo). Pirkta Maksimoj, kainavo apie 140 Lt - berods. na +/-20 Lt.


OOOO!!! Geras, as net negalvojau, kad maximoj tokiu geru dalyku buna... Maisto produktu tai beveik visalaik i maxima vaziuojam, bet visa kita kazkaip technikos parduotuvese ziuredavau... blush2.gif
O kaip su garantija? ar duoda? ir kaip veikia, neluzineja? g.gif kazkaip man maxima nepatikimai atrodo... doh.gif matyt per daug pletku prisiklausiau, kad maximoj nekokybiski daiktai biggrin.gif
Atsakyti
Na tai galima pirkt Elektromarkte toki pati, tik kainuos brangiau biggrin.gif
Viskas su garantija. Sako, kad geri sios firmos drekintuvai (yra ir kitu, paprastesniu modeliu).
Atsakyti
na nežinau ar dėl to jonizatoriaus tos dulkės, bet man tai atrodo, kad nuo kalkėto vandens g.gif nes net ir su šaltinio vandeniu mažiau, bet vistiek yra tų baltų apnašų...o jonizatoriaus aš kaip ir nebejungiu paskutiniu metu... be to tos nuosėdos ne tik sėda ant daiktų, bet ir gerklę ėda.. jausmas, kad dulkių prisikvėpavusi būtum, kad pilni kvėpavimo takai tų nuosėdų... g.gif ypač jei vanduo iš krano... su šaltinio vandeniu tiek nesijaučia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2005 03 07, 10:53)

VOBLA, pas mus irgi labai mazas butas, tai as visada jungiu ant maziausio garinimo lygio (yra 3) ir jei nakciai, tai 2-4 val taimeri uzstatau. Beto, ten nustatai iki kiek % nori "dregmes prikaupti", kai tiek pridrekina, issijungia (pas mane toks kaip pas Rigedora drekintuvas). Viena karta buvo vyras palikes ant stipriausio garinimo, tai nakti atsikeliau isjungt, nes dregmes stiprumas nezinau koks buvo nustatytas, bet jau net kilimas slapia buvo prie drekintuvo  doh.gif
O pastaciau ji ant zemes, nors skaiciau, kad geriau auksciau statyti, tada geriau dregme pasiskirsto. Bet cia gal didesnems patalpoms. Tik kad vaikas amzinai prie jo lenda  blink.gif
O jonizatorius nezinau kam reikalingas, bet as ji dazniausiai ijungiu.  biggrin.gif Kaip pastebejau, tada truputi leciau drekina su jonizatorium

Oi ačiū reiks tikrai rimtai susidomėt... O statysiu jį ko gero ant palangės- plačios jos pas mus...Tik , kadangi visiška vobla tai nežinau kaip jis ten veikia- tipo vanduo virinamas ir taip garuoja? Man vis dėl vaiko neramu, kad neatsitiktų kas- nes amžius toks, kad irgi prie visko reik nagus kišti...
O maisto prekių parduotuvėse nemaisto prekių tikrai nepirksiu... kartą jau dviratį maximoj nusipirkauuuuuu doh.gif megalol.gif megalol.gif megalol.gif
Atsakyti
Na nezinau, bet jau cia paskaicius as ne uz ka nepirkciau maximinio ultragarsinio drekintuvo blink.gif
Galeciau parekomenduoti pirkti karstu garu drekintuva, naudojam jau kelias ziemas, ir nesigailiu. Kai rinkausi drekintuva, buvau viska apie juos isiaiskinus, dabar jau nebelabai prisimenu, bet kiek pamenu, drekintuvai buna 3 rusiu: ultragarsiniai, karsto ir salto garo. Ultragarsinio trukumais jau isitikino forumietes, skaiciau, kad jiems rekomenduojama pirkti destiliuota vandeni, o pilant paprasta vandeni, vandeny esancios druskos isskaidomos ultragarsu ir ispuskiamos i ora. Nu nelabai sveikai atrodo. blink.gif Salto garo drekintuvuose mechaniniu budu purskiamas saltas vanduo, todel girdisi purkstuvo varikliuko skleidziamas garsas. Karsto garo man atrodo priimtiniausi, ten vanduo tiesiog uzvirinamas ir isgarinamas. Girdisi burbuliavimas, kaip verdant arbatinukui, bet manes tas garsas nenervina, miegu gerai smile.gif. Be to man patikimiau atrodo, kad vanduo uzvirinamas, nes man kazkaip paranojiskai atrodo, kad pastovejusiam vandeny gali visko prisiveisti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lota: 09 kovo 2005 - 18:28
Oi per velai radau sia tema, sia savaite nusipirkau salto oro drekintuva, tai labai nusivyliau, nes musu butas ir siaip nera per daug siltas, tai tas drekintuvas veikia kaip ventiliatorius ir pucia labai salta ora. Vienu zodziu siandien jauciuosi persalus, aisku nezianau ar tikrai del to drekintuvo? Kazin dabar galiu grazinti?
Atsakyti
O koki karsto oro drekintuva turi? o jis su jonizatoriumi? Kokiu principu veikia?
Siaip i bet kuriuos drekintuvus patarciau net ne saltinio, bet DESTILIUOTO, nes bet kuriame kitame vandenyje yra drusku, reiskia ir nuosedu bus schmoll.gif
is destiliuoto vandens pasalintos druskos, jis parduodamas vaistinese, techn. parduotuvese... As i lygintuva pilu, nes kitaip gadinami daiktai doh.gif

Papasakokit kas nors apie drekintuvus, as apie jonizatorius prisiskaiciau... smile.gif geras daiktas, tik dulkiu daugiau rolleyes.gif doh.gif
Atsakyti
Na as skaiciau, kad ultragarsiniai drekintuvai yra geriausi mirksiukas.gif O pucia jie vesu ora. Todel nebaisu, kad vaikas nusidegins. Kadangi pas mus namie silta, tai karstu garu tikrai nereikia.
O kas gali pastovejusiam vandeny veistis? blink.gif Varlytes? biggrin.gif
Nu tikrai negirdejau, kad vandeny kas nors veistusi - kaip tik pastovejes vanduo, man atrodo prasivalo, tiksliau ne prasivalo, bet nuseda visos kalkes ir pan. - juk todel ir geles laisto su pastovejusiu vandeniu. smile.gif

Kitas kriterijus, renkantis drekintuva yra kaina - maciau tik Storm ir Delonghi drekintuvus apie 100 Lt kainuojancius, kitu firmu ir 600 Lt kainuoja... o funkcijos tos pacios, irgi ultragarsiniai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varėnė: 14 kovo 2005 - 12:50
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 03 11, 23:05)
O koki karsto oro drekintuva turi? o jis su jonizatoriumi? Kokiu principu veikia?
Siaip i bet kuriuos drekintuvus patarciau net ne saltinio, bet DESTILIUOTO, nes bet kuriame kitame vandenyje yra drusku, reiskia ir nuosedu bus  schmoll.gif
is destiliuoto vandens pasalintos druskos, jis parduodamas vaistinese, techn. parduotuvese... As i lygintuva pilu, nes kitaip gadinami daiktai  doh.gif

Papasakokit kas nors apie drekintuvus, as apie jonizatorius prisiskaiciau... smile.gif geras daiktas, tik dulkiu daugiau  rolleyes.gif doh.gif

Sulyginai drekintuva su lygintuvu smile.gif Tam, kad palaikyti 50 % sant. oro dregme, ziema per para mano drekintuvas isgarina apie 5 l vandens. Kazin ar tiek pripirksi ir prilakstysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2005 03 14, 12:49)
O kas gali pastovejusiam vandeny veistis?  blink.gif Varlytes?  biggrin.gif
Nu tikrai negirdejau, kad vandeny kas nors veistusi - kaip tik pastovejes vanduo, man atrodo prasivalo, tiksliau ne prasivalo, bet nuseda visos kalkes ir pan. - juk todel ir geles laisto su pastovejusiu vandeniu.  smile.gif

Na na, prasivalo... Gali ir varlytes... Paskaityk biologijos vadovely kaip gyvybe zemej atsirado ir kiek gyvybes formu vandeny gyvena. smile.gif Girdejai ka nors apie legionieriu liga?
Prisiminiau, kad nescios moters vadove yra informacijos apie drekintuvus tongue.gif Atrodo, kad ten buvo prigasdinta del tu ultragarsiniu ir del nauju gyvybes formu atsiradimo pavojaus biggrin.gif
Atsakyti